Jump to content

'YETMEZ AMA EVET'Çİ SAHTEKARLAR.

Recommended Posts

YETMEZ AMA EVET'çiler; çakma liberaller ve azılı şeriatçılarla AKP yalakası eski 'solcular'dan oluşan bir Truva atıdır. İnanmayanlar, bu sahtekarların düzenlediği 'demokrasi panelleri'nin isim listelerine bir göz atsın ve kimlerin oyununa gelmek üzere olduğunu görsün.

İşte son olarak İzmir'de düzenlenen paneldeki isimler aşağıda. Bunlar mı özgürlükçü?, bunlar mı çağdaşlık yanlısı? Alın, hayrını görün.

1) Roni Margulies (Eski komünist - Taraf gazetesi yazarı)

2) Nabi Yağcı (Eski komünist - Taraf gazetesi yazarı)

3) Ferhat Kentel ('Liberal' akademisyen - Taraf gazetesi yazarı)

4) Abdurrahman Dilipak (Azılı şeriatçi Vakit gazetesi yazarı)

5) Osman Can (Demokrat Yargı Derneği Eşbaşkanı - Adı 'demokrat' ama ne kadar gerici hukukçu varsa bu dernekte)

(İstanbul'dakinde Emre Aköz bile vardı panelist olarak; kendisini bilen bilir!)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 104
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

satılmış olmak,inanmadığın şeyleri menfaat karşılığı hararetli bi şekilde savunmak nasıl oluyo gerçekten çok merak ediyorum

dipnot:sana demiyorum satsuma;dillipak ve tayfasına diyorum:)

tarihinde zındık tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Nayır nolamaz. Gül gibi ilerici kemalizm dururken, entelejensiya şeriatçı gericilere arka çıkıyor. Ağlamak istiyorum :D

Ahahah :D

Hasan Cemal'i de al "kara liste"ne Satsuma bey amca, dünkü köşe yazısında o da "yetmez ama evet" dediydi!

Sitelerde Paylaş

satılmış olmak,inanmadığın şeyleri menfaat karşılığı hararetli bi şekilde savunmak nasıl oluyo gerçekten çok merak ediyorum

Ayıp yahu, bu 9. sınıf psikanalizlerden, komplo teorilerinden gına geldi. Ne biliyorsunuz bu adamların "satılmış" olduklarını? Ya da savundukları şeylere inanmadıklarını?

Listedeki herkesi yakınen tanıyorum diyemem, ama Margulies ve Yağcı'nın köşe yazılarını zaman zaman okuyorum; ikisi de birikimli adamlar ve neyi neden savunduklarını köşelerinde güzelce dile getiriyorlar. Herhalde sizin elinizde aslında başka şekilde düşündüklerini itiraf ettikleri ses kayıtları, AKP'den rüşvet aldıklarını gösteren belgeler falan var da böyle konuşabiliyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Harbi ya Dilipak orada ne arıyor onu anlamıyorum. Evet kısmını desteklemeye gelmiş de, "yetmez" kısmında neler istendiğini bilmiyor mu acaba. Ben sayayım misal: "Eşcinsel hakları, kadınlar için cinsel devrim, kürtaj, dinsizliği savunma ve yayma hakkı". Acaba Dilipak bunların da "yetmez" kısmında istendiğinin farkında mı?

Memleketin şeriatçısı da demokrat kesilmiş. Eski demokratlar faşist, eski şeriatçılar demokrat oldu

Çılgın zamanlar yaşıyoruz :D

Sitelerde Paylaş

Ayıp yahu, bu 9. sınıf psikanalizlerden, komplo teorilerinden gına geldi. Ne biliyorsunuz bu adamların "satılmış" olduklarını? Ya da savundukları şeylere inanmadıklarını?

Listedeki herkesi yakınen tanıyorum diyemem, ama Margulies ve Yağcı'nın köşe yazılarını zaman zaman okuyorum; ikisi de birikimli adamlar ve neyi neden savunduklarını köşelerinde güzelce dile getiriyorlar. Herhalde sizin elinizde aslında başka şekilde düşündüklerini itiraf ettikleri ses kayıtları, AKP'den rüşvet aldıklarını gösteren belgeler falan var da böyle konuşabiliyorsunuz.

dillipakı uzun yıllardır takip ederim,hiç de demokrasi aşığı bi insan değildir,şimdi çıkıp demokrasi için evet filan demesi saçma ötesi ultra absürd.

Osman Can beyi ise anlatma gereği duymuyorum.

Sitelerde Paylaş

Harbi ya Dilipak orada ne arıyor onu anlamıyorum. Evet kısmını desteklemeye gelmiş de, "yetmez" kısmında neler istendiğini bilmiyor mu acaba. Ben sayayım misal: "Eşcinsel hakları, kadınlar için cinsel devrim, kürtaj, dinsizliği savunma ve yayma hakkı". Acaba Dilipak bunların da "yetmez" kısmında istendiğinin farkında mı?

Memleketin şeriatçısı da demokrat kesilmiş. Eski demokratlar faşist, eski şeriatçılar demokrat oldu

Çılgın zamanlar yaşıyoruz :D

Demokrat olduğu falan yoktur...

Sadece bu kemalist bürokrasiden kurtulmanın daha iyi olacağını düşünmüştür...

Mesala Kadir Mısıroğlu bile evet diyor....

Adam kendini Antikemalist şeriatçı olarak tanıtmasına rağmen...

