Jump to content

Zeynep 35 Yaşında.. Ayşe O sırada 13 Yaşında !-- Şimdi Muhammed 13'lük Kızla Evliyen 35'liği Almak İçin Ayet mi Getirmiş ? Hahaahaa Ne Kadar Acaip !

Recommended Posts

Bazen sizleri de anlamıyorum ben.

Biz niye bu saçmalıkların karşısındayız arkadaşım? Bu adamın söylediği şey korkunç..

Bütün erkekleri sapıklıkla suçluyor, üstelik bununla kalmayıp tepki gösteren kadınlara da "sen erkekleri bilmezsin" diyebiliyor.

Ve sanki dünyanın bütün erkekleri 13 yaşındaki kzılara bayılırmış, elinin altında olsun istermiş gibi bir ifadede bulunuyor. Daha bir sürü şey yazmış, hepsi de korkunç.

Hani bunu din adına filan savunsa, bu kadar tepki göstermeyeceğim..

Bu ahlaksız bütün erkekler adına konuşuyor ve çok doğal, çok sıradan, çok normal bir şeyden bahseder gibi yazıyor..

Öyle rahat ki..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 148
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

dinleri çağdışı olunca, çağı dinlerine uydurma peşindeler IFeel. bu yüzden peygamberlerinin subyancılığını meşrulaştırma adına, insanların bilincini bile değiştirme peşindeler.

tarihinde Suicide tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

IFeelGood sen bir baynsın anladığım kadarıyla

LÜTFN BAYANLAR buraya yorum yazmasınların çünkü mevzu erkekleri ilgikendiriyor

Atesit dinsizler bu davayı açmışlardır.. bizde söylüyoruz 13 yaşıdan biri varmış yanında

senin yanında 13 yaşında biri varsa.. 35e bakarmısın diyoruz

bu davayı açan dinsizlerdir..

soruyorum sizlere

13 yaşiında bir varken yanında 35lik bir kadına aşık oldu onu almak için ayt indirdi

diyen ben miyim ? yoksa sizler mı ?

13lük bir kız varken.. bir kimse 35lik kadın ancelina jol gibiyse alır

bende diyorum ki 13lik kızımı istersin ancelina joli mu ?

c= km küm

Ben erkek olduğum için civaren tanıdğım tüm erkeklerin hallerini sözlerini süzebilirim

bana yuttramazlar buradaki erkek bireyler ancak kadınları bayanları kadırabilirler

çoşturabilirler

ifeelgod. bir bayansan buraya yazılar yazma

eğer bir erkeksen.. toplumdaki diğer erkeklerden bir farkın yok

topluma bak birde kendine bak aynı istisnlar vardır iman sahibi insalar onlar ayrı.. pek azdır toplumda öyle insanlar...

zira Şehveti kuvveti zirvesine çıktığı vakit.. aklından suları akar ben de teslimim der...

bunu kimse inkar edemez bir kimsenin aklı şehvetine galip gelemez durduramaz

ancak İman ve aşk durdurabilir toplumda iman ve aş sahibi insanlar azladığından dolayı inliyor

saygılar

dediği gibi bu davayı açan dinslzerdir ifeelgood

anla bunda bir daha bana laf söyleme .))

Ne anlatıyorsun sen be? Sapık herif!!

Sen kimsin de bana "bayansan yazma" diyorsun! İyice asabımı bozma benim!!

Sen beni müslüman eziklerden biri sandın herhalde, yazma deyince yazmayacak, erkeğin sapıklığına göz yumacak!!

Terbiyesiz herif!

Hala kalkmış erkekleri anlatıyor bana, ben tanımıyormuşum gibi.

Sen kendin gibi sapık fantezileri olanları anlatıyorsun!! Bütün erkekler 13'lük istermiş, elinin altında o duruken 25'liğe bakmazmış!

Pislik herif!

Esas sen kapa çeneni! Ayşe'ne de, Muhammed'ine de, Zeynep'ine de başlatma!

Sitelerde Paylaş

22 yaşında karısı olan birisi 35liğide almaması lazım senin mantığına göre,

eee noldu Ayşenin 22 yaşında evlendiğini kanıtlamışmı oldun?

