Jump to content

AMARIKANIN TÜRKIYEYI BÖLME PiLENi

Recommended Posts

Halktan insan için doğru olabilir de, yetkili ve etkili amerikalılar için aynı şeyi söyleyebili miyiz?

Onlar için ugandadaki bir baş çavuşun bile ne yaptığının önemi vardır.

Elbette öyle.

Çünkü bilgi güçtür.

Ben Amerika ya da diğer Batı ülkeleri melektir demiyorum.

Ancak, ABD'nin Türkiye bölmesi olanaklı olmadığı gibi bunun için mantıklı bir neden de göremiyorum. PKK, marksist/leninist/komünist söylemleri olan bir terör örgütü. ABD ise komünizm konusunda çok hassas bir ülkedir. Tek başına bu gerçek bile bu iddianın ne kadar asılsız olduğunu gözler önüne sermek için yeterlidir.

Orta Doğu ülkelerinin hemen hepsi cadı kazanı gibi kaynıyorsa bunun nedeni ABD'den ziyade bu geri toplumların ilkel gelenekleridir. Ve bu durum Türkiye için de geçersiz sayılmaz.

Sorunun kaynağı bizlerin çarpık zihniyetidir, uzaklarda bahane aramaya gerek yok.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 43
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ben bu haritayi hic begenmiyorum.kurd bolgelerini dogru yansitmiyor.malatya,adiyaman,erzincan gibi sehirler bile yok.bu harita asil irak ve irani tirstirmak icin hazirlanmis olmali.

kurdlere akdenizde liman hakki vermeyen haritalar ustune basarak soyluyorumki,art niyetlidir.

Bütün ülkeyi size terkedip gidelim ister misin Kürt ırkçısı? Malum.. Akdeniz'e en çok kıyısı olan ülke biziz.

Hele bir Mersin Limanı var ki, Kürt uyuşturucu baronları bayılır oraya..

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Sevgili Dirilis,sen kalkarda Türkiyeyi Ugandayla bir tutarsan ben senin sorularina ne deye yanIt veriyimki.Uganda halä asiret yasaminda bir ülke Türklerse 7,000 dir Dünye toprahlari üstünde cesitli kitalarda cesitli imparatorluklar,cesitli devletler kurmus bir millet.Sen kalkipda Türkleri ugandayla aynI kefeye korsan benim sana baska sözüm olmaz.

AmarIkanin aslI zenginliginin nedeni kafadan cok,bol altin madenlerinin olmasi ve Alaska petrolleridir.Haliyle beyin calistirmalarida büyük rol oynamaktadir.

Orospuya sormuslar neden cocigunuz olmuyor?

Orospu ne demis biliyormusun?

Soforlar mayaliyor

Ama Insaat iscileriyse mayayI bozuyor.

Bir ilehiyet pirofosoru kalkar derseki , Gölcük depremi gölcükdeki deniz üssündeki subaylarin birbirlerinin karilariyla dans etmesi nedendir? Burdan cikarilmasi gerekir Türkiye bugün neden geri kaldigini.

Yine baska bir Ilehiyetci söyle diyor,hicbir eczene,hicbir ilec,hicbir doktor,hicbir hastana insan ömrünü bir dakka bile uzatamaz.

Simdi Laik okullarda ögretilenleri seriet okullari aksini iddieyle SIFIRLIYOR.

Hindisdanda yas ortalamasi 40 .

Türkiyede 60 ortalama olarah

Isvicrede 85.

Bu kaf.......r bunu bile karsilastirmahdan yoksun kelleye sahaplar.

Ve bu kuruma hangi parti gelirse gelsin milli egitim bakanligina ayrilanin 7 kati diyenete ayriliyor.

Yeni,diye.....n.. bu muazzam bütceyle diger okullarin ürettigi bilgiye SIFIRLIYORLAR.Bu durumda Türkiye nasil kalkinirki.

Üstelikte AmarIkada bunlara asIrI yardim etmektedir.

Türkiyeyi 30 yIldIr yIkamamIs AmarIka.

Yikamaz tabI,Türk insanI bütün bunlara ragmen yIkIlmayacaktir.

Kalkinmasi engellenebilir ki engellenmistirde.

AmarIka burnunun dibindeki Fideli(kübayi) yarIm asIrdan fazladIr yikamamistIr.Koskoca Türkiyeyi yikmak kolaymi sanIrsIn Dirilis.

