Jump to content

ABD de bir kilise toplu Kuran Yakacak

Recommended Posts

11.Eylülde Florida daki bir kilise toplu Kuran yakma ayini düzenleyecekmis, bu olay gerceklesirse aynen Hz Ibrahimin yakilmasi olayinda oldugu gibi bir mucize gerceklesme ihtimli var midir?

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/15586414.asp

Bu olay gerceklesir Kuranlar yakilirda Allah birsey yapmazsa müslümanlarin savunmasi ne olur, hani kitabi koruyacak kollayacak birileri varya o yüzden.

Sitelerde Paylaş

incil saçmalıkta bir numaradır her ne kadar sevgi dolu bazı ayetler olsa da isa ben bu dünyaya savaşmaya geldim der

çelişkiler inanılmazdır ve mitolojiktir

işte bu tür manyak hristoların cehhenndemde yanacağına emin olabilirm

tabi bu haber asparagastır ama sapık hristo tarıkatlarından her şey beklenır sonuçta sapıklık evrenseldir

isa ıle 7 24 ddalga geçilmesine engel olsun mallar..

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Sevgili xislam dogru demistir,sedece kur,an yakmakla olmaz.

Tüm din kitebi deye gecinen daha coh orta dogu petendlileride toplasIn yaksInlar.

Cünkü onlar YÜCEGÜCÜN degil

CÜCEGÜCLERiN kitepleridir.

YÜCEGÜCÜN kitepleri evrenlerdeki HERSEY.

BunlarIn SIRRINI cözenler,YÜCEGÜCÜN ne demek istedigini ögrenmektedirler ve sür,etle ilerlemektedirler.

Efendim,agaclardaki yarpahlar varya,bunlar bülem AllahIn izniyle sallanir.Allah izin vermezse o agaca 200 km hizla ülürger carpsa yarpahlari nah sallar.

Gözel deyek.

GIsIr gadInlarla evlenmeyin.

Niyeymis?

OnlarIn köseye dayalI hasIr gaddan degeri yohtur.

Oppalaaaa,peki GISIR dassahlIlarIn degeri VAMI?

VA VA VA tebiki.

Erkekleri Allah altindan,GadInlarIysa PASLU TENÜKEDENMI yarattu ?AyagInI galdur ÜSTÜNE BASDUN.

Bu nedenle iRKEKLER GADUNLAR KiMiN suclanmazlar.

Acaba El Tevretle ,El incil gadInlarI nasIl görüyor?

SanIrIm onlarda ayni.

Bir GIZIN üstüne zornan cIharsan 100 pangIlotla yirtiyormus, bu isi beceren.Desenize orta dogu dinleri ,ZENGÜN dini.

Peki bu ünlü vede unlu kitepler neden erkekler icin birsey demezler.

Demezler,

cünkü o kitebleri yazanlara ters düserde ondan.

Erdogan neden dokunulmazlIklarI kaldIrmaz.

Cünkü, kaldIrIrsa onada AnasInIn babanIn adInIn ne oldugu sorulurda ondan galdIrmaz.

Danimarkadaki Muhemmedin karükederi yüzünden dünyede cIhan olaylarda 102 müslüman SEHiT oldu.

Eger EmrIkada toplu kur,an yakIlIrsa vallah deyiyem binlerce sehit olur.

SEHiTLERDE ÖLMEZ ,VATANDA BÖLÜNÜRDE KiMSE GÖRMEZ.

Öyle birsey olursa bizimkilerde,incil ve tevretleri toplayip yaksinlar.

Sehit düsecekler bosyere düsmemis olurlar.

Böylece Araplarin su atasözüde yerine gelmis olur.

MEN DEKKA DUKKA.

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

incil saçmalıkta bir numaradır her ne kadar sevgi dolu bazı ayetler olsa da isa ben bu dünyaya savaşmaya geldim der

çelişkiler inanılmazdır ve mitolojiktir

işte bu tür manyak hristoların cehhenndemde yanacağına emin olabilirm

tabi bu haber asparagastır ama sapık hristo tarıkatlarından her şey beklenır sonuçta sapıklık evrenseldir

isa ıle 7 24 ddalga geçilmesine engel olsun mallar..

