Jump to content

Zeynep 35 Yaşında.. Ayşe O sırada 13 Yaşında !-- Şimdi Muhammed 13'lük Kızla Evliyen 35'liği Almak İçin Ayet mi Getirmiş ? Hahaahaa Ne Kadar Acaip !

Recommended Posts

• İleti 148
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bunu suicide söyledi.. ona bununda olmıycağını yazdım

neyse ben çıkıcam dedmim yaa

yoruldum artık ben yatıcam

Bak bazı şeyleri sorgulaman çok iyi ve aynı zamanda inandığın değerleri savunmanda da haklısın.

Ama ortada bazı gerçekler var, bunları biz görmezden gelsek bile günün birinde sen görmezden gelmeyeceksin.

Sen görmezden gelsen, bu sefer bir başkasının kafasını kurcalayacak. İnsan düşünen bir canlıdır düşünceleri engelleyemez.

Bizde görüyoruz bazı şeylerin mantıklı gibi göründüğünü ama, görünen mantıklı gibi fikirlerden

daha mantıklı fikirler var.

Sitelerde Paylaş

Bir yere varmak istemiyor...ucuyor.!

Anlasilmiyor mu?

Ben Ferrarinin yukarıdaki mesajla kafasında bir ışık yandığını hissediyorum,

daha fazla üstüne gidip inada dönüşmemeli. Zaten inata bindirecek birine benzemiyor.

O da bizim gibi araştırmaya başlamış yolun başında henüz.

Sitelerde Paylaş

daha fazla üstüne gidip inada dönüşmemeli.

Galiba ne demek istedigim anlasilmamis...Diger basliga astigim yaziyi buraya alayim.

Su alintiyi okuyunca agzi yamulmus gözü kaymis dili sismis bir halde birisinin karalamasi olarak algilamaktayim...keza digerlerinin de bundan pek farki yok...

Renaultferrari durumun cok vahim...bence ya tiner cekiyorsun yada baska bir uyusturucu kullanmaktasin...bir an önce tibbi yardim alsan iyi olur. Bunu bütün iyi niyetimle yaziyorum...

Yazilanlari okuyunca anlamiyorsun ve yazdiklarin ipe sapa gelmez sacma sapan zirvalamalardan olusmakta.

Sana acil sifalar dilerim.

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=40828&view=findpost&p=651586

tarihinde cigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Senin Zeyneple ilgili varmak istediğin yer neresi oraya gelsene.

Sence Muhammed Zeyneple hiç evlenmedimi? Yoksa evlendi ama bizim anladığımız gibi ona aşık değildi

yada sonradan aşık olmadı.

Burayamı varmak istiyorsun?

Bu zevzek diyor ki:

"Muhammed Zeynep'e değil, Zeynep Muhammed'e aşıktı. Zeyd'le bonmalarına neden olan şey biraz da bu olabilir ama esas neden, evlatlığınızın karısı bile olsa, kocası bir kadını terkederse onu sahiplenebilme hakkı elde etmek.

Yazıktır; kadınlar ortalığa düşmesin, sahipsiz kalmasın.."

Yani Ayşe gibi çıtır dururken Muhammed Zeynep'i almaz, bu evliliğin nedeni sadece budur demeye getiriyor. Muhammed Zeynep'i sevse, Zeyd'le evlenmeden önce de alırdı.

Türkçe meal bu..

Bu arada Muhammed'i de, kendisini de, dünyadaki bütün erkekleri de sapık ilan ediyor.

"Bir erkek 13 yaşında bir kız dururken 25'lik birine bile bakmazken, Muhammed 35'lik kadına bakar mı? Hiçbir erkek bakmaz, ben de bakmam, siz de bakmazsınız. Ben bir erkeğim, erkekleri de iyi tanırım. Dolayısıyla Muhammed'e yapılan şey iftiradır." diyor.

