Jump to content

Forumda bir sorun mu var?

Recommended Posts

site bazen cevap vermiyor giriş yapılamıyor.

Bazı cevaplar 2şer 3er gidiyor.

Sitelerde Paylaş

Forumda bir sorun mu var?

çok yavaş işliyor uzunca beklettikten sonra çoğu seferdede bağlantı zaman aşımı uyarısı geliyor.

Ramazan-ı Şerif'le birlikte bu durum artış gösterdi. Elbette tesadüf değil. Hadislerde her şey açıkça belirtiliyor.

“Ramazan ayının hilali gözükünce cehennem kapıları kapanır, cennet kapıları açılır ve şeytanlar zincire vurulur.

“Ramazan ayının ilk gecesi olduğunda celil olan Allah Tebarek ve Teala şöyle seslenir: “...Ey Cebrail! Yeryüzüne git ve isyankar şeytanları zincire vur ki kullarımın orucunu bozmasın.

Ey Rabbül Alemin! Sen nelere kadirsin!

Sitelerde Paylaş

Sen meraklanma.. Senin o ucube Allah'ının ateistler için yolladığı ayetleri de sureleri de iyi biliriz biz..

Tuzakçı yanını da.. O tuzak kuranların en hayırlısıdır, nasıl bilmeyiz..

Köpeklerin duası kabul olsa, gökten kemikler yağardı.

Allah bu forumu farkında bile olmadan koruyor, hiç meraklanmayınız.:)

Tuzaklarına kendi mi düşüyor ne?

Sitelerde Paylaş

Ramazan-ı Şerif'le birlikte bu durum artış gösterdi. Elbette tesadüf değil. Hadislerde her şey açıkça belirtiliyor.

“Ramazan ayının hilali gözükünce cehennem kapıları kapanır, cennet kapıları açılır ve şeytanlar zincire vurulur.

“Ramazan ayının ilk gecesi olduğunda celil olan Allah Tebarek ve Teala şöyle seslenir: “...Ey Cebrail! Yeryüzüne git ve isyankar şeytanları zincire vur ki kullarımın orucunu bozmasın.

Ey Rabbül Alemin! Sen nelere kadirsin!

:D :D :D :D :D

Sitelerde Paylaş

Forumdaki sorunların nedeni Ddos saldırısıdır. Bu Ddos saldırılarını ben düzenledim. Yalan yok. Ama artık farkettim ki isteyen istediğine inanır. Hatta üsteki Mücahid3169 nickli üyeye de gülüyorum :) Foruma artık saldırmayacağım. Rahat rahat yazışabilirsiniz. Hakkınızı helal edin. Kusur için affola.

Saygılar.

Sitelerde Paylaş

Forumdaki sorunların nedeni Ddos saldırısıdır. Bu Ddos saldırılarını ben düzenledim. Yalan yok. Ama artık farkettim ki isteyen istediğine inanır. Hatta üsteki Mücahid3169 nickli üyeye de gülüyorum :) Foruma artık saldırmayacağım. Rahat rahat yazışabilirsiniz. Hakkınızı helal edin. Kusur için affola.

Saygılar.

Allah birşey murad ettiği zaman onu sihirli değnekle yapmaz. Vesilelerle gerçekleştirir. Kullarını aracı koyarak yapar. Kafirlerin çöplüğünü batırmak için de, iman sahibi ve bilgisayar ilmine vakıf bir müminin kalbine buraya Ddos yapmasını ilham eder. Ne diyor ayet:

81-29: Ve mâ teşâûne illâ en yeşâallâhu rabbul âlemîn (Âlemlerin Rabbi Allâh dilemedikçe siz dileyemezsiniz.)

Müslüman, sebebi müsebbib bilmez.Müsebbibül Esbab'a yönelir.

Bugün sen yarın başkası. Önemli olan O'nun dilemesi...

tarihinde Mücahid3169 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Valla Ddos saldırılarından kurtulmak mümkün değil . Ekip toplasam bu siteye giremezsiniz bile. Hemde ddos yapan kişinin bulunması IMKANSIZDIR. Asıl kaynagı hiç bir zaman bulunamaz.

Allah muvaffakiyet versin kardeşim. Sanal alem deyip geçme. Devir değişti. Cihad-ı kebiri buralara da taşımak gerekiyor. Kafirlerle mücadelenin mekanı olmaz.

Sitelerde Paylaş
Valla Ddos saldırılarından kurtulmak mümkün değil . Ekip toplasam bu siteye giremezsiniz bile. Hemde ddos yapan kişinin bulunması IMKANSIZDIR. Asıl kaynagı hiç bir zaman bulunamaz.

Sen öyle san. FBI peşinde senin, haberin yok.

Biraz daha uzat bu saldırıyı, tam ev adresine kadar tespit edecekler. Sen ABD'de bu işleri şaka mı zannediyorsun? United States Computer Emergency Response Team bu konuda pek çok araştırma yapmış ve onların geliştirdiği bilgilerle bu mesele ciddi bilişim suçları kapsamına alınmıştır. Hele de islamcı birilerinin ABD'deki bir server'a saldırdığı FBI'a bildirildiğinde, daha da hoşlarına gidiyor adamların. İslami terörizm çerçevesine giriyor çünkü.

Adamlar bütün dünyayı islamcı teröristlerden arındırmaya and içmiş durumda.

Senin saldırdığın IP adresini bloke etmek çok mu zor zannediyorsun? Bilerek yapmıyoruz, izini sürebilsinler diye.

Bu site 10 senedir faaliyette. Senin gibilerle hiç karşılaşmadı mı zannediyorsun? Çoğunuz sümüklü birer çocuksunuz. Altı üstü kapınızı polisin çalıp, bilgisayarınıza el konulduğunu bir kere tecrübe etmeniz gerekiyor. Ondan sonra ömrü billah bu işe kalkışmamaya tövbe ediyorsunuz çoğunuz.

Daha önce olmadı mı zannediyorsun? Bu işler yaşanmadı mı zannediyorsun? Senin gibi lamerlerin kapıları polis tarafından çalınmadı mı zannediyorsun?

Sen devam et arkadaşım. Proxy, mroxy de işe yaramaz. Biraz daha uzat bu işi, kapında polisi bulacaksın, söz sana. Hangi ülkedeysen, o ülkenin polisini bulacaksın hem de.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...