Çok ahlaksızsın bu arada bilgin olsun.

sen hiç bir şeyden haberin yok

odnans onra islam hakkında nasıl konuşabiliyorsun hayret

ben bir konu hakkıdna bilgim olmadan konuşmaktan çekinirim

sizle hiç çükinmiyorsun

hazreti aişe annemiz 14 yaşıdan evlandilar.. yaşı genç olduğundan dolayı zifaf 3 ertelenmiştir

bunu dinsizler söyle der.. 6 yaşıdan sözlendi 3 sene sonra evlendi

zeynep ile evlediği zaman hiçri 5. senesinde aişe 13 yaşındaydı derler demek isterler...

sen tabi bilmyrsun bilgin yok

bu mesajı seni bilgilendirmek içi yazdım

neyse ben çıkar işim var

Sitelerde Paylaş

dinleri çağdışı olunca, çağı dinlerine uydurma peşindeler IFeel. bu yüzden peygamberlerinin subyancılığını meşrulaştırma adına, insanların bilincini bile değiştirme peşindeler.

Yahu kendi adına konuşsun o zaman, ya da müslümanlar adına. Bir sürü müslüman burada pedofiliyi aklamaya kalktı ama hiçbiri bu kadar iddialı, bu kadar sapıkça bir şey söylemedi.

Bu resmen sapıklığı herkese yamıyor, bir de "siz erkekleri bilmezsiniz" diyerek sapıklığın dibine vuruyor.

Derdi din filan değil bunun..

Hakikaten yetti artık.

Sitelerde Paylaş

dedim ya bu diğer müslümanlardan farklı olarak zayıf kişilikli. ikisi bir araya gelince bu ucube çıkıyor.. açtığı başlığa bak;

Zeynep 35 Yaşında.. Ayşe O sırada 13 Yaşında !-- Şimdi Muhammed 13'lük Kızla Evliyen 35'liği Almak İçin Ayet mi Getirmiş ? Hahaahaa Ne Kadar Acaip ! EY ATESİTLER SALLIYCAKSINIZ ufak atın millet yiyebilsin hahaaaa !

allahsızlık aşkına, sen forum tarihince böyle açılmış bir başlık gördün mü? tavanarası başlıkları bile bundan daha aklı başında.:)

benim tüylerimi diken diken eden başka zayıf kişilikli müslümanlarda "öldürmekle tehdit" edenler. bunlardan özenle uzak durmak gerekir.

tarihinde Suicide tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne demek iyi niyetli?

İyi niyetli ve aklı başında biri ne dediğini bilir.

"Hiçbir erkek elinin altında 13'lük duruken 25'liğe bile bakmaz" demek, normal karşılanacak bir şey değil.

Artık ipin ucu iyice kaçtı, sapıklıkla itham edilmeyi de "iyi niyetli biri aslında" diyerek kabulleneceğiz..

Oh ne âlâ..

Sevgi, iyilik, çiçek böcek derken her şeyi alttan alalım, görmezden gelelim..

Kimse kusura bakmasın.

Körü körüne dini savunuyor da böyle sapıkça suçlamalarda bulunuyorsa, cevabını alır.

yok tatlım alttan alma değil tabi de renoyu tanımlamak için sıfat bulamıyorum bakıyorum iyi niyetli değilse kendisinin çok kötü niyetli olduğuna inanıcam ama diğer şıkkı boşveriyorum çünkü o zaman da zeka geriliğine sahip olduğunu düşünücem :D

Sitelerde Paylaş

Reno, yavrum benim,

Geçen sen ne kullanıyorsan ben de istiyorum demiştim. Hala söylemedin ne kullandığını. Özelden yaz yalnız, IFG'yi daha da kızdırma.

Andavallı, birincisi ortalama bir erkek 13 yaşındaki kızlara sahiden ilgi duymaz. Sallıyorsun ya da herkesi kendin gibi sanıyorsun.

İkincisi de bir süre boyunca birlikte olduğun Angelina Jolie de olsa cinsel açıdan bir süre sonra vasat bir kadın sana daha cazip gelecektir. Bu durum hep aynı yemeği yemekten farksız.

Durum buyken adam, daha iyisi elinin altında iken kötüsünü tercih etmez demen tam saçmalık. Bir kere adam daha kötüsünü seçip iyisini bırakmıyor ki. Eğer tek bir tercih hakkın olsa sana göre daha cazip olan sübyanı (sen bir sapıksın) seçersin. Ama burada adam elindekini yitirmor ki, değişiklik olsun bir tane daha alıyor ve o ilkinden daha kötü de olsa yeni.