Tencere dibin kara seninki bende kara.

ayrıca hristoların (öhh) isa ile dalga geçilmesine pek aldırdıklarını sanmıyorum, onu popüler kültür malzemesi yaparak daha çok sevdiriyorlar bence, muhammed gibi korkmamız gereken, karikatürü çizildiğinde adam öldürülmesi gereken birisi olarak tanıtmıyorlar, ne mutlu onlara, çağa ayak uydurmuşlar.

tarihinde Ateşköpeği tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslam peygamberini ve bütün müslümanları terörist gibi lanse eden ve hakaret niteliği taşıyan peygamber karikatürleri de önceleri dayanışma amacıyla yayımlandılar.

Buna karşılık ilk önce sessiz protestolar halinde gelen tepkiler daha sonra şiddetini artırmış,yaralanmalara,ölümlere sebebiyet vermişti.Danimarka malları boykot edilmiş,ekonomik kayıplar ve hatta diplomatik gerilimler yaşanmıştı.

Küresel medya,çok büyük bir enformasyon sağlayıcısı olarak,doğru olmayan değerlendirmelerin ve stereotiplerin ortadan kaldırılmasından yana tavır alması gerekirken,korku kültürü ve endişe

yaratma potansiyelini de kullanabiliyor.

Bu sebeple uygarlıklar çatışmasını manipüle ederken bu ve benzer olaylar kesinlikle kullanılmamalı..Aksi halde medya, öteki düşmanlığının artmasına sebep oluyor,kimlik ve küreselleşme ile ilgili çatışmalarda da islamofobiyi ana belirleyici unsur haline getiriyor.

Sitelerde Paylaş

Bu olay gerceklesir Kuranlar yakilirda Allah birsey yapmazsa müslümanlarin savunmasi ne olur, hani kitabi koruyacak kollayacak birileri varya o yüzden.

Allahın bir şey yapması neysede şu cin gördüm deyip allandıra ballandıra anlatanlar bir kez de bana cin gösterseler secdeye varacağım vallaha billahi tillahi :D :D

Sitelerde Paylaş

müslüman olan-olmayan, herhangi bir dine tapınan-tapınmayan, dinlere tapınmayı bila kaydü-şart reddeden her kesin kınaması gereken (etik sorumluluk olarak görüyorum) bir eylemdir.

ben burda hoşgörü mesajı falan vericek değilim. hiç kimse hiçkimseye karşı hoşgörülü olmak zorunda değil, hiçkimse de hiç kimseye saygı göstermek zorunda değil. ama yapılan bir yanlışı buğzetmek yapılabilir bir şeydir-ayrıca vicdan sahiplerince yapılması gereken şeydir(tarafsızkalmak münkün değil ne yazık ki), zira benzer bir eylem buralarda olsaydı, mesela iranda, kumda toplu kitab-i mukaddes yakma ayini olsaydı, çok azınız hariç hepiniz (kendini ateist addedenleri kastediyorum) yobaz-vahşi götlekler, kitap düşmanı din tüccarları diye hemen atlardınız. çünki istemeden de olsa dinleri reddederken, batılı bir diskürsün dışına çıkamıyor ve etik sorumluluk olarak da bunun gerektirdiklerini yapıyorsunuz. falan yapabilir, felana müstehaktır, filsn yspamaz, yaparsa görür ebesininkini tarzında bir kıskacın içinde hapsolmuşluk var maalesef, ki bu hasepledirki, bazılarınız hala azdır tevratı da incili de yakmaları gerekir, keşke yakmadan önce bi deişeyip sıçsalardı falan ayarında şeyler söyleyebiliyorsunuz.

orda kitap yakacak olan ve bunu görerekten sessiz kalacak herkese grup koridordan bi şarkı gelicek.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Mefisto,sen sunlarI savunuyorsun.

