Jump to content

çok eşlilik

Recommended Posts

Böyle düşünenlerin neredeyse tamamının müslüman olması çok şaşırtıcı değil mi?

Gerçek hayat malesef istesende istemesende benim söylediğim gibidir..

Mesela Tansu Çiller ne kadar yükseldi...

Türkiye'yi yönetecek kadar...

Ama Özer Ciller dinliyor muydu...

Başbakan Maşbakan...

Yer misin yemez misin diyordu...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 339
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kadınlar tek eş...

Erkekler 4 eş :D:D:D

Bak çocuk olay şu:

Karşı taraf ses etmedikçe alabildiğince almaktır mesele, her iki cins için :)

Kadın ses edemezse adam alır da alır, hele bi de adam ses etmesin bakalım kadın ne kadar alacak?

Var mı cesaret? Hiç sanmam...

Tüm bu mevzular cinsel temellidir, insanlığın 1 numaralı meselesi de kesinlikle cinselliktir...

Sitelerde Paylaş

Gerçek hayat malesef istesende istemesende benim söylediğim gibidir..

Mesela Tansu Çiller ne kadar yükseldi...

Türkiye'yi yönetecek kadar...

Ama Özer Ciller dinliyor muydu...

Başbakan Maşbakan...

Yer misin yemez misin diyordu...

Bende onu diyorum ya işte.Müslüman kadınlar dinin etkisinde sürekli erkeğine muhtaç yaşıcağını düşünür.Çiller'i geç yahu.O daha doğru düzgün konuşamıyordu bile.Birde Merkel'e bak bakalım.Çiller'le bir alakası varmı?

Sitelerde Paylaş

Bende onu diyorum ya işte.Müslüman kadınlar dinin etkisinde sürekli erkeğine muhtaç yaşıcağını düşünür.Çiller'i geç yahu.O daha doğru düzgün konuşamıyordu bile.Birde Merkel'e bak bakalım.Çiller'le bir alakası varmı?

Farketmez...

Bu kıyafeti sence neden giydi:D :D :D

merkel_dekolte.jpg

tarihinde tabata tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bak çocuk olay şu:

Karşı taraf ses etmedikçe alabildiğince almaktır mesele, her iki cins için :)

Kadın ses edemezse adam alır da alır, hele bi de adam ses etmesin bakalım kadın ne kadar alacak?

Var mı cesaret? Hiç sanmam...

Tüm bu mevzular cinsel temellidir, insanlığın 1 numaralı meselesi de kesinlikle cinselliktir...

İslam'da kadının haklarını beyan etmek ilan etmek gibi bir durumu yoktur ki.İslam kadına erkeğe teslim ve erkeğe emanet haklar sunmuştur.Kadın buna mecbur bırakılmış.

Bir mal ve meta olarak lanse edilmiştir.Karpuz seçer gibi alıyorsun 3-4

tarihinde Galileo100 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eş aldatmaca olayları genellikle inançları ya çok zayıf yada olmayan yani gizli ateist dediğimiz kişilerce gerçekleşiyor. örn. Sosyete takımı, iş adamları vs. Şimdi bunlara sorsanız din yobazlıktır,gericiliktir. Derler peki neden deriz oda; 4 eş ile evlilikmi olur glblslnden şeylerle cevap verlr. Yani birden fazla kadınla birlikte olacaksan hiç bir kadının bir birinden haberi olmamalı :) o zaman modernlik oluyormuş. Sadece hayvanlar gibi birbirinin cinselliğinden faydalanmak moderm dünya görüşü yani :) zavallı eşini aldatmak modernlik...! Şampanya içip kafayı kaybetmek! Modernlik... Hayvanlar gibi yaşamak modernlik...

ilk cümle süper palavradır, bunu yazan kişi yani sadeceta da süper cahil biri olmalı. ilk cümleye nedense kimse dokunaklı itiraz etmemiş. parayı bulan müslüman sekreterine atlar diye bir atasözü vardır malum camiada. genellemesi olmaz bu işlerin, parayı bulan eski eşini beğenmez, başkasına bakar. o kadar parayı bakımsız ve yaşlı kadınla yemek istemez, gönül eğlendirmek ister, fazla kadın ister, ister de ister. para nefsi azdırır, bunun ateisti teisti olmaz.

iki kesimden de birer kepçe alın rastgele, paranın dinli ya da dinsizi nasıl eşit oranda azdırdığını görürsünüz. para olunca hareket alanı genişler, hız artar, zevk çeşitliliğine ulaşma katsayısı yükselir. bu statüdeki kişi ister müslüman olsun ister ateist, azar. bu tabiî bir yasadır.

