Jump to content

Kuranda Sübyancılık

Recommended Posts

Nikimi yanlış yazmışsın ama beni kastederek söylediğini bildiğim için cevab veriyorum. Ben orada zerre kendi nefsimi düşündüğüm için kızmadım. O, canımı istese gözümü kırpmadan veririm. Ama orada Rasulallah'a fiili livata düşüncesi isnad ettiğin için tepki gösterdim. Bu İslam'da helak edici çok büyük bir günah. Rasulallaha'ı böyle bir örnekte kullanmakta öyle. Öfkem bunaydı. Cahilliğine ve imansızlığına veriyorum...

Pardon..

Afedersin de sen koskoca peygamberin neyi isteyip istemediğini veya neyi arzulayıp arzulamayacağını bilecek veya hükmedecek cüreti kendinde nasıl buluyorsun?Sana mı danışacak ister ister zevkinin kahyası mısın?Zaten bende sana "istedi ver!" demedim değil mi?İstese dedim..İstese vercektin herhalde dedim..Ama "canını" değil..Seni istese verir miydin?Adam çok mübarek ya,bu kadar mübarek insana niye karını veresin,kendini vermek daha büyük onur olmaz mı senin için?Peygamberin senle olmayı istemesi büyük lütuf değil mi yani?

Sakın şimdi ahlaklı pozlara girme..bir insanın kızını da geçtim karısını adamın koynuna yollaması ahlaksızlığını,adamın peygamber olması dolayısıyla es geçebiliyorsan,kendin sözkonusu olduğunda da es geçebilmeli,kendinle çelişmemelisin.Sözkonusu beden senin bedenin olunca mı vermek zor geldi?Bazı ahlaki değerler adamın mübarek zekeri sana arkadan yaklaşınca mı aklına geliyor?

tarihinde vesper tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 951
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Pardon..

Afedersin de sen koskoca peygamberin neyi isteyip istemediğini veya neyi arzulayıp arzulamayacağını bilecek veya hükmedecek cüreti kendinde nasıl buluyorsun?Sana mı danışacak ister ister zevkinin kahyası mısın?Zaten bende sana "istedi ver!" demedim değil mi?İstese dedim..İstese vercektin herhalde dedim..Ama "canını" değil..Seni istese verir miydin?Adam çok mübarek ya,bu kadar mübarek insana niye karını veresin,kendini vermek daha büyük onur olmaz mı senin için?Peygamberin senle olmayı istemesi büyük lütuf değil mi yani?

Sakın şimdi ahlaklı pozlara girme..bir insanın kızını da geçtim karısını adamın koynuna yollaması ahlaksızlığını,adamın peygamber olması dolayısıyla es geçebiliyorsan,kendin sözkonusu olduğunda da es geçebilmeli,kendinle çelişmemelisin.Sözkonusu beden senin bedenin olunca mı vermek zor geldi?Bazı ahlaki değerler adamın mübarek zekeri sana arkadan yaklaşınca mı aklına geliyor?

Salak mısın? Hala istese deyip saçmalıyorsun. Lut kavmini oku. Fiili livata Rasulallah'tan binlerce sene önce lanetlenip hükmü verilmiş bir günah. Zevzek zevzek konuşuyorsun. Bu kafir kafalara laf anlatmaya çalışıyoruz...

Sitelerde Paylaş

Salak mısın? Hala istese deyip saçmalıyorsun. Lut kavmini oku. Fiili livata Rasulallah'tan binlerce sene önce lanetlenip hükmü verilmiş bir günah. Zevzek zevzek konuşuyorsun. Bu kafir kafalara laf anlatmaya çalışıyoruz...

Sen salak mısın?"İSTESE" lafının nesini anlamıyorsun dingil!Ne uzatıp duruyosun lafı kıllının şeyi gibi!Sana İSTER veya İSTEDİ demiyoruz İSTESE!!! İSTESE!!!

