Jump to content

Kuranda Sübyancılık

Recommended Posts

İslam fıtrat dinidir.Yani doğayla uyumlu olmaktır.Bunun için adet görmeyen çocukla evlenmek diye birşey yoktur.Bu doğaya da aykırı zaten.

Rasulallah (haşa) sübyancı olsaydı neden 3 sene bekleyecekti? Bu çok saçma.6 yaşında da nikahlanabilirdi.Ama demekki kemalat ancak 9 yaşında olmuş ki o kadar beklemiş.9 değilde 13 15 yaşında olsaydı bu sefer o zamana kadar beklerdi.Bu arada modern hukukun 18 sınırının hiçbir bilimsel tarafı yoktur.Hayız olma zamanını yani doğayı baz almaktır doğru ve doğal yani İslami olan.

Kadının hayvandan daha değerli olduğu toplumlarda bu dediğin normal karşılanmaz.

Zaten o toplumda kadın aşağılık birer varlık olmasaydı muhammet ve o dönemin erkekleri bu tür evlilikleri genel olarak yapamazlardı.

Kim 6 yaşındaki kızını yada kardeşini 50 yaşındaki bir adama satar?

Ve kadının aşağılık görüldüğü toplumlar haricinde bu uygulama genel ve normal kabul edilir.

Bunu normal görebilmesi için bir toplumun kadını aşağılık olarak kabul etmesi yetmez. Ancak çok aşağılık olarak görmesi ve kabul etmesi gerekir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 951
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hadi 13 olsun,13 yaşındaki bir çocukla cinsel ilişkiye girmenin nesi normal?Çocuk daha ya..sen ne dediğini bilmiyorsun.Hayız olmak cinsel ilişkiye girmeye hazır olmak değildir.Hele insan için hiç değildir.Bu hem psikolojik boyutuyla hem fiziksel boyutuyla son derece sağlıksızdır.5 yaşında hayız olsa o zaman mı girecekti ilişkiye?Hangi yaşta olursa olsun kardeşim bir çocukla ilişkinin nesini savunuyorsun sen?Hiç mi utanmıyorsun.Sen verir misin hayız olan 9 yaşındaki kızını 52 yaşındaki bir moruğa?

Pes ya harbiden pes artık..

Hayız,doğanın verdiği kişinin cinselliğe hazır olduğunu gösteren bir mesajdır.Siz postmodern geyiklerle sanal bir doğru yaratmışsınız ve put gibi ona tapıyorsunuz.

Son cümlene gelince,aynı durumda ben olsaydım,kızımı isteseydi seve seve verirdim Rasulallah'a.O'na bu vesileyle hısım olmak çok büyük bir lütuf olurdu.Hatta eşimden hoşlandığını hissetseydim ondan bile hemen boşanır onunla evlenebilmesinin önünü açardım.

Sitelerde Paylaş

tabi yanlışmız varsa göstersin özür dileriz

Sana benden özür dileyesin diye değil, iki sebepten cevap veriyorum!

1-Saçma sapan anlayışın sebebi ile meseleyi yanlış anlayan var ise doğruyu öğrensin

2-Adam gibi mesaj nasıl yazılır öğrenesin

Linkini verdiğim başlıkta tarihlere bir bak, o konu ne zaman tartışılmış!

Ve biraz aklını işlet yasaklanma forumlarda muvakkaten yani geçici bir süre ile olur mu olmaz mı!

O başlığın son sayfalarına doğru karşımızda acze düşenler bizi muvakkaten yasakladılar!

Bunun ile ilgili o başlıkta çok hararetli tartışmalar oldu, hatta inanır olmayan bir dost dahi duruma itiraz etti!

Tabi bir süre sonra bu mesajlar siliniyor malesef, iz bırakılmıyor!

Yani!

Yanisi şu, pedofili başlığında ceza aldım, bir süre yazamadım!

Tabii ki sonradan yazmaya devam ettik ve nezaketli bir dostun kandil tebriğine de teşekkür ettik!

Bizi yasaklayanların veyahut yazdıklarımızı silenlerin ayıbını o şahsa niçün yükleyelim!

Ayrıyeten turandursunda gördüğün son mesajımda aslında orada attığım son mesaj değil!

On temmuzdan sonra yazdığım bütün mesajlar orada silindi!

Mesele bu!

Gerçeğe sadakat şart!

Sitelerde Paylaş

1-Saçma sapan anlayışın sebebi ile meseleyi yanlış anlayan var ise doğruyu öğrensin

2-Adam gibi mesaj nasıl yazılır öğrenesin

Ve biraz aklını işlet yasaklanma forumlarda muvakkaten yani geçici bir süre ile olur mu olmaz mı!

O başlığın son sayfalarına doğru karşımızda acze düşenler bizi muvakkaten yasakladılar!

Bunun ile ilgili o başlıkta çok hararetli tartışmalar oldu, hatta inanır olmayan bir dost dahi duruma itiraz etti!

