Jump to content

Zeynep 35 Yaşında.. Ayşe O sırada 13 Yaşında !-- Şimdi Muhammed 13'lük Kızla Evliyen 35'liği Almak İçin Ayet mi Getirmiş ? Hahaahaa Ne Kadar Acaip !

Recommended Posts

ZULA !

benim içim öyle demişsin böyle demişsin bir önemi yok bence

beni forumda senden daha yakın bilenler sesin söyledikerlini güler geçerler

ben sizin sapıklığınız meydan çıkarmaklık için bunları söylüyorum

sizlersiniz sizler demiyor musunuz

13 lük bir kızla evliyken zeynebi aldı seksine düşkün şehvetine tutkun peygamber diyen sizler değil misiniz ?

ben de diyorum

öyle mi dersin ey dinsiz !

şimdi dikket et şöyle bir düşün ! diyerekten sizlerin sapık düşünceleriniz ayna olarak bunları size söyledim

yoksa.. toplumun genelindeki erkeklerin düşüncelerine hallerine tercüman oldum diye

bana kızıyor musunuz ?

yapmayın etmeyin..

hiç kimse ben kendimi bilmiyorum diyemez

28 in üzerine olan insanlar

yani bir insan ahhh bugünkü aklım olsaydı 5 sene evvel bu işi böylemi yapardım diye aklını yeren insalar

yani kendini bilen insanların hallerini güzlece tetkike derseniz görüsünüz ki

bunların içiinde sakladıkları 1000de 999 dur.. dışarı çıkardıkları 1000de birdir..

999 u dışarıya çıkmak için sıra bekler...

halbuki hakiki dindarlar...

aklı attıklarından dolayı

akıllarını yermezler..

akıl beni kadırıyormuş derler..

bugünde beni kandırıyor.. 5 sene evvel kandırdığı gibi der

binaenlay aklın benim öneme getirdikleri ufak ufak zevklerdir..

der...

işte görüyoruz dünyada hiç bir şey insan doyurmuyor der..

ne yapar

akıla atar..

Akıldan daha üstün bir varlıka arar

onun gerilik diye tarif edilemez din

akıldan üstün varlık aradığı için !

aklın önüne getirdiği şehvet zevklerini.. hiç kabul eder..

kendi aslına aramaklık bulmak heyecanı ile

aslını taharri eder..

ben acaba kimim der..

kim sürükledi beni bu alem der..

isteyerek gelmedim isteyerekte gitmiyorum demek ki ben esirim der

iradem yok der

bende bu tecelli nerden der..

bu gözüme yani bir direm yağ parcasına taaluk eden.. mili mili grm fosfar şu bu mddeler içerin gözüme

tecelli eden nuru rüyet nedir. der..

Ruyet rüyadır

bu dünya bir rüyadır..

artık bu dünyada gidiyorum

ama nereye ?

bu gözüme tcelli eden bunca görtüntü bunce tecelli nedir der..

bunun aslını nedir der...

kendi aslını aramaklık zevki arar

kendi aslını aramaklık zevkini tadan kimselerde diğer zevkler azap gibi gelir..

bana gören bu bütün mavcdatı Aşktır der

aşkın tecellisi gözümdeki görüntü der

yokluk vucud pazarından.. varlık vucud pazarına

yani Aşk demek vucudun taa kendisidir der

yokluk değil.. vucudun var olması demek bana görünmesi demek.. var olanı görmek demektir aşk der

aşk demek vucudun ta kendisidir der...

gözünü kapdığı vakit yokluk değil

aydıklık görmek ister...

uzar gider benim diyceklerim..

neyseee

anlayabildinse anla !

anlayamadın anlamay çalış !

yoksa hayatta şehvetini sakinleştirmek için yaşarsın

sen değil

bu konuşma sana ona buna değil

mevzi değil tüm topluma ait tüm zamana ait bir konuşmadır...

çünkü değişmez bu söylediklerin

1000 sene evvelki hayat yine o hayattır mana yine o yanı mandır

değişmez

neyse saygılar

içimden geçenleri bir anda yazdım işte

tarihinde Renaultferrari tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 148
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ZULA !

benim içim öyle demişsin böyle demişsin bir önemi yok bence

beni forumda senden daha yakın bilenler sesin söyledikerlini güler geçerler

ben sizin sapıklığınız meydan çıkarmaklık için bunları söylüyorum

sizlersiniz sizler demiyor musunuz

13 lük bir kızla evliyken zeynebi aldı seksine düşkün şehvetine tutkun peygamber diyen sizler değil misiniz ?

