Jump to content

EVRİM NASIL DURDU

Recommended Posts

• İleti 83
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arzu sana açıklama yapılıyor fakat sen o açıklamalardaki argümanlara anti tez üretmiyorsun..

Hangisine karşı bilimsel bir tez yazdın? Hiç birisine..

Onca yazılan açıklamayı anladığında meçhul..

Kavramlara uzaksın, terimlerden anlamıyorsun ve o yazılanlara cevap vermiyorsun..

Sitelerde Paylaş
Arzu sana açıklama yapılıyor fakat sen o açıklamalardaki argümanlara anti tez üretmiyorsun..

Hangisine karşı bilimsel bir tez yazdın? Hiç birisine..

Onca yazılan açıklamayı anladığında meçhul..

Kavramlara uzaksın, terimlerden anlamıyorsun ve o yazılanlara cevap vermiyorsun..

Sana 40 kere insan maymundan evrilmemiştir dendi..

O zaman senin uslubünde bir cevap geliyor..

Peygamberine her türlü karı kızı ayarlayan ki bu kadınlara evlatlığının karısıda dahil, kadınları evlide olsa cariye yapıp Peygamberinin yatağına sokan bir Allah ın yarattığı olacağıma ve onun azgın şehvet düşkünü peygamberinin yalanlarına inanacağıma haddini bilen bir maymun soyundan gelmeyi tercih ederm..

Zira sen bunu hakkediyorsun seks manyağı peygamber dinine ve onun godoş allahına inanan biri olarak..

O zaman söyle bakalım insan neden evrim geçirmiştir

Sitelerde Paylaş
Allah Teala kitabında insanı ya erkek yada dişi olarak yarattığını bildiriyor bu iki özelliği taşıyan bir başka şahıstan bahsetmiyor. O halde insan yaratılışta ya erkektir ya da dişidir.

Vay be işte gerçek mucize :lol:

O Teala bizim bilmediğimiz neler biliyormuş. taa 14 asır öncsinden insanların iki cins olduğunu bildirmiş oysa biz daha yeni öğreniyoruz.

Hakkaten cahillik fena bişey. :lol:

''Cins'' ve cinsiyet kavramları farlı şelerdir.

Cins=tür. Sen eğer kadını ve erkeği iki farklı tür canlı olduğunu sanıyosan burda millete saçma sorular sormak yerine ilkokula yeniden başlamalısın.

Ve canlılar şöyle evrimleşiyorlar sanıyosun heralde:

tarihinde NiHiL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Evrim durmadıysa insandan neden başka bir varlık evrimleşmiyor bunun açıklamasını yaparmısınız

insan neden maymun, inek, vs.gibi şeyler olmuyor

Arzu bunun cevabı verildi..

70 yılda olan bir şey değil bu..

Bak 4.5 milyar yıl şimdi saymaya başlasan tam 100 yıl sonra o rakama ulaşırsın..

4.5 milyar yılın içinde kaç gün var?

4.500.000.000 X 365 = 16425000000000000 gün

Oysa senin gözlemlediğin sadece 70 yıl yani 25550 gün

Sana pangea dan örnek verdim bizzat..

Everest dağıda yükseliyor ama bakınca anlamıyorsun.

500.000 sene önceki Evereste bakmış olsaydın anlardın yükseldiğini..

Sitelerde Paylaş
Arzu bunun cevabı verildi..

70 yılda olan bir şey değil bu..

Bak 4.5 milyar yıl şimdi saymaya başlasan tam 100 yıl sonra o rakama ulaşırsın..

4.5 milyar yılın içinde kaç gün var?

4.500.000.000 X 365 = 16425000000000000 gün

Oysa senin gözlemlediğin sadece 70 yıl yani 25550 gün

Sana pangea dan örnek verdim bizzat..

Everest dağıda yükseliyor ama bakınca anlamıyorsun.

500.000 sene önceki Evereste bakmış olsaydın anlardın yükseldiğini..