Ilk önce biz inanca karsi deyiliz.

Insan ister KUSA

Istersede TASA inanmahda serbesttir.

Emmeeeeee

Bir inanc galhar derseki yalniz biz dogruyuz

Gerisi cöp sepetine atIlacah cöplüktür.

Pisliktir

Maymundur

Ittir,

köpektir

Biz neyi söylüyürsek herkes bunu yapmakla yükümlüdür.

Yapmayanlari öteki dünyeye göndeririz derse,

ONADA BiZ DUR DEMEK ZORUNDAYIZ.

Gelin bakalIm Gaziosmanpara müstüsü Hüseyin AsIh yazdIgI KÜFÜR SÖZLER kitebinde 168 inci yapragInda ne yazmIs.

1-Herkes müslüman olmak zorundadIr.

2-Müslüman olmayan büyük tehlike icindedir.

3-Dinden cIkmak yasaktir ve agIr cazasI vardir.

4-Dini korumak icin dinden cikanlar imamin kayigina bindirilir.

5-KarIsI bos olur

6-Miras haklarini kaybeder

7-Tüm mallari GANiMET sayIlIr (savasda elegecirilen mallar gibi)

8-Bu mallar müslümanlara halaldir(yani kamyonunu dayayacan adamIn gapIsIna icerde ne varsa adamIn gözü önünde dolduracan gamyonuna cekip gidebilecen).

Daha coh seyler varda,ben kIsa olsun deye bukadarInI yazdim.

Bu kitebe istanbul müftüsü Kemelettin Kaya bir not düsmüs.

Eline saglIh cok güzel bir kitep olmus diye.

GörüyorsunuzkI

Türkün okullarinda

Türkün parasIyla

Türk gencleri nasIl yetirtiriliyor.

ÖRNEK

Gaziosmanpasa müftüsü H.A

Ve ana sehir Istanbul müstüsü K.K.

Böyle düsünceleri olanlar ,Alman sosyalist nasyonalIstI Adolf Hitlerden,Sitelinden daha tehlikelidir.

Bu kisiler milletin evlerine adam yerlestirip evin sahibini zorla ibedet ettirdigi görülmemistir.

Amaaaaaaaa,Müslüman AraplarTürkistan katlIamlarIndan sonra Türklerin evlerine adamlar yerlestirilmis,Türkler Araplar gibi ibetede zorlanmistir.

380,000 genc kadIn ve kIz Türkistandan toplanip Arabistana cariye olarah götürülmüstür.

Bunlar bilinenler.

Bu böyle 70 yIl boyunca davam etmis.

Daha sonrada müslüman olan Türklerle daha müslüman olmayan türkler bir birlerine düsürülerek,on binlerce Türkün öldürülmesine neden olunmustur.

AraplarIn Türkistan isgalindeyse yüzbinlerce Türk yok edilmistir.

Resmi terihlerimiz ne hikmettense bunun aksini iddia eder.

Yani bunlar yalan böyle birsey yoktur.

Amaaaaaa yalan olmayansa gayrI resmi Terihlerin yazdigidir.

Bu nedenledirki ARAPLASMAMIS ülkücüler söyle der.

YALAN SÖYLEYEN TERiH UTANSIN.

BENDE DiYORUMKi TERiH YALAN SÖYLEMEZ , TERiHE YALAN SÖYLETENLER UTANSIN.

Belgeler:

Islämiyet gercekleri

Islam pencereleri

Türklerin müslümanlastIrIlmasInIn resmi olmayan terihi.NASIL MÜSLÜMAN OLDUK.

Veeeee mensür KÜFÜR SÖZLER kitebi.

Bunlara karsikoymayacaksin ,DiMi Mefisto

Emmeeeeeeee osana dibine kadar KOYMASINA göz yum deycen..

Sana göre hava hos olabilir.

Insana göreyse bu kelledekilere ORDA DUR denmesi gerekir..

Durmazsan durdurulursun uyarIlarIna uymadIhlarIndan,Arabaya GAZA yaptIrdIhlarI coh olmustur.

