Jump to content

İslam Grup Sekse İzin Veriyor mu

Recommended Posts

İslam fıtratı bozulmamış, vicdanı sönmemiş, aklı körleşmemiş, nefsine köle olmamış, hak ve hakikati arayan İNSANLARA hitap ediyor..

Evet Mask. Bence de sözünü ettiğin türdeki insanlara hitabediyor İslam.

Onları yoldan çıkarıp müslüman yapmak için..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 128
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İslam fıtratı bozulmamış, vicdanı sönmemiş, aklı körleşmemiş, nefsine köle olmamış, hak ve hakikati arayan İNSANLARA hitap ediyor..

Amerika'nın Pakistan'ı, Mısır'ı Suudi Araplarını petrol için kendisine köle yapmasına ne demeli...

Neyse fazla politik olmasın.. Sadece ''aklı körelmemiş, nefsine köle olmamış insanlara'' sözüne takıldım biraz..

Sitelerde Paylaş

"Kur'an eşcinselliği ve anal seksi açıkça yasakladığı halde grup seksi yasaklamıyor."

Bunu kimin yasakladığı aslında ilgilendirmiyor...

...ha kuran ha bir başka otorite...

...anlamsız bir cümle.

Şöyle ki;

Kendi cinsiyetinden birisini yatağında istemeyen biri eğer hemcinsini yatakta görür ise o yatağa giremez.

Bunun İslam ya da başka bir dinle açıklayamazsınız.

Olay o sırada bu ekip çalışmasının oluşmasını arzu edenler ya da etmeyenlerin bireysel arzuları ile şekillenir.

Demem o ki...

...kimse yatak olayı mevzu olduğu zaman dine imana bakmaz.

İslam eğer kadın kadına ya da erkek erkeğe birlikteliğe izin vermiş olsaydı...

...madem din izin veriyor diyerek bir kadının ya da bir erkeğin kendi hem cinsinin yatakta olmasında sakınca yoktur diyerek gel bakalım şeklinde bir tecrübeden hoşnut olabileceğini sanmıyorum.

Dinin bu işlere el atması sadece safsatadır...

...aslolan anlık beklentiler ve sonuçlardır.

Geçiniz.

Sitelerde Paylaş

Sorunu hemen kişileştiriyorsunuz.

Biz bireylerden bahsetmiyoruz. Aramızda grup seksten hoşlanan bir sürü ateist veya teist vardır mutlaka.

Bence iğrenç bir seks ama isteyen yapsın. Karışmam.

Ben yatağımda yalnız ve yalnız kadınımı isterim, bir başka kadına veya erkeğe tahammül edemem diyebilirsiniz.

Sorun o değil.. Yani sorun sizin kişisel görüşünüz değil.

Sorun grup seks karşısında İslam'ın tutumu...

Başlığı saptırmayalım lütfen..

İslam açısından grup seks helaldir.

Bu biraz da enseste benziyor.

İslam dini enseste izin vermiyor ama, ona en yakın cinsel ilişkilere mükemmel bir şekilde izin veriyor.

İslam dini eşcinselliğe ve anal sekse izin vermiyor ama, Kur'an normalden ayrılma olan çok evlilikteki cinsel ilişkiler için en ufak bir yorum bile yapmıyor.

Yani reddetmiyor.

Ensestten bile daha çok kabul görüyor grup seks.

Harem kavramını yaratan İslam için grup sekse sıcak bakmıyor derseniz, komik bir duruma düşersiniz.

Benim dört karım ve 10 cariyem olacak..

O gece cariyelerimden birine göz koymuşumdur. Onunla nasıl yatacağım?

Mutlaka karılarım ve diğer cariyeler bizi dikizleyecekler ve biri ikisi bize eşlik edeceklerdir.

Bunun aksini düşünmek saçmalamaktır..

İslam buna izin veren bir dindir...

Kişilerle uğraşmayın.. Konuyu yozlaştırmayın.

Gereksiz iletileri sileceğim.