AyIp oluyor vallaaaaaa.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Sevgili Dirilis,sen kalkarda Türkiyeyi Ugandayla bir tutarsan ben senin sorularina ne deye yanIt veriyimki.Uganda halä asiret yasaminda bir ülke Türklerse 7,000 dir Dünye toprahlari üstünde cesitli kitalarda cesitli imparatorluklar,cesitli devletler kurmus bir millet.Sen kalkipda Türkleri ugandayla aynI kefeye korsan benim sana baska sözüm olmaz.

AmarIkanin aslI zenginliginin nedeni kafadan cok,bol altin madenlerinin olmasi ve Alaska petrolleridir.Haliyle beyin calistirmalarida büyük rol oynamaktadir.

Orospuya sormuslar neden cocigunuz olmuyor?

Orospu ne demis biliyormusun?

Soforlar mayaliyor

Ama Insaat iscileriyse mayayI bozuyor.

Bir ilehiyet pirofosoru kalkar derseki , Gölcük depremi gölcükdeki deniz üssündeki subaylarin birbirlerinin karilariyla dans etmesi nedendir? Burdan cikarilmasi gerekir Türkiye bugün neden geri kaldigini.

Yine baska bir Ilehiyetci söyle diyor,hicbir eczene,hicbir ilec,hicbir doktor,hicbir hastana insan ömrünü bir dakka bile uzatamaz.

Simdi Laik okullarda ögretilenleri seriet okullari aksini iddieyle SIFIRLIYOR.

Hindisdanda yas ortalamasi 40 .

Türkiyede 60 ortalama olarah

Isvicrede 85.

Bu kaf.......r bunu bile karsilastirmahdan yoksun kelleye sahaplar.

Ve bu kuruma hangi parti gelirse gelsin milli egitim bakanligina ayrilanin 7 kati diyenete ayriliyor.

Yeni,diye.....n.. bu muazzam bütceyle diger okullarin ürettigi bilgiye SIFIRLIYORLAR.Bu durumda Türkiye nasil kalkinirki.

Üstelikte AmarIkada bunlara asIrI yardim etmektedir.

Türkiyeyi 30 yIldIr yIkamamIs AmarIka.

Yikamaz tabI,Türk insanI bütün bunlara ragmen yIkIlmayacaktir.

Kalkinmasi engellenebilir ki engellenmistirde.

AmarIka burnunun dibindeki Fideli(kübayi) yarIm asIrdan fazladIr yikamamistIr.Koskoca Türkiyeyi yikmak kolaymi sanIrsIn Dirilis.

AyIp oluyor vallaaaaaa.

Tolonbeg

İşte ben de onu diyorum zaten. DAha yanı başındaki küçük bir adada kendisine başkaldıran bir rejimi bile yıkamayan Amerika Türkiye'yi nasıl bölecek? 30 yıldır bölünmedi bu ülke ve bölünmez de.

Hem sonra ben Türkiye'yle Ugandayı bir tutmadım. Yazımdan böyle bir anlam çıkmaz. Tüm demek istediğim şu ki Amerika'nın hükümranlığını tehdit eden, çok dikkat çekici bir atılım içinde bulunan bir ülke değiliz. Dünyanın en pahalı benzinini kullanan, demokrasisi yıkık dökük, cehaletten kırılan fakir ve geri bir ülkeyiz. Ve bunun nedeni çarpık zihniyetimiz, Amerikan komploları değil. Kafayı değiştirmemiz şarttır.

Babamın adı Hıdır, aha da dediğim budur.

Sitelerde Paylaş

ben bu haritayi hic begenmiyorum.kurd bolgelerini dogru yansitmiyor.malatya,adiyaman,erzincan gibi sehirler bile yok.bu harita asil irak ve irani tirstirmak icin hazirlanmis olmali.

kurdlere akdenizde liman hakki vermeyen haritalar ustune basarak soyluyorumki,art niyetlidir.

art niyetlinin allahı firdevsi nerde o bolluk? demek sonunda arsızca itiraf ettiniz kürdistan dediğiniz şeyin bütün türkiye demek olduğunu..

çüşşşşş.

Sitelerde Paylaş

ben turkler orta asyaya donsun diyen irkcilardan degilim.ama herkes saygili olacak ve haddini bilecek.dagdan gelip bagdakini kovmaya calismaktir irkcilik.siz orta asyada at kostururken biz anadoluda sizden cok daha onceleri vardik.

ayrica etnik cogunluk olmasa bile liman talebi son derce normal.adana mersin belki olmasada en azindan antakya mutlaka...bu baglamda polonya ve bosnayi incelemeni oneririm.bunlar hakli talepler.

hadi hadiii adanayı da mersini de elinizden gelse istanbulu bile kıroluklarınızla işgal etmek istersiniz

adam olsaydın kabile hayatından sıyrılsaydın ...