Her insanIn HÜRLÜK HUDUDU ötekininkinde biter.

Onu astInmI kavga baslar.

Müslümanlarsa bunu bir türlü bilemedi.

AmarIkalI Jonileri bu bilincsizlik Iraha sanki cagIrdi.

500,000 Irahli kadin tecevüze ugradi.

Ne derler , SALAHANA .............KOYUNA GURT getirir.

Arap INANCLILAR birbirleriylede gecinemezler.

Irakta günde 50 cIvarInda müslüman ölmektedir.

Öldürenlerde müslümandIr.

Böyle sürekli insen ganI akItmahdan hoslananlara, bir yerden sonra dur demek ZORUNDADIR HERKES.

Yoksaaaa,yoksaaa.

Ya Mefisto

Inanc serbesttir,ama kimseyi zorlamayan

Kimseye zararI dokunmayandIr serbest.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Mefisto,sen sunlarI savunuyorsun.

Ilk önce biz inanca karsi deyiliz.

Insan ister KUSA

Istersede TASA inanmahda serbesttir.

Emmeeeeee

Bir inanc galhar derseki yalniz biz dogruyuz

Gerisi cöp sepetine atIlacah cöplüktür.

Pisliktir

Maymundur

Ittir,

köpektir

Biz neyi söylüyürsek herkes bunu yapmakla yükümlüdür.

Yapmayanlari öteki dünyeye göndeririz derse,

ONADA BiZ DUR DEMEK ZORUNDAYIZ.

Gelin bakalIm Gaziosmanpara müstüsü Hüseyin AsIh yazdIgI KÜFÜR SÖZLER kitebinde 168 inci yapragInda ne yazmIs.

1-Herkes müslüman olmak zorundadIr.

2-Müslüman olmayan büyük tehlike icindedir.

3-Dinden cIkmak yasaktir ve agIr cazasI vardir.

4-Dini korumak icin dinden cikanlar imamin kayigina bindirilir.

5-KarIsI bos olur

6-Miras haklarini kaybeder

7-Tüm mallari GANiMET sayIlIr (savasda elegecirilen mallar gibi)

8-Bu mallar müslümanlara halaldir(yani kamyonunu dayayacan adamIn gapIsIna icerde ne varsa adamIn gözü önünde dolduracan gamyonuna cekip gidebilecen).

Daha coh seyler varda,ben kIsa olsun deye bukadarInI yazdim.

Bu kitebe istanbul müftüsü Kemelettin Kaya bir not düsmüs.

Eline saglIh cok güzel bir kitep olmus diye.

GörüyorsunuzkI

Türkün okullarinda

Türkün parasIyla

Türk gencleri nasIl yetirtiriliyor.

ÖRNEK

Gaziosmanpasa müftüsü H.A

Ve ana sehir Istanbul müstüsü K.K.

Böyle düsünceleri olanlar ,Alman sosyalist nasyonalIstI Adolf Hitlerden,Sitelinden daha tehlikelidir.

Bu kisiler milletin evlerine adam yerlestirip evin sahibini zorla ibedet ettirdigi görülmemistir.

Amaaaaaaaa,Müslüman AraplarTürkistan katlIamlarIndan sonra Türklerin evlerine adamlar yerlestirilmis,Türkler Araplar gibi ibetede zorlanmistir.

380,000 genc kadIn ve kIz Türkistandan toplanip Arabistana cariye olarah götürülmüstür.

Bunlar bilinenler.

Bu böyle 70 yIl boyunca davam etmis.

Daha sonrada müslüman olan Türklerle daha müslüman olmayan türkler bir birlerine düsürülerek,on binlerce Türkün öldürülmesine neden olunmustur.

AraplarIn Türkistan isgalindeyse yüzbinlerce Türk yok edilmistir.

Resmi terihlerimiz ne hikmettense bunun aksini iddia eder.

Yani bunlar yalan böyle birsey yoktur.

