Jump to content

Karşımıza dinciler taşındı..

Recommended Posts

Arkadaşlar karşı binamıza kara çarşaflı aşırı dinciler taşındı ve tam bu satırları yazarken son ses ilahimsel ezansal garip bir müziği yüksek sesle dinliyorlar,cama çıktığımda adamın gözü üzerime dikiliyor, karısı hemen içeri kaçıyor..adamda hep beyaz atlet sistemiyle yaşayan bir insan oh kendine geldimi konforun kralını yaşıyor..

Ayrıca alt katımızda da aşırı dinciler var, allahın günü mevlüttür falan gibi çeşitli organizasyon ve partiler düzenliyorlar..

Yine diğer bir apartmanda yıllardan beri bir hacı var, balkonda namaz kılıyor, oda ses açıp ilahi dinliyor torunu da bana kesik söylemesi ayıp dar etek giyip bana asılıyır rahatsız oluyorum iftira bile atar yani, hacı balkonda bira içiyorum eve kız atıyorum diye diye kibarca babama şikayet etmişti sanane lan..

Görüyorsunuz arkadaşlar kendileri son ses müzik dinler, patiler yaparlar, sağa sola rahatça bakarlar, bize geldimi hareketlerimizi dikizlerler..Aynı hacı mahallemizedeki kahve için karı satıyorlar diye dilekçe yazmıştı bunu mahalle biliyor yalan değil...

Bugün çıplak ıslak sexi ve atletik vücudumla balkonda oturacağım,ve bira içeceğim, hafiften de ameno adlı kilise müziğini dinleyeceğim bunu hakettiler.

Zaten bizde şans yok ne olurdu yani etrafımızda modern kişiler taşınsa, birkaçtane güzel kız var şu ana kadar balkonda oturduklarını görmedim ama bu dinciler balkondan eve girmiyor...İş aldık başımıza lanet olsun...

BU yazdıklarım tamamen gerçektir, şu anda ses biraz daha kısılmış ancak gene yüksek sesle ilahi dinlemeye devam ediliyor....yarın öbür gün evime bomba da atar bunlar 5-6 adet oğlu var sanarsın hamas militanı.:) İç şarabı s..k arabı....Tabi şeytani zekam ve atletik vücudumla, arkadan vuran kalleş kişiliğimle bu kişiler evel allah benimle baş edemezler..

Herkese saygılar sunarım efenim...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 98
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

En sertinden metal dinle. Türkçe olmasını istiyorsan Pentagram'dan çalabilirsin. Bu alemi gören sensin şarkısı var. Şeytan'ın tarafını tutup Allah'a hesap soruyor. En sertinden black metal de çalabilirsin. Balck metalin her şarkısı blasphemic'tir. Onlar anlamazlar şarkıların ne demek istediklerini... Ama sevmesen bile onları rahatsız etmesi açısından güzel olur. Bir de yanında her hangi bir arkadaşın olursa cesaretleri biraz kırılabilir. Cemaatle içmek yalnız başına içmekten 27 kat daha sevaptır. :D

tarihinde kafir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hayatında hiç bir değişiklik yapma; onlardan önce nasıl yaşıyorsan öyle yaşamaya devam et. Özellikle kandil ve benzeri gecelerde onların görebileceleri biçimde alkol tüket. Böylelikle onlar senin ne olduğunu anlarlar ve hiç bulaşmazlar. hatta rahatsız etmemeye çalışırlar bi sorun çıkıp ta muhatap olmayalım diye..

Sitelerde Paylaş

Neden şikayetçisin..

Geçmiş iletilerini bir süz hele..

Tıpkı dinciler gibi yobaz ve gevşeksin..

Aslında fazla gerilere gitmeye bile gerek yok yukardaki iletin senin mallığının vesikası..

Olabilir, başlığa bakar belki tavanarasına yollarız. Ammavelakin kelimeden harf çıkartıp farklı bir anlam vermek son derece yakışıksız...

