Jump to content

Turban Turban Derken, Sonunda KARA CARSAF Universiteye Girdi

Recommended Posts

• İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Dexter arkadaşım doğru olan videonun linkini eklemiş zaten

Birinci videoda kara çarşaf yok o sizin demiş olduğunuz siyah bir başörtüsü zaten bayan pantalon giymiş dikkatli bakarsınız bunu göreceksiniz çarşafta pantolan yoktur etek kısmı vardır

Böyle şeyleri neden yadırgıyorsunuz onu anlamadım, tanınıcak bir şekilde çarşaf giyen bir bayanın üniversiteye girmesi gayet normaldir anormal olan girememesidir

Lütfen ön yargılı olmayın

Sitelerde Paylaş
gerci o da dogru kizcagizin ahini almislar, kizin bence sucu yok. carsaf bile giymis derse girmis olsaydi yine sucu olmayacakti. o sekilde alinmiyor deselerdi heralde o kiz belki bisey yapar carsafsiz gelirdi. eger ki bu yasa daha yururluge girmeden iceri bu sekilde aldilarsa unv yonetimi sucludur. ki tarihinde karanlik rahip tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
çarşaf değilse bile çarşafa benziyor.

bu da türban serbestisinin anında suistimal edilmeye yani boku çıkarılmaya hazır bişey olduğu sonucunu doğuruyor, müsaadenizle istirham ederim, teşekkürler.....

Bir bardak suda fırtına koparmaya çalışmayın,

İstesenizde, istemesenizde artık bu ülkede bazı şeylerin değiştirilmesi şart, bunlara tahammül edeceksiniz

Sitelerde Paylaş
Bir bardak suda fırtına koparmaya çalışmayın,

İstesenizde, istemesenizde artık bu ülkede bazı şeylerin değiştirilmesi şart, bunlara tahammül edeceksiniz

aslında liberal düşünüyorum.. türban sıkmabaş falan nispeten modern dedik, hadi serbest olsun dedik diyelim... ama videodaki rahibe okulu mürebbiyesi gibi bi şey, o kadarı da fazla artık... esrar'ın da serbest bırakılması taraftarıyım (kamusal alanda da :P) ama bu eroin gibi...

Sitelerde Paylaş
arzu'nun hiç bir fikrine katılmıyorum

hatta çoğu zaman kızıyorum. ancak bu şekilde

cevap verilmesi de hiç hoş değil.

sevgiler

Neden abla; kızcağız allah aşkıyla yanıp tutuşuyo , dolayısıyla çok arzulu... :lol:

Sitelerde Paylaş
cifte vatandasmis birde,

misirliyim diyor, (özune dön kizim özune)

bunlarin topunu misira surmek lazim aslinda..

Ben mısırlı falan değilim, türküm öz be öz türk çepni türklerindenim

Sulanmış beyinlerinizle kime hava basmaya kalkıyorsunuz

Türklükten bahsediyorsunuz, darwin gibi bir ingilizin utanmasanız bir tarafını öpeceksiniz

Kusura bakmasın birileri bizleri mısıra sürecekmiş acaba bunlar kimler anasının karnından doğdumu acaba

Siz bizi mısıra sürerken herhalde bizde mal mal oturup bakmayacağız

Bizimde elimiz armut toplamıyor, darwin uşakları....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...