Senin minik beynine göre güzel kadınların nispeten çirkin kadınlarla aldatılmalarının mümkün olmaması gerek. Ama bakıyorsun ki Türkiye'nin en güzel kadınlarından falancanın kocası kendisinden daha çirkin biriyle bu falancayı aldatıyor. Neden? Çünkü elindeki daha güzel de olsa belli bir süre sonra sıkılır, o kadar güzel olmasa bile farklı olduğu için çirkin daha cazip gelir. Hem güzel zaten elinin altında.

Şuncacık şeyi akıl edemiyorsan yazma hemşerim. Bzim adımıza da konuşma.

Sitelerde Paylaş

Bütün erkekleri sapıklıkla suçluyor, üstelik bununla kalmayıp tepki gösteren kadınlara da "sen erkekleri bilmezsin" diyebiliyor.

Ve sanki dünyanın bütün erkekleri 13 yaşındaki kzılara bayılırmış, elinin altında olsun istermiş gibi bir ifadede bulunuyor. Daha bir sürü şey yazmış, hepsi de korkunç.

Hani bunu din adına filan savunsa, bu kadar tepki göstermeyeceğim..

Bu ahlaksız bütün erkekler adına konuşuyor ve çok doğal, çok sıradan, çok normal bir şeyden bahseder gibi yazıyor..

Öyle rahat ki..

Sevgili IFeelGood,

Bu arkadas ucuyor...hemde kelebek gibi ucmakta...

Ucmaya baslayinca forumlarda bir seyler karalamaya calismakta oldugu icin o anki halinden ne cikarsa bahtimiza. :)

Yardima muhtac birisi oldugunu düsünerek diger baslikta iletisim kurmaya calistim fakat basarili olamadim.

Sitelerde Paylaş

sen hiç bir şeyden haberin yok

odnans onra islam hakkında nasıl konuşabiliyorsun hayret

ben bir konu hakkıdna bilgim olmadan konuşmaktan çekinirim

sizle hiç çükinmiyorsun

hazreti aişe annemiz 14 yaşıdan evlandilar.. yaşı genç olduğundan dolayı zifaf 3 ertelenmiştir

bunu dinsizler söyle der.. 6 yaşıdan sözlendi 3 sene sonra evlendi

zeynep ile evlediği zaman hiçri 5. senesinde aişe 13 yaşındaydı derler demek isterler...

sen tabi bilmyrsun bilgin yok

bu mesajı seni bilgilendirmek içi yazdım

neyse ben çıkar işim var

Konuyu iyi biliyorum, hemde senden çok daha iyi.

Ayşenin 9 yaşında evlendiği siz Müslümanların en güvendiği kaynaklarda

hemde ayşenin kendi ağzıyla yazıyor.

Hem Ayşenin 9 yaşında evlendiğini Muhammedin kızlarınıda 9 - 10 yaşlarında gelin ettiği,

ve genel olarak zamanın arap kültüründe bu evlenme yaşının çok yaygın olduğunu tüm islam alimleriniz

kendiler iitiraf ediyorlar.

Nitekim 8 - 12 yaşlarında çocukların evlendirildiği araplarda halen mevcuttur.

Sizin, Ayşenin ablasının yaşı ile kıyaslayıp Ayşe "18 yaşındadır" iddianız tamamen tutarsızdır çünkü,

sahtekar Müslümanların yaptığı hesaba göre, Ayşenin ablası 100 yaşında vefat ediyor. 1400 yıl önceki insanların sağlıklı yaşam ortalamasına göre imkansız bir rakam. Muhammed bile o zamanki sağlık koşullarına göre 63 yıl yaşamıştır.

tarihinde BOSS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

IFeelGood sen bir baynsın anladığım kadarıyla

LÜTFN BAYANLAR buraya yorum yazmasınların çünkü mevzu erkekleri ilgikendiriyor

Atesit dinsizler bu davayı açmışlardır.. bizde söylüyoruz 13 yaşıdan biri varmış yanında

senin yanında 13 yaşında biri varsa.. 35e bakarmısın diyoruz

bu davayı açan dinsizlerdir..

soruyorum sizlere

13 yaşiında bir varken yanında 35lik bir kadına aşık oldu onu almak için ayt indirdi

diyen ben miyim ? yoksa sizler mı ?

