Jump to content

Sadece kadınların olduğu bir dünya olabilir.

Recommended Posts

Son teknolojik gelişmeler sonucunda "klonlama" diye bir üreme şekli geliştirildi.

Normal eşeyli üremede, genlerin yarısı anadan, yarısı babadan gelir. Anadan bir de hücrenin geri kalan kısmı (yumurta) gelir. Yani çocuklarda, anadan gelen kısım daha çok. Örneğin, hücrelerimizdeki mitokondriler sadece anamızdan gelir.

Klonlarda, bir hücre çekirdeği, bir dişiden alınan yumurtaya şırıngalanır (eşeyli üremenin ilk etabı, erkekten ve dişiden gelen genlerin birleşmesi atlanır). Böylece genler bir tek bireyden gelir. Hücre gene yumurtadan (anadan) gelir.

Klonlamada, hücre çekirdeğinin de bir dişiden alındığını düşünelim.

Erkeklerin artık bir işlevi kalmıyor.

Sadece kadınlardan gelen genler ve yumurtalarla insan türü devam ettirilebilecek. Tabii hepsi kadın olarak.

Erkekler artık gerekli değil.

Sadece kadınlardan oluşan bir kuşaktan sonra, erkekler yok edilebilir. Geri dönüşü yok, çünkü Y kromozomu yok oluyor.

Müslüman hanımlara bazı sorularım var:

1- Erkeklerin olmadığı bir dünyada yaşamak ister misiniz?

2- İstemezseniz, cinsellik açısından mı?

3- Böyle bir dünyada türban takar mısınız?

.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Neden takmasinlar ki dunya sadece heteroseksuellerden mi olusuyor ? :ph34r:

Bence de. Takmaları gerekli.

Bugün hanımlara ayrılan plajlar, haremlik selamlık uygulamaları vsvs, boş işler.

Kendilerini lezbiyen gözlere teşhir ediyorlar.

Hepsi Cehennem odunu.

.

Sitelerde Paylaş
Bence de. Takmaları gerekli.

Bugün hanımlara ayrılan plajlar, haremlik selamlık uygulamaları vsvs, boş işler.

Kendilerini lezbiyen gözlere teşhir ediyorlar.

Hepsi Cehennem odunu.

.

Annesinin tıpatıp kopyası olur. :)

tarihinde power tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Lezbos olarakta, sactan tahrik olmak mümkün olabilir. :lol:

Bir karikatür geldi aklima simdi. Yanilmiyorsam, 25 yil önceki girgir dandi. Avanak avninin maceralarini okudugumuz zamanlardi.

Bir topluluk vardi ve herkes ciplakti. Sonra bir kadin, bir sekilde bele takilan bir mücevher buldu. Onu beline takinca, bütün erkekler pesinden kosmaya basladi cünkü cok seksi görünüyordu. Sonra bunu daha cok takilar ve kiyafetler izledi. Sonra son bir sahne vardi. Orada yasli ve ciplak bir kadin, diger giyinmislere bakarak söyle diyordu " genclerde hic saygi ve ahlak kalmadi. Eskiden ne güzeldi hersey"

O zamanlar bu karikatürü yayinlayanin ne anlatmak istedigini anlamasamda, cok hosuma gitmisti. Simdi düsünüyorumda, galiba onu yapan kisi, kesinlikle dinleri elestiriyordu.

Sitelerde Paylaş
Son teknolojik gelişmeler sonucunda "klonlama" diye bir üreme şekli geliştirildi.

Normal eşeyli üremede, genlerin yarısı anadan, yarısı babadan gelir. Anadan bir de hücrenin geri kalan kısmı (yumurta) gelir. Yani çocuklarda, anadan gelen kısım daha çok. Örneğin, hücrelerimizdeki mitokondriler sadece anamızdan gelir.

Klonlarda, bir hücre çekirdeği, bir dişiden alınan yumurtaya şırıngalanır (eşeyli üremenin ilk etabı, erkekten ve dişiden gelen genlerin birleşmesi atlanır). Böylece genler bir tek bireyden gelir. Hücre gene yumurtadan (anadan) gelir.

Klonlamada, hücre çekirdeğinin de bir dişiden alındığını düşünelim.

