Jump to content

YARSAV BASKANI EiINE TARHAN DEDiKi

Recommended Posts

iste böyleee,

'Adliyelerde listeler dolaşıyor'

Tarhan, “Sayın Bakan, benimle görüştüğünü ispat ederse, istifa etmeye hazırım” dedi

100920102140511909711_2.jpgAdalet Bakanı Sadullah Ergin ile “randevu polemiği” yaşayan YARSAV Başkanı Emine Ülker Tarhan, “Sayın Bakan, benimle görüştüğünü ispat ederse, istifa etmeye hazırım” dedi.

CNN Türk’te soruları yanıtlayan Tarhan, Başbakan Erdoğan’ın “Astığı astık kestiği kestik” sözlerine de cevap verdi ve “Başbakan’ın sözleri bilgi eksikliğinden kaynaklanmaktadır.

Başbakan’a Adliyelerin adalet dağıtılan bir yer olduğu, kömür dağıtılan bir yer olmadığı izah edilmelidir” dedi.

İlginç bir iddia da da bulundu: Diyorsunuz ki “biz millet iradesine inanıyoruz” bakıyoruz bugün ilk kez açıklıyorum bugün Adalet Bakanlığı bugün pek çok taşra teşkilatına, mahkemelere, bölge idare mahkemelerine gizli listeler göndermiştir.

Daha “evet” çıkmadan, “evet“in çıkıp çıkmayacağı belli olmadan Adalet Bakanlığı’nca Adliyelere listeler gönderilmiştir, Müsteşar Yardımcısı ve Personel Genel Müdürü düzeyindeki kişilerin HSYK üyesi olmak için meslektaşlarımıza bu konuda manüpülasyon yapılmaktadır, “bunlara bunlara oy vereceksiniz evet çıktığı takdirde” diye.

Şu anda listeler dolaşmaktadır Adliyelerde.

Arkadaşlarımızdan bize telefonla yoğun şikayetler gelmektedir.

Bu mu millet iradesine saygı?

Bu mudur saygı göstermek?”

Eeeeee,Emine hanIm ,millet iredesine bazI müslümanlarIn saygIsI demek okadar.

EVET EMiNE HANIM ADLiYELER ADALAT DAGITIR,AKP de KÖMÜR DAGITIYOR,oy alabülmesi icin.

Eeeeeeeee,Emine hanIm,

Hankisi yapmadIki.

Ben beni bildim bileli 60 yildir ayni halatlar yeniyor.

Tolonbeg

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

kömüre oyunu satanlar

gerizekalılar

göbeiğini kaşıyan adamlar

cahiller

yıllardır aynı şeyleri halka söylediniz.halk ta size böyle cevap veriyor.akp yi başa getirerek,referandumda da büyük ihtimal evet çıkacak.

tarihinde RedBaron tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kömüre oyunu satanlar

gerizekalılar

göbeiğini kaşıyan adamlar

cahiller

yıllardır aynı şeyleri halka söylediniz.halk ta size böyle cevap veriyor.akp yi başa getirerek,referandumda da büyük ihtimal evet çıkacak.

Çok az bi farkla hayır çıkar düşüncesindeyim.

yüzde 60 hayır.

yüzde 40 evt

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...