Jump to content

ATEİSTFORUM TANITIM VİDEOSU VE

Recommended Posts

Ateizm konusunda aynı ilke ve idealleri gururla paylaştığımız değerli yazar arkadaşımız ve kardeşimiz Cigi, forumumuzu tanıtmak için büyük bir emek harcayarak, Ateistforum olarak varlık nedenimizi, dünya görüşümüzü ve yaşama bakış felsefemizi gerçekten layıkıyla temsil eden özgün ve estetik bir video hazırlamıştır.

Sevgili Cigi ayrıca, bu tanıtım videosu ile birlikte diğer videoları da içeren ve yalnız Ateistforum için hazırlanmış yeni bir YOUTUBE sayfası da oluşturmuştur.

Sayfamızın linkine ve videomuza aşağıdaki adresden ulaşabilirsiniz.

Kendisine forumumuz adına teşekkür eder, saygı ve sevgilerimizi iletiriz.

Ateizm2.org adına HACI

http://www.youtube.c...er/Ateistforum2

Ne kadar amatörce olsa bile son derece etkileyici ve içerik bakımından zengin olmuş emeğine sağlık.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 89
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Merhaba, konu açma yetkim olmadığı için buraya yazma gereği hissettim. Forumunuzda Türkiyeki ateist siteler hakkında bir bölüm bulamadım. Bence böyle bir bölüm olsa güzel olur. Böylece birbirimize destek vermiş oluruz. Zaten az sayıda olan bu tür siteleri tanıtmamız lazım. Bende bu sitelerden birinin bir yöneticisiyim. Sitemiz hakkında biraz bilgi vereyim, sitemiz yeni kuruldu bu arada. Sitemizin başlıca amacı bilimi insanlara sevdirmek ve bilime tutkulu kişilerin birbirleriyle etkileşimde olmalarını sağlamaktır. Site adresi http://hayalizm.com/ isteyen arkadaşlar sitemize gelip bizi destekleyebilirler. Yönetici alımlarımız başlamıştır.

Not: ateistforum.org yönetimi lütfen bu yazımı reklam olarak algılamasınlar.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Merhabalar buraya yeni üye oldum ve kafamda bir çok soru var.Müslümanım ama cevaplayamadığım o kadar soru var ki kendimi kaç gündür kötü hissediyorum.Forumda ki ateist arkadaslarim benle irtibat kurul yardimci olmayi denerlerse cok sevinirim.Şimdiden tesekkurler.

Bence başlıklara göz gezdir derim..

Cevaplayamadığın bir çok soruya cevap bulabilirsin..

Ya da 20 mesaj yazdıktan sonra,açacağın başlıklarda kafana takılan soruları sorabilirsin.

Sitelerde Paylaş
  • 5 months later...

ben bazı videolar çektim burada paylaşamıyorum neden belli bir mesaj sayısımı gerekiyor yoksa rütbe mi

Mesaj sayısıyla ilgili olmalı. 20 yada 30 mesajı sınırı vardı sanırım. Konulara düşüncelerinle katılım göstererek zamanla mesaj sayısına ulaşabilirsin.

Merhabalar buraya yeni üye oldum ve kafamda bir çok soru var.Müslümanım ama cevaplayamadığım o kadar soru var ki kendimi kaç gündür kötü hissediyorum.Forumda ki ateist arkadaslarim benle irtibat kurul yardimci olmayi denerlerse cok sevinirim.Şimdiden tesekkurler.

Forumda arama bölümünü kullanarak merak ettiğin şeyleri aratıp bulabilir ve ilgili konulara yazarak sorularına yanıt alabilirsin.

Arkadaşlar ben inanıyor ve inanmıyor arasında kalıyorum çoğu yönüm inanmamakta lakin düşünüyorum birisi var diyorum oldugunu hissediyorum birisi benim hayatıma akışıma karışıyor bi tanrının oldugu mümkün ola bilirmi

Annen, baban, kardeşlerin, eşin/sevgilin ve sosyal çevrenin hayatına etkileri olabilir ancak hayal ürünü olan şeyler hayatına etki edemez. Forumda ilgili konuları okuyarak ve konu hakkında sorular sorarak merak ettiğin şeylerin cevaplarını bulabilirsin.

tarihinde Hizip tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...