-Peygamberin 13 yaşında bir kızı koynuna alıyor biz sapık oluyoruz,

-Peygamberin evlatlığının karısını boşattırıp koynuna alıyor biz sapık oluyoruz,

-Peygamberini savunmak için 13 yaşındaki sabi sübyanın cinsel açıdan olgunlaşmış bir kadına göre daha şehevi duygular uyandırdığını iddia ediyorsun biz sapık oluyoruz,

ya da

-Allahın kullarına 100.000 de bir rastlanacak bir vakada yanlış bir şey olmadığını göstermek için vahiy gönderip bir evliliği yıkıyor ve Zeynebi Muhammetle evlendiriyor. Senin savunmana göre ortada şehevi bir durum olmadığı için iyi kötü kocasıyla geçinip giden bir kadını hayatının geri kalanı boyunca kadınlığını yaşamaktan mahrum bırakıyor biz sapık oluyoruz.

Sen zaten sapıksın kardeşim de bu vakada ya allahın ya da peygamberin de sapık. Seç beğen al.

ben de diyorum

öyle mi dersin ey dinsiz !

şimdi dikket et şöyle bir düşün ! diyerekten sizlerin sapık düşünceleriniz ayna olarak bunları size söyledim

yoksa.. toplumun genelindeki erkelerin düşüncelerine tercüman oldum diye

bana kızıyormusunuz ?

yapyın etmeyin..

Bir sürü erkek ve bir sürü kadın çocukların cinsel hisler uyandırmadığını söyledi ama sübyancılık öyle damarlarına işlemiş varlığının öylesine ayrılmaz bir parçası haline gelmiş ki gerçek bu diye tutturmuş gidiyorsun. Bir şey merak ediyorum. Sübyancı olmayan normal bir insana göre çocuklar cinsiyetsizdir. Cinsellikleri gelişmemiştir dolayısı ile cinsel obje olarak algılanmazlar. Senin küçük kızlara ağzının suyu aktığına göre küçük oğlanlara da sulanıyor olmayasın? Zira onlar da cinsiyetsiz, körpe körpe!

hiç kimse ben kendimi bilmiyorum diyemez

28 in üzerine olan insanlar

yani bir insan ahhh bugünkü aklım olsaydı 5 sene evvel bu işi böylemi yapardım diye aklını yeren insalar

yani kendini bilen insanların hallerini güzlece tetkike derseniz görüsünüz ki

Kendini bilen insanın en ayırt edici özelliği ah öyle yapsaydım böyle yapsaydım demek midir sapık kardeşim? Kavramları çorbaya dönmüş ebleh kardeşim.

halbuki hakiki dindarlar...

aklı attıklarından dolayı

akıllarını yermezler..

akıl beni kadırıyormuş derler..

"Hakiki dindar aklı attığından aklı yermez". Herhalde aklı yetmez diyecektin yanlış yazdın. Haklısın sonuna kadar katılıyorum ne diyeyim. Akıllı adamın dinle işi olmaz.

Akıldan daha üstün bir varlıka ara

aklın önüne getirdiği şehvet zevklerini.. hiç kabul eder..

Çorba kerdeşim akıl ile şehvetin ne alakası var ebleh kardeşim. Şehvet içgüdüsel, akıl dışı bir durumdur kardeşim. Akıllı adam şeriat ülkesinde zina yapıp taşlanmayı göze alır mı kardeşim?!

Geri kalanını devrik cümle ve yazım hatası zulmünden dolayı okumayı reddediyorum.

Sitelerde Paylaş

-Peygamberin 13 yaşında bir kızı koynuna alıyor biz sapık oluyoruz,

peygamberin 22' (ama siz 13 yaşıdan bir kız ile evli) olduğunu siz söylüyorsunu sapıksınız

-Peygamberin evlatlığının karısını boşattırıp koynuna alıyor biz sapık oluyoruz,

peygmaber 22 (sana göre 13 yaşıda) bir kız ile evliyse 35lik halsının kızını alması sapıklık değil

sizin bunu idda etmeniz sapıklıktır

o hareket ümmetine aile içi kavgada kadının tarafının tutulmasının talimdir dediğimiz için biz sapık oluyoruz öyle mi

-Peygamberini savunmak için 13 yaşındaki sabi sübyanın cinsel açıdan olgunlaşmış bir kadına göre daha şehevi duygular uyandırdığını iddia ediyorsun biz sapık oluyoruz,

yooook yooook

ben sizlerin ve toplumdaki erkeklerin hallerine tercüman olduğum için sapık oluyorum dimi

seni gidi seni !!!