Amaaaaaa yalan olmayansa gayrI resmi Terihlerin yazdigidir.

Bu nedenledirki ARAPLASMAMIS ülkücüler söyle der.

YALAN SÖYLEYEN TERiH UTANSIN.

BENDE DiYORUMKi TERiH YALAN SÖYLEMEZ , TERiHE YALAN SÖYLETENLER UTANSIN.

Belgeler:

Islämiyet gercekleri

Islam pencereleri

Türklerin müslümanlastIrIlmasInIn resmi olmayan terihi.NASIL MÜSLÜMAN OLDUK.

Veeeee mensür KÜFÜR SÖZLER kitebi.

Bunlara karsikoymayacaksin ,DiMi Mefisto

Emmeeeeeeee osana dibine kadar KOYMASINA göz yum deycen..

Sana göre hava hos olabilir.

Insana göreyse bu kelledekilere ORDA DUR denmesi gerekir..

Durmazsan durdurulursun uyarIlarIna uymadIhlarIndan,Arabaya GAZA yaptIrdIhlarI coh olmustur.

Her insanIn HÜRLÜK HUDUDU ötekininkinde biter.

Onu astInmI kavga baslar.

Müslümanlarsa bunu bir türlü bilemedi.

AmarIkalI Jonileri bu bilincsizlik Iraha sanki cagIrdi.

500,000 Irahli kadin tecevüze ugradi.

Ne derler , SALAHANA .............KOYUNA GURT getirir.

Arap INANCLILAR birbirleriylede gecinemezler.

Irakta günde 50 cIvarInda müslüman ölmektedir.

Öldürenlerde müslümandIr.

Böyle sürekli insen ganI akItmahdan hoslananlara, bir yerden sonra dur demek ZORUNDADIR HERKES.

Yoksaaaa,yoksaaa.

Ya Mefisto

Inanc serbesttir,ama kimseyi zorlamayan

Kimseye zararI dokunmayandIr serbest.

Tolonbeg

yoh beg -)), işler öyle yürümüyor.

o dediğin istanbul müftüsünü de sonra öbürü danayı da savunacak değilim. türkistana girip ata yurdunu işgal edip 380 bin türk kızını cariye olarak götürmelerini de savunmayacağım. binaenaleyh ben hiç birşeyi savunmak için burda değilim.

ama unuttuğun şeyler var, ben burda bir dini aziz tut öbürünü tu kaka et te demiyorum. diyemem de.

benim dediğim tamamen farklı birşey: o hareket ki yapılacaktı, ki arkadşın yazdığına göre artık yapılmayacak, onun iğrençliğine dikkati çekmek istemiştim ve bunun karşısında durmanın etik bir sorumluluk olduğunu iddia etmişdim.

kuran öyle, kuran böyle, kuranda 4 karı, muhammedin malı mülkü, ayişenin fahişeliği, zeyd ibn harisenin karısına göz koyma gibi şeyler hiç umurumda değil. takdir edersin ki, karşımda soğukta tir-tir titreyip te açlıktan ölme derecesine gelen birisi en azılı düşmanım bile olursa yardım etmeliyim. çok şey yapılabilir, birçok tavır alınabilir ama yapılması gerken tek şey ona yardım etmektir. kendini bu şeyi yapmaya borçlu hissetmek.

sağlık olsun, beg..

Sitelerde Paylaş

11.Eylülde Florida daki bir kilise toplu Kuran yakma ayini düzenleyecekmis, bu olay gerceklesirse aynen Hz Ibrahimin yakilmasi olayinda oldugu gibi bir mucize gerceklesme ihtimli var midir?

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/15586414.asp

Senin dediğinin olması için Kabenin bombalanması lazım. 17 Ağustos depreminde de, sözde askerler Kuran yakmış da ondan gölcükte o kadar asker denize dökülmüş diye dedikodu yaydılar.

Kuran yakmak koymaz.

Kabe bombalansa, adamlar "Hani Allah evini neden korumadı" diye şaşırır.

Senin dediğini tınlamazlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...