Kafayı yemiş artık, beyin meyin kalmamış. Boşa demiyoruz "sapık din, yatak odası dini" diye.

Ayrıca sen de yanılıyorsun, bir sürü iletide ağzının suyu aka aka 13 yaşındaki kızların çok daha cazip olacağını anlatmış, bin tane de örnek vermiş.

Sapık.

"Gidip yatacağım" diyor, gitmiyor da. Zıbarsa da kurtulsak.

Sitelerde Paylaş

daha fazla üstüne gidip inada dönüşmemeli. Zaten inata bindirecek birine benzemiyor.

O da bizim gibi araştırmaya başlamış yolun başında henüz.

cigi doğru söylüyor.

Bu Renault yıllardır yazar burada, en absürd şeyleri savunur. Araştırmaya yeni başlamış biri değil, kafayı yemiş bir din savunucusudur.

Başlıklarına bir bakarsan göreceksin.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Cigi, Uzun zamandır forumlara yazar olarak girmiyorum geçmişte bazı tartışmalarım oldu fakat,

son zamanlarda yazmaya başladım. Tartışmaları enine boyuna incelediğimizde laf yarışı, laf cambazlığı,

ve yanlış anlaşılmaların hakim olduğunu görüyorum.

Burda dinini savunmaya gelen, az da olsa araştırmaya, sorgulamaya başlayan Müslümanlar sürekli azarlanıp,

fırça atılıp gönderiliyor.

Biz pat diye Ateist, Agnostik, Vs.. olmadık, bu adamlar bir zamanların bizleridir.

Nasılki bizlere dinimizin yanlışlıklarını büyük sabırla anlatan abilerimiz, kardeşlerimiz

yardımcı oldularsa bizde onlara yardımcı olmalıyız.

İşin aslı tartışmalar ego tatmini halini almış, bunu hepimiz farkında olmadan yapıyoruz, bir insanı

düşünmeye sevk ettiğimizi nasıl anlıyoruz? Ayet getirmelerinden, Yani Kuranı okumaya başlıyorlar.

Asıl amacımızda bu olmalı, bırakalım Kuranı okumaya başlasınlar gerisi çorap söküğü gibi gelir.

tarihinde BOSS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Asıl amacımızda bu olmalı bırakalım Kuranı okumaya başlasınlar gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Sevgili BOSS,

Katiliyorum düsüncelerine fakat bu arkadasin yazilarini ve uslübunu cok iyi bildigini sanmiyorum...bunun durumu basmbaska.

Asagidaki linkte yazilanlari okursan ne demek istedigimi anlayacagini saniyorum.

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=40828

Sitelerde Paylaş

Bu zevzek diyor ki:

"Muhammed Zeynep'e değil, Zeynep Muhammed'e aşıktı. Zeyd'le bonmalarına neden olan şey biraz da bu olabilir ama esas neden, evlatlığınızın karısı bile olsa, kocası bir kadını terkederse onu sahiplenebilme hakkı elde etmek.

Yazıktır; kadınlar ortalığa düşmesin, sahipsiz kalmasın.."

Yani Ayşe gibi çıtır dururken Muhammed Zeynep'i almaz, bu evliliğin nedeni sadece budur demeye getiriyor. Muhammed Zeynep'i sevse, Zeyd'le evlenmeden önce de alırdı.

Türkçe meal bu..

Bu arada Muhammed'i de, kendisini de, dünyadaki bütün erkekleri de sapık ilan ediyor.

"Bir erkek 13 yaşında bir kız dururken 25'lik birine bile bakmazken, Muhammed 35'lik kadına bakar mı? Hiçbir erkek bakmaz, ben de bakmam, siz de bakmazsınız. Ben bir erkeğim, erkekleri de iyi tanırım. Dolayısıyla Muhammed'e yapılan şey iftiradır." diyor.

Kafayı yemiş artık, beyin meyin kalmamış. Boşa demiyoruz "sapık din, yatak odası dini" diye.