Ben everesten bir örnek istemiyorum istediğim tek cevap insan neden evrimleşmiyor şu anda bunun cevabını istiyorum

bir müslüman olarak ön yargı ile sormuyorum

evrim devam ediyorsa neden insanlarda hiçbir değişiklik olmuyor

Sitelerde Paylaş

Biraz tarafsiz ol ve bu siteye biraz vakit ayir. Sonra gel kabull etmedigin kisimlari tartisalim bakalim evrim durmusmu ? Saat calisirken yavas hareket eden salisenin bile milyon kati yavas olan evrim nasil farkedeceksin degil bin, onbin, yüz bin senede bir ancak ufak bir degisim farkedilebilir. Insanlar haril haril ne neyin atasi kaynagi diye arastirirken sen kalkmis burda durmaktan bahsediyorsun. Dogru duran birseyler var ama ..

Evrim Nedir?

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
Evrim neden durdu, bu soruma bile cevap veremiyorsun

Arzu hayatım sen evrimin durduğunu da nerden çıkardın. Bak şimdi nişanı atacam. :lol:

Bu başlığa ciddi ciddi cevap verenin aklını yiyeyim. Evrim durmuşmuş. Töbe tövbe hey büyük Allahım ne günlere kaldık. Allah sonumuzu hayreyleye.

:P :P

Sitelerde Paylaş

Arzu sana cevaplar verilmiş. Hayır onları cevap kabul etmiyorum diyip cevap verin diye yazmak olmaz..

Öncelikle neden o cevaplar sana göre cevap olamaz. Bilimsel olarak yanlışları nelerdir onları açıklaman lazım..

Darwin gözle ilgili öyle bir şey dememiştir.

Hadi sen bilimsel olarak Allah erkeğe neden meme koymuş, ne işe yarar,

kadının klitorisini neden penis şeklinde yapmış onları anlat..

Evrimsel olarak erkekte neden meme kadında neden penis var açıklanıyor.. Ya siz tesitler ne diyorsunuz?

Hadi kaçma bana abuk subuk cevapta verme..

Sitelerde Paylaş
Yaw bu ateistlerinde zavallı, yazık, acıyorum kelimelerine bayılıyorum

Size başka kelime öğretmediler mi

Sana soruyorum insan neden evrimleşmedi

Neden iki cins yaratık var kadın ve erkek neden bir üçüncüsü yok

hermafrodite ucuncu cins...senin cinsin olabilir :)

Sitelerde Paylaş
İnsanın neden evrimleşmediğini söyleyeyim mi size

çünkü evrimleşme bir hikayeden başka hiç bir şey değildir

evvel zaman içinde kalbur zaman içinde eeeeeeeeeeeeee

mini mini maymuncuklar varmış

nenni gibi geliyor sizin dedikleriniz uykum geldi

adamakıllı birisi insanın neden evrim geçirmediğini anlatırsa

yarın okurum

her neyse hepinize iyi akşamlar

Deveye handek atlatmak daha kolaydır. <_<<_<<_<<_<

Sitelerde Paylaş

Sana insanlar burda anlatiyor sen tin bile etmiyorsun. Cünkü sen ön fikirlisin beynin tam dumura ugramis. Cok zor bir vaka sin. Senin önce maymun derdini cözelim.

Maymun diye bir maymun zaten yok. Maymun isimdir cins ismidir cesitleri Orangutan, Sempanze, Goril vb leri ile devam eder insanda bu hayvanlarla beraber omurgalilar sinifindan Primat adi altinda bulunur.

Yine asagida bir kaynak verecegim lütfen dikkatli oku ve anlamaya calis. Canlilarinda en belirgin sekilde ikiye ayrildigini unutma

1- Bitkiler

2- Hayvanlar

Dikkat ettiysen insan diye bir ayrim yok. neden ?

insan

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
Arzu sana cevaplar verilmiş. Hayır onları cevap kabul etmiyorum diyip cevap verin diye yazmak olmaz..