Ben her zaman şunu söylerim....

Biz şeriatçiler demokrat olmayan halimizle bile...

Kemalistlerden daha demokratızdır...

:D :D

Sitelerde Paylaş

Biz şeriatçiler demokrat olmayan halimizle bile...

Kemalistlerden daha demokratızdır...

Aslında evet, şeriatçılık çok hukukluğunu savunuyor. O yüzden demokratımsı tarafları var. Farklı olana farklı muamele yapalım der. Modern ideolojiler eşitliği önemser ama herkesin kültürünü birbirine benzetir aynı muameleyi yapmak için. Baskıcı içerik kazanabilir. Bu felsefi bir yorum oldu.

Bu arada sizin şeriatçıların bazılarına şaşırıyorum. Eşcinsellerle iş tutmaya kadar gittiler bazıları :D

Sitelerde Paylaş

Aslında evet, şeriatçılık çok hukukluğunu savunuyor. O yüzden demokratımsı tarafları var. Farklı olana farklı muamele yapalım der. Modern ideolojiler eşitliği önemser ama herkesin kültürünü birbirine benzetir aynı muameleyi yapmak için. Baskıcı içerik kazanabilir. Bu felsefi bir yorum oldu.

Bu arada sizin şeriatçıların bazılarına şaşırıyorum. Eşcinsellerle iş tutmaya kadar gittiler bazıları :D

Kim eşcinsellerle iş tutuyormuş....

Ben böyle birini duymadım...

Medyada duyduğun herkesi Müslüman sanma...

Mesela Güneri Civaoğlu....

Eskiden muhafazakar gazete olarak bilinen Tercüman gazetesinde yazıyordu...

Ama şimdi...

Aydın'ın gazetesinde...

Yani uzun lafın kısası....

Her sakallıyı deden zannetme.,, :D :D :D

Sitelerde Paylaş

dillipakı uzun yıllardır takip ederim,hiç de demokrasi aşığı bi insan değildir,şimdi çıkıp demokrasi için evet filan demesi saçma ötesi ultra absürd.

Osman Can beyi ise anlatma gereği duymuyorum.

Dilipak'ın İslâmcı olduğunu ben de duydum ama dediğim gibi takip ettiğim, yazılarını okuduğum bir adam değil. Hani onu falan anladım da, Roni ve Nabi beylerin günahını niye alıyorsun?

Osman Can da bildiğim kadarıyla boş bir adam değil.

Sitelerde Paylaş

Hilal Kaplan'ı kastediyorum. Ayrıca komünist ortamlarda takılan türbanlı hanımlarımızı da gördüm. :D

O da birşey mi...

komünist dergi dağıtan türbanlı bayan bile vardı....

Ne tezat değil mi....

Onların çoğu özentidir...

kendini ispatlamaya çalışan tiplerdir....

Sitelerde Paylaş

O da birşey mi...

komünist dergi dağıtan türbanlı bayan bile vardı....

Ne tezat değil mi....

Onların çoğu özentidir...

kendini ispatlamaya çalışan tiplerdir....

Ama İslamcılar genelde böyle ki. Modern tüketim kalıplarını bir şekilde kendilerine uyduruyorlar: Alkolsüz bira içiyorlar, denize girmek için haşema icat ediyorlar, İslami bar açıyorlar, sonracıma İslami insan hakları, İslami kapitalizm gibi şeyler icat ediyorlar. Tüketim, onay görme isteği karşısında kimse duramıyor galiba. :D :D

Sitelerde Paylaş

Satsuma bunu hazmettikten sonra....

Diğer değişiklikleri de gargara yapıp yutarsınız....

Zaten Ulu Önder Büyük Kurtarıcı Yüce başbuğ Bütün Türk ve İslam Dünya'sının Lideri Ak Parti Genel başkanımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan öyle buyurdu.... :D :D :D :D

Sitelerde Paylaş

Bir iiberal, askerin ya da kemalist satatükonun hukuksuz fiillerine saydırırken dincilerin hukuk dışı fikirlerine aynı şekilde saydırmıyorsa menfaat peşindedir, liberalliği maskedir, satılmıştır. Buna itirazı olan liberal var mı?

Adamlar, Ösym gibi Türkiye şartlarında güvenilir sayılabilecek bir kurumun bile ırzına geçtiler. Her yerde muazzam bir kadrolaşma var. Üstelik anayasa mahkemesinin, danıştayın falan yapısını değiştirdiklerinde sayıca üstünlük sğlayacaklar. Demokrasi demokrasi diye çığırıken bile önüne geleni tehdit etmekten çekinmeyen, zamanında demokrasi araçtır, gerekirse papaz kıyafeti bile giyerim demiş bulunan bir başbakanın partisi yargıyı da kendi adamları ile doldurup çoğunluğu ele geçirdiğinde neler olur siz tahmin edin.

tarihinde ziver tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

YETMEZ AMA EVET'çi şeriatçı 'demokrat' ile liberal 'demokrat' yanyana (ne güzel, ne ibretli bir birliktelik! Tanrım, ağlayasım geliyor..):

post-8670-064440500 1283722323_thumb.jpg"post-8670-064440500 1283722323_thumb.jpg

İnsanlara "şeriatçı demokrat" tarzı saçma salak etiketler yapıştırıyorsunuz, sonra sizlere faşist falan dendiğinde de alınmakta sakınca görmüyorsunuz...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...