Jump to content

Nisan 1 kurbanları

Recommended Posts

BUgün 4 dostumdan bir nisan şakası yedik. Her şaka öncesini aratacak cinstendi..

Günün ilk ışıkları ile sayın zeyyno bir nisan mahiyetine halimizi hatırımızı sordu. Belki de en zararsız şaka onundu ama sonuçta o şakada da ne kadar kursakçı olduğumuz ortaya çıktı...

Maccihato ise beni fena halde düşürürken günün ilerleyen saatlerinde daha beter bir şakanın da sinyalini verir gibiydi... Günün son ve en hain şakasını sayın keklik hanım teyze abla ile sayın bergüzar hanım yaptı. Öyle bir şaka yaptılarki belimi doğrultmam bir iki saati aldı.. Belimizi de tam doğrultmadık ama... canınız sağolsun... Benim gibi bir safı bulup eğlendiniz ya... Beni sazan gibi düşürüp keklediniz ya görüşeceğiz sizinle.. Ama dikkat edin benim için ger gün bir nisan benim için her gün şaka günü bundan sonra...

sayğılarımla

tarihinde hallac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Benim için bu 1 Nisan çok kısmetli geçti.

Geçen sene 1 Nisan'da şakalanıp saatlerce ağlamıştım.Bu sene acısını çıkardım.

Requiem,keklik abla ve hallaç abiye teşekkürler amuahahah amuahahaha

Görcez ablam ... aman iyi gülün...

Sizin yüzünüzden imzamı bile değiştirdim beeeeeeeeeee

sen ağacların aptalı

ben insanların

seni kandırır havalar

beni sevdalar Aziz Nesin

gün ola devran döne beyler bayanlar...

Sitelerde Paylaş

hallaç abi msn'e biri ekledi "mustafa neredesin olum uzun zamandır görüşemiyoruz" dedi, "ben mustafa değilim" diyorum,ısrar ediyor "yeme beni olum" fln diyo,sinirimi çıkardı değilim diyorum anlamıyor.

sen misin abi bu kişi,intikam almaya başladığın kek ben mi oluyorum ?

Sitelerde Paylaş
hallaç abi msn'e biri ekledi "mustafa neredesin olum uzun zamandır görüşemiyoruz" dedi, "ben mustafa değilim" diyorum,ısrar ediyor "yeme beni olum" fln diyo,sinirimi çıkardı değilim diyorum anlamıyor.

:):) Sana daha sıra gelmedi ablacım... Siz hainleri iki ayırdım büyük hainler küçük hainler. Şimdi büyük hainlerle uğraşıyorum. O değil ne kadar zevkliymiş ya bu iş.. İnsanlara kıyamayız diye yapmıyorduk Ama bazen kıymak lazım mış...

Sen sabret ablam sıra sana da gelecek :)

sevgilerimle

EEDIT: Yav san ayapmış olsam buraya yazar mıyım.. Online olmayanlar hedefim şimdi...

tarihinde hallac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Yav millet bu koca forumda böyle doyasıya keklenen bi benmi çıktım...

merak etme ben de keklendim hem de kendi tuzağıma düşürüldüm

geçen yıl da forumda güzel bir şaka vardı yanlış hatırlamıyorsam

xislam ya da goddar yapmıştı (avatarları birbirine çok benziyor)

hoş bir şakaydı bir çok üye de şakazede olmuştu :)

Sitelerde Paylaş

Ya vicdan sahibi erdemli insanlara imreniyorum açıkçası. Muhtemelen o şakayı ben yapsam hallaç bey istasyondan, requiem bey de havaalanından ağızlarında çeşit çeşit küfür yuvarlayarak geri dönerlerdi. Keklik hanım da antidepresan kullanmaya başlardı. Suyunu çıkarmadan şaka yapabilmek güzel bir şey. Biz en son lisedeki arkadaşımıza şaka yaptığımızda çocuk iki hafta uzaklaştırma almıştı. O kadar itirafa rağmen idare geri adım atmayınca otomatikman kötü adam olmuştuk.

Şaka yapmayı seven arkadaşlara tavsiyem, eşek şakası yapmasınlar.

Sitelerde Paylaş
:):) Sana daha sıra gelmedi ablacım... Siz hainleri iki ayırdım büyük hainler küçük hainler. Şimdi büyük hainlerle uğraşıyorum. O değil ne kadar zevkliymiş ya bu iş.. İnsanlara kıyamayız diye yapmıyorduk Ama bazen kıymak lazım mış...

Sen sabret ablam sıra sana da gelecek :)

sevgilerimle

EEDIT: Yav san ayapmış olsam buraya yazar mıyım.. Online olmayanlar hedefim şimdi...

Hain köfte, sen görürsün :P

İntikamım acaip lahmacunlu olacak, hemde en acılısından :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Sitelerde Paylaş
Ya vicdan sahibi erdemli insanlara imreniyorum açıkçası. Muhtemelen o şakayı ben yapsam hallaç bey istasyondan, requiem bey de havaalanından ağızlarında çeşit çeşit küfür yuvarlayarak geri dönerlerdi.
Yav req'i bilmem de ben küfürr etmezdim. En azından çeşit çeşit küfür etmezdim. Klasik küfürlerim vardır onların dışına çıkmam..

Hain köfte, sen görürsün :P

İntikamım acaip lahmacunlu olacak, hemde en acılısından :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Neyin intikamını alacaksınız ya. İlk kanı siz döktünüz... Ben intikam aldım. ödeştik... darısı diğer hainlerin başına...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

yemisim Nisaninida , 1inide ,2isinide.

gece 12 yi 5 gece ayrilmis oldugum kiz arkadasim bir mesaj yollayip, bana hamile oldugunu cok acele görusmemiz gerektigini söyledi,

hemen ardindan kendisini aradim telefona melefona cikan yok,

evini aradim aynisi,

gece 1 ben taxide 100 km ona dogru saskin ,heyecanli,sarsilmis bir vaziyette yola cikmisken.

1 mesaj daha geliyor

Nisan 1

Nisanada ,Mayisada ,Haziranada ......................

sevmedim bi isi ben..................

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Macchiato ile olan hesabımızı da gördük. 12 Nisan'da da biiirrr nisan şakası yapılabileceğini bugün öğrendi...

Geriye kaldı ikiiii...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

sayın abi hürmetler :

sevdiğim bir adamdan bir söz yazayım..intikamını aldığına sevindim..

"""acımak en büyük günahtır..acımak doğaya ihanettir..güçlü zayıfı berteraf ettiğinde güçlüdür ve öyle zafer kazanılabir"""

bu sözü kim söyledi diye merak eden varsa Ö M ile bildireyim..adım faşiste çıkmasın şimdi..

bu iletimde şunu demek istedim..düşmanımın düşmanı dostumdur..nokta..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...