Jump to content

Türkiye 2010 Dünya Basketbol şampiyonası

Recommended Posts

• İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Amerikayı yenmek çok büyük bir başarı olur.. Yarını sabırsızlıkla bekliyorum.. Yarın ki maçta bu kadar heyecanlı olursa eşim kalpten gidebilir, acayip gaza gelmiş durumda, ya söyleniyor ya dua ediyor.. Benimde ellerim acıyor..

Aslında kaçırdığımız faul atışlarının yarısını yapabilseydik fark olacaktı.. Neyse, böylesi daha heyecanlı oldu... Ben böyle şeyler için dua etmem, ama yarın edeceğim sanırım...

Sitelerde Paylaş

Maç boyunca eziyet çeksek de, maçı almayı bildik. Zaten basketbol seyretmek hep böyle eziyetlidir. Eziyetli olsa da biz alışığız. 90'lı yıllarda Efes bize bu alışkanlığı vermişti...

Helal olsun çocuklara. Hepsini alnından öpüyorum...

Sitelerde Paylaş

Büyük basari gercekten büyük basari. Sirplar üc sayi yapmada Ispanyaya göstertikleri basariyi milli takima karsi gösteremedi. Fark iyiki 15 lere cikamadi yoksa dönderemezdik. Hidayetin isabetli üclükleri ile ara acilmadi ve bu sayede mactan kopulmadi. Basarilarin devamini dilerim. ABD zor rakip ve 16 senedir bu ani bekliyorlar. Kolay mac olmayacak sansimiz azda olsa var. Seyirciye cok is düsecek.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Rochader Sırplar 3 sayı yapmada İspanya'ya karşı gösterdikleri başarıyı bizimkilere karşı gösteremedi diyorsun ama inanılmaz üçlük atıyorlardı; ki bu tarz takımlara karşı bizim sevdiğimiz tarz savunma yapmak çok zor oluyor, adamlar önleri kapalıyken bile çat çat atıyorlardı üçlükleri. Dün milli takım çok baskı altındaydı, çünkü beklentiler çok yüksekti; bu akşam çok daha rahat oynayacağız ve Durant'i tutabilirsek maçı alacağız.

Sitelerde Paylaş

155 tirilyon referanduma

18 trilyon basketçilere

100.000 yoksul aileye dağıtsanız bunu, 2 milyar düşer herbirine.hayırlara vesile olur inşallah.

Bilader sana ne? Tayyip cebinden veriyor nasılsa, keyfinin kahyası mısın adamın?

Sitelerde Paylaş

Rochader Sırplar 3 sayı yapmada İspanya'ya karşı gösterdikleri başarıyı bizimkilere karşı gösteremedi diyorsun ama inanılmaz üçlük atıyorlardı;

Ben Ispanya macinda cok üclük gördüm ve az ikilik gördüm. Bize karsi oynanan macta tersi oldu. Üclüklerde biz daha iyiydik. Bir oyunculari 6 deneme yapti dört isabetli oldu. Baska tek tek var. Cogu 5/1 4/1 gibi kaldi ve diger sayilarin cogu faul atislarindan geldi. Kesin bilgiler icin internette baktim ama su an bulamadim. Surda haklisn bu aksam kaybedecek bir seyimiz yok. Umarim basarirlar.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Sırbistan çok iyi savunma yaptı ve üçlüklerde başarılıydı. Faul atışlarında da yüksek bir yüzdeyle oynadılar. Açıkçası Türkiye'den daha iyi oynamışlardı ama şans Türkiye'den yanaydı. Türkiye rakip savunmayı yarmakta ve kazandığı faul atışlarını sayıya çevirmekte başarısızdı. Fakat Hidayet'in üçlükleri maçın Türkiye aleyhine kopmasının önünü kesti. Bence kilit adam Hidayet'ti. Öte yandan Türkiye'li oyuncuların takım oyunları ve inanmışlıkları onlara maçı kazandırdı.

Sitelerde Paylaş

Spordaki başarının ve final oynama durumlarının ülke tanıtımı ve ekonomisi açısından olumlu yanları çoktur.Onun için başbakanın prim teşviki yerindedir.

Baketbol'da dünya şampiyonluğu kazanmış bir ülke olmak önemli bir başarı olacaktır.Keza final oynamak dahi çok önemli bir başarıdır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...