Jump to content

Karşımıza dinciler taşındı..

Recommended Posts

Hayatta en zevk aldığım şeylerden biridir dincileri kızdırmak.Dincleri derken radikal kesimi daha çok.Böyle boyu kadar saçı sakalı olanlar falan.Tarikatlarda kafa sallayan tipler.Bir gün bi suikaste kurban gidicem ama umrumda değil.Hele ki ramazan ayında onlara göstere göstere bira şişesiyle gezmek garip bir şekilde mutlu ediyor beni. :D

Amaç, provakasyon olunca böyle olur zaten. Amaç, üzüm yemekmi, bağcıyı dövmekmi?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 98
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kimin parasıyla yapıyor bunları?

Eğer kendi parasını kazanıyorsa, babasının çok karışamaması normal.

Baba neden aynı politikayı erkek çocuklara uygulamıyor? Kız olunca mı kimin parasının harcandığı önemli?

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Amaç, provakasyon olunca böyle olur zaten. Amaç, üzüm yemekmi, bağcıyı dövmekmi?

Amaç günde 5 defa benim beynimi yiyen ezanı,ramazan ayında mahalle baskısı nedeniyle kapatılan pubları,oruç tutmadığım için uzaylıymışım gibi görülmemi protesto etmek. :)

tarihinde PearlyGates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kız piercing takmak istiyorsa takar babasını ilgilendirmeyen bir durumdur bu.

Özgürlükler sınırsız değildir, bunu unutma. Piercing denen illete, hangi Türk baba izin verir ( velevki dinsiz olsun)

Ne o öyle, kızların dilinde bilmem neresinde demir halkalar? Bunun mantığı ne arkadaş. Soytarılık mı?

Böyle saçmalık olmaz. Bize miras bırakılan bir kültür var, etik var.

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Karşındaki adam ramazanda içiyorsun diye kızıyorsa eğer insan bunu yapmaktan keyif alabilir. Onane benim ne zaman ne yaptığımdan, böyle olsa kimse bu şeyleri düşünmezdi

Ben Türkiye'deyken her kadir gecesini ıslatırdım mesela, burada aklıma bile gelmiyor bu tip şeyler, çünkü takan yok :)

Sitelerde Paylaş

Amaç günde 5 defa benim beynimi yiyen ezanı,ramazan ayında mahalle baskısı nedeniyle kapatılan pubları,oruç tutmadığım için uzaylıymışım gibi görülmemi protesto etmek. :)

Onlara müstahak, aynen devam edelim :) Ben de oruç tutanların karşısında kana kana su içmeye bayılıyorum. Bu sene iyice sıcaklara denk geliyor ki bana süper eğlence çıkacak :D

Sitelerde Paylaş

Özgürlükler sınırsız değildir, bunu unutma. Piercing denen illete, hangi Türk baba izin verir ( velevki dinsiz olsun)

Benim babam veriyor.Hem iki kulağım delik hemde kaşımda piercing vardı.Ama piercing'i kendim rahatsız olduğum için takmıyorum artık.Fakat 2 kulağımda ki küpeleri hiç çıkarmam ve babam daha bugüne kadar neden deldirdin diye bile sormadı.

Sitelerde Paylaş

Sen bu kültüre göre yetişmiş olabilirsin sana göre yanlıştır ve takmazsın.Ama insanlar snein doğru ve yanlışlarınla yaşamıyor.Herkesin bir hayatı var saygı duymak zorundasın.Kimsenin kaşındaki dilindeki piercing seni bağlamaz.Sana bir zararı yok sonuçta.

tarihinde quantum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Baba neden aynı politikayı erkek çocuklara uygulamıyor? Kız olunca mı kimin parasının harcandığı önemli?

Ben tanıyorumki aileyi nerden bilebilirim adamın erkek çocuğuna nasıl davrandığını ben kızın durumu için yorum yaptım. Erkeği de örnek verseydin ona göre yorum yapardım..

Sitelerde Paylaş

Onlara müstahak, aynen devam edelim :) Ben de oruç tutanların karşısında kana kana su içmeye bayılıyorum. Bu sene iyice sıcaklara denk geliyor ki bana süper eğlence çıkacak :D

Başın, göğe erdimi bari?

Böyle saçma sapan şeylerden mutlu olmanıza, anlam veremiyorum.

Sitelerde Paylaş

Gerçekten çok eğlenceli oluyor da yine çevreye dikkat derim ben.Manyakların dolu olduğu bir ülke nede olsa :D

Sitelerde Paylaş

Ben tanıyorumki aileyi nerden bilebilirim adamın erkek çocuğuna nasıl davrandığını ben kızın durumu için yorum yaptım. Erkeği de örnek verseydin ona göre yorum yapardım..