Sıkmadı di mi kıçın..Yaaaa başkasının kıçını vermek kolay hadi bakalım devam et kıvırmaya..Ooooh yandan yandan..aheyy ahey..şimdi bu kıvraklıkla görse muho seni kesin isterdi zaten...aadddeeey maşşallah.. :lol:

Sitelerde Paylaş

Sen salak mısın?"İSTESE" lafının nesini anlamıyorsun dingil!Ne uzatıp duruyosun lafı kıllının şeyi gibi!Sana İSTER veya İSTEDİ demiyoruz İSTESE!!! İSTESE!!!

Sıkmadı di mi kıçın..Yaaaa başkasının kıçını vermek kolay hadi bakalım devam et kıvırmaya..Ooooh yandan yandan..aheyy ahey..şimdi bu kıvraklıkla görse muho seni kesin isterdi zaten...aadddeeey maşşallah.. :lol:

Ben komedinin yeni farkına vardım . Gülmekten kırıldım hele avatarıda zaten adamı dahada bir komik yapıor . Ne biçim adamsınız yaw siz :D İStese verirmiydin :D hahahahaha

tarihinde Crafterman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ya sen geçsene Lut kavmini.. Sen evlatlıksın ve günün birinde seni evlat eden adam diyor ki: Bak evlat sen karını boşa ben alayım.. Sonrasını yazmama gerek yok sanırım!!!! Bir zamanlar karının baba dediği adam .................... ................ Oh yani var mı böyle bir şey?

Sen bırak talebesin ağabeyin gelsinde cevaplasın bakalım bunu...

Sitelerde Paylaş

Ya sen geçsene Lut kavmini.. Sen evlatlıksın ve günün birinde seni evlat eden adam diyor ki: Bak evlat sen karını boşa ben alayım.. Sonrasını yazmama gerek yok sanırım!!!! Bir zamanlar karının baba dediği adam .................... ................ Oh yani var mı böyle bir şey? 

Sen bırak talebesin ağabeyin gelsinde cevaplasın bakalım bunu...

Onun cevabını verdi zaten arkadaş..Küçücük kızını peygamber istese verirmiş.Hatta karısından hoşlandığını hissetse onu da verirmiş..Bu bir onurmuş onun için..Şimdi ben haksız mıyım "seni de istese" diye sormakta yani..bilemiyciim artık.. :D

Sitelerde Paylaş

Onun cevabını verdi zaten arkadaş..Küçücük kızını peygamber istese verirmiş.Hatta karısından hoşlandığını hissetse onu da verirmiş..Bu bir onurmuş onun için..Şimdi ben haksız mıyım "seni de istese" diye sormakta yani..bilemiyciim artık.. :D

Hıı bu adam oğlancılığa karşı çıkıyor bu haliyle!!! Cidden şaşırdım... Adam karısının, kızının fikrini sormadan peşkeş çekiyorsa bu alemde bu adama (oto sansür ...) derler.. 

Sitelerde Paylaş

:D:D

Nur Talebesi rumuzlu arkadaş eşini ve kızını peygambere teslim ederken çok güzel ''nefis terbiyesi'' yapıyordu.

Gel gör ki işin içine kendi mıçı girince baktı ki Lut kavmi hikayesi de yeterli olmayacak, topukları yağladığı gibi kaçtı.

Ey nefis, sen nelere kadirsin!

Sitelerde Paylaş

Sen neresine takıldın Sevgili cigi onu anlayamadım ?

Sevgili Crafterman,

115. iletide ayeti acmaya calistmistim.

Nisa 23. ayeti rezaletin adiligin pisligin ahlaksizligin bir kanitidir.

Bu ayetin icerigini simdiye kadar benden baska kimsenin bir yerlerde yazip elestirdigini de görmedim.

Basligi acarken özellikle herkesin agzina doladigi talak 4 ile actim. Cünkü o ayete karsi olan savunma reflekslerinin ve düsüncelerinin neler olduklarini biliyorum.

Konuyu uzatmadan bazi ayetleri ekledikten sonra Nisa 23. ayeti asinca kimse yanit veremez oldu.

Neresinden bakilirsa bakilsin insanlikla zerre kadar bir iliskisi olmayan... adiligin ahlaksizligin kanitidir bu ayet.