çok eşliliği Allah da sevmediğini ayette belirtiyor. o halde işin takva kısmına bakılacak ve çok eşlilik istenmeyecektir. pratikte isteniyor tabi o başka.

Sitelerde Paylaş

çok kadınla aşne fişne yapmak ile çok eşliliği kıyaslarsak aradaki farklara eğilmek gerekecektir;

-çok eşlilikte akit vardır, ama bu akit gönül rızası alınmadan yapıldığından kadına zulüm vardır. kadın bakıma muhtaç olduğundan biçare kabul eder.

-çok kadınla aşne fişne yapmakta akit yoktur, görünüşe bakılırsa çok eşlilikteki gibi göz içine sokarcasına aldatma yok, gizli kapaklı.

bu arada bu iki durumun modernlikle ilgisi yok,

modernite içine geleneksel islâmı ve materyalizmi alır. postmodern olan liberal islâm ve liberal ateizmdir.

Sitelerde Paylaş

Vicky Cristina Barcelona...

...bu filmi izleyiniz.

Lütfen, kendi verilmişliklerinizin gözlüğünden değil, senaristin sunmaya çalıştığı bakış açısından kendinize ve hayatlara bakmayı deneyiniz.

Sitelerde Paylaş

4 kadın almak namussuzluk değil mi?

Sen şimdi farzı mısal o devırlere doğru bı hayalen git ve savaşta kocaları ölen kadınların halını bi düşün bakalım.Hem de o kadar çok kadın erkeksiz kocasız kalıyor kı bunlara islam sahıp çıkıyor ve onları eş olarak almayı tavsıye edıyor.Şimdi buna mukabıl ben sana soruyorum ;

Savaşta eşsiz kalmış ve erkeklerın çoğunun ölmüş olduğu bir toplulukta o kadınlara sahıp çıkılmasının nesi namussuzluk.

Sitelerde Paylaş

Sen şimdi farzı mısal o devırlere doğru bı hayalen git ve savaşta kocaları ölen kadınların halını bi düşün bakalım.Hem de o kadar çok kadın erkeksiz kocasız kalıyor kı bunlara islam sahıp çıkıyor ve onları eş olarak almayı tavsıye edıyor.Şimdi buna mukabıl ben sana soruyorum ;

Savaşta eşsiz kalmış ve erkeklerın çoğunun ölmüş olduğu bir toplulukta o kadınlara sahıp çıkılmasının nesi namussuzluk.

Kuran'da savaş durumlarında yada özel durumlarda diye belirtiyor mu? Yoo.Ne diyor erkek 4 kadın alabilir.Bugün adamın biri 4 kadın alsa kim ne diyebilir? Kuran'da yazıyor?

Sitelerde Paylaş

Kuran'da savaş durumlarında yada özel durumlarda diye belirtiyor mu? Yoo.Ne diyor erkek 4 kadın alabilir.Bugün adamın biri 4 kadın alsa kim ne diyebilir? Kuran'da yazıyor?

Ben kuranda savaş durumunda ancak bu ayetin zarurıyeti olur demedım zaten.Sadece kuranın ındığı dönemı ve o günleri bir düşün dedım.Elbette kı kuran sonrakı dönemlerıde kapsayan yüce bir kıtabdır.Olaya bu şekılde bakman daha ıyı olur sanırım.

Sitelerde Paylaş

Ben kuranda savaş durumunda ancak bu ayetin zarurıyeti olur demedım zaten.Sadece kuranın ındığı dönemı ve o günleri bir düşün dedım.Elbette kı kuran sonrakı dönemlerıde kapsayan yüce bir kıtabdır.Olaya bu şekılde bakman daha ıyı olur sanırım.

Keyfi olarak 4 kadın alan bir adam nedir senin gözünde?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...