Ayrıca sen de yanılıyorsun, bir sürü iletide ağzının suyu aka aka 13 yaşındaki kızların çok daha cazip olacağını anlatmış, bin tane de örnek vermiş.

Sapık.

"Gidip yatacağım" diyor, gitmiyor da. Zıbarsa da kurtulsak.

Bu adamın yıllardır burada yazması aslında okuyucuların bilgilenmelerine kaynak oluyor,

dışarıdan üye olmadan yüzlerce Müslüman, sürekli konuları takip ediyor ve yazmaya cesaret edemeyenler var.

Benim açımdan, yazması yeni konular açması, tabiki din ile ve gerekli konularla ilgili olmak şartıyla olumlu bir sonuç verecektir.

tarihinde BOSS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Oha be birader...

Şahsen midem bulandı.

Bilader, pedofili misin sen? 13 ne len?

Hakikaten şu ''13'lük'' yorumuyla birlikte konuşulacak, tartışılacak birşey kalmamış. Yaptırım uygulanacaksa uygulansın modlar tarafından -ki uygulanmalı-; yoksa hiç kimse ''ay ne kadar ahlaksızsın ve ben senden ne kadar da farklıyım!'' üzerinden kendi öznelliğini inşa sürecini nihayete erdirmeye kalkmasın bu başlık altında.

tarihinde salyangozharry tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

BOOS !

peygamberliğini ilan ettiğini hatice 55 yaşındaydı

hovarda zihniytli olan bir kimseye 55 yaşındaki bir ihtiyar kadın

ben senin peygamber olduğunan eminim ben bunu gördümde sana 15 sene evvel vardım

diyerek ilk iman eden hazreti Haticedir.

ama sen diyorsun ki haticeyi kandıryordu ölmesini bekliyordu

hazreti Hatice 15 senedir berbar yaşadığı adam hepimizden daha iyi bilir ve tanır

hovarda zihniyetli olsaydı 55 yaşındaki hazreti hatice

ona şöyle demezmiydi ?

ben senin bilirim kim oluğunu huyunu suyunu

sen insalaarı kandırıyorsun

ne peygamberi hovarda adam demez miydi

65 yaşına kadar yani 9 sene peygamberliğini gördü

sen insaları kandırıyorsun derdi

zira bir insan hariçte kendisni ben şuyum buyum diye tanıttrabilir.

fakat kendi karısını tanıttırımaz..

ben seni bilirim der..

anlatabildim mi ?

2- bütün arabistandaki putperestliği yıkan yeni bir dinin Peygamberi olan

hitabeti kuvvetli.. yani tecellisi bambaşka olan bir zat 55 küsür 60 yaşındaki kadında mı çekinecek

ingilizlerin meşhur ansiklopedisine göre

yaşadığı zamanda kendisine en çok tabi olan peygamber Muhammedir diye yazılan

(ansilopediki peygamber tabiri) sözcüğü ile o ansiklopediye dahi kendisinin peygaber olduğunu kabul ettiren

ansilopedide sağlığında 200. bin kişiye inanmıştı denilen

görenek şeklinde müslüman olanların ise sayısının ise 1 milyondan fazla olan

yani 1 milyon 200 bin inanı olan

insanbul muhakkak muhammdilern olacak emri ile

oturduğumuz memlektte bu emrin tecellisi sayesinde bizleri oturtan

zamanında dünyanın en büyük iki hükmetini yanındaki 300 kişi ile bütün arabistan dahi onlra kanına susamışken . savaşlarında meydana harbe milyonla adam çıkartan çıkan iran ve romaya.. galip geleceklerini söyleyen

iran padişahın bileziklerinin surkanın kolarında görüyorum diyen romanın vilayeti

piramitlerin memelketi Mısır'ı ömerin alacağını söyleyen.. bütün bunların az bir zaman içinde ashabının göreceğini haber veren

kendisine gören (çocuk sahabe) ispanyaya kadar göreceğini ispanyada ders okutacağını kimsenin aklının zihninin

hulasa en imkansız bir şeyin oldurtan

bir zat 60 yaşında bir kadından mı çekincek

buna inanıyormusun

yani daha uzar bu gider

birde Eğer BOSS sen buraya ileti yazmasaydın

ben burada yaıştığım insanların meseleyi anladıklarına emin olamoıycaktım

ama sana yazdıkları mesajta görüyorum ki.