Sitelerde Paylaş

İslamda grup seks yasak.Malesef metni bulamadım ama bu konuda bir hadis okuduğumu net olarak hatırlıyorum.Bir kadınla cinsel ilişkiye başlanıp başka bir kadınla devam edilmesi yasaklanıyordu.Yanlış hatırlamıyorsam yine aynı hadiste cinsel ilişkinin üçüncü şahıslar tarafından duyulacak şekilde olması da yeriliyordu.Bulabilirsem buraya yazarım..

Buna karşın islama göre erkeğin aynı gün abdest yenilemeden sırayla tüm kadınlarını dolaşması mübah.Bu konuda hadisler var.Bir de Süleyman hikayesi vardır meşhur.Aynı gece tüm hanımlarını(islama göre 100,kitabı mukaddese göre 1000 civarı) dolaşmış ama Allahın adını anmayı unuttuğu için hiçbiri hamile kalmamış,sadece birinden sakat bir çocuk doğmuş.

Yani özetle paralel üretim yasak ama seri üretim Allahına kadar serbest. :)

Sitelerde Paylaş

İslamda grup seks yasak.Malesef metni bulamadım ama bu konuda bir hadis okuduğumu net olarak hatırlıyorum.Bir kadınla cinsel ilişkiye başlanıp başka bir kadınla devam edilmesi yasaklanıyordu.Yanlış hatırlamıyorsam yine aynı hadiste cinsel ilişkinin üçüncü şahıslar tarafından duyulacak şekilde olması da yeriliyordu.Bulabilirsem buraya yazarım..

Buna karşın islama göre erkeğin aynı gün abdest yenilemeden sırayla tüm kadınlarını dolaşması mübah.Bu konuda hadisler var.Bir de Süleyman hikayesi vardır meşhur.Aynı gece tüm hanımlarını(islama göre 100,kitabı mukaddese göre 1000 civarı) dolaşmış ama Allahın adını anmayı unuttuğu için hiçbiri hamile kalmamış,sadece birinden sakat bir çocuk doğmuş.

Yani özetle paralel üretim yasak ama seri üretim Allahına kadar serbest. :)

Hadisleri değil, Kur'an'ı esas alıyoruz.

Çünkü Müslümanlara hadisleri kabul ettirmek mümkün değil.

Hadislere kalsa iş herşey mümkün İslam'da.

Sitelerde Paylaş

.................

Ben İslam'da grup seksi kötüleyen, yasaklayan, yapılmamasına ilişkin herhangi bir imada bulunan bir şey bulamadım..

Çoklu evliliklerde açıkça bu tür sapıklıkları yaşama riski varken üstelik.. Kadınları üçer beşer alın, hareminize koyun, gecelerinizi her birine ayırın ve hiçbirinin sorun çıkarmamasını bekleyin.

Neler yaşanıyordur o evlerde kimbilir... Ne çatışmalar, ne kıskançlıklar, ne güç gösterileri, ne travmalar...

Kapı dinlemeler, röntgenlemeler vs. sonucunda insanların neler yapabileceklerini kestirmek güç.

Muhammed bütün bunları biliyor olmalı çünkü kadınlarıyla ilgili sürekli sorunlar yaşamış, başedemeyip Allah'ın onları hizaya sokması için ondan ayet istemiş. Hadis deryası yatak odalarındaki maceralarla dolup taşmış.. Müslümanlar bunlara inanıyor ve kaynak kabul ediyor.

Her şey var, grup seksle ilgili hiçbir şey yok. Üstelik erkeklerin "lezbiyen seks"e duydukları yakın ilgi de insanlık tarihi kadar eskiyken.. Her şeyi bilen Allah nedense buna hiç mi hiç değinmemiş.

Osmanlı bu konuda daha açıkmış.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Guest foolishcasanova

Baştan bir iki mesajı saymazsak konuyla ilgili hiç bir iletiyi okumadım. O yüzden kim İslam grup sekse

cevaz verir, kim vermez demiş bilemiyorum. Ama İslam grup sekse cevaz verir diyenlerin tamamı istisnasız

embesildirler. İsterse verir diyenlerin arasında Deicide, Mantık ya da Bilgehan olsun, bu durum değişmez.

