Jump to content

sizce kireç haklı olabilir mi..

Recommended Posts

ben bu düşünceme kurandan dayanaklar da bulabilirim ama buna gerek olduğunu düşünmüyorum...

akla mantığa uygun olması yeterlidir...

Bence guzel fikirler takdir edilmeli.

Her ne kadar allah inanci tasimasam da kirecin bu sozune sonuna kadar katiliyorum.

Gerek teistin, gerekse ateistin inancinin akla ve mantia uygun olmasi yeterlidir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 61
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ben bu düşünceme kurandan dayanaklar da bulabilirim ama buna gerek olduğunu düşünmüyorum...

akla mantığa uygun olması yeterlidir...

Akıl ve mantığa uygunluk mu? İslamın akla mantığa uygunluğunu kurandan bulamazsınız, ancak orda yazanları takla attırıp yoksayabilirsiniz veya yazmayanları varmış iddiası ile kanıtsız öne sürebilirsiniz. Yüzyıllardır yapıldığı gibi.Akıl ve mantık suç olan fiilleri bölücülüğü vicdansızlığı nasıl uygun görüyormuş lütfen bize kurana dayanarak anlatınız.

Kireç dostum, kurandan fellik fellik kaçıyorsun, tıpkı akıllı her inanırın yaptığı gibi. Kuranla islamı savunabilmek akıl ve mantığı yok etmektir.İslam savunulamaz, ancak kayıtsız şartsız uyulur.Din bu dostum, tanrısal kutsiyetle paketlenmiş ferman, kaçarın yok. Yoksa uymam mı diyorsunuz, uyanları uyarıyor musunuz?

Sevgi saygımla...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...