13lük bir kız varken.. bir kimse 35lik kadın ancelina jol gibiyse alır

bende diyorum ki 13lik kızımı istersin ancelina joli mu ?

c= km küm

Ben erkek olduğum için civaren tanıdğım tüm erkeklerin hallerini sözlerini süzebilirim

bana yuttramazlar buradaki erkek bireyler ancak kadınları bayanları kadırabilirler

çoşturabilirler

ifeelgod. bir bayansan buraya yazılar yazma

eğer bir erkeksen.. toplumdaki diğer erkeklerden bir farkın yok

topluma bak birde kendine bak aynı istisnlar vardır iman sahibi insalar onlar ayrı.. pek azdır toplumda öyle insanlar...

zira Şehveti kuvveti zirvesine çıktığı vakit.. aklından suları akar ben de teslimim der...

bunu kimse inkar edemez bir kimsenin aklı şehvetine galip gelemez durduramaz

ancak İman ve aşk durdurabilir toplumda iman ve aş sahibi insanlar azladığından dolayı inliyor

saygılar

dediği gibi bu davayı açan dinslzerdir ifeelgood

anla bunda bir daha bana laf söyleme .))

Ulan sapık. Sen bayanlarla değil, çocuklarla seks yapmaktan bahsediyorsun ve kadınların burada yorum yapmasını istemiyorsun.

Senin anan kaç yaşında evlendi? 13 yaşındaki bacını 50 yaşındaki bir adamla zifafa gönderir misin?

Anan da kızdı bir zamanlar..

Kadınlar hakkında bu şekilde düşünen bir insan ancak iyi bir Müslüman olur ama iyi bir insan olamaz..

Senn sapıklığın çok belli.. Seni savunanlar da senden farklı değildir mutlaka.

Sitelerde Paylaş
Reno, yavrum benim,

Geçen sen ne kullanıyorsan ben de istiyorum demiştim. Hala söylemedin ne kullandığını. Özelden yaz yalnız, IFG'yi daha da kızdırma.

Andavallı, birincisi ortalama bir erkek 13 yaşındaki kızlara sahiden ilgi duymaz. Sallıyorsun ya da herkesi kendin gibi sanıyorsun.

İkincisi de bir süre boyunca birlikte olduğun Angelina Jolie de olsa cinsel açıdan bir süre sonra vasat bir kadın sana daha cazip gelecektir. Bu durum hep aynı yemeği yemekten farksız.

Durum buyken adam, daha iyisi elinin altında iken kötüsünü tercih etmez demen tam saçmalık. Bir kere adam daha kötüsünü seçip iyisini bırakmıyor ki. Eğer tek bir tercih hakkın olsa sana göre daha cazip olan sübyanı (sen bir sapıksın) seçersin. Ama burada adam elindekini yitirmor ki, değişiklik olsun bir tane daha alıyor ve o ilkinden daha kötü de olsa yeni.

Senin minik beynine göre güzel kadınların nispeten çirkin kadınlarla aldatılmalarının mümkün olmaması gerek. Ama bakıyorsun ki Türkiye'nin en güzel kadınlarından falancanın kocası kendisinden daha çirkin biriyle bu falancayı aldatıyor. Neden? Çünkü elindeki daha güzel de olsa belli bir süre sonra sıkılır, o kadar güzel olmasa bile farklı olduğu için çirkin daha cazip gelir. Hem güzel zaten elinin altında.

Şuncacık şeyi akıl edemiyorsan yazma hemşerim. Bzim adımıza da konuşma.

burada sadece bu alıntıya cevap vericem

çünkü bu 13-35 lik davasını acan sizlersiniz

ben inanmıyorum peygamberin şehveti için evlendiğini

eğer evlilikler şehvet için olsaydı.. 13 lük olgun bir kız varken.. 35 ve sonrası daha yaşlı dul kadınlarla evlilik bir daha yapmazdı... hazreti aişe den sonra eş almazdı..

ben inanmıyorum sizelere.. bu davayı siz açtınız.. böyle Faka bastınız

eğer sesk için olsaydı.. hazreti aişeden sonra 35 ve üzerinde dul kadınlar almazdı

demk ki hazreti aişe ile. 14 yaşıdna nikahlan zifaf 3 sene ertenlendiğinde. 17 yaşında evlenmiştir. bu 17 yaşını ağzınıza alıp asakız yapıp seks için evledini yine diyemezsiniz

çünkü ayşeden sonra 35 ve üzeri dul kadınları almıştır. diyoruz yaa. neden bu eşleri almıştır diye sööyle biraz araştırma yaparsanız.. öğrenirsiniz.. okuyun öğrenin

ama asla diyemezisniz beni inandırmazsınız

şehveti için tüm evliliklerini yaptı

inanmam ! çünkü argümanlarınız çürük sapıkça manyakça bunu size gösterdim

şimdi gelelim ziverin dediğine

ziver.. angelineyı bu kadar güzel görüyorsun ki ben görmüyorum,

sana soruyorum sen angelina 13 yaşında ike ondan bıkıp

35 yaşında halanın kızını alır mıydın ?

