Jump to content

12 Eylül'de ne diyeceğiz?

115 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 300
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

neyine yemeyecek ulan diyanetin bütçesini al ordunun bütçesini kıs al sana bir sürü kaynak. bundan daha radikal kaynaklarda yaratırsın ama senin kafa almaz.

bunlar yapılamaycak şeyler değil gerizekalı. ha bunu chp yaparmı yapsın yapmasın bunların referandumla alakası yok beyinsiz moron.

Sitelerde Paylaş

Kolonya çoğu açıdan haklı.

Kervan yolda dizilir mantığıyla CHP gidiyor. Hangi projesi var? Kaynağı nereden bulacak? Zenginlere vergi salacağım desin, iç borçları uzun vadeye yayacağım desin, Dünya bankasından kredi alacağım desin, gümrük vergilerinden pay ayıracağım desin. Bi şey desin ne yapacağını söylesin, projesini hazırlasın. Ortada böyle bir şey yok. Sadece vaat ve yolsuzluk edebiyatı. Halk da biliyor ki, gelen herkes kıyısından köşesinden çalıyor, o yüzden "Çalsın ama çalışsın" mantığı oluşmuş ya. Halk belirli ölçüde götüren siyasetçiye alışkın zaten. CHP böyle oylarını çok yukarılara taşıyamaz. Projeyle gelmeli.

tarihinde Uyecik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

neyine yemeyecek ulan diyanetin bütçesini al ordunun bütçesini kıs al sana bir sürü kaynak. bundan daha radikal kaynaklarda yaratırsın ama senin kafa almaz.

bunlar yapılamaycak şeyler değil gerizekalı. ha bunu chp yaparmı yapsın yapmasın bunların referandumla alakası yok beyinsiz moron.

EE CHP diyanetin bütçesini, ordunun bütçesini tırpanlayacağını da söylemiyor. Kaldı ki, bunlar referandumun konusu değil diyorsun da, Kılıçdaroğlu'nun meydanlarda neyden bahsettiğine bak: Erdoğan'ın villası, AKP'nin yolsuzlukları vs vs. Sadece bunlardan bahsediyor Kılıçdaroğlu. Yani referandumun konusu olmasa bile konusu haline getirdi K. Kılıçdaroğlu. Ona kız, kolonyaya değil.

tarihinde Uyecik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kolonya sen hala müslümansın

olaya ezik muhabbetiyle giren sen değil misin.

çalan çırpan edebiyatı bir şey değişmez diyen sen değilmisin.

Bunlarla ilgilenmediğini söyleyip chp de çalacak diye konuşan sen değilmisin.

Eee ilgilenmediğin şeyleri referandum altında kritermiş gibi tartışana ne denir

Gerizekalııı

takiyye kültürün hala beyninde

Sitelerde Paylaş

diyanet zaten zırt.

ordunun bütçesi olabilir..

ama doğru anladım mı diye tekrar soruyorum..yyani ordudan kesip ev hanımlarına mı verecek...?biraz aptalca değil mi bu?

neyse buna takılma ordunun bütçesinin ne kadar olduğunu söylesene ..ha bi de onunla ne yapılacak(yani para az demiyorum plan ne diyorum) ?

asıl önemli olan şu:ordunun bütçesinin nasıl ve neye dayanarak kısılacağını bir pratikte anlatsana...hani biz jeopolitik vsvs yiz ya...

bak ne diyorum pratikte anlat tarışalım diyorum...neden yapamıyorsun?çünkü anca mal demeyi biliyorsun başka bildiğin bir halt ytok.

.

Sitelerde Paylaş

lan yürü git üyecik senin gibi liboşa şırrak diye bir efekt gönderirim sadece.

hayır demekle chp arasıdna direk bağlantı kurarak akpyi aklamaya çalışan liboş süzmeler

Sitelerde Paylaş

kolonya sen hala müslümansın

olaya ezik muhabbetiyle giren sen değil misin.

