Jump to content

Türkiyeden Sadece Vakit Davet Edildi

Recommended Posts

"İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in Buckingham Sarayı'nda verdiği Bahçe Partisi'ne Türk basınından sadece Habervaktim davet edildi."

http://www.habervaktim.com/haber/132632/kralice_habervaktimi_bahce_partisine_davet_etti.html

Birkaç gün önce de bir ingiliz bakan "çarşaf özgürlüktür" diye bir çıkış yapmıştı.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25115873/

Bu ingilizlerden korkulur.. Osmanlının son dönemindeki gibi islamı, şeriatı kendi amaçları doğrultusunda yeniden kullanmaya başlayacaklar anlaşılan. İktidara da Türkiyedeki gibi muhafazakar parti geldi. Burada olduğu gibi orada da "açılım"lar başladı..

Sitelerde Paylaş

İngilizler de mi birilerini kullanarak bizi bölecek?

Ahh dış mihraklar ahh :)

Bölmelerinden rahatsız olacağımı mı sandın?

Keşke bölseler, hayır duamı alırlar..

Ama asla böyle birşey yapacaklarına inanmıyorum. Savaşın, kaosun ve parazitliğin devam etmesi, istikrarın ve kalkınmanın olmaması için çalışırlar ancak.

Ben memleketin Suudi Arabistan gibi dinci bir kuklaya çevrilmesinden endişe ediyorum. İngilizler şeriatçı yaratma ve yönetme konusunda uzmandırlar..

Sitelerde Paylaş

İşte!

Tam anlamı ile dönüşü olmayan yer!

Bir zamanların tapınılan ülkesi ne hale düştüğünü pek güzel göstermiş.Artık onlar da gerçeği görmüş olmalılar.Artık dostlarının,hayranlarının kalmadığının bilincindeler.Hadi bakalım arayın da bulun.İngiltere'ye ve batı uygarlığına hayran olan 1960'ların 70'lerin 80'lerin halklarını.Hepsini kaybettiniz.

Türkiye'nin en az yüzde doksanı ulusalcıdır,millicidir.Sorun bakalım artık İngiltere'ye ya da Batı uygarlığına bu insanların örneğin yirmi yıl otuz yıl önce hissettiği olumlu duygular kaldı mı?

İngiltere ve diğer batılı ülkeler öyle telafisi imkansız yanlışlar yaptılar ki..

Bu saatten sonra kimi çağırırsa çağırsınlar.

Hiç bir anlamı kalmadı artık.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...