Sitelerde Paylaş

ben turkler orta asyaya donsun diyen irkcilardan degilim.ama herkes saygili olacak ve haddini bilecek.dagdan gelip bagdakini kovmaya calismaktir irkcilik.siz orta asyada at kostururken biz anadoluda sizden cok daha onceleri vardik.

ayrica etnik cogunluk olmasa bile liman talebi son derce normal.adana mersin belki olmasada en azindan antakya mutlaka...bu baglamda polonya ve bosnayi incelemeni oneririm.bunlar hakli talepler.

Birader, resimde dağın çocuğu olduğunu yazmışsın ama kendini bir deniz ve liman rüyasına kaptırmışsın. Bence sana bir volkanik göl lazım. Çünkü dağda ancak o olur. İçinde güzel güzel donla yüzüp çimersin...

tarihinde Bardakçı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mesela gül uzatılabilir ya da neydi o limanlı şiir: "Kubbeli çınarlı mavi bir liman, çok yorgunum kaptan..." şiiri okunabilir..

Gerçekten de şahinşahları bile kıskandıracak bir hüküm gücünüzle insanları aydınlatıyorsunuz.

Ne mutlu sana...

sağol usta eyvallah :D :D :D

ben en kültürlü en entelim len :D :D :D :D

şaka bir yana insanlar neden komplexlerini sermek için forumu kullanır ki..

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

asil siz barbarliklarinizla guzelim sehir konstantinopolisi mahvettiniz.bir dunya medeniyeti kentiydi.semboldu.simdi ise siradan bir ucuncu dunya ulkesi metropolu.heryerinden kultursuzluk akiyor.adini istanbula cevirip bukmekle,kiliseye minare kondurup cami yapmakla kultur olmuyor.yoz eserinizle gurur duyun.

Batı, Konstantinepolisi mahvederken siz ne yapıyordunuz peki acaba?

Bir tane yalnızca bir tane Konstantine'yi korumak için yaptığınız herhangi bir şeyi ya da şeyleri söyleyin bir kere de forum ahalisi medeniyet örneği görsün!?

Nefret ettiğiniz medeniyetsiz hatta medeniyet düşmanı Türklerden farkınızı belirtmeniz için bulunmaz bir fırsat bu soru size, resmen orta bakalım gol gelecek mi?

Saygılar.

Sitelerde Paylaş

deniz asil senin gibi lumpen fasistlere fazla.corak orta asyadaki baykal ve aral golu neyinize yetmiyorduda buralara dolustunuz?gece gece actiriyorsunuz agzimi.

:D :D doğuda deniz var sanki..

firdevsi batıda insanlar hava kararınca sokağa çıkamıyor acaba medeni kürtler yüzünden olabilir mi ne dersin?

bütün ülke sizin olsun diye kıçınızı yırttığınızı ben zaten bilmiyorum bunu git liboşlara anlat

kabile olmaktan kurtulamamış adam ülke kurarsa bile zaten hala töre cinayeti devam eder medeni kürtler yapar bunu

üstelik istanbulun içine eden de yine sizsiniz..

işinize gelince kendinizi nasıl da sıyırırsınız batıdan...

ipini koparan oraya gelsin sonra bize ne :D :D .

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Batı, Konstantinepolisi mahvederken siz ne yapıyordunuz peki acaba?

Bir tane yalnızca bir tane Konstantine'yi korumak için yaptığınız herhangi bir şeyi ya da şeyleri söyleyin bir kere de forum ahalisi medeniyet örneği görsün!?

Nefret ettiğiniz medeniyetsiz hatta medeniyet düşmanı Türklerden farkınızı belirtmeniz için bulunmaz bir fırsat bu soru size, resmen orta bakalım gol gelecek mi?

Saygılar.

Dostum araya giriyorum ama sence de saçma bir soru olmadı mı bu? :)

Sitelerde Paylaş

ee akplilerinkine kim parmak atıyor????

onlar müslüman değil miydi :D

Bu memlekete dışarıdan bir parmak atılınca zaten akpli chpli ayrımı olmuyor. Herkesin kestane ortak çiziliyor.

İşte onun için, yapmayın, bu çimentoyu bozmayın, bina yıkılırsa hepimiz altında kalıp helak oluruz diyoruz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...