Tabi bir süre sonra bu mesajlar siliniyor malesef, iz bırakılmıyor!

Yani!

Yanisi şu, pedofili başlığında ceza aldım, bir süre yazamadım!

Tabii ki sonradan yazmaya devam ettik ve nezaketli bir dostun kandil tebriğine de teşekkür ettik!

Bizi yasaklayanların veyahut yazdıklarımızı silenlerin ayıbını o şahsa niçün yükleyelim!

Ayrıyeten turandursunda gördüğün son mesajımda aslında orada attığım son mesaj değil!

On temmuzdan sonra yazdığım bütün mesajlar orada silindi!

Mesele bu!

Gerçeğe sadakat şart!

Yazilanlar dogru degil!

Forum kurallarina ve tüzüge uyulmadigindan Türkce yazmamakta israr edilginden ayrica hakaret etmekten ceza alindi.

Geciniz...

Sitelerde Paylaş

Hayız,doğanın verdiği kişinin cinselliğe hazır olduğunu gösteren bir mesajdır.Siz postmodern geyiklerle sanal bir doğru yaratmışsınız ve put gibi ona tapıyorsunuz.

Son cümlene gelince,aynı durumda ben olsaydım,kızımı isteseydi seve seve verirdim Rasulallah'a.O'na bu vesileyle hısım olmak çok büyük bir lütuf olurdu.Hatta eşimden hoşlandığını hissetseydim ondan bile hemen boşanır onunla evlenebilmesinin önünü açardım.

E yuuh artık....

Sitelerde Paylaş

Bence sen müslüman filan değilsin, oynuyorsun.

Bir müslüman bile yazmaz senin şu yazdıklarını.

Sitelerde Paylaş

Bir kiz cocugunun üvey evlat olabilmesi icin...

...önce bu kiz cocugunun annesi ile tanisip nikahlanmis olmalari gerekir mi...

...gerekmez mi?

Diger forumlar ve abuk subuk dedikodular ile bos yere ugrasilmasin...

Dedikodusu edilen forumlarda bu ayet yani Nisa 23. kimse bilmez ve sormaz...sorulmamistir.

Dolayisi ile talak 4. ayet ile ugrasmak birakilsin.

Kuranda sübyanciligin dik alakasi ahlaksizligi Nisa 23. ayettir.

Yukarida ki soru sorulmaktan ve tekrar etmekten bikilmayacak...

...ne anlama geldigi nasil oldugu aciklanana kadar.

Sitelerde Paylaş

Bizzat senle istese aynı şekilde seve seve verirdin anladığım kadarıyla..

Al oldu mu?Kel başa şimşir tarak.. :lol:

Sitelerde Paylaş

Bence sen müslüman filan değilsin, oynuyorsun.

Bir müslüman bile yazmaz senin şu yazdıklarını.

Neden? Sahabenin izinden gitmenin nesi kötü? Bir müslüman bunu söyliyemiyorsa o onun zayıflığı.

Kızı Hz.Aişe'yi Rasulallah'la evlendiren Hz.Ebubekir'dir.Rasulallah muhabbeti uğruna eşini boşayan da Hz.Zeyd'dir.Bunlar sahabenin büyüklerinden.Rasulallaha'a en yakın isimler.Onların yolundan gitmekte utanılacak sıkılınacak birşey olamaz.Böyle düşündüren şey nefstir.Terbiye etmek lazım...

Sitelerde Paylaş

Bende sayın IFeelGood a katılıyorum.

Müslümanlar bukadar iğrenç değiller bence.

Ben sana sorununu söyleyeyim.Burada genellikle İslam'ı savunmaktan aciz olan,bu yüzden reformculuk,reddiyecilik kısaca dansözlük yoluna sapan zayıf ruhlu müslümanlarla tartıştığın için sana biraz sert kaçmış olabilirim.Ama alışacaksın.Ben içi boşaltılmış değil orjinal İslam'a inanıyor ve onu savunuyorum...

Sitelerde Paylaş

Ben sana sorununu söyleyeyim.Burada genellikle İslam'ı savunmaktan aciz olan,bu yüzden reformculuk,reddiyecilik kısaca dansözlük yoluna sapan zayıf ruhlu müslümanlarla tartıştığın için sana biraz sert kaçmış olabilirim.Ama alışacaksın.Ben içi boşaltılmış değil orjinal İslam'a inanıyor ve onu savunuyorum...

Arkadaşım hangi müslümanlıkta var bu?

Adam gelecek senin karına sulanacak, sende elinden tutup koynuna atacan karını!

Hiçmi utanman arlanman yok?

Hadi utanman yok inandığın Allahtandamı korkmassın?

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım hangi müslümanlıkta var bu?

Adam gelecek senin karına sulanacak, sende elinden tutup koynuna atacan karını!

Hiçmi utanman arlanman yok?