çalan çırpan edebiyatı bir şey değişmez diyen sen değilmisin.

Bunlarla ilgilenmediğini söyleyip chp de çalacak diye konuşan sen değilmisin.

Eee ilgilenmediğin şeyleri referandum altında kritermiş gibi tartışana ne denir

Gerizekalııı

takiyye kültürün hala beyninde

sürekli bir tarafa ait yapmaya çalışıyorsun beni..yok akpci(canları ceheneme)yok islamcı(artık banane)

anana selam

Sitelerde Paylaş

hayır demekle chp arasıdna direk bağlantı kurarak akpyi aklamaya çalışan liboş süzmeler

eferin ..pratik örnek vermekle ilgili konuda iyice uzaklaştırdın beni ...

anan a selam

Sitelerde Paylaş

diyanetin bütçesi zırt mı

hahahaha

lan olum sen böyle kal gülelim biz sana

seni bu kadar ciddiye almak yeterlii

hadi bakayım yallahh ananla mutluluklar dilerim sana

Sitelerde Paylaş

EE CHP diyanetin bütçesini, ordunun bütçesini tırpanlayacağını da söylemiyor. Kaldı ki, bunlar referandumun konusu değil diyorsun da, Kılıçdaroğlu'nun meydanlarda neyden bahsettiğine bak: Erdoğan'ın villası, AKP'nin yolsuzlukları vs vs. Sadece bunlardan bahsediyor Kılıçdaroğlu. Yani referandumun konusu olmasa bile konusu haline getirdi K. Kılıçdaroğlu. Ona kız, kolonyaya değil.

şimdi sana mal diyecek...yok başka birşeyden bahsetmiyor anca insanı kışkırtıyor ve mal diyor.

Sitelerde Paylaş

diyanetin bütçesi zırt mı

hahahaha

lan olum sen böyle kal gülelim biz sana

seni bu kadar ciddiye almak yeterlii

hadi bakayım yallahh ananla mutluluklar dilerim sana

"pratik" konusuna cevap vermedin...rakam soruma da ve şu ordu meselesi ne de..

yani bir bok bildiğin yok..

ha bahsettiğim yazım da ki en önemli şey diyanetin zırt olup olmadığı idi..ona değinmen çok iyi olmuş..her şeyi aydınlatmışsın bakıyorum..

çok boşsun.

Sitelerde Paylaş

buraya koyuyorum canın sıkıldıkça gel bak kolonya.

MAL

Sitelerde Paylaş

buraya koyuyorum canın sıkıldıkça gel bak kolonya.

MAL

Sitelerde Paylaş

gördün mü ?

pratikte birhalta yaramayan ...anca ona buna mal demekle geçiştirdiğin bir düşünce sistemin var...

yani foruma giren bakacak hiçbirşeye cevap verememişsin sadece mal demişsin ama sinirlenen de sensin ...

konu tartışıyoruz.soru soruyoruz ....mal öyle olur mu diyor.

nasıl olur diyoruz ...

tııısss

Sitelerde Paylaş

şunu biraz aç da kimmiş mal göstereyim.

pratik olarak...

yiyor mu?

şimdiden söyleyeyim ..yemez...anca küfredersin kaçarsın....yeeeeemmmmmezzz

ne demişiz ?

deiğimiz olmuşmu?

olmuş...

yemiş mi?

yememiş.

bi boktan anlıyormuymuş?

tısss.hadi sana yete bu kadar 3 gün uyumazsın sen daaa.....ne olduğunu gördük...

benimse uykum geldi iyi geceler.

Sitelerde Paylaş

Ee yafrı, Evet demekle AKP arasında bağı niye kuruyon o zaman? :D Evet diyecek olup, AKP'ye oy atmayan insan olamaz mı yani? Liboşları severim, istikrarlı biçimde 80'den beri liboşlar. Bazıları gibi yıllarca solcu geçinip 2000'lerden sonra faşizanlaşmadılar :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...