Nisa 23. ayet...

...bedevilerin kafalarinda ki kokusmus insanlik dışı ahlaksizligin doruguna ulasmis düsüncenin, allahin kitabi kurana yansimasidir.

Bunun baska hic bir izah tarzi yok ve olamaz.

Yaratanmis...tanri imis...

Peehhhh.

Paubucumun yaratani bile olamaz!

Bir insan nasil üvey evladi ile cinsel iliskiye girebilir ve bunu rahatca utanmadan yapabilmek icin kurana vahiy yazar?

Nasil?

Ayette daha önce acikladigim gibi görünmez ahlaksizliklar da bulunmakta.

Kac tane üvey kiz cocuklari ile cinsel iliskiye girileceginin sayisi belirtilmemis.

Yani üvey evladini düzebilmenin bir sınırı yok!

Yaş belirtilmemis...

6 yasinda da olabilir.

Ayrica üvey evladini düzebilmesi icin annesi ile zifaf yapilmamasi gerekiyor. Fakat annesi ile evlendikten sonra belirtilmis bir zaman süresi de yok!

Yani...

Bir saat sonrada olabilir...bir gün de!

Ayrica üvey evladini düzdükten sonra annesini düzemez diye bir belirtme yok!

Rahatca azginca düzebilmenin en ince ayrintilari yazilan allahin kitabinda...

...düzmemenin ayrintilari ise yok!

Nisa 23. ayeti sübyanci cöl bedevilerinin yapmis olduklari...

...azginliklarinin cinsel sapikliklarinin en güzel bir kanitidir.

Ne allahi ne yaratani?

Bu ayeti ve aciklamalari okuyupta hala kafalari dank etmeyen insanlarin neyine saygi duyulacak...

Neyine?

tarihinde cigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu gün ve biraz önce Misir Al-Azhar üniversitesi mezunu docent arkadasim ile bu konuyu tartistik ve bu ayetin tercümesini ondan dinledim.

Ayet aynen oldugu gibi dogru!

Hatta cocugun annesi ile evlenir evlenmez de gerceklesebilir ve gerceklesmekte oldugunu anlatti.

Kimse saga sola evirmeye saptirmaya kalkismasin!

Sadece Türkce ve diger dillerde ki meallerde olan 23. ayet 17 kisinin birlikte hazirladigi Lazhaer kuraninda 22. olarak gecmekte. Oda her surenin baslangicinda kücük bir giris aciklamasina Arapca kuranlarda numara verilerek baslanmamasindan kaynaklaniyor.Diger surelerde de ayni durum söz konusu.

Bu arada sevgili Haci'nin Nisa 16. ayet icin acikladikari da birebir dogru.

Müslüman sapiklar!

Yatacak yerlerinizin dahi olmamasi gerekir!

Birakin pislik dininize saygi maygi dilenmeyi!

Arap bu sapikligi keyifle ve övünerek yasamakta...

Sizlere ne oluyor!

Haaa...

Sizlere ne oluyor...

...sapiklarin kic yalayicilari?

Oruc tutun...

Ac kaliyormus gibi yapin...

Bu pislikleri örtmeye calisin.

Öyle mi?

Nah örtersiniz.

Pis müslümanlik dini her gecen gün daha cok desifre olmakta...

...daha cok rezil olmaktasiniz.

Insanliktan nasibini almamis...

...ahlak yoksunu yobazlar!

