Jump to content

Bir Ramazan Klasiği "Oruç Dayağı"

Recommended Posts

Otogarda sigara içen savcıya ‘oruç’ dayağı

11:09 | 03 Eylül 2010

Harun GÖKÇEOĞLU/YOZGAT, (DHA)

YOZGAT Otogarı'nda otobüs bekleyen Kadışehri Cumhuriyet Savcısı Özcan Çubukoğlu, Ramazan ayında açıkta sigara içtiği gerekçesiyle 2 kişi tarafından dövüldü.

Olay, önceki gün saat 12.00 sıralarında Yozgat Otogarı'nda meydana geldi. Otobüsün hareket saatini bekleyen Savcı Özcan Çubukoğlu sigara içmeye başlayınca, çevreden birkaç kişi ‘Ramazan ayında açıkta neden sigara içiyorsun?’ diye laf attı. Savcı Çubukoğlu’nun sigara içmeye devam etmesi üzerine bu kişiler Çubukoğlu'na saldırdı. İddiaya göre Çubukoğlu, savcısı olduğunu belirtmesine rağmen 2 kişi tarafından dövüldü. Burnu kırılan Çubukoğlu, 112 Acil Servis tarafından Yozgat Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayla ilgili gözaltına alınan 2 kişi, sorgularının ardından sevk edildikleri adliyede, açıklanacak duruşma gününe kadar ‘her gün polis merkezine giderek imza atmak’ şartıyla serbest bırakıldı.

Sitelerde Paylaş

Yozgat'tan beklenicek haraketler.Bunlar zaten her sene oluyor alıştık artık.Aslında bu konuda tartışmak istermiyorum ammaa söylemeden geçemicem.İzmir'i "laik" olduğu için sevmeyen ahmaklar acaba bu islamcı faşistleri gördükçe daha mı mutlu oluyorlar.İzmir'de çok rahat istediğin gibi alkol bile içebilirken Yozgat'ta sadece bir sigara yüzünden adam dövülüyor.Ne diyelim alıştık artık, garip değil böyle olaylar.

tarihinde PearlyGates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yozgat'tan beklenicek haraketler.Bunlar zaten her sene oluyor alıştık artık.Aslında bu konuda tartışmak istermiyorum ammaa söylemeden geçemicem.İzmir'i "laik" olduğu için sevmeyen ahmaklar acaba bu islamcı faşistleri gördükçe daha mı mutlu oluyorlar.İzmir'de çok rahat istediğin gibi alkol bile içebilirken Yozgat'ta sadece bir sigara yüzünden adam dövülüyor.Ne diyelim alıştık artık, garip değil böyle olaylar.

Boşuna değil 1980 ve sonrasında Yozgat ve çevresinin sol görüşlü insanlar için sürgün bölgesi olarak seçilmesi..Yahu bu insanların arasında ömür mü geçer ...Yazıktır yaaaa

Sitelerde Paylaş

Bilmez miyiz münafık tayfayı? :) Seferi ayağına yatmak için böyle otogarlara sığınıp zıkkımlanır ve tıkınırlar. Ama yer mi basiretli Anadolu müslümanı bu numaraları? Elbette yemez... :)

önüne gelene münafık diyen kendini allah sanan müşrikcan sende niyet okuma makinesi mi var hayatım :D

senin oruç tutmadığına eminim..

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

önüne gelene münafık diyen kendini allah sanan müşrikcan sende niyet okuma makinesi mi var hayatım :D

senin oruç tutmadığına eminim..

Hakim,savcı tayfasının itikatlarını, ideolojilerini iyi biliriz. Ayrıca Anadolu şehirlerinde otogarın Ramazan'da nasıl istismar edildiğini de iyi biliriz. "Seferi" münafıkların uğrak yeridir. :)

Sitelerde Paylaş

Elbette oluyorlar.

Şeriatçılarla liberallerin çoktanberi aynı kaba işediklerini bilmiyor musun?

Sitelerde Paylaş

Yozgat tam yeri bu tür olaylar için, Sakarya'da da buna benzer durumlar var, eskiden Konya da öyleymiş şimdiki durumunu bilmiyorum.

Nerede bu tür olaylar varsa ilkellik var. Alt alta koyun bu illeri faşit diye öteledikleri biz İzmir kadar medeni olamazlar.

Bin defa aksi kelam edilse de bir fayda etmez!

Sitelerde Paylaş

Olayla ilgili gözaltına alınan 2 kişi, sorgularının ardından sevk edildikleri adliyede, açıklanacak duruşma gününe kadar ‘her gün polis merkezine giderek imza atmak’ şartıyla serbest bırakıldı.

Bu komik işte. ^_^

O merkezde ne muhabbetler dönüyordur acaba?

-Abicim 20 yıllık polisim, böyle profesyonel yobaz işi görmedim. Yani büyük hayranınızım, bir imzanızı alabilir miyim? B)

tarihinde Absurdism tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...