Bir kere livata fiili yani erkek erkeğe cinsel ilişki hem Kuran'da hem de hadislerde sapkınlık

sayılmıştır. Hatta hadislere göre Muhammed bu işi yapanların yakalandıkları yerde öldürülmelerini

emretmiştir. İran'da hiç eş cinsel olmadığını (!) anımsayın. Gene Kuran'a göre bu işi yaptıkları için

koca bir kavim yok edilmiştir.

Peki erkeğin eşlerini alıp grup seks yapamayacağını nereden biliyoruz? Çünkü sevicilik yani lezbiyenlik

de hadislerde şiddetle yasaklanmıştır. Zaten baktığımız da cinselliği erkek ile kadın arasında yaşanması

gereken bir olay sayan İslam'ın erkek-erkeğe ilişkiyi yasaklayıp kadın-kadına olanını serbest bırakması

düşünülemez. Üstelik kadınların birbirlerine avret olan yerleri yani kadınların birbirlerine

göstermeyecekleri yerleri fıkıh kaynaklarında -ki onlar da bu konuda hadisleri referans almışlardır-

belirtilmiştir. Değil birbirlerinin bir yerlerine cinsel maksatla dokunmak bu gösterilmesi yasak olan

yerlere bakmaları dahi yasaktır (Basit bir Google araması ile kadınların, erkeklere ve diğer kadınlara

nerelerini gösteremeyeceklerini öğrenebilirsiniz.).

Haa, İslam'ın bir kere erkeğe dörde kadar kadın hakkı vermesi lezbiyenliğe kapı açar mı? Evet, açar. Ama bu İslam'ın buna olur dediği anlamına gelmez. İkisi arasındaki farkı görmek zor olmasa gerek.

Ateist misiniz, yoksa Ateistleri salak ve çirkef göstermek isteyen Ateist kılığındaki dindarlar mısınız anlamadım gitti.

Sitelerde Paylaş
Guest foolishcasanova

Dikkat dikkat!

Bir erkeğe ve onun eşlerine, eşleri (kadınları) birbirine dokundurmadan ve bakılması yasak olan yerlere baktırmadan grup seks yaptırabilecek yetenekli ateist aranıyor.

Bunu başarabilirseniz bu şartlarda İslam'da orgy serbest diyebilirsiniz.

Grup seks yasaktır diye bir hüküm yok, o zaman serbesttir derseniz ben de amuda kalkıp sıçmak caizidir derim. var mı yasaklayan bir hüküm bunu?

İki tane parçayı birleştirip İslam'da grup seks olamayacağını göremiyor ve grup seksi yasaklayan hüküm yoksa demek ki bu iş serbest sonucunu çıkarabiliyorsanız hepinizi tebrik ediyorum.

Hacı dayı sonradan biz Kuran'a bakıyoruz falan diye kıvırmış ama açtığı başlık 'Kuran'a göre grup seks caiz midir?' değil farkındaysanız.

Sitelerde Paylaş
Hacı dayı sonradan biz Kuran'a bakıyoruz falan diye kıvırmış ama açtığı başlık 'Kuran'a göre grup seks caiz midir?' değil farkındaysanız.

Grup seks homoseksüel olmak zorunda değil.

Grup seksin tanımı açık... Seksüel eyleme bir erkek ve bir kadından başka bir erkek veya kadının katılmasıdır.

İslam iki erkeğe izin vermiyor ama, bir erkek, dört kadın ve 20 cariyeye (hareme) mükemmel şekilde izin veriyor.

Grup seks yaparken iki kadının lezbiyan ilişki kurması da gerekmez. İki kadın aynı erkekle gayet güzel sevişirler. Bunu dört kadın da yapabilir, 24 kadında.

Kadın sayısı artınca sevilme zorlaşıyor ama 24 kadına gerek yok. 2 kadın yeter.

Haremde yapılan seks grup seksi değil mi?

Siz grup seksi yanlış anlıyorsunuz.

Biz Kur'an'ın yasaklamadığını söylüyoruz.