tarihinde cigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gözünüz,kalpleriniz kör,kulaklarınız sağır bir şekilde hayvanlar gibi tartışıyorsunuz ateistler.(arada bulunan müslümanları tenzih ediyorum)Kur'anda herşey belli iken neyi tartışıyorsunuz kafirler.Biz tartışmıyoruz,çünkü var olan şeyin tartışılması pek mantıksızlıktır.Sizler kendi pis nefsinizin ihtirasına düşerek,dinide kendinizide bertaraf etmek istiyorsunuz.Sizin insanlıktan çıkışmış olduğunuzu her halinizden görmekteyiz.Bana ayetle cevap veren bir kafir.O zaman inanmıyorsunda neden ayet sunuyorsun.Yok ama siz insanları kandırmak için,güya 'ispat'lı bir şekilde tuzak hazırlıyorsunuz.Sizler çok zalimsiniz.Allah belanızı versin,hiç İslam sübyancılığı onaylar mı?Gerizekalımısınız nesiniz? Adam suudi arabistandaki kız çocuklarına takmış,bir yerine giriyor herhalde ondan takıyor,çakkal ateist!!!Pislikler sizlere ne ispatlasak bırak ispatı,peygamberler tarafından ne büyük mucizeler gösterildi siz ve sizin gibi lere.Ama yinede inanmadınız.İnsanmısınız siz be?Bir avuç sürüngenler topluluğu.

Kimse buınlara inanmasın,ayetleri çarptırıyorlar,manalarını değiştirerek okuyorlar.Sandığınız gerçekler öyle değildir.Ne Hz Muhammed,bir kjısım yahudi kavime gelerek,o kavmin yardım istemesiyle,Hz Muhammed savaş açmıştır ne de Hz Muhammed bir sübyancıdır.Bunların hepsi yalan!!!Allah buyuruyor.O kafirler,ahir zamanda,insanları Hak yolundan ayırmayı isteyeceklerdir.İşte o gün bugün.Gözünüzü açın!!!Bi avuç sürüngenler topluluuğuna dininizi satmayın ! 1500 yıl önce olmuş bir takım olaylar,onc bilgi eskikliği,onca konuların yarım yamalak kalan kısımları,o kadar bilgi kaybı vvardır ki,ki kaldı bu ateistlerin sunduğu bilgilerimi dinleyecez.Belki Allah bu kafirlerin bu yapacağı oyununu bildiği için,kalbi zayıf olanlara bu kafirleri kullanarak,onlara inanmalarını istemişlerdir kafirler.Allah herşeyi bilir.HZ.Muhammed alemlere rahmet olarakj gönderilmiş birt peygamberdir.Asla sübyancı olamaz.Bu kafirlerin oyunudur.Ben bu kafirlerin iftiralarına gözümle görmediğim zaman inanmam.Ama peygamberimize inanırız çünkü kur'an onu teyid eder!!!Kur'an ise Allah'tır!!!Pis yalancı kafirlerin oyununa gelmeyin!

Sitelerde Paylaş

Gözünüz,kalpleriniz kör,kulaklarınız sağır bir şekilde hayvanlar gibi tartışıyorsunuz ateistler.(arada bulunan müslümanları tenzih ediyorum)Kur'anda herşey belli iken neyi tartışıyorsunuz kafirler.Biz tartışmıyoruz,çünkü var olan şeyin tartışılması pek mantıksızlıktır.Sizler kendi pis nefsinizin ihtirasına düşerek,dinide kendinizide bertaraf etmek istiyorsunuz.Sizin insanlıktan çıkışmış olduğunuzu her halinizden görmekteyiz.Bana ayetle cevap veren bir kafir.O zaman inanmıyorsunda neden ayet sunuyorsun.Yok ama siz insanları kandırmak için,güya 'ispat'lı bir şekilde tuzak hazırlıyorsunuz.Sizler çok zalimsiniz.Allah belanızı versin,hiç İslam sübyancılığı onaylar mı?Gerizekalımısınız nesiniz? Adam suudi arabistandaki kız çocuklarına takmış,bir yerine giriyor herhalde ondan takıyor,çakkal ateist!!!Pislikler sizlere ne ispatlasak bırak ispatı,peygamberler tarafından ne büyük mucizeler gösterildi siz ve sizin gibi lere.Ama yinede inanmadınız.İnsanmısınız siz be?Bir avuç sürüngenler topluluğu.