onlarda anlamışlar..

ehh zeynebi şehveti için almayan bir zat

hazreti aişeylede şehveti için 14-17 yaşında (bazı dinsize göre 6- 9 bazı dinsizlere göre 9-13 yaşında) evlenmez

22lik (dinsizlere göre 13lük) bir kızla kendi evinde yalnız beraber yaşayan bir insan

bu eve 35lik bir kadını sokmaz

neyse.. bu konuda konuştuğumz yeter dimi

hem sonra diğer bir konu hazreti aişte meselesine gelirsek

Kuranı kerimde nur süresinde hiçretin 6 senesindeki ifk hadisesine anlatan ayetlerde

Allah hazreti Aişeye MÜMİN KADINdır diyerek hitab ediyor

bu ayet indiği zaman dinslzere göre hazreti aişe 13 yaşındaydı

13 yaşında çocukluğun verdiği zevkle yaşan bir kız çocuğuna

ALLAH hata yapıp MÜMİN KADIN diye HİTAB der kuran da bu yazarmıydı

o halde dinslzierin dediği gibi aişe 6- 9 yaşında evlenip yani ifk hadisesinde 13 yaşında olmuş olamaz

ifk hadisesinde hazreti aişe

22 yaşında olduğundan dolayı.. allah Kuranda hz.Aişe'ye MÜMİN KADIN diye hitap etmiştir..

tarihinde Renaultferrari tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Normal 13luk kizlar

day1photo1.jpg

Anormal derecede güzel 13'lük kız

pic_353639.jpg

Normal 35lik kadın

340x_0713_facebook.jpg

Anormal derecede güzel 35 lik kadın

eva-mendes-8.jpg

Görsel olarak da ispatladığımı düşündüğüm üzere ikinci resimdeki 13lük peri kızı dahi, 30 üzerindeki normal bir kadınla normal bir erkeğin kalbini kazanma konusunda rekabet edemez. Bir çocuk bir kadınla rekabet edemez.

Normal cinsel tercihleri olan bir erkeğe bir eşşek, bir tavuk, bir köpek, başka bir erkek ne denli çekici gelirse (bu arada "allahtan" muhammedin bu tip eğilimleri yokmuş) 13 yaşındaki bir kız çocuğu da o denli çekici gelir. Normal bir erkek ne kadar güzel olursa olsun suratından çocukluk akan 13 yaşındaki kız çocuğuna yanaşmaz.

Sitelerde Paylaş

Hakikaten şu ''13'lük'' yorumuyla birlikte konuşulacak, tartışılacak birşey kalmamış. Yaptırım uygulanacaksa uygulansın modlar tarafından -ki uygulanmalı-; yoksa hiç kimse ''ay ne kadar ahlaksızsın ve ben senden ne kadar da farklıyım!'' üzerinden kendi öznelliğini inşa sürecini nihayete erdirmeye kalkmasın bu başlık altında.

Bilinçaltı okumaya kalkmayın.

Kimsenin bir sapık ya da sapıkça düşünce üzerinden kişiliğini inşa etmeye ihtiyacı yok. Ne dediğinizi bilin.

Bir sürü insan bu sapık lafa gerekli cevabı vermek yerine, 13 yaşındaki kızlarla 35 yaşındaki kadınları seksüel olarak karşılaştırmaya kalkmış, bu sapıklığı ciddiye almış.

