Jump to content

Bu Cocuk Senden Degil

Recommended Posts

Iste böyleee,

Biz adam sucsuz demiyoruz.

Bir insan öldürmüs,haliyle suclu.

KadIn bu cocugu yaparken yanimdamiydin yahutta,bu cocuk senden deyil demedigini adamIn uydurdugunu düsünelim.

Adam bilmiyormu TIP cocugun kanInda yapacagi ufakbir arastIrmayla cocugun kimden oldugu ortaya cIkacagInI.

Bugün bunu dagdaki coban bile bilmectedir.

Toplulumuz gercek bir egitim görmemis,vali olmus ama adam olalamamis bir toplumuz cogunlukla.AslInda bu suc toplumun degil hökümetlerin sucudur.

Bir cok din adamI insanlari terörize ediyor.

Diyenetin Almanyaya gönderdigi cami hocamiz vaaz ediyor.

Eyyyyyyyyyyy CAAGAT

Ananuza sogsalar tapancayi cekersunuz

Kiz kardasunuza sogsalar " "

Karunuza sogsalar kene oyle

Ola HACAN Tinunuze sogeyulerta,neten sesunuzi cIkarmayusuz deyen karadenizli hocayi dinleyen ofli ordan atasI aldiya saat ikide is alacak,geldi fabrikaya.

Bizde yemek paydosundayiz.Ayak üstü 3 kisi din üzerine konusuyoruz.Birkiside bizimle, yalniz dinliyor,ama camide bazan hocalikta yapiyor bu adam.Dini konuda enaz bir imam kadar bilgisi var.

Oflu az ilerde bizi dinliyor.Birden azgin bogalar gibi bana dogru kosmazmi,sizi gidi Allahsizlar deye.Kapistik ama vurusmadan ayirdilar bizi.Bizi dinleyen saldIrana dediki sen ne biliyorsunda buraya saldIriyorsun.Söyledikleri dogru olmazsa ben bunlarin 3 ününde kemiklerini kIrardIm.Ben karIsmIyorumda sana ne oluyor deyince Oflu essekten düsmüse döndü ve özür diledi ve ekledi,bu gün cuma namazindaki imamIn doldurusuna geldim dedi.

Bizim kapistigimizi firma yetkilileri görseydi dördümüzde atarlardi, solugu derhal disarda alirdik ve bir dahada baska is zor bulurduk.

Evren Ihtilelden sonra gidiyor alevi köylerine cami yaptiriyor.

Köylere okul yaptIrmiyorda cami yaptIriyor.

Kelleye bakin hele.

Güye basbahanda Evreni yeriyor.

Ay sevsinler seni.

Bu gün gidin alevi köylerine hepsinin kapIsIna pencesine capraz tahta cakilmis kapatilmistIr camiler görürsünüz.

Insanlarimiz gercek egitimi deyil,kavga egitimi ögrenmekte,karsidakini rahatsIz etmiyim deyil nasil agir laf söylerimde rahatsIz ediyim düsüncesindeyiz pek cogumuz.Öyle oluncada türkiyede öldürme yaralama olaylari ne yazIk ki ,

tavan yapiyor.

Su dinciülkelere bir bakin

Türkiye

Iran

Suriye

Misir

Suudi arabistan

Sudan

Lübnan

Filistin

Irak

Afganistan

Pakistan

Hindistan

Halklardada suc varda asIl suclu hökümetler.

Urfada adam 1,5 yasIndaki kIz cocugunu gelin gibi süslüyor götürüyor tekkeye,tekkede yavru kurban ediliyor Allaha.

Bakiniz Yasar Nurinin Allahla kandirdilar kitabInIn 2 kinci sayfasina.

Din mezhepleri doguruyor

Mezhepler tarikatlari

Tarikatlarda tekkeleri ve 1,5 yasindaki yavruyu kurban ediyorlar.

Bunun baska bir IZAHI yoktur arkadaslar.

TC de yasayanlarin tümü bizim insanlarImizdIr.

Gelin görünkü maaslarInI verdigimiz hocalarIn bir bölümü okullarda cocuklarImIzI aydinlatacaklarina karanlIk emellere yönlendiriyorlar.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • İleti 47
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hepimiz bir toplumun içinde yaşıyoruz; açığı var, kapalısı var.

Ve emin olun; açıklarda ne marifet varsa, kapalılarda da aynen var.

Gazetelerin üçüncü sayfalarını hiç okumuyor musunuz? Aile yakınlarıyla/komşularıyla zina yapanlar, kocasını öldürenler/öldürtenler, vb.

Her kesimden.. Kapalının açıktan kalır hiçbir tarafı yok..

Türbanlı kızlar: Çıkın sahil boylarına, görün. Her bankta, açık kadar kapalı kızlar var. Hem de her türlü pozda. Gayet umursamazlar. Çünkü hormonları çalışıyor.