Her aile çocuklarına bir miktar harçlık verir. Parayı veren benim, bana itaat etmek zorundasın demek, hele bunu kendi çocuğuna demek büyük zorbalıktır

Artı geleneksel Türk ailesi bu baskıyı sadece kızlara uygular. O yüzden yapılacak en iğrenç yorumu yaptın bence

Sitelerde Paylaş

Başın, göğe erdimi bari?

Böyle saçma sapan şeylerden mutlu olmanıza, anlam veremiyorum.

Ben de yılın her günü, günde tam tamıma 5 kere uykumu bölen, müzik zevkimi mahveden anlamsız sözlere katlanıyorum. Onların başı göğe eriyor mu? Acısını ramazanlarda çıkarmaya çalışıyorum ben de ve gayet eğlenceli, tavsiye ederim.

Sitelerde Paylaş

Harun senin kültüründe sana "aaa şunun kızının tipine bak" diye seni rencide edeceklerdir. sen sadece kendini düşünüyorsun o zaman? Sana laf gelmesin diye kızının özgürlüğünü engellemeye çalışacaksın. Değil mi?

Sana laf gelmeyecek olsa, kimse takmasa senin kızının tipine sende umursamazdın bence. Yani senin çevren hoş karşılasa sorun olmazdı..

Yanılıyor muyum?

Sitelerde Paylaş

Gerçekten çok eğlenceli oluyor da yine çevreye dikkat derim ben.Manyakların dolu olduğu bir ülke nede olsa :D

Tabii canım müslümanların büyük çoğunluğu tehlikeli. Özellikle karınlarının aç olduğunu düşünürsek her an her şeyi yapabilirler. Bu yüzden yakın çevremle ilgileniyorum ben :)

Sitelerde Paylaş

Her aile çocuklarına bir miktar harçlık verir. Parayı veren benim, bana itaat etmek zorundasın demek, hele bunu kendi çocuğuna demek büyük zorbalıktır

Artı geleneksel Türk ailesi bu baskıyı sadece kızlara uygular. O yüzden yapılacak en iğrenç yorumu yaptın bence

Haklısın jadı. 5 kuruş harçlık veripte, başa kakmak yanlış. Bu olayın, para ile alakası yoktur, olmamalıdır da. Ama, çocukta para kazanıyor ise, bununla, anne babasına üstünlük taslamaya kalkmamalıdır da. Karşılıklı saygı ve kurallar ile, yaşanmalıdır.

Sitelerde Paylaş

Demekki baba baskıcı değilmiş. Yumuşakmış sen yanlış biliyorsundur. Geleneksel bir türk babası bu kadar yumuşamaz hem de kendi parayla..

Aileyi yeterince tanımadan kulaktan dolma bilgiyle yorum yapıyorsun gibime geliyor....

Sitelerde Paylaş

Tabii canım müslümanların büyük çoğunluğu tehlikeli. Özellikle karınlarının aç olduğunu düşünürsek her an her şeyi yapabilirler. Bu yüzden yakın çevremle ilgileniyorum ben :)

O zaman bir tüyo da ben verim.Sigara içen varsa çevrende çok güzel bir eğlence aracı oluyor sigara.Al bir paket, içmesende olur sadece koy önüne yanına birde çakmak.Aha bak nasıl deliriyor gör :D

tarihinde PearlyGates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben de yılın her günü, günde tam tamıma 5 kere uykumu bölen, müzik zevkimi mahveden anlamsız sözlere katlanıyorum. Onların başı göğe eriyor mu? Acısını ramazanlarda çıkarmaya çalışıyorum ben de ve gayet eğlenceli, tavsiye ederim.

Siz körelmişsiniz. Gece gündüz düşündükleriniz, din- ateizm, yok işte yobazlar bana napar, yok ezan okunuyor rahatsız olurmuyum acaba, yok işte, ramazan gelsinde bir güzel oruç yiyeyim vs vs..

Kafayı yemek üzeresiniz, haberiniz yok. Üzülüyorum bu durumunuza.

Sitelerde Paylaş

O zaman bir tüyo da ben verim.Sigara içen varsa çevrende çok güzel bir eğlence aracı oluyor sigara.Al bir paket, içmesende olur sadece koy önüne yanına birde çakmak.Aha bak nasıl deliriyor gör :D

Hahah bunu uygulayacağım. Özellikle annem sigara sigara diye deliriyor. Karşısına geçip sigarayla dans edebilirim hatta, güzel fikir teşekkürler :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...