Kimse buınlara inanmasın,ayetleri çarptırıyorlar,manalarını değiştirerek okuyorlar.Sandığınız gerçekler öyle değildir.Ne Hz Muhammed,bir kjısım yahudi kavime gelerek,o kavmin yardım istemesiyle,Hz Muhammed savaş açmıştır ne de Hz Muhammed bir sübyancıdır.Bunların hepsi yalan!!!Allah buyuruyor.O kafirler,ahir zamanda,insanları Hak yolundan ayırmayı isteyeceklerdir.İşte o gün bugün.Gözünüzü açın!!!Bi avuç sürüngenler topluluuğuna dininizi satmayın ! 1500 yıl önce olmuş bir takım olaylar,onc bilgi eskikliği,onca konuların yarım yamalak kalan kısımları,o kadar bilgi kaybı vvardır ki,ki kaldı bu ateistlerin sunduğu bilgilerimi dinleyecez.Belki Allah bu kafirlerin bu yapacağı oyununu bildiği için,kalbi zayıf olanlara bu kafirleri kullanarak,onlara inanmalarını istemişlerdir kafirler.Allah herşeyi bilir.HZ.Muhammed alemlere rahmet olarakj gönderilmiş birt peygamberdir.Asla sübyancı olamaz.Bu kafirlerin oyunudur.Ben bu kafirlerin iftiralarına gözümle görmediğim zaman inanmam.Ama peygamberimize inanırız çünkü kur'an onu teyid eder!!!Kur'an ise Allah'tır!!!Pis yalancı kafirlerin oyununa gelmeyin!

Peygambere neden inanıyorsun?

- Çünkü kuranda yazıyor..

E kurana neden inanıyorsun?

-Çünkü peygambere inanıyorum.. :blink:

Aklıma yüce peygamberin ayetleri geldi..Ahh rab Çükütay.. :D

özSECDE SURESİ

Gölgelerin gücü adına,

1. Bu ayetlerin âlemlerin Rabbi tarafından indirilmiş olduğunda asla şüphe yoktur. Çünkü şahidim var: Cebrail! Onun şahidi de elçi olarak sensin ey freddie! Biz birbirimizin şahidiyiz. O halde neye itiraz ediyorlar? Cebraili ve beni görememeleri onların sorunudur. Ayetlerimizi senin dötünden uydurduğunu söylüyorlar öyle mi? Asla! Zaten senin dötünde böyle bir potansiyel yoktur. Biz ayetlerimizi hiçbir peygamberin dötüne indirmedik, seninkine de indirmeyiz. Ayetlerimiz birer ışıktır, senden önce hiç kimsenin uyarmadığı cahil bir toplumu eğitmen için anlatılan gerçektir.

Sitelerde Paylaş

Peygambere neden inanıyorsun?

- Çünkü kuranda yazıyor..

E kurana neden inanıyorsun?

-Çünkü peygambere inanıyorum.. :blink:

Aklıma yüce peygamberin ayetleri geldi..Ahh rab Çükütay.. :D

özSECDE SURESİ

Gölgelerin gücü adına,

1. Bu ayetlerin âlemlerin Rabbi tarafından indirilmiş olduğunda asla şüphe yoktur. Çünkü şahidim var: Cebrail! Onun şahidi de elçi olarak sensin ey freddie! Biz birbirimizin şahidiyiz. O halde neye itiraz ediyorlar? Cebraili ve beni görememeleri onların sorunudur. Ayetlerimizi senin dötünden uydurduğunu söylüyorlar öyle mi? Asla! Zaten senin dötünde böyle bir potansiyel yoktur. Biz ayetlerimizi hiçbir peygamberin dötüne indirmedik, seninkine de indirmeyiz. Ayetlerimiz birer ışıktır, senden önce hiç kimsenin uyarmadığı cahil bir toplumu eğitmen için anlatılan gerçektir.