O zaman İslam otomatikman grup sekse izin veriyor demektir.

Grup seksin yasak olduğuna dair en ufak bir uyarı yok.

Anal seksli ve eşcinselliği yasaklayan İslam grup seksi yasaklamıyor..

Sitelerde Paylaş
Guest foolishcasanova

Grup seks homoseksüel olmak zorunda değil.

Grup seksin tanımı açık... Seksüel eyleme bir erkek ve bir kadından başka bir erkek veya kadının katılmasıdır.

İslam iki erkeğe izin vermiyor ama, bir erkek, dört kadın ve 20 cariyeye (hareme) mükemmel şekilde izin veriyor.

Grup seks yaparken iki kadının lezbiyan ilişki kurması da gerekmez. İki kadın aynı erkekle gayet güzel sevişirler. Bunu dört kadın da yapabilir, 24 kadında.

Kadın sayısı artınca sevilme zorlaşıyor ama 24 kadına gerek yok. 2 kadın yeter.

Haremde yapılan seks grup seksi değil mi?

Siz grup seksi yanlış anlıyorsunuz.

http://www.mehmetalidemirbas.com/detay_alfabetik.asp?Aid=3430

(...) erkeklerin erkeğin avret yerine ve kadınların kadının avret yerine bakmaları da haramdır. Erkeğin erkek için ve kadın için avret mahalli, diz ile göbek arasıdır. Hanefi’de diz avrettir, göbek avret değildir. Kadının kadın için avret mahalli de böyledir. Kadının yabancı erkek için avret mahalli ise, ellerinden ve yüzünden başka bütün bedenidir. Yabancı kadının avret yerine şehvetsiz de bakmak haramdır.

Birbirlerinin avret yerlerine dokunmamak ve bakmamak şartıyla aynı erkekle sevişebiliyorlarsa tamam siz haklısınız. Bu durumda dizleri ve göbeği kapatan bir don lazım yalnız kadınlara. Açılan küçük bir delikten giriversinler canım ilişkiye derseniz o da olur. Ya da direk gözlerini bağlasınlar hatunların. :D

Biz Kur'an'ın yasaklamadığını söylüyoruz.

O zaman İslam otomatikman grup sekse izin veriyor demektir.

Tam imzalık bir ileti.

O zaman bir daha seni Müslümanlar birilerini recmettiklerinde İslam'ı eleştirirken görmeyeceğiz. Kuran'da recm olmadığına göre -ki aslında aynı suça karşı değnek cezası var- otomatikman İslam recme izin vermez diyeceğiz. Amuda kalkar vaziyette zıçmak da açıkça yasaklanmadığından İslam otomatikman ona da izin vermiş olacak.

Kuran'ın yasaklamadığına İslam otomatikman izin veriyor demen bugüne kadar söylediklerinin yüzde doksan dokuzunu yutman demek farkında mısın? Sünni Ateistimizden sonra yalnız Kurancı Ateistlerimiz de olmaya başladı. Hadi hayırlısı...

Hacı amca, sahiden şaka gibisin yav. Bak şimdi geldi aklıma. Boşuna konuşuyormuşuz biz.

Kuran'da lezbiyenliği yasaklayan ayet olmadığına göre otomatikman ona da izin veriyor denebilir senin kurduğun mantığa göre. Erkek, dört eşi ve cariyelerine aynı anda dalarken, dalamadıkları da birbirlerine dalarlar. Sahiden de İslam'da grubun her türlüsü (erkek tek olmak şartıyla) caizmiş. :D

tarihinde foolishcasanova tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

http://www.mehmetalidemirbas.com/detay_alfabetik.asp?Aid=3430

Birbirlerinin avret yerlerine dokunmamak ve bakmamak şartıyla aynı erkekle sevişebiliyorlarsa tamam siz haklısınız. Bu durumda dizleri ve göbeği kapatan bir don lazım yalnız kadınlara. Açılan küçük bir delikten giriversinler canım ilişkiye derseniz o da olur. Ya da direk gözlerini bağlasınlar hatunların. :D

Tam imzalık bir ileti.