-Allahın kullarına 100.000 de bir rastlanacak bir vakada yanlış bir şey olmadığını göstermek için vahiy gönderip bir evliliği yıkıyor ve Zeynebi Muhammetle evlendiriyor. Senin savunmana göre ortada şehevi bir durum olmadığı için iyi kötü kocasıyla geçinip giden bir kadını hayatının geri kalanı boyunca kadınlığını yaşamaktan mahrum bırakıyor biz sapık oluyoruz.

bold olamayn yerde şehevi bir durum olmadını itiraf ediyorsun

sonraki cümlene cecap :

bir erkeğin isteğini ilgisinin alaksını kestiği kadın..

artık toplumdaki her erkeğin söyediği acaip tabire göre

kartlaşmış bir kadın demektir..

toplumdaki ekerklerin ağzında sürekli dönen kelime

kartllaşmış tabiri ile söylemk mecburiyetinde oluyorum

sana anlatmal için

şimdi soruyorum

kartlaşmış bir kadını kim alır...

kartlaşmış bir kadının dışarda sürtmemesi için

aynı yuvada aynı ailede kalması için mümin babanın onu eş olarak tutmasını dediğimiz için biz sapıklık oluyoruz

vay beee

biz sapık

siz sapık değil

ben sana etrafından şuradan buradan kartlaşmış boşanmış ev temizlemeye gelen miyop elleri iş yapmaktan nasırlaşmış kadın örneği pek çok verebilirim

ama vermem

anlıyormusun

anlamıyormusun

bilmiyorum

anlamıyorsan anla..

bilmiyorsan bil

saygılar diğer dediklerine cevap vermek gereksiz

egon için yazmışsın

Sitelerde Paylaş

Nasıl bir kutsal kitap ki,peygamberin cinsel hayatını konu ediyor.Ne kadar dengesiz bir kitap olduğunu siz imzalamış oluyorsunuz.Şunu anlayın artık,adam,yediğini içtiğini,yattığını,kalktığını daha kolay hale getirmek için ayet yazmış.Bu kadarda kör olmayın....

Sitelerde Paylaş

BAAL

bu söylediği cümleyi dinsiz anaarşist cani ırs düşmanı bir kimsede ağzından senin söylediğin gibi söyleyebilir ?

saygılar

Görünün köy kılavuz istemez

gizli şehvet.. insanın gözüne gizlenmiştir.

BAAL !

Sen Allaha yat kalk dua et senin içini benden gizlemiş

zaten hiç birimizin içini birbirimizden gizlememiş olsaydı

sen değil burada benimle yazışmak

kendi arkadaşlarınla ailenle bir arada konuşmaz oturamazdın

Allah ben biliyorun senin içini

nasıl bir insan olduğunu

başkası bilmesin.. gez dolaş konuş otur kalk sohbet et diyor

seni nasıl gizlemişse.. örtmüşse heresi böyle örtmiş Alllah

sen aslında benim içimden geçeni bildiğine inanıyorsun.

sana kalırsa ben toplumca sapıkca kabul edilen bir davranış olduğu için ,

aslında içinden geçeni değilde ,

insanların gözünde beni aklayacak olan şeyi söylüyorum.

Sen buna inanıyorsun.

İşte ''inanç''sahibi olmak böyle insanı manyak yapıyor .

Kendi adıma şunu belirteyim.

İlk ateist düşünceye ulaştığımda her türlü ahlak anlayışına olan saygım sıfırlanmıştı.

Ama insan ateist olarak yaşarkende hayatı düşünmeye devam ediyor.

Başka türlü bir erdeme kavuşuyorsun.

Hayatı başka türlü algılamaya başlıyorsun.

Yaşam kendi doğrularını ,

yapmak istediği asıl hoşuna giden şeyleri sana gösteriyor.

13 yaşındaki bir çocuk ,

senin kendi çocuğun ,kardeşin , akraban vesair olmasa bile,

Onu koruma isteği kendiliğnden içine doğuyor.