Erkeklerin artık bir işlevi kalmıyor.

Sadece kadınlardan gelen genler ve yumurtalarla insan türü devam ettirilebilecek. Tabii hepsi kadın olarak.

Erkekler artık gerekli değil.

Sadece kadınlardan oluşan bir kuşaktan sonra, erkekler yok edilebilir. Geri dönüşü yok, çünkü Y kromozomu yok oluyor.

.

Bu soruları sadece müslüman hanımlara değil aynı zamanda ateist hanımlara da sormak gerekir siz istermiydiniz (cinsiyetinizi bilmiyorum ama)

Ben şahsen istemezdim, nedenine sadece cinsellik açısından bakmanın doğru olmadığını düşünüyorum

Sizin müslüman kadınlara cinsel bir objeymiş gibi aşağılamanızı hiç doğru bulmuyorum

Kadın+Erkek bir bütündür iki karşı cinsin birbirine ihtiyacı vardır kadın erkeksiz erkekte kadınsız olamaz

Çevremde bekar, dul kalan, eşinden ayrılmış bir sürü hanım var maddi olarak ne kadar güçlü olsalar bile ruhen sevilmeye ihtiyaç duyuyorlar (cinsel açıdan söylemiyorum yalnış anlaşılmasın)

Erkeğin sevgisi çok farklı oluyor bunu kabul etmek gerekir ne kadar kız arkadaşımız olursa olsun kadın anormal olmadığı sürece bir erkeğin sevgisine ihtiyaç duyuyor

Erkeklerin olmadığı bir dünyada annemiz bize ne kadar baba sevgisi verebilirdi ya da abi o da meçhul

Cinsellik açısından bakarsak olaya her şeyin bir RACONU vardır o işin bile müstehcen konulara girmek istemiyorum umarım anlamıştırsınız

İhtiyaçlar hiyerarşisini sıralatmayın lütfen

Nur Suresi 31.ayet

Mü'min kadınlara da söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. (Yüz ve el gibi) görünen kısımlar müstesna, zînet (yer)lerini göstermesinler. Başörtülerini ta yakalarının üzerine kadar salsınlar. Zinetlerini, kocalarından, yahut babalarından, yahut, kocalarının babalarından yahut oğullarından, yahut üvey oğullarından, yahut erkek kardeşlerinden, yahut erkek kardeşlerinin oğullarından, yahut kız kardeşlerinin oğullarından, yahut müslüman kadınlardan, yahut sahip oldukları kölelerden, yahut erkekliği kalmamış hizmetçilerden, yahut da henüz kadınların mahrem yerlerine vakıf olmayan erkek çocuklardan başkalarına göstermesinler. Gizledikleri zinetler bilinsin diye ayaklarını yere vurmasınlar. Ey mü'minler, hep birlikte tövbe ediniz ki kurtuluşa eresiniz

o zamanda bu ayetler geçerli olacaktır.

Hem böyle bir dünya derken (kadın kadına) çok temiz, suçların, cinsel arzuların, sapkınlığın olmadığı bir dünya olacağı izlenimini veriyorsunuz

Bende size soru sorayım ne kadar örtülüsünüz böyle bir dünyada örtülerinizin bazılarından vazgeçermiydiniz

Hiç bir teknoloji insanın iç güdülerini yok edemez

Not: Bir şeyin değeri ancak onu kaybedince anlaşılır, yarın öbür gün sokaklarda bağırmayın, ben koca isterem diye

tarihinde ARZU tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Lezbos olarakta, sactan tahrik olmak mümkün olabilir. :lol:

Bir karikatür geldi aklima simdi. Yanilmiyorsam, 25 yil önceki girgir dandi. Avanak avninin maceralarini okudugumuz zamanlardi.

Bir topluluk vardi ve herkes ciplakti. Sonra bir kadin, bir sekilde bele takilan bir mücevher buldu. Onu beline takinca, bütün erkekler pesinden kosmaya basladi cünkü cok seksi görünüyordu. Sonra bunu daha cok takilar ve kiyafetler izledi. Sonra son bir sahne vardi. Orada yasli ve ciplak bir kadin, diger giyinmislere bakarak söyle diyordu " genclerde hic saygi ve ahlak kalmadi. Eskiden ne güzeldi hersey"

O zamanlar bu karikatürü yayinlayanin ne anlatmak istedigini anlamasamda, cok hosuma gitmisti. Simdi düsünüyorumda, galiba onu yapan kisi, kesinlikle dinleri elestiriyordu.