O zaman bir daha seni Müslümanlar birilerini recmettiklerinde İslam'ı eleştirirken görmeyeceğiz. Kuran'da recm olmadığına göre -ki aslında aynı suça karşı değnek cezası var- otomatikman İslam recme izin vermez diyeceğiz. Amuda kalkar vaziyette zıçmak da açıkça yasaklanmadığından İslam otomatikman ona da izin vermiş olacak.

Kuran'ın yasaklamadığına İslam otomatikman izin veriyor demen bugüne kadar söylediklerinin yüzde doksan dokuzunu yutman demek farkında mısın? Sünni Ateistimizden sonra yalnız Kurancı Ateistlerimiz de olmaya başladı. Hadi hayırlısı...

Kur'an'ın hangi ayetlerinde var bunlar..

Bunlar gülünç iddialar.

Kadın kadının avret yerlerini görebilir. Kadın kadına cinsel anlamda haramdır.

Siz hiç haremlik selamlık terimini duymadınız mı?

Sitelerde Paylaş

Bu arada Kur'an'ı tek kaynak olarak göstermek bizim çok işimize geliyor.

Çünkü quote edeceğimiz her hadisi reddetmeniz mümkün.. O kadar yalancı ve sahtekarsınız ki..

Ama Kur'an'ı asla reddedemezsiniz.

Evet. Ateizm için de Kur'an esasdır. Biz İslam'ı eleştirirken eleştirilerimizi Kur'an'a dayandırmalıyız.

Sitelerde Paylaş
Guest foolishcasanova

Kuran'da var mı böyle bir şey? Size kadın kadına ilişkinin haram olduğunu söyleyenlerle o işinize gelmeyenleri söyleyenler aynı. Bilmem farkında mısınız? İçinde bulunduğunuz komik çelişkiyi daha fazla açmama gerek yok sanırım. Sizin madem lezbiyenlik Kuran'da yasaklanmamış öyleyse otomatikman serbest demeniz gerekti.

Hacı amca, bir daha seni Kuran dışı hiç bir ritüeli, vahşiliği eleştirirken görmeyeceğiz öyleyse. Bergüzar gibilere de topu topu üç beş kişisiniz, sizi neden ciddiye alalım da demeyeceksin.

Hem Kuran'da grup seks yasaklanmadığı gibi lezbiyenlik de yasaklanmamış. O zaman kadınlar aynı adamla değil birbirleri ile de sevişebilirler. Hal böyleyken sen neden grup sekste kadınların birbirleri ile sevişmelerine gerek yok, bu olmazsa olmaz değil, ikisi aynı erkekle sevişip birbirleri ile sevişmeyebilirler, siz grup seksi yanlış ya da eksik algılıyorsunuz diye açıklama gereği duydun?

Ayıkla pirincin taşını Hacı amca.

Kur'an'ın hangi ayetlerinde var bunlar..

Bunlar gülünç iddialar.

Siz hiç haremlik selamlık terimini duymadınız mı?

Elbette duyduk, ama bu kadınlar birbirlerine her yerlerini gösterebilirler demek olmasa gerek. Erkeklere göstermedikleri bazı yerlerini kadınlara gösterirken, kadınlara da her yerlerini gösteremiyorlar.

Bunlara Kuran dışı demenizin anlamı yok. Reformcu Üç beş kişiyi saymazsak Müslümanların tamamı bunları dinde delil sayıyorlar ve ona göre yaşıyor/yaşatılıyorlar. Başlığı Kuran'da grup seks var mı diye düzeltirseniz belki bir nebze durumu toparlarsınız. Üç beş tane yalnız Kurancı da artık gönül rahatlığıyla grup seks yaparlar. :D

Benden bu kadar, iyi geceler...

tarihinde foolishcasanova tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kuran'da var mı böyle bir şey? Size kadın kadına ilişkinin haram olduğunu söyleyenlerle o işinize gelmeyenleri söyleyenler aynı. Bilmem farkında mısınız? İçinde bulunduğunuz komik çelişkiyi daha fazla açmama gerek yok sanırım. Sizin madem lezbiyenlik Kuran'da yasaklanmamış öyleyse otomatikman serbest demeniz gerekti.