Bu konu ahlakla ilgili değildir, bilimsel bir konudur. 13 yaşındaki çocuklarla seks yapmak, onlarla evlenmek yasaktır. İslam ülkeleri ve belli birkaç ülke dışında da kanuni yaptırımlar vardır ve çok ağırdır. Bin kere konuştuk bunları.

Bu tür insanlar bu düşünceleri yüzünden atılmaz, onlar bizim için birer fırsattır. Kendilerini ifşa etsinler ki tanınsınlar.

Çok ileri giderse elbet altılır. Onun gibi bin tanesi atıldı.

Sitelerde Paylaş

ben 23 yaşındayım da 13lük kıza bakmaya cüret edemezken,55lik adam nasıl aşka gelir anlamıyorum. Bunun adı düpe düze sübyancılık. Bide utanmadan sormuş 13 lük varken 35liğe sulanırmısınız forum ahalisi diye.. Bu adam aslında sapık müslüman fikirlerinin çok güzel bir yansıması. Keşke bunlardan daha çok olsa bu forumda da herkes ahlakın imandan gelmediğini anlasa..

Sitelerde Paylaş

ZULA !

sen neyi kanıtlamaya çalıştığın farkındamısın ?

sana sokataki 28in üzüerinde hiç erkek inanmaz ?

ZULA !

13 lük bir kızın resmi çekilebilir mi

onun filmi yapılabilir mi

35liği 13ten daha taze daha güzel göstermeye çalışmak

sırf peygambere suçlamak için buna yapmak

yazık size !

Sitelerde Paylaş

ZULA !

ZULA !

yazık size !

kaç yaşındasın bilmiyorum ama umarım bir gün kızın olur

Sitelerde Paylaş

ZULA !

Belki beynin yıkanmıştır, gözünün önüne temsili resim getirip kafanda canlandırırsam yaptığın hatayı farkedersin demiştim ama anlaşılan sen sapıksın. Eh bu durumda müslümanlık tam sana göre. Daha önce yazdığın deli sayıklaması, yarım yamalak, cümleleri okuma sabrım olmadığından şu noktaya kadar sapıklığını anlamadım ve elin günahsız sübyanlarının fotoğraflarını yollayarak bir sapığa 31'lik malzeme sağladığım için kendimden utanıyorum.

ZULA !

yazık size !

Resmi çekilemez filmi yapılamaz ama üstüne çıkılır öyle mi? Git pis...

Sitelerde Paylaş

kaç yaşındasın bilmiyorum ama umarım bir gün kızın olur

Aman sen yine de böyle deme. Çocuğa yazık.. Cübbeli sarıklı veya dinci kılığıyla gezen insanımsıların yanlarında bir kız çocuğu görünce içim gider benim. Camilerde çocuklara yaptıkları aklıma gelir, hemen unutmaya çalışırım.

Yoksa bunlar için farketmez, kız adet görür görmez 50'lik adama bile verirler. Yeter ki ehl-i müslim olsun.

Geçenlerde burada biri "küçücük kızımı da veririm peygamberime, eğer isterse aradan çekilir karımı da veririm" dedi..

Bunlar hasta.

Çocuklarla seks yapmak bunlar için doğal.. Bunların topunu yok etmek lazım yemin ederim. Kim ki böyle bir sapıklığı savunuyor, derhal müdahale edip içeri tıkacaksın..

Çoluğa çocuğa musallat olacak sapıklar.

Sitelerde Paylaş

ZULA !

ZULA !

yazık size !

Bak sapık,

Eğer 13 yaşındaki kız çocuklarını böyle sapıkça "seks için en çok tercih edilenlerdir, taze ve güzellerdir" diye empoze etmeye devam edersen atılacaksın.

Burası İslami forum değil, karşındakiler de sapık müslüman değil. Yazacaksan adam gibi yaz, sapık fantezilerini de kendine sakla.

Bu bir UYARI'dır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...