Jump to content

Günahlardan sakının...

Recommended Posts

Aşağıdakileri yapmayın çünkü günah

- Uyumayın uyumak günah uyuyan cehennemliktir

- Esnemeyin esnemek şeytan işidir. Esneyen cehennemliktir. Bırakın içinizde patlasın.

- Yemek yerken karnınızı doyurmayın aç kalın 2 hurmadan 3 zeytinden 1 dilim ekmekten fazla

yemeyin fazlasını yiyen cehennemin ateşini yemiştir aman ha aç kalın doymak günahtır

yedikleriniz cehennemde midenizde erimiş demir gibi yanar

- külahta dondurma yalamayın şehvet çağrışımıdır, sonra cehennemde o külah bi yerinize....

- Tuvaletinizi yaparken mutlaka deliği tam tutturun deliği tam tutturamazzanız bir zerre

bile dışarı isabet ederse o zerredeki atomlar adedince yıl cehennemde yanarsınız

tuvaletinizi yaparken beceriksizlik yapmayın günah, çişinizi de donunuza kaçırmayın bi

damla kaçırırsanız......donunuzu günde 5 vakit değiştirin, don bulamassanız çaput bağlayın

allah cc işte ayetlerini böyle açıklar siz bilmessiniz o bilir

- su içerken gıdım gıdım için aç gözlülük etmeyin bi damla içip rükuya gidin sonra bi damla

içip secde edin ve allahı zikredin böylece bi bardak suyu binlerce harekette için binlerce

kez allahı tespih edin size verdiği o suyu düşünün hamdedin aksini yapan cehennemliktir

- Asla çalgı çalmayın, müzik dinlemeyin, şarkı söylemeyin, olurda bi yerden kulağınıza

müzik duhül ederse kulaklarınızı tıkayın yine duyarsanız gidip çalanı öldürün müziğe ilişen

cehennemde kulakları patlatan seslerle azap edilir

- dans etmeyin şeytanın kıvırmaları oyunlarıdır dans sonra cehennemde yanarkende dans

edersiniz dans eden kafirdir, zındıktır, müşriktir, münafıktır, gafildir, gavurdur,

bedbahttır

- otomobile, uçağa binmeyin gavur icadıdır, gideceğiniz yere yürüyerek yüreyecek durumunuz

yoksa sürünerek gidin, sonra cehennemde sürünürsünüz allah bilendir, allah akıl mantık

sahibidir. o ne yücedir

- bi yeriniz kaşınırsa orayı kaşımayın kaşımak göklerin kapılarını kapatır, sonra size

rahmet edilmez

- kadınlardan hoşlanmayın, onları sevmeyin, onlar şeytandır, onlarla konuşmayın,

dokunmayın, koklamayın, onları dinlemeyin duymayın, onları mal gibi alıp satın, insan

yerine koymayın ammma onlarla evlenin, cima(cinsi münasebet) edin, bol çocuk yapın ve

saadet içinde bir aile kurun! şüphesiz Allah imkansızı isteyendir.

- cafeye, bara, tatile , gezmeye tozmaya gitmeyin, evinden dışarı çıkıp gezip tozan

merduddur, orda burda sürter, cehennem ateşi toplar , evinizde tıpış tıpış oturup yatıp

kalkıp allahı ve peygambaerini zikredin bunları yapanlar cehennemliktir

-

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Allah ve peygamberi diye bir şey yok aslında, elçisi var.

Elçi kim; o- bu - şu, onlar - bunlar - şunlar.

Tanrı, bana (insana) ulaştıracağı bir esini,

Muhammet (İsa,Musa,İbrahim) adında bir peygambere gereksinim duymadan bana ulaştırabilir bir donanımda değilse,

niçin o Tanrı olsun? Ben olayım yerine Tanrı.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Müslüman olmayıp GeHinnom'a gitme riski, öldükten sonra Vişnu ile karşılaşma riskinden daha azdır.

Çünkü Cehennem sözcüğü kur'an'a nereden kaynakça edinildiği biliniyor artık; Hinnom Irmağı'ndan...

Gehennem, Jahannam seslemlerinin aslı Aramaic/Aramice Gehanna (ܓܗܢܐ) sözcüğünden kur'an'a Cehennem, جهنم , adıyla geçmiştir.

Sitelerde Paylaş

sazan hadi ordan ateistler enayidir bir tanrı var deyin kurtulun..gerisi allahla sizin aranızdadır.yarabbim ne yalak bir bakış açısıdır hayat görüşüdür bu :D

nasılsa kitabı hayatı yorumlayarak ilhamla yazdılar..istediğin haltı ye tanrı senin arkanda..mafya babası gibi senin her pisliğini örter :))

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...