Sitelerde Paylaş

Internettin Hoca, ben bir Ateist olarak balkonunda namaz kılan bir komşunun rahatsızlık kaynağı olmaması gerektiğini düşünüyorum.

İlahiler içinse kibarca dini ritüel değil, yüksek sesten rahatsız olduğunuzu anlatıp sesi bir parça kısmalarını rica edebilirsiniz.

Kız arkadaş ve bira konusunda ise, hafif şaka yollu, işte gençlikte oluyor böyle şeyler diye takılabilir ve komşunuzun dünya görüşüne saygı duymak adına onların gözü önündeyken balkonda şapur şupur öpüşmeyebilirsin. O kadarda tahammülümüz olsun artık birbirimize.

Sitelerde Paylaş

Internettin Hoca, ben bir Ateist olarak balkonunda namaz kılan bir komşunun rahatsızlık kaynağı olmaması gerektiğini düşünüyorum.

İlahiler içinse kibarca dini ritüel değil, yüksek sesten rahatsız olduğunuzu anlatıp sesi bir parça kısmalarını rica edebilirsiniz.

Kız arkadaş ve bira konusunda ise, hafif şaka yollu, işte gençlikte oluyor böyle şeyler diye takılabilir ve komşunuzun dünya görüşüne saygı duymak adına onların gözü önündeyken balkonda şapur şupur öpüşmeyebilirsin. O kadarda tahammülümüz olsun artık birbirimize.

Olur canim,onlarin keyfine göre yasayacak.Hocam balkonda bol bol parti ver.Onlar ses yapip gürültü cikartirlarsa bi fazlasi.Nasrettinligini göster,sen daha iyisini bilirsin,saygilar:))))

Sitelerde Paylaş

Evet müslüman nüfusu yoğun bir ülkede yaşadığımıza göre sosyal yaşam alanlarında bu tarz karşılaşmalar mümkün.Yani gereksiz bir konu olmuş.

Tabi canim sus ki islamcilar basina ciksin.Kendi ülkende istedigin gibi yasamayacaksin,onlara uyacaksin,sana yakisirda bana ters....

Sitelerde Paylaş

Tabi canim sus ki islamcilar basina ciksin.Kendi ülkende istedigin gibi yasamayacaksin,onlara uyacaksin,sana yakisirda bana ters....

Komşuluk ve apartman gibi konularda istediğin gibi yaşamak konusu sınırsız değildir.Bilmem ben çevremi rahatsız etmemeyi yeğleyen biriyim.Ben bana bunun yakıştığını düşünüyorum daha çok.

Sitelerde Paylaş

Doğru. Metal müziğin sesini sonuna kadar açıp dindar komşuları rahatsız edince hem istediğimiz gibi yaşamış oluyoruz, hem de irtica ile mücadele etmiş oluyoruz. Haha.

Neden bu insanlar ile ortak bir paye bulmak yerine irticai militan yapmak için bahane vermek isterler anlamam ki... :)

tarihinde Alexios tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Doğru. Metal müziğin sesini sonuna kadar açıp dindar komşuları rahatsız edince hem istediğimiz gibi yaşamış oluyoruz, hem de irtica ile mücadele etmiş oluyoruz. Haha.

Neden bu insanlar ile ortak bir paye bulmak yerine irticai militan yapmak için bahane vermek isterler anlamam ki... :)

Öyle bi iddia mı var bu başlıkta? İrticayla metal müzikle mi mücadele edilir denmiş? Ya da istediğimiz gibi yaşanır vs. diğer iddiaların?..

Arkadaş Hristiyan müziği çalacam demiş. Ona karşı ateist müziği çal dedim. İngilizce anlasalar daha da güzel olurdu ama bazılarını yapanlar bile anlamıyor zaten. :)

Sitelerde Paylaş

Ne olur yani? Taş mı yağar başına? Çözümsüzlükte diretmenin bize mi faydası var onlara mı?