Kendimizi kandırmayalım: Saçı örten bir parça bez, namusu garantilemiyor.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

BerguzarcIgIm,senin demokratik haklarina engel olan olsa olsa seninkiler olur.Gerci CHP de bu konuda pek NAMLIDIR.

Ama hickimse islamcilardan fazla demokratik haklarI islamcIlar kadar engellemez.Islamcilar demokratik haklari bir KASIRGA gibi siler,süpürür götürür.

Ne demis basbahanimiz basbahan olmadan ünce,

Demokrasi bizim icin AMAC degül Aractir.

Bizim icinde AMACTIR demokrasi bay Recep.

Hah,gelelim Bergüzar ablaya,ablacIgim kur,ani okurken asma kesme,dümdüz etme sözlerini okuyorsundur.

Bah karatenizli hemserim,sizinkilerden pegamberden sonra gelen imami muazzam nasil tanimliyor siz kadinlari iHYAUDDiN adli kitabInda.

1-KadIn giyim kusam hevesinden MEYMUNA benzer

2-Yoksul düsmeye razI olmadigindan KÖPEGE benzer

3-Kocasina ve diger insanlara kibirinden YILANA benzer.

4-Gecegündüz kuguculuh yaptigindan AKREPE benzer

5-Evden esya sattigindan SICANA benzer

6-Erkeklere hile kurdugundan TiLKiYE benzer+

7-KocasIna Iteet ettiginden KOYUNA benzer.

En sevilen kadinda koyun olan

Bunlar ulu vede sulu GAZ AliNiN sözleridir.

Erkekler icin hec birsey yazmaz bu SIPALAR.

Erkeklere

16 lih hörüler

16 Gilmanlarlardan 72 serdenem veilecek,cennette bunlarla FUNDUK giracahlar.

KAPiTO hemserum.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Götünün altIndaki petrolü dahi bulup cIkaramayan hangi gerceyi bile bilir?.En basiti bilemeyen,en zoru nasIl becerir?.

Yapma gözünü seviyim.

Yagmurun nedenlerinden habarsizler,Evrenlerin var olusumu konusunda ne iddie edebilir?

Tolonbeg

Güzel tespit, dogru söze ne denir! :lol:

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Arhadasin biri diyorki,bas örtüsü,erkeklerin surasI burasI hoplamasindeye örtülüyor.Bence dogru degil,onu örtmesini secmesini bilen daha cekici oluyor.

Yani daha hoplattIrIcI.

Hattaaaa bazI din adamlarininkide hoplamIski.

Yahu etmeyin eylemeyin,sizlerin oldukca büyük bir bölümü bas örtünüzle insanI zIplatIyorsunuz.

Birde su var,soralim bu forumdaki hatunlara,siz güzel sacli erkekleri görünce etkileniyorsunuzdur ,en azIndan?

BasImdan gecen bir olayI anlatIyIm.

Gece saat 12 de bir dis agrIsi sorma gitsin.

AtladIm arabaya üniversite kilinigine gittim.

Disciler benim gibi acil gelenleri tedevi ediyorlar,sIralanmIslar..

SIra bana geldi kore tipli güzelbir hemsire buyur dedi,

Oturdum koltuga,gerekli hazIrlIgI yapti doktoru bekliyoruz.

KIz dediki saclarIn cok güzel kendi sacInmi deye bakacagim,bak dedim,tuttu sacImI cekti baktiki peruk deyil.Ama tolonbey gercekten cok güzel sacIn var,hemide dalga dalga,ay ben bayIlIrIm böyle saclara deyip doktor gelene kadar saclarImI karIstIrIp durdu.

KIza dedimki bak bana birsey olursa,senin nazarin deydi deye sana gelirim :-))))).

Kiz demesinmi birsey olmasada gel.

Gel gel beklerim dedi.

Sagol dedim ama hanIm duyarsa kItIr KItIr.

Ay vallahi alemsin dedi.

Bir gün arhadas beni kendi berberine götürdü.

Kiz saclarImI öve öve kesti.Hafif kIsaltacan demistim.

Birde bahtImki saclarImdan basImda birsey kalmamis.

Kiza dedimki yahu sen ne yaptIn basImda sac koymamisin.

Valla dedi,senin saclarIn gibi saclari,kesmek cokzor, kusuruma bahmayin.

KIza hah verdim.

Cünkü bir berberde saclarimi iki berber düzeltemedide alman Türk kIzInI cagidida ancak kizcagiz düzeltebildi bozulan saclarImi.Alman berberlerde öyle dediydiler.

Yani erkegin sacIda cekici en az kadInInki kadar.

Erkege kapama yoksa kadInada olmamasI gerek.

Emmeee ,isläm erkek diniya.