Ona zarar verecek birşeyi yapmayı bırak,

başkasından gelecek zarara karşı bile korumak istiyorsun.

taze bir fidanın güneşin ve yağmurun altında özgürce büyüdüğünü görmek

Sana keyif vermeye başlıyor.

tarihinde BAAL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

zındık

hızlı yazıyorum ne yapayım

highona

sen buraya kadar yazılanları okusaydın

şu anda dinsizlerin çırpındığı gibi çırpınırdım

yazıdğın yazılara cevap verenler

peygamberin cinsel hayatın olmadığını farkına vardılar bunun için çırpınıyorlar

anlamıyormusun

sende okusana

Sitelerde Paylaş

zındık

hızlı yazıyorum ne yapayım

highona

sen buraya kadar yazılanları okusaydın

şu anda dinsizlerin çırpındığı gibi çırpınırdım

yazıdğın yazılara cevap verenler

peygamberin cinsel hayatın olmadığını farkına vardılar bunun için çırpınıyorlar

anlamıyormusun

sende okusana

Okudum da yazdım ,yazdığımdanda anlaşılıyor zaten.

Bir evrensel kitapta,peygamberin cinsel hayatının yazması hakikaten saçmalıktır.En kötüsü de sizlerin buna inanması ve toz kondurmamasıdır.Sizin inandığınız gibi bir kitap olması için yaratıcınız tarafından bir anda indirilmiş olması ve içeriğinde çelişkiler olmaması gerekirdi.Kuran bir çelişkiler kitabıdır.20 küsür yılda yazılmıştır.Çünkü,peygamberin cinsel sapıklıklarına meşruluk kazandırmıştır.

Sitelerde Paylaş

Renooooooooo, şimdi sen özetlen bizim 13 yaşında kızları çekici bulduğumuzu ama sırf peygambere çamur atabilmek için bunu inkar ettiğimizi mi söylüyorsun?

Sen sahiden hastasın, bunu hakaret amaçlı söylemiyorum bak.

http://www.dpsikiyatri.com/hastaliklar1144.asp

CİNSEL BOZUKLUKLAR VE CİNSEL KİMLİK BOZUKLUKLARI

Pedofili

Pedofili için en azından 6 aylık bir süre içerisinde 13 yaşında veya daha küçük çocuklara karşı tekrarlayıcı şiddetli cinsel istekler veya uyarılmalar olması gerekir. Pedofilili kişi en azından 16 yaşındadır ve en az kurbandan 5 yaş daha büyüktür. Çocuklarda sarkıntılıkların büyük bölümünü cinsel organların okşanması veya oral seks içermektedir.

Hadi bakalım, bıdı bıdı etme de git bir doktora görün.

Sitelerde Paylaş

highon ziver !

Ey rumuzunu zikretiklerim !

.))

banane yaa !

.))

Alla Alla

ben zavallı dinsizlere ve size tenezzül ettim... ki diğer müslüamnlar emiyor

bak dedim yanlışsın

beni inandıramazsın

peygamberin cinsel hayatın hakkında kuran ayetleri hakkında uydurduğun saçmalıkar ilmen ve aklen tepelenmiştir

ayetlerin cinellik üzerin indirildiğini iddaa etmen kendi sapıklığındır

bak yavrum bir yerde 13 diyorsun bir yerde 13 varken 35 aldı diyorsun

peygamber sehvetine düşkündü diyorsun OLMAZ OLMAZ

iki gözüm

hadi bakıyım satıcı başka kapıya

ben inanmıyorum

diğer kapıya gidip bu sapık fikirlerini satmaya çalış

NOKTA.

Sitelerde Paylaş

Bir adam hem 13 yaşında bir kıza hem de 35 yaşında bir kadına ilgi duyabilir.

Ey beyinsiz akıl fukarası, git bak Arap dünyasına illa kanıt arıyorsan.

Bilim, senin gibileri sapık sayıyor. Adama bak yaa. Sen sahiden kafayı yemişsin.

Nasıl bir yaşam formu olduğunu ciddi ciddi merak ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Bir adam hem 13 yaşında bir kıza hem de 35 yaşında bir kadına ilgi duyabilir.

Ey beyinsiz akıl fukarası, git bak Arap dünyasına illa kanıt arıyorsan.

Bilim, senin gibileri sapık sayıyor. Adama bak yaa. Sen sahiden kafayı yemişsin.

Nasıl bir yaşam formu olduğunu ciddi ciddi merak ediyorum.

ZİVAR !

30'a yakın olmayan---- 20'li yaşlarda ilgi duyar diyorsan ona diycek yok !

40'ından sonra ilgi duyar diyorsan !!! Gülerim .)))))))))))))))))))))))))))