Öncelikle neden o cevaplar sana göre cevap olamaz. Bilimsel olarak yanlışları nelerdir onları açıklaman lazım..

Darwin gözle ilgili öyle bir şey dememiştir.

Hadi sen bilimsel olarak Allah erkeğe neden meme koymuş, ne işe yarar,

kadının klitorisini neden penis şeklinde yapmış onları anlat..

Evrimsel olarak erkekte neden meme kadında neden penis var açıklanıyor.. Ya siz tesitler ne diyorsunuz?

Hadi kaçma bana abuk subuk cevapta verme..

Bana verilen cevaplarda insanın neden evrimleşmediği konusunda hiçbir şey yok

Sadece sorularıma sorularla cevap veriyorsun

İnsan evrimleşiyorsa neden bunu ben göremiyorum siz benden dahamı üstün yaratıklarsınız

İnsanın evrimleştiğine fiili bir örnek gösterin inanayım

Sitelerde Paylaş
büyük ihtimal zayıf çelimsiz kocakafalı olacağız.

bu bilimsel geyik hep döner ama ağır şüpheyle yaklaşıyorum. Bu kanıtlanmamış, deneylenmemiş bir spekülasyon. 50 000 sene önce insanların küçük kafalı olduğu kanıtlandı mı? (sanırım neandertaller'in kafası ve beyni sapiensden daha büyüktür.) ki 50 000 sene sonra insanların büyük kafalı çelimsiz (uzaylılar :) gibi) olacağı öngeörülsün....

üstelik koca kafalı olacaksa da altın orana uyması şarttır. Öyle sallama bir oran olmaz. bu orana oturana kadar, orana uymayan ara-geçiş ucubeler olur. Orana oturduğu zaman ise belki ahtapot kafası oranında bir yaratıkla karşılaşırız ki....

işte o yüzden bana mevcut insan ölçüleri mükemmelmiş gibi geliyor. Gelecekte ancak bunun sınırlarına ulaşılabilir; 150 yıl ömür, 190'ar boy....

Sitelerde Paylaş
Ne halta yaradığını sen bize o engin bilginle bir açıklasan diyorum.

Sana erkekte meme ne işe yarar diye sordum.

Sen sadece laf kalabalığı yapmışsın..

Asıl cahilliği ve yazdığın yazılarla formu kirleten sensin..

Hani nerede soruya cevabın..

Şu cevaba bakın cümle kendi içinde tutarsın ve de cevap değil..

''Erkekte meme olayına gelince, daha önce süt mü verdin kaç kişi etinden sütünden faydalandı da böyle bir düşünceye kapıldında bir halta yaramıyor diye düşünüyorsun. Çok işe yaramıyorsa estetik yaptır olsun bitsin''

Daha önce süt verdin mi, kaç kişi faydalandı..

Hayır vermedim ama istenirse gerekli hormonları verip sütte verebilirim..

Zaten süt versem ve millet faydalansa o zaman bir halta yaramıyorlar demezdim..

Yazdığın cümleyi iyi oku..

Sen bana Allah erkeğe neden meme koymuşturun izahını yapmamışsın. Saçma sapan tutarsız bir cümle kurup geçiştirmişsin..

muslonun biri yillar once erkekte meme ucunun olmasini "tahrik olmak icin" diye aciklamisti :);) ;)

bu arzu ise hala aciklayamiyor :) ve kafa utuluyor..kendi tarzinda inanlar gibi at gozlugu ile dolasip elindeki ilkel kuran ile aciklama yapmaya calisiyor..

elinin altindaki su guzelim teknolojiyi kullanmaktan aciz...

Sitelerde Paylaş
siz erkeğin memesine takılacağınıza evrim neden durdu onu bir açıklayın

hadi maymun atalarınız neden şimdi evrimleşmiyorlar ona bir cevap verin

evrim durmadi , senin gibi bir maymunun computer kullanabilmesi bunu kanitlamiyor mu???

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...