Alçak kafir,senin inanmadığını ben inanıyorum işte.Biz Allah'ı görmeden inanırız.Kur'an Allah'ın kitabıdır.Sen pislik bunu inkar edemezsin.Ancak inanmadığını söyleyebilirsin.Şeytan bile Allah'ı inkar etmemiştir.Sadece kibirinden ayrı bir yol çizmiştir.Sizler şeytandan bile aşşağılıksınız demek.Sana başka birşey yazmıyorum,çünkü saçmalıyorsun.Adi kafir.Senin gözünü bir tek toprak doyuracak.Senin kalbini bir tek Allah'a dönüşünde kalbin mutmain olacak.O yüzden,ölene kadar (bir işaret gelip iyliğe gelip,inandığını isteyip,tevbe etmen müstesna) çok rahat yaşa,ye,iç gewz dolaş,hertürlü ahlaksızlığı işle.Dinlerden alay et.Nasıl olsa birgün gebereceksin.O zaman canının alınmasında en şiddetli en acıklı azabı yaşayacaksın inşallah.Kendinizi kandırıyorsunuz valla.Geberdiğinizde görürsünüz,keşkeler ,diyeceksiniz.Hayvanlar gibi can vereceksiniz inşallah.Hiçbir kanıtınız olmadığı halde ayetlerle alay ederek,peygamberle alay ederek,Allah'la alay ederek kendi nefsinize zulmediyorsunuz.Bunu asla unutmatın,kendi pisliklerinizle asla Yüce Allah-u Teâla'yı , sevgili peygamber Hz.Muhammed (S.A.V) ve bütün Allah'ın peygamberlerini,Kur'anı ve bütün Allah'ın kitaplarını lekeleyemezsiniz.Kirletemezsiniz.Siz ancak kendi nefsinizi kirletirsiniz.Cehennemde sonsuz defa geberin inşallah!!!!!

Sitelerde Paylaş

Mucahid arkadaşımızın ezberleri bitince lugatındaki küfürleri dökmeye başlamış . Unutma ki küfürü hepimiz biliyoruz ama seviyeyi düşürmüyoruz . Konuyla iligli tek iletin yok , ikna edici tek cevabın yok . Buradaki kişiler Tanrıyı kafalarında bitirmişlerken senin bizleri cehennemle korkutman faydasız . En fazla kendini güldürürsün , güldürüyorsunda .

Kendin için istedigin cenneti bizler için neden istemiyorsun onu söyle bakalım ? Sadist Allahın gibi başkalarının çektigi acı seni mutlu mu ediyor ?

Sitelerde Paylaş

Alçak kafir,senin inanmadığını ben inanıyorum işte.Biz Allah'ı görmeden inanırız.Kur'an Allah'ın kitabıdır.Sen pislik bunu inkar edemezsin.Ancak inanmadığını söyleyebilirsin.Şeytan bile Allah'ı inkar etmemiştir.Sadece kibirinden ayrı bir yol çizmiştir.Sizler şeytandan bile aşşağılıksınız demek.Sana başka birşey yazmıyorum,çünkü saçmalıyorsun.Adi kafir.Senin gözünü bir tek toprak doyuracak.Senin kalbini bir tek Allah'a dönüşünde kalbin mutmain olacak.O yüzden,ölene kadar (bir işaret gelip iyliğe gelip,inandığını isteyip,tevbe etmen müstesna) çok rahat yaşa,ye,iç gewz dolaş,hertürlü ahlaksızlığı işle.Dinlerden alay et.Nasıl olsa birgün gebereceksin.O zaman canının alınmasında en şiddetli en acıklı azabı yaşayacaksın inşallah.Kendinizi kandırıyorsunuz valla.Geberdiğinizde görürsünüz,keşkeler ,diyeceksiniz.Hayvanlar gibi can vereceksiniz inşallah.Hiçbir kanıtınız olmadığı halde ayetlerle alay ederek,peygamberle alay ederek,Allah'la alay ederek kendi nefsinize zulmediyorsunuz.Bunu asla unutmatın,kendi pisliklerinizle asla Yüce Allah-u Teâla'yı , sevgili peygamber Hz.Muhammed (S.A.V) ve bütün Allah'ın peygamberlerini,Kur'anı ve bütün Allah'ın kitaplarını lekeleyemezsiniz.Kirletemezsiniz.Siz ancak kendi nefsinizi kirletirsiniz.Cehennemde sonsuz defa geberin inşallah!!!!!