Hep biz onların suyuna gitmek durumunda kalıyoruz nedense

İnternettin, benden sana tavsiye, kadir gecesi balkonda rakıyla mangal yap, varsa arkadaşlarınıda çağır

Sitelerde Paylaş

Özellikle kasmanın bi gereği de anlamı da yok.Daha evvel nasılsan gene öyle davran,ne takacaksın ki kafana.Ama şu evde tüm sokakta duyulacak şekilde mevlüt falan okutmuyolar mı,sinir olmamak elde değil.Bir evde mevlüt okunuyor bütün mahalle dinliyor!Başkalarına ne senin mevlütünden ki.Bu saygısızlık işte kim ne derse desin.Bangır bangır "hebele hübele.."

dinlemek zorunda mı elalem?Bu dinle falan da ilgili değil esasen,gürültü kirliliği..hem nasıl..Ama iş "din" olunca kimsenin gıkı çıkmıyor.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yukarıda bir evladım demiş ki; git kibarca uyar, emin ol durum o kadar basit değil, direk savaş sebebi olur kişileri çok iyi tanıyorum..metal müzik dinleyen birini uyarırım ama ilahi, dinleyen birilerini uyarmak olmaz ben de müzik açacağım onlar gelip kısarmısın rahatsız oluyoruz diyecek işte o zaman bana cevap hakkı doğacak..

Bizim mahalledeki dincileriğn, hepsi org islami terör örgütü üyesi gibi tipsizler..bazı amcalar iyi ancak yeni nesil dinciler arada kalmış apaçi dinci karışımı olmuşlar....

Yakında beni mahallede recm edecekler..O zaman hacının sevinçli yüzünü tahmin edebiliyorum kimbilir nasıl hırsla taşlardı beni, canı cehenneme...

jadı, dediğin gibi rakı mangal yapacağım pentagram dinleyeceğim erkek, kız arkadaşlarımıda alacağım ne yapıyorsunuz derlerse diyeceğim ki Mevlüt yapıyoruz bir sorun mu var?

Sitelerde Paylaş

Yo gayet ciddi bir konu bu, sporla uğraştığım için güzel bir vücudum var:)..tabi arada bazı kelimelerimi abartılı bulabilirsin kıvrak zekam kalleş kişiliğim falan hak veririm çünkü sohbet tarzım bu esprili bir dille anlatıyorum, kendimi abartmayı sevmediğim ama 10 numara bir insan olduğum gibi abartılı cümlelerim olabilir ama gerçeklik payıda vardır yani :) zaten avatarıma bakarsan orada da ironi olduğunu görürsün yani beni böyle kabul et kardeşim..ya sev yada git :) ama süper bir insan olduğum da bir gerçek..

Sitelerde Paylaş

Her horoz kendi çöplüğünde öter, adamım.

2. si, balkonda namaz kılmak yada ilahi dinlemek, normal bir harekettir. Hey birader, namaz kılma yada su ilahiyi kapat vs diyemezsin. Sadece, sesi kısabilirmisin diyebilirsin en fazla.

amaa...sen tutupta balkonda sevişemezsin. Sevişmenin yeri, içerilerdir, duvar arkalarıdır.

Sen balkonda sevişirsen, komşunda sana tepki gösterir şikayet ederse, o zaman haklı durumdadır. Toplum kuralları vardır ve de, özgürlükler sınırsız değildir..

Vatandaşa cart curt yokkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Hep biz onların suyuna gitmek durumunda kalıyoruz nedense

Böyle değil. Etik kurallar çerçevesinde, karşılıklı saygı ve anlayış.

jadı, dediğin gibi rakı mangal yapacağım pentagram dinleyeceğim erkek, kız arkadaşlarımıda alacağım ne yapıyorsunuz derlerse diyeceğim ki Mevlüt yapıyoruz bir sorun mu var?

Özellikle bu günü seçmen, amacının provakasyon olduğunu gösteriyor. Zaten her ateist, potansiyel bir provakatördür ve mutlaka, olduğu yerde bir olay çıkarmaya çalısır.

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...