Jump to content

ne yapiyor bu adamlar?

Recommended Posts

Evvettt

Müslümanlar,Amerikan bayragini cignayarak nekadar beyinsiz olduklarini gösteriyorlar,Verilen adreste.

Baska ne yapabilir müslümanlar.

Muhammedin karikatörü dolayisiyla,cikardiklari karisiklikta 102 tane müslüman canindan oldu.

Müslüman ne yapabilirki.

Filistine,

Afganistana,

Sudana,

Suriyeye,

Lübnana ,

Iraka ve benzeri müslüman ülkelere bakinca ne yaptiklari cikmiyormu meydana?

Türkiyede pek saglikli sayilmaz.

Dinde olmayan bas örtüsüne dinde var deyip YALAN söylüyorlar,

El-Ilaha iftira ediyorlar.

Türkiye düsmani ülkelere gidip,yargiyi sikayet ediyorlar.

Birakmiyorlar bizi seriati getirelim dercesine.

En akilli müslüman ülke gecinen bunu yaparsa cöl fellahi,dag kecileri neler yapmazlarki?

Tanri usu dagitirken bunlar kapinin arhasinda olmak vardi.

Amerikan bayragini ciyniyor,Suudi bayragida sopada asili.

Kahramanlik böyle olur.

Ama Israil askerleri karsisinda köstebekler gibi kumun icine girip saklandilardi Arap Israil büyük harbinde 1967 de.

Müslüman cesaretli olur canim.

Üstelikde El-Ilahlari yanlarindadir,heran yardima hazir ve nazir:-)))))))Ahhhhhh müselmanlar ah.Size deycek laf bulemeyon valleeeee.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Bu forumda taraflı videolar neden yayınlanıyor bu videoların taraflı olduğunu düşünüyorum

Oysaki linklerinizi vermiş olduğunuz video sitesinde çeçenistan, filistin, ırak, bosnada yapılan işgallere ait videolar var

Bu videoların konulmamasının sebebi orda yaşayan insanların müslüman olmasımı

Lütfen daha duyarlı olalım, bütün suçluları islamdaymış gibi aramayın

bu izlemiş olduğumuz videolardan daha aşağılık olanlarda var bu yapılanlara da sessiz kalmayalım

Sitelerde Paylaş

gerizekalı aşağılıklar.. islama küfür ettiriyorlar. aşağıdaki yorumlarda allah'a küfür ettiriyorlar....

Bu forumda taraflı videolar neden yayınlanıyor bu videoların taraflı olduğunu düşünüyorum

Oysaki linklerinizi vermiş olduğunuz video sitesinde çeçenistan, filistin, ırak, bosnada yapılan işgallere ait videolar var

bu izlemiş olduğumuz videolardan daha aşağılık olanlarda var bu yapılanlara da sessiz kalmayalım

onların yaptıkları psikopatça olabilir ama bunlarınki gibi gerizekalıca değil.

kendilerini aptal ve zayıf gösteriyorlar (dur bakayım........... çünkü öyleler!)

.............

ortaya söylüyorum: bir milletin kutsal simgesi ayaklar altında çiğnenmez. kralın türk bağrağını çiğneme zevzekliği karşısında yunan bayrağını çiğnemeyen Atatürk'ü örnek alalım..... mesela israil bayrağını çiğneyen müsüller, Allah'ın Davud'a verdiği kutsal simgeyi çiğnediklerini bilmiyorlar mı... Nazi bayrağı bile çiğnenmez.....

Sitelerde Paylaş
gerizekalı aşağılıklar.. islama küfür ettiriyorlar. aşağıdaki yorumlarda allah'a küfür ettiriyorlar....

onların yaptıkları psikopatça olabilir ama bunlarınki gibi gerizekalıca değil.

kendilerini aptal ve zayıf gösteriyorlar (dur bakayım........... çünkü öyleler!)

.............

ortaya söylüyorum: bir milletin kutsal simgesi ayaklar altında çiğnenmez. kralın türk bağrağını çiğneme zevzekliği karşısında yunan bayrağını çiğnemeyen Atatürk'ü örnek alalım..... mesela israil bayrağını çiğneyen müsüller, Allah'ın Davud'a verdiği kutsal simgeyi çiğnediklerini bilmiyorlar mı... Nazi bayrağı bile çiğnenmez.....

Siz benim yazmış olduklarımdan ne anlam çıkardınız onu anlamadım

Sitelerde Paylaş

Amerikalılar bayraklarına Türk'lerin bayraklarına verdiği önemi vermezler.

Amerika'da Amerikan bayrağı yakmak ve bu videodaki gibi çiğnemek suç değildir.

Kendini belirtme özgürlüğüdür.

Umarım bu yaklaşım sizlere bir şeyler söylüyordur.

Bundan alınacak ders çok basittir..

Sizin değerlerinize olan saldırı size iğrenç ve adi gelebilir.

Ama o saldırıyı yapanların kendilerini belirtme özgürlüğünü kabul etmek zorundasınız.

Fiziksel ve kişisel olmayan her düşünce ve inanç açıkca belirtilebilir.

Bunu Türk'lerin anlaması çok zor.

Çünkü Türk'ler gerçek anlamda inanç ve düşünce özgürlüğünü henüz deneyimleyebilmiş değillerdir.

Ne acı..

HACI

Sitelerde Paylaş

Amerikalılar Irak' a girince alkışlayan adamlar şimdi geç kalınmış direnişte bulunmaya kalkıyorlar. Zamanında engelleseydiler alkışlamasaydılar bu durumda olmazlardı. O bayrağı çiğneme acizeyetlerini de göstermezlerdi. Adam olamayacak ülkelerr genelde Ortadoğudan çıkıyor malesef. Eh emperyalistlerin de bunda payı var mı? Var. Haklarını yemeyelim :)

tarihinde barisarock tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Amerikalılar bayraklarına Türk'lerin bayraklarına verdiği önemi vermezler.

