Jump to content

Kadın dediğin

Recommended Posts

• İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kadın dediğin güçlü olacak. Çok konuşacak, sinir bozucu olacak değil ama; gözyaşlarını sadece güvendiklerinin yanında gösterebilecek. İşte o zaman bir erkek ömrünün ve benliğinin tümünü ona hibe edebilecek kadar değerli görebilir.

Olmadı ama..Ne yani kadının gözünüzde bir değeri olması için bu söylediğin kalıplara girmesi mi lazım.Eğer söylediğin kriterlere uymuyorsa kadının senin için bir değeri yok.

Sitelerde Paylaş

Olmadı ama..Ne yani kadının gözünüzde bir değeri olması için bu söylediğin kalıplara girmesi mi lazım.Eğer söylediğin kriterlere uymuyorsa kadının senin için bir değeri yok.

Birlikte yaşayacağın birinin diğerlerine göre daha iyi olacağını düşündüğün biri yok mu senin... Bulduğun o hayallerindeki erkek diğerlerinden daha değerli olmaz mı sana göre?

Sitelerde Paylaş

kadın dediğin yeri geldiğinde erkeğiyle sevişecek.

Ne oldu yea, söylenmemesi gereken bişey mi söyledim? Herkes biliyor, kimse söylemiyor. Herkes emo olmuş burada, duygusal takılıyor. Allah bilir Marcel Proust da okuyorsunuzdur siz!

Her neyse, bu derece kalifiye arkadaşlar olunca, dışarıda kalmışların, hanzoların sesi olayım dedim. Aynen halihazırda eylemekte olduğunuz üzre sallamayın beni efendim...

EDİT: Eet, etmesem ölürdüm!

tarihinde severin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Birlikte yaşayacağın birinin diğerlerine göre daha iyi olacağını düşündüğün biri yok mu senin... Bulduğun o hayallerindeki erkek diğerlerinden daha değerli olmaz mı sana göre?

İyi de sen sevdiğim insan benim için değerli olmalı derken onun için bazı kriterler belirliyorsun.Çok konuşacak ama sinir bozmayacak, güçlü olacak, başkalarının yanında ağlamayacak falan.Ben sevdiğim erkek için böyle şeyler belirlemem sevdiğim kişiye her haliyle değer veririm.Mesela çok konuşup sinir bozması sevdiğim kişinin değerini düşürmez yine de onunla bir ömür geçiririm.

Sitelerde Paylaş

İyi de sen sevdiğim insan benim için değerli olmalı derken onun için bazı kriterler belirliyorsun.Çok konuşacak ama sinir bozmayacak, güçlü olacak, başkalarının yanında ağlamayacak falan.Ben sevdiğim erkek için böyle şeyler belirlemem sevdiğim kişiye her haliyle değer veririm.Mesela çok konuşup sinir bozması sevdiğim kişinin değerini düşürmez yine de onunla bir ömür geçiririm.

Bencilce davrandım üzgünüm quantum. <_<

Kadın dediğin şişmanda olabilir, zarifte olabilir, erkeksi de olabilir, herşeye rağmen gözyaşlarını da saklamayabilir. Ama kendisi olmalı....

Sitelerde Paylaş

Bencilce davrandım üzgünüm quantum. <_<

Kadın dediğin şişmanda olabilir, zarifte olabilir, erkeksi de olabilir, herşeye rağmen gözyaşlarını da saklamayabilir. Ama kendisi olmalı....

Ha şöyle.Bir kişiyi sevdiğin için seversin aklındaki kalıplara uyduğu için değil.Bu sözleri samimiyetle söylediysen tebrik ederim.Duygulandırıyorsunuz beni yahu. :D

Sitelerde Paylaş

Ha şöyle.Bir kişiyi sevdiğin için seversin aklındaki kalıplara uyduğu için değil.Bu sözleri samimiyetle söylediysen tebrik ederim.Duygulandırıyorsunuz beni yahu. :D

Duyguların sömürülmesinin kolay olduğunu inanırım ama yine de duygulara değer veririm. Zararsız olduğu müddetçe duygulanmanız sizi daha çok insan yapar.... B)

Sitelerde Paylaş

Kadın dediğin erkeğe hiçbir zaman boyun eğmeyecek. Mutfakla göbek bağı bir kesilmeyecek, erkekten bir gram fazla yemek yapmayacak, erkekten bir gram fazla çocuğa bakmayacak, kesinlikle ekonomik özgürlüğü elinde olacak.