Hacı amca, bir daha seni Kuran dışı hiç bir ritüeli, vahşiliği eleştirirken görmeyeceğiz öyleyse. Bergüzar gibilere de topu topu üç beş kişisiniz, sizi neden ciddiye alalım da demeyeceksin.

Hem Kuran'da grup seks yasaklanmadığı gibi lezbiyenlik de yasaklanmamış. O zaman kadınlar aynı adamla değil birbirleri ile de sevişebilirler. Hal böyleyken sen neden grup sekste kadınların birbirleri ile sevişmelerine gerek yok, bu olmazsa olmaz değil, ikisi aynı erkekle sevişip birbirleri ile sevişmeyebilirler, siz grup seksi yanlış ya da eksik algılıyorsunuz diye açıklama gereği duydun?

Ayıkla pirincin taşını Hacı amca.

Elbette duyduk, ama bu kadınlar birbirlerine her yerlerini gösterebilirler demek olmasa gerek. Erkeklere göstermedikleri bazı yerlerini kadınlara gösterirken, kadınlara da her yerlerini gösteremiyorlar.

Bunlara Kuran dışı demenizin anlamı yok. Reformcu Üç beş kişiyi saymazsak Müslümanların tamamı bunları dinde delil sayıyorlar ve ona göre yaşıyor/yaşatılıyorlar. Başlığı Kuran'da grup seks var mı diye düzeltirseniz belki bir nebze durumu toparlarsınız. Üç beş tane yalnız Kurancı da artık gönül rahatlığıyla grup seks yaparlar. :D

Benden bu kadar, iyi geceler...

Mugalata yapıyorsun Foolishkazanova.. Mugalatanın ne olduğunu biliyor musun?

Lezbiyanlık Kur'an 'da yasaktır. Nisa 15

Dedim ya..Şimdiye kadar yazdıkların palavra..

Sen de palavrasın kızım.. veya oğlum.. Ne isen..

Bana dayı dediğine göre..

Kadınsan hiç kadınlar hamamına gittin mi?

Orada kadınların heryerleri diğer kadınlara görülür..

Bu nasıl iştir peki..

Aranızda hiç mi lezbiyan yok. Bütün Müslüman kadınlar sütteki ak kaşık gibi katıksız ve dürüst mü?

Hem zaten Müslümanlar sevişirken bile üstlerini tam çıkarmazlar ve foreplay bile yapmazlar.

Adam alır kadını altına.. Diğerlerinin gözü önünde ona yapacağını yapar ve diğerine geçer..

Haremde kadınların birbirlerinden sakınacaklarını mı sanıyorsun?

Dedim ya.. Mugalata yapıyorsun.. Hacı'ya yutturamazsın.

Sitelerde Paylaş

Bu tartışmada önemli olan İslam'da grup seksinin spesifik olarak yasaklanmamış olmasıdır.

Bu da gayet normal. Ben hiç yadırgamadım ve İslam'ı bu yüzden eleştirmiyorum.

Çünkü çok kadınla evliliğe izin veren bir dinin grup seksini yasaklaması açıkça bir çelişkidir.

Kur'an'da bir sürü çelişki var ama bu konuda bir çelişki yok..

Sitelerde Paylaş

İslam yalnız grup sekse izin vermez..

İslam aynı zamanda pedofiliyi de hoşgörür ve onaylar..

İslam'a göre bir erkek, yaşı kaç olursa olsun, bir yaşındaki bir kızla bile evlenebilir.

Dahası var..

Bu sapık din kadınların ırzına geçilmesini önleyemez.

Hatta kadınların ırzına geçilmesini sağlar. Kadının ırızına geçildiğini kanıtlaması için dört erkek şahite ihtiyacı vardır.

Kafasız erkek onun bir kalabalığın ortasında ırzına geçmemişse, yakalanıp cezalandırılması söz konusu bile değildir.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...