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tolonbey,

Bazan bir gülüş, bir kelime, bir bakış insanı baştan çıkartır.Bunun için vucudumuza kılıf aramaya gerek yok.Bazanda çıplak bir vucud bile bir his uyandırmaz...O anki psikoloji ile de alakalı olabilir.Gerisi...bedevi bencilliğinden öteye geçmez.Lanet olsun şu araplara

Sitelerde Paylaş
-Başka bir nedeni var da bizler bilmiyor muyuz acaba?

Dolayısı ile türban takan bir kadın dışarıya ağzını dahi açmasa şu mesajı veriyor;

-Beni seks objesi olarak görmeyin.

Türban bu düşüncenin üniforması.

Türban takan bir kadın aslında olumsuz da olsa sürekli seks mesajı veren birisidir...

...kıyafetiyle "beni öyle şıppadanak beceremezsin" der durur.

Senin mantığına göre şu yazdıklarını tam tersine uyarlayalım;

Dolayısı ile dekolte giyinen bir kadın dışarıya ağzını dahi açmasa şu mesajı veriyor;

-Beni seks objesi olarak görün. Ahanda isbatı; tombul tombul memeler, bıngıl bıngıl kalçalar".

Dekolte bu düşüncenin üniforması.

Dekolte giyenn bir kadın aslında olumlu da olsa sürekli seks mesajı veren birisidir...

...kıyafetiyle "beni öyle şıppadanak becerebilirsin" der durur.

:)

Haberle ilgili de yorumum şudur ki; Böyle olaylar namus denen kavramın apış arasında olmadığının isbatıdır. Namus denilen şey içerde başlar. İçinde bundan yoksun olan birini örtmek namusluluk değil içerdeki namussuzluğu örtmek gizlemektir. Yalancılığın, ikiyüzlülüğün ve sahtekarlığın dik alasıdır. İçinde namus denen kavramı gerçekten barındıran bir insan çıplak da gezse sorun değildir. Lakin tabi şu günün şartlarına göre de bu pek akılcı değildir. Gerçekleri de göz ardı edemeyiz. Örtünen kadınlara karşı değilim bizahiti içi temizse ve korunmaya çalışırsa hak veririm. Açılan saçılan kadına da karşı değilim ama içi temizse ve de ölçülü olursa ona da hak veririm ama eğer başını paketleyip kıçındaki donu alüminyum folyo gibi kıçına yapıştırıp altı kaval üstü şişhane dolaşır ya da düzgün bir şekilde örtündüğü halde ahlaksızlığın en önde gidenini yaparsa nazarımda yüzüne tükürülecek kadar bile değeri yoktur.

tarihinde like@turkey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Size birsey deyimmi,

Bir fakir ailenin bir odali evi var.

Evdede yetiskin bir kiz,17 yasInda.

Gece,baba cikiyor ananin üstüne sakada sak vursun ta.........sak yapIyorlar.Bu sese uyanan genc kIz yorgan altIndan sevismeyi sonuna kadar seyrediyor.

Simdi kIzI dinleyelim.

AnamIn babamIn sevismesi beni kudurtuyordu.Diyordumki sabahleyin gördügüm ilk erkegin önüne yatacagim.

Sabah oluyor,giyinip disarI ciktigimda o istegin artIk beni terk ettigini görüyordum.

Aslinda,namuslu,namussuz kadin deye kadInlari iki guruba ayIrmamah gerek.

Cok istekli kadinlar

Az istekli kadInlar var

Cok istekli kadinin kocasIda cok istekliyse,bu kadInIn gözü disarda olmaz.

Cok istekli kadInIn kocasI az istekliyse bu kadInIn gözü dIsarda olur.

Cünkü,icinde sönmemis bir volkan var.

Bir siddetli dürtü varkadInIn icinde.

Bu dürtü kimde varsa,o volkana su dökülüp söndürülmezse, o dürtüsü olan kadIn olsun erkek olsun gözü dIsarda olur.

Din,iman,kültür,tahsIl,asalat bunu zor engeller.

Suclu kim?

Bu dürtüyü verenmi

Dürtümü

Yosa Dürtülenmi?

Samsunun Havza kazasInIn bir köy imaminin kizi cok azgin,bir türlü baba bas edemiyor.

Tutup hoca kizInI samanliga hapsediyor.Yemesini icmesini samanlihga götürüyor.

Bir iki gün sonra,kIz babasina ben senden yemek istemiyorum, bIrah beni gidiyim, ben erkek istiyorum.Ya beni becerecen,yada beni salacan der .Zavalli baba beyninden vurulmusa döner,büyük bir üzüntü icinde acar samanligin kapisini kIz bir sIcramada atar kendini dIsarI dakIkada kaybolur gözlerden.

Baba,yüregi yanarah,git Allah balanI versin,gidisin olsunda dönüsün olmasinder,ZavallI babanin dizlerinin bagi cüzülür ve yigilir yere.

Tolonbeg

BabanIn

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...