C=

sonra.. sen 30 40 arasında ve üzerinde isen..ekisi kadar koşamıyorum dersin

şuraya çıkarken kesiliyorum dersin bir tek zevk kalır sana.

oda ya şehvettir.. yada İman zevki

şehvet klınca şehvetini sakinleştirmek için yaşarsın...

hee tabi paran olursa buradan kalkar..km'lerce uzağa uzak doğu ülkülerine gidersin..

şimdi bu durumda iken 13 yaşında bir kız varken yanında ondan bıkmazsın

zaten insan bırak 30 40 55 yaşlarını

insan kendisini bildikten sonra... yani ah bugünkü aklım olsaydı.. 5 sene evvel böyle mi yapardım demeye başladığı zamanlar.

yani insan kendini böyle bilince

elinden 13lik varsa yapışır kardeşim bırakmaz.. hiç kusura bakma

bu böyle.. sen de biliyorsun bunu ama söylemiyorsun

ve bunu edne duymana başkasının sana söylemisine yazmasına gerek yoktu

dimi

o halde lütfen artık

hazreti muhammedin evliliklerini şehvete bağlamayın

Ben inanmıyorum

bana sağlam bir argüman getirin

ben size sapsağlam bir delil getirdim

bu delil ne söz ile yanlışlanır ne konuşmakla nede yazıyla bozulur

dimi ?

yalansa yalan diyin

saygılar Renaultferrari

tarihinde Renaultferrari tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

eğer evlilikler şehvet için olsaydı.. 13 lük olgun bir kız varken.. 35 ve sonrası daha yaşlı dul kadınlarla evlilik bir daha yapmazdı... hazreti aişe den sonra eş almazdı..

Yaw sen ne laftan anlamaz adamsın.

13lük kız varken 35 yaşındaki ve sonrası ile evlenmezdi diyorsun.

Bende diyorumki, senin mantığına göre Ayşe 22 yaşında olsaydı, 35 yaşındaki kadınla da evlenirmiydi?

Eee aynı şey işte. Argümanın yanlış. Kaç yaşında olursa olsun "elinde daha genci varken yaşlısını almaz"

çok saçma bir argüman.

Kendinle çelişiyorsun farkında değilsin.

Bak bir önceki mesajımda anlattım sana. Ayşe Muhammedle 9 yaşında evlendi ve zifaf oldu kaynakmı?

Kaynak, Buhari hadis kitabı hemde Müslümanların en güvendiği hadisler.

Çok istiyorsan sana hadis numarasınıda vereyim.

Sitelerde Paylaş

>>> 13 yaşiında bir varken yanında 35lik bir kadına aşık oldu onu almak için ayt indirdi diyen ben miyim ? yoksa sizler mı ?

Külüstür reno, bunu diyen biz değiliz, müslümanlar. Taberi, Camiu'l-Beyân'da meseleyi teferruatıyla birlikte anlatır. Bu pek çok islma kaynağına da geçmiş ve doğrulanmıştır. Muhammed zeynebin evine gider, zeyd yoktur o ara. Zeyneb o sırada hamur açmaktadır. Muhammed bunu görünce ohşşş filan olur, aman allahım bu ne afet böyle babında gibi laflar ederek evden çıkar. Aklı zeynebde kalır falan filan. Tafsilatını açıp öğrenebilirsin.

Ama benim merak ettiğim şey, "13 yaşiında bir varken yanında" diyerek bir sübyancı sapık olduğunu itiraf ettiğin bu muhammedi hangi yüzle savunmaya çalıştığın? Özrünün kabahatinden büyük olduğunun farkında mısın?

Sitelerde Paylaş

Ama benim merak ettiğim şey, "13 yaşiında bir varken yanında" diyerek bir sübyancı sapık olduğunu itiraf ettiğin bu muhammedi hangi yüzle savunmaya çalıştığın? Özrünün kabahatinden büyük olduğunun farkında mısın?

Anibal, bu arkadaşı bir çok kişi yanlış anlamış sende dahil,

Arkadaşın demek istediği, Ayşe 13 yaşında olsaydı 35 yaşındaki kadınla evlenirmiydi?