Amerika'da Amerikan bayrağı yakmak ve bu videodaki gibi çiğnemek suç değildir.

Kendini belirtme özgürlüğüdür.

Umarım bu yaklaşım sizlere bir şeyler söylüyordur.

Bundan alınacak ders çok basittir..

Sizin değerlerinize olan saldırı size iğrenç ve adi gelebilir.

Ama o saldırıyı yapanların kendilerini belirtme özgürlüğünü kabul etmek zorundasınız.

Fiziksel ve kişisel olmayan her düşünce ve inanç açıkca belirtilebilir.

Bunu Türk'lerin anlaması çok zor.

Çünkü Türk'ler gerçek anlamda inanç ve düşünce özgürlüğünü henüz deneyimleyebilmiş değillerdir.

Ne acı..

HACI

bayrak çiğnemek ve yakmak, bunu yapanı aptal ve zayıf gösterir (isterse vietnam s. karşıtları yapsın, ister hippi). bunun deneyimleyecek bir tarafı yok. biz aptal ve zayıf değiliz diye daha deneyimsiziz anlamına gelmez.

Sitelerde Paylaş
bayrak çiğnemek ve yakmak, bunu yapanı aptal ve zayıf gösterir (isterse vietnam s. karşıtları yapsın, ister hippi). bunun deneyimleyecek bir tarafı yok. biz aptal ve zayıf değiliz diye daha deneyimsiziz anlamına gelmez.

Evet daha deneyimliyiz.Düşünce özgürlüğünü , 12 Mart ve 12 Eylül'lerde çok acı bir deneyimle yaşadık.Hem aptallaştırıldık,hem zayıflatıldık hemde korkutulduk.Daha hangi deneyim olsun ki?

Bayrak yakma,öfkenin belirtisidir ve düşüncenin dışa vurumudur.Bayrak yakılır da, sevilir de.

Sitelerde Paylaş

Insanlardan umudum kalmadi. Bu insanlari görünce, kendimi uzayli yada vahsi hayvanlarin arasina düsmüs bir ceylan gibi hissediyorum. Halbuki bende asabi ve manyagin tekiyimdir. Ama bu vahsilerin sayisi fazla abicim. Bunlara laf anlatilamayacagina göre tek care yok etmektir. Yok edebilmek icinse güc gerekir. Maalesef güc, cahillerin elinde simdilik.

Oradaki son yorumuda ben yaptim.

Sitelerde Paylaş

onları o seviyeye düşürenler utanmalı bundan amma ne olursa olsun herne nedenle olursa olsun bir ülke bayrağına saygısızlık yapılmamalıdır.

şu bir gerçekki bu sitedeki ateistlerin 95% tek yanlı olayları izleyip kendi isteklerine göre değerlendirdiklerinden orada ölen yada kalanlar müslüman oldukça önemli değildir...

Not: baş örtüsü ve benzeri araçlar kullanıyormusunuz bilmiyorum ama dinimizde o ve onun benzeri hiç bir araç kullanılmamakla birlikte yahudi alışkanlığı olarak bizlere kötü bir miras olarak gelmiştir.

tarihinde efkan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bayrak çiğnemek gerçekte,yakmak v.b hiç bir icraatı olmayan boş beleş adamların yaptığı masturbasyondan başka hiç bir şey değildir.

Templet: bayrak çiğnemek ve yakmak, bunu yapanı aptal ve zayıf gösterir (isterse vietnam s. karşıtları yapsın, ister hippi). bunun deneyimleyecek bir tarafı yok. biz aptal ve zayıf değiliz diye daha deneyimsiziz anlamına gelmez.

Kendi savınızı yine kendi sözlerinizle çürütüyorsunuz..

Bu aptal ve zayıflara mastubasyon yapanlara gösterdiğiniz tepkilerden belli..

Onlara tepki göstermeyenlerin, sizlerden çok daha olgun, demokratik, insan hak ve düşünce özgürlüğüne saygılı olduklarını hiç düşündünüz mü?

Sitelerde Paylaş
Kendi savınızı yine kendi sözlerinizle çürütüyorsunuz..

Bu aptal ve zayıflara mastubasyon yapanlara gösterdiğiniz tepkilerden belli..

Onlara tepki göstermeyenlerin, sizlerden çok daha olgun, demokratik, insan hak ve düşünce özgürlüğüne saygılı olduklarını hiç düşündünüz mü?

Müslolar bayrak çiğnemiş kullanıcının biride konu hakkında başlık açmış,aynı haltı hristolarda kurana ateş açarak yemiş aralarında hiç bir fark yok yani.ne kuranı severim,ne amerikan bayragına saygım vardır ama yapılanların ikiside bence çaresizce kendini tatminden öteye gitmiyor.bu başlığı ben açmadım,sadece görüşümü yazdım,yazımdada tehditkar cümleler ateşli küfürler falan yok görüşümü yazmak masturbasyonsa ileti sayınıza bakaraktan sizin bunu benden daha çok yaptığınızı söyleyebilirim.

Benim düşünceme göre canlı ya da cansız,güçsüz,çaresiz,savunmasız bir varlığa zarar vermek insana şan şeref kazandırmaz daha çok kaybettirir.Aynı şey Atatürk büstüne saldıran mallar içinde geçerli,eğer çok delikanlıysan gider bir subayun önünde Atatürke küfredersin olur biter,aradığını bulursun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...