Jump to content

Recommended Posts

Selamlar..

Bu alt-bölüm'ü açtığınız çok iyi oldu. =)

Önerim şu;

Ateistforumdaki iğneli başlıklar yani;

Bu başlıklar, "Forum Yönetim" gibi bir bölüm açılıp oraya taşınırsa sayfa temizliği açısından çok iyi olur. :-)

Yada bu alt başlığada koyabilirsiniz aslında. "İstek-Şikayet-Duyurular" olabilir. :-)

tarihinde Zecalufinon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Selamlar..

Bu alt-bölüm'ü açtığınız çok iyi oldu. =)

Önerim şu;

Ateistforumdaki iğneli başlıklar yani;

Bu başlıklar, "Forum Yönetim" gibi bir bölüm açılıp oraya taşınırsa sayfa temizliği açısından çok iyi olur. :-)

Yada bu alt başlığada koyabilirsiniz aslında. "İstek-Şikayet-Duyurular" olabilir. :-)

Evet iyi olur.Sayfayı açtığım zaman direk konuları görebilirim.

tarihinde power tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sayın (!) forum yöneticileri:

Burda adil bir forum olduğunu söylüyorsunuz, herkesin kurallar çerçevesinde düşüncelerini özgürce ifade edebileceğinden bahsediyorsunuz, insanlar abuk subuk başlık açıyor buna bile objektif ve yanlı olmamak adına forumda tartışılmasına izin veriyorsunuz, peki benim az evvel açtığım konuyu hanginiz, hangi haklı (!) gerekçe ile sildi, bunu bana yüreklice söyleyebilirmisiniz?

Aylardır bu forumdayım, tavrım ve insana yaklaşımım hep aynı çizgide olan bir üyeyim ve başlığımın neden silindiğini bilmek kadar da doğal bir hakkım olamaz...

Selametle...

Sitelerde Paylaş
Açtığınız başlık forum üyelerinden biri tarafından raporlandığı için görünmez hale gelmiştir. Silinme söz konusu değildir. zaten konu sanırım daha sonra çözüme ulaşmış..

Evet oğuz, işleyişi bilmiyordum ama sağolsun sevgili keklik sorunu çözdü, teşekkürler...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...