İstediği zaman istediği saatte tek başına kimseden izin almadan çıkıp dolaşabilecek, eğlenebilecek, yeri geldiğinde lafı erkeğin ağzına tıkabilecek.

Ahh, ahh nerde böyle kadınlar. Şimdiki bütün istenilen kadın tipleri köleliğin modern versiyonları.

Erkekler kendilerini ne zannediyor acaba? Bileniniz var mı?

Bu düşüncelere sahip erkeklerin olması inanılır gibi değil Türkiye gibi bir yerde. Tebrik etmek istiyorum seni Aiascım, sana da bu yakışırdı ya zaten neyse :)

Sitelerde Paylaş

Kadın dediğin, erkeklerin oturup da ''kadın dediğin...'' diye bol bol ahkam kesme alışkanlığına sahip olduğu bir ülkede, yine erkeklerin açtığı bu tarz başlıklara göz atmaya tenezzül dahi etmeyecek.

Kadın dediğin, önceden planlayamayacağım bir dakiklikle hayatıma girip, hayata dair bilmediğim pek çok şeyi kafama vura vura anlamamı sağlayacak.

Ve benim bu yukarıda söylediklerimden gayrı söyleyebileceğim herşeyin lafazanlık olduğunu bir kez daha hatırlatacak bana.

tarihinde severin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yazi benim degil altinda yazarin adi soyadi bulunmakta. Bu yazi ayni zamanda Can Yücel tarafindan yazilmis olarak nette dolasir fakat yanlistir...

...efendim.

Hani ya birine seslenirsin de o da "efendim" der ya...

Kadın dediğin... dedin ben de "efendim" dedim...

Ama işte güzel oldu, çünkü erkek dediğin espriyi açıklamasıyla bekleyendir :D

Sitelerde Paylaş

Ne oldu yea, söylenmemesi gereken bişey mi söyledim? Herkes biliyor, kimse söylemiyor. Herkes emo olmuş burada, duygusal takılıyor. Allah bilir Marcel Proust da okuyorsunuzdur siz!

Her neyse, bu derece kalifiye arkadaşlar olunca, dışarıda kalmışların, hanzoların sesi olayım dedim. Aynen halihazırda eylemekte olduğunuz üzre sallamayın beni efendim...

EDİT: Eet, etmesem ölürdüm!

!!!

Herşey tamam da Marcel'ime laf söyletmem arkadaş! Ona göre yani!

:)

tarihinde Boethius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kadın dediğin, erkeklerin oturup da ''kadın dediğin...'' diye bol bol ahkam kesme alışkanlığına sahip olduğu bir ülkede, yine erkeklerin açtığı bu tarz başlıklara göz atmaya tenezzül dahi etmeyecek.

Kadın dediğin, önceden planlayamayacağım bir dakiklikle hayatıma girip, hayata dair bilmediğim pek çok şeyi kafama vura vura anlamamı sağlayacak.

Ve benim bu yukarıda söylediklerimden gayrı söyleyebileceğim herşeyin lafazanlık olduğunu bir kez daha hatırlatacak bana.

Katılıyorum tabi. Ama şimdi ben göz attım n'olcak :D

Neyse.

Yok kadın dediğin şöyle olacak da böyle olacak da. Bu ne lan mobilya mı beğeniyoruz. Kayın, meşe, ceviz... Peeeh. Kadınları bir obje olarak görmekten ve niteliklerine göre sınıflandırmaktan vazgeçin.

Kadın dediğin de insandır işte, insana benzer. Bu kadar.

tarihinde Boethius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Oyy cigi :)

Yok ya, ben kadın falan da değilim :)

Boşver...

Yazilarin sahipleri cinsiyetleri ile ilgilenmem ve sordugumu hatirlamiyorum.

Yazilan yazi ile diger kelime karsilastirilmaya calisiliyor.

Sitelerde Paylaş

eet, kafaları kafamıza benzer, elleri ayakları vardır, su istesek verirdirler sorsak da insanız derlerdir, yeryüzünde olmuşlar kadın dediğin.

Eferin datlum, anlamışsın bak uzaylı olmadıklarını. Eli-kolu-yüzü şöyle olsun diye liste yaparken aslında sadece insan olduklarını unutmaya başlıyor çünkü birileri. O yüzden "insana benzediklerini" ve daha ötesinin olmadığını hatırlatmak gerekebiliyor. Bir kadın olarak senin de anlamaman imkansızdı zaten. Bi' dondurmayı hak ettin. Diğer iletilerimin de açıklamalarını yapmak adına seni işe alabilirim. Ne dersin?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...