Hiç bir kanıtını olmadığı halde mi?Kanıt sunacak olan sensin o ayetlerin doğru olduğuna dair ben değil.Herkesin bir tarafından uydurduğu masala gerçek olmadığı kanıtlanmıyor diye inanacak mısın sen?O zaman Anibalin süper zencisine de inanıyorsun sanırım. hehe

Sitelerde Paylaş

Hiç bir kanıtını olmadığı halde mi?Kanıt sunacak olan sensin o ayetlerin doğru olduğuna dair ben değil.Herkesin bir tarafından uydurduğu masala gerçek olmadığı kanıtlanmıyor diye inanacak mısın sen?O zaman Anibalin süper zencisine de inanıyorsun sanırım. hehe

dinsiz soysuz,kur'anda kanıt yokmu?ben niye sunayim.Allah sunmuş zaten.Sizin gibi Allahsız şerefsizlere küfür ederim.Allah2ı inkar edeceksin birde saygı mı bekliyorsun ,rezil herif .Sizler gerçekten gözü kaymış insanlarsınız.Kuranı inkar eden birine hem neden birşeyler sunacakmışım.Sen aptal mısın salak mısında okuyamiyorsun?Siz ancak alçak ve sihir hile ile laflarınızla insanları sapıtırsınız.Hem Allah'a inanmıyon hemde onunla alay ediyon,hem inanmıyon hemde onun ayetiyle bana sunuyon.Siz önce insan olmasının bi öğrenin.Benim size küfür etmem az bile.Sizleri kazığa sokmak lazım.Siz ancak sizin gibi aşşağılık adi,şerefsiz arkadaşlarınızdan saygı görürsünüz.Alçaklar

Sitelerde Paylaş

dinsiz soysuz,kur'anda kanıt yokmu?ben niye sunayim.Allah sunmuş zaten.Sizin gibi Allahsız şerefsizlere küfür ederim.Allah2ı inkar edeceksin birde saygı mı bekliyorsun ,rezil herif .Sizler gerçekten gözü kaymış insanlarsınız.Kuranı inkar eden birine hem neden birşeyler sunacakmışım.Sen aptal mısın salak mısında okuyamiyorsun?Siz ancak alçak ve sihir hile ile laflarınızla insanları sapıtırsınız.Hem Allah'a inanmıyon hemde onunla alay ediyon,hem inanmıyon hemde onun ayetiyle bana sunuyon.Siz önce insan olmasının bi öğrenin.Benim size küfür etmem az bile.Sizleri kazığa sokmak lazım.Siz ancak sizin gibi aşşağılık adi,şerefsiz arkadaşlarınızdan saygı görürsünüz.Alçaklar

Bizi inancımızdan ötürü kazıga sokacak adamın tanrısını bizler kazıga sokalı cok vakit oldu . Allahının intikamını almak için geldin sanırım . Rezil herif :lol:

tarihinde Crafterman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

..hem soysuz köpek.sen benim Allah'ımla alay ediyon ne kadar şerefsiz insanlarsınız ya Allah belanızı gerçekten versin.sana küfür etsem bi yerin gocunmaz ki,zaten Allah'ını kaybetmiş sürüngen olu vewrmişsin.sizin analarınıza ve babalarınıza yazıklar olsun,sizin gibi inançsız şerefsiz,Allah düşmanı evlatlar yetiştirdikleri için:Allah topunuzun belasını versin

Sitelerde Paylaş

Mücahit boşver bu salakları....

Bunlara laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zor....

Eskiden ben murtedin hükmünün neden öldürülmek olduğunu anlamazdım...

Bu forumda yıllardan beri tecrübelerime dayanarak....

Bunun ne kadar yerinde birşey olduğunu anladım...

Sen yeniysen....

Belli bir müddet sonra sende anlarsın...

Ha odun: Ha ateist...

İkiside aynı şeydir...

Farklı olduğunu ispat etsin biri bana...

İkiside atomlardan oluşmuyor mu?

:D :D :D :D

Zaten kendilerinin maymundan geldiğine inanan bir gruha ne anlatabilirsin ki...

:D :D :D :D

Bunun için akşama kadar kıçlarını yoruyorlar....

Böyle tipte adamlara ne anlatabilirsin ki....

Bence sende öyle yap....

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...