Amacı, 13 yaşı meşrulaştırmak değil, Zeynebide inkar etmiyor.

Asıl amacı, Ayşenin 13 yaşında olmadığı 22 yaşında olduğu. Kısaca elinin altında 13 yaşında Ayşe varken,

35 yaşındaki kadınla evlenirmiydi? yani Ayşe daha büyüktü demek istiyor.

Sitelerde Paylaş

Anlamamakta diretiyorsun hala. 13lük kızın çok cazip bir şey olduğunu saysak bile belli bir süre sonra insan sıkılır. Normal şartlarda onun kadar cazip olmayan 35 yaşındaki bir kadın sırf tadına daha önce bakmadığın (ifademi bağışlayın ama bu vatandaşa daha net anlatmanın bir yolu yok sanırım.) için o haliyle sana daha cazip gelecektir. Bunun nesini anlamıyorsun?

Sitelerde Paylaş

55 yaşında bir insan elinde 22lik( size göre 13lük emrine amade iken) 35lik halasının kızını almaz ?

zaten 55ken 22den (size göre 13ten) gözünü ayırıp 35'liğe gözüne çarparsa şehveti kaçar yaaa

hemde bu halasının kızıysa.

ki BOOS Halasını kızını zeyde vermeden kendide alabilirdi

elimizde böyle bir bilgide var..

yani inanmam

yanında 13lük bir kız olmasa

hayatında hiç bir kadın olmasa dahi

zeynebi almazdı

imkansız.. istseydi zaten çoktan alırdı..

çünkü halısının kızı elinde büyüdü kolarını açık görüyordu o zaman daha güzel ve gençti

kollara bu derece vurgun insan 22lik size göre 13'lüğün sadece kollarına aşık olur

BOSS

nerden bakarsan bak..

hazreti Muhammed evlilikleri şehveti için olmamıştır

saygılar

hem onu demek istiyorum

hemde hiç bir evliliği şehvet için olmıştır

1-22 yaşıdna bir kız varkend 35liği almaz 55 yaşıdan bir insan

sırf şehveti için

2-hemde bütün arabistanın kafilerini müşriklerini ayağa kaldırarak

olmaz

3-sonra birde bu halasının kızı olursa hiç mantıklı şehvetli bir izahı yok bunun

4- hedme bu halasının kızını zeyde vermden evvelde alabilmek imkanı varken olmaz

5-zeynebe bu kadar aşıksa.. zeyde yatağına göndermezdi

6-22lik (size göre 13lük varken hayatta olmaz)

Biiuffff say say bitmez.. bu evlikliklerini şehvete bağlanamaz say say bitmez

neyse ben çıkar

iyi geceler

tarihinde Renaultferrari tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

55 yaşında bir insan elinde 22lik( size göre 13lük emrine amade iken) 35lik halasının kızını almaz ?

zaten 55ken 22den (size göre 13ten) gözünü ayırıp 35'liğe gözüne çarparsa şehveti kaçar yaaa

hemde bu halasının kızıysa.

ki BOOS Halasını kızını zeyde vermeden kendide alabilirdi

elimizde böyle bir bilgide var..

yani inanmam

yanında 13lük bir kız olmasa

hayatında hiç bir kadın olmasa dahi

zeynebi almazdı

imkansız.. istseydi zaten çoktan alırdı..

çünkü halısının kızı elinde büyüdü kolarını açık görüyordu o zaman daha güzel ve gençti

kollara bu derece vurgun insan 22lik size göre 13'lüğün sadece kollarına aşık olur

BOSS

nerden bakarsan bak..

hazreti Muhammed evlilikleri şehveti için olmamıştır

saygılar

Anlaşılan 2 konuyu birden götüreceksin burada.

Bak şimdi, Muhammedin çoğul evlilikleri ne zaman başladı? Hatice öldükten sonra.

Hatice sağken Muhammed evililik yapamazdı. Ve Zeyd ile Zeynebin evliliği bu döneme denk gelmiştir.

Senin bahsettiğin gibi Muhammed istesede Zeynebi alamazdı çünkü,

Hatice Muhammedin buynuzunu kırardı, tek buynuzla gezerdi. Burada hem fikir olalım.

Neden Zeyneple Haticeden daha önce evlenemedi? Çünkü Muhammed fakirdi halası zengindi böyle

bir şeye cesaret edemezdi, Zaten fakir olduğu için ihtiyar Hatice ile evlendi. Bulabildiğinin en iyisiydi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...