Madem saç insanı tahrik etmiyor neden o kadar şampuan reklamlarında herkesin gözü sizde olacak, işte o fifi köpeğime karşı çıkıyordu saçlarıma dayanamadı gibi ifadeler yer alıyor saçı bir tahrik malzemesi olarak kullanıyorlar

Sitelerde Paylaş

Bu başlığı kınıyorum. Ben bir ateistim. Ve dindarlarla çarpışılacak pek çok cephede bizi üstün kılacak bir meşruiyete dayanarak ateist olmayı seçtim. Belden aşağı vurmaya ihtiyacımız yok. Kendimizi küçültmemeliyiz.

Sitelerde Paylaş
Bu başlığı kınıyorum. Ben bir ateistim. Ve dindarlarla çarpışılacak pek çok cephede bizi üstün kılacak bir meşruiyete dayanarak ateist olmayı seçtim. Belden aşağı vurmaya ihtiyacımız yok. Kendimizi küçültmemeliyiz.
Ahhh keşke herkes sizin gibi düşünse... sizi canı gönülden destekliyorum..

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Madem saç insanı tahrik etmiyor neden o kadar şampuan reklamlarında herkesin gözü sizde olacak, işte o fifi köpeğime karşı çıkıyordu saçlarıma dayanamadı gibi ifadeler yer alıyor saçı bir tahrik malzemesi olarak kullanıyorlar

Çok mantıksız bir çıkarsama....

Bakışlar da tahrik edicidir, çeşit çeşit bakış şekli vardır... o halde gözler de kapatılsın...

Ayrıca burda kadın neden kendini kısıtlayıp, aman da erkek tahrik olmasın diye kendini zora soksun...

Ne olursa olsun, tahrik olsun veya olmasın bu erkeğin sorunu, kadını ilgilendirmemeli....

Sitelerde Paylaş

.

Pardon ama müslüman olmakla bu yazdiklarinin alakasi ne Allah erkegi ve kadini birbirleri icin yaratmis..müslüman kadinlarin erkeklerden kacmasi gibi bi durum varda benimmi haberim yok acaba..her lafinizda islamiyeti karalamaya calisiyosunuz ama böyle yaparak insanlarin inanclarinin dahada güclendigini anlayamayacak kadarda körlesmissiniz..bence sizinki ateistlik degil islam düsmanligi?not geceyim...kapali degilim,namaz kilmiyorum...ama ELHAMDÜLILLAH son nefese kadar ;)

Sitelerde Paylaş

Erkek olsun, erkeksiz bir dünya yavan olur açıkcası...

Ama kıro erkekler olmasın, oturmasını, kalkmasını, yürümesini, konuşmasını bilsin....

Kadını sahiplenmesin, kendine ait bir mal gibi görmesin...

Eşit koşullar olsun, zaten o zaman herhangi bir kavga ve sorun da kalmaz...

Sitelerde Paylaş
Erkek olsun, erkeksiz bir dünya yavan olur açıkcası...

Ama kıro erkekler olmasın, oturmasını, kalkmasını, yürümesini, konuşmasını bilsin....

Kadını sahiplenmesin, kendine ait bir mal gibi görmesin...

Eşit koşullar olsun, zaten o zaman herhangi bir kavga ve sorun da kalmaz...

ayrıca, market poşetlerimizi kim taşıyacak, ağır işlerimizi kim yapacak :)

Sitelerde Paylaş
ayrıca, market poşetlerimizi kim taşıyacak, ağır işlerimizi kim yapacak :)

Çok yaşa emi, bu aklıma hiç gelmemişti... :lol:

Hamal modunda yanımızda dolaşabilirler... bilumum ayak işlerini de yapabilirler... getir götür işlerini mesela....

Evet ya erkekler olsun, olsun ki biz de onları kullanabilelim...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...