Hadi utanman yok inandığın Allahtandamı korkmassın?

Niye korksun ki?Adam haklı..Bunun iznini veren bizzat allahcan zaten.Demin yazdığıma neden bozuldu bilmem.Koskoca resulullah karşısındaki istiyorsa vermek lazım yani..Kızını istedi verdi..Karısını istedi verdi..eeeee yani.. :D

Sitelerde Paylaş

Niye korksun ki?Adam haklı..Bunun iznini veren bizzat allahcan zaten.Demin yazdığıma neden bozuldu bilmem.Koskoca resulullah karşısındaki istiyorsa vermek lazım yani..Kızını istedi verdi..Karısını istedi verdi..eeeee yani.. :D

Valla asıl tepkinin müslümanlardan gelmesi gerekirken benim gibi bir imansızdan geliyor.

Çok ilginç yada adam haklı artık o zaman.

Sitelerde Paylaş

Adamdaki fantazilere bak.Eşinden hoşlandığını bilse hemen boşanır onunla evlenebilmesinin önünü açarmış.Kolonya ile peçete de tutar mıydın ? Merak ettim..

Sitelerde Paylaş

Gerçeğe sadakat şart!

Yok işte o iş öyle olmuyor efendi

Biz bilmiyormuyuz senin yalan söyledigini biliyoruz tabi kac senedir bu forumu takib ediyorum

Daha önce lacivert ve dadaş nikleri ile yazdım iki sefer üyeligimi iptal ettirdim dayanamadım

yine geldim yazdım niçün biliyormusun ?

bu forumda kimseye haksızlık edildigini görmedimde ondan görsem durmam bu forumda basarım kalayı

senin gibi kandil mesajı falan cekmem başka bir mesaj cekerim

en son cübbeliye ayar veriyordumki ceza aldık bu ceza zanımca haksızlık idi ama yapacak birşey yok forumun kuraları belli

küfür eden ceza alır bizde ettik onlarda ceza verdiler

ben simdi küfür etmedim diyebilirmiyim ettim iyde ettim aferin bana ne zaman olsa yine küfür ederim

peki sana nicün küfür etmiyorum ?

nedenini söyleyeyim ben hasmımın süratına tükürdügüm zaman o tükürük yere düşmemeliki yere düşerse

yalamak zorunda kalırız buda igrenc bir durumdur

yani anlıyormusun öyle desteksiz salamak yok bizde

bak biri cıkmış demişki ben karımı bile verirdim muhammede bu adam şimdi ne oluyor ben biliyorum ne oldugunu da söylemiyorum

küfür etmeden yazalımki şu yazıyı okuyanların midesi bulanmasın

şimdi bu adam musluman mı ?

hic sanmıyorum zira profiline deli saidin en deli resmini asmış nurcu olsa bunu yapmaz zanımca

ama yinede birşey söylüyemiyorum zira ateist desek yanılmışsak ateistlere ayıb etmiş oluruz musluman desek degilse

muslumanlara yanlış yapmış oluruzki buda olmaz

ha söyledikleri dogrudur veya yanlıştır o ayrı mesele

yinede biz kesin ve net konuşmayalımki sonradan birşeyleri öpmek zorunda kalmıyalım

zaten bu yüzden ateist olmadıkmı ?

hep dogruları söyledigimiz içün bunaltılar bizi biryerde oturuyoruz cıkıyor dengesizin biri

atıyor tutuyor hep yalan hep yalan islam öyle islam böyle

şimdi cıkıp yalancının taaa ..... koyimmi diyecem olmayacak

demiyecem oda olmayacak

lan ben agzımı sıka sıka dişimi kırdım bu şerefsizler yüzünden

ister inan ister inanma ön dişimden kücük bir parca koptu

şimdi tıslıyarak konuşuyorum

elime biraz para gecsin yaptıracam o dişi ^_^

şimdi anladınmı oraya neden özür tabelası astııgımı

olurki bir ihtimalde olsa dogru söyleme ihtimalin olabilir diye

yoksa ben ne özür dileyecem senden tıfıl

herşey orada acık ve net duruyor hadisde belli kuranda belli talak süresininde ne oldugu biliniyor nisa süreside

hatta orada sana yusuf süresinide gösterdik

herşey belli

sen yine hadis yalan meal hatalımı diyorsun

hadisi yalan meali hatalı dine kim inanıyorsa hayırlı olsun

KANDİLİNDE MÜBAREK OLSUN

peeeh ne laftı ama B)

Sitelerde Paylaş

Ugraşamam 70 miş sayfa yazı okuturdun bana

ne mayaksın lan sen o kadarda yazı yazılırmı üstelik sana uygun şekilde cevapta vermişler

bundan sonrası ben karışmam git orada yaz ki o adamlarında cevap verme hakkı olsun

islama göre söylediklerin dogru ise dedikodu yalan ise ifta olur

cevap verme hakın var üyeligin acık git onlara söyle

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...