55'inden sonra ilgi duyar diyorsan !! Arkadaşım ellerini yakamda çekermisin

söz yokki sana anlatayım-- lugatta kelimesini bulamıyorum bırak beni ne olur..

Kaçarım senden

saygılar Renaultferrari

Sitelerde Paylaş

Neden Zeyneple Haticeden daha önce evlenemedi? Çünkü Muhammed fakirdi halası zengindi böyle

bir şeye cesaret edemezdi, Zaten fakir olduğu için ihtiyar Hatice ile evlendi. Bulabildiğinin en iyisiydi.

Muhammedin fakir olduğu filan yok. Bu noktada gizlenmeye çalışılan bir sürü şey var, ama kimse eşelemeye gitmiyor.

Muhammed, mekke'nin en zengin ailesinden geliyor. Haşimi. Yani Roma'nın özerk valisi benzeri, kabenin sahibi olan aileden. Bu imtiyazı bizzat romalılardan alıyor bu aile. Amcalarının vs. zenginliği de, malum zaten.

Peki muhammed'in durumu ne? Nedir onu öyle itilmişlik durumuna sokan? Ve acaba gerçekten öyle midir?

Bir ihtimal, muhammed sakattı. Onu tarif eden hikayelere bakarsanız, koca elli, koca ayaklı, gulyabani tipli bir şekil çizerler. Tahminen de çatlağın biriydi. Bir tür "deliyi işletelim" oyununa geldi.

Diğer ihtimaller de elbette mümkün. Örneğin, cahiliye devrini anlatan şeylere bakarsanız, cahiliye kadınlarının evlerine bayrak asıp vs. bir şeyler yaptığını görürsünüz. Öok büyük ihtimalle muhammed bu tür bir katakülle ile abdullahın başında kalmıştı. Muhammedin anasının bir fahişe veya benzeri bir şeyler olması gayet mümkün. Zira islami kaynaklar cahiliyye kadınlarını hep fahişe gibi göstermezler mi? Belki de bu yüzden hor görülmüşte olabilir ki, bu çok daha mantıklı bir ihtimal.

Sitelerde Paylaş

Her Erkek Şu soruyu sorsun kendisine

Ben 55 yaşında iken

13'lük kız varsa yanımda

35'lik hemde evli ... halamın kızı ile evlenmek ister miyim?

Bu soruyu her erkek değilde aklı uçkuruna göre şekillenen erkekler yanıtlayabilir ancak...
Sitelerde Paylaş

Muhammedin fakir olduğu filan yok. Bu noktada gizlenmeye çalışılan bir sürü şey var, ama kimse eşelemeye gitmiyor.

Muhammed, mekke'nin en zengin ailesinden geliyor. Haşimi. Yani Roma'nın özerk valisi benzeri, kabenin sahibi olan aileden. Bu imtiyazı bizzat romalılardan alıyor bu aile. Amcalarının vs. zenginliği de, malum zaten.

Peki muhammed'in durumu ne? Nedir onu öyle itilmişlik durumuna sokan? Ve acaba gerçekten öyle midir?

Bir ihtimal, muhammed sakattı. Onu tarif eden hikayelere bakarsanız, koca elli, koca ayaklı, gulyabani tipli bir şekil çizerler. Tahminen de çatlağın biriydi. Bir tür "deliyi işletelim" oyununa geldi.

Diğer ihtimaller de elbette mümkün. Örneğin, cahiliye devrini anlatan şeylere bakarsanız, cahiliye kadınlarının evlerine bayrak asıp vs. bir şeyler yaptığını görürsünüz. Öok büyük ihtimalle muhammed bu tür bir katakülle ile abdullahın başında kalmıştı. Muhammedin anasının bir fahişe veya benzeri bir şeyler olması gayet mümkün. Zira islami kaynaklar cahiliyye kadınlarını hep fahişe gibi göstermezler mi? Belki de bu yüzden hor görülmüşte olabilir ki, bu çok daha mantıklı bir ihtimal.

muhammed islamı uydurduktan sonra akrabalarının hemen hepsi ile papaz olmuştur. sadece onu ana babasız kaldıktan itibaren yetiştiren ebu talip seviyeli olsa da sahiplenmeye çalışmıştır. bu süre zarfında hatice islam dininin finansörlüğünü üstlenen kişilerin başında geliyor.

islamı uydurmadan öncede yoksuldu, çünkü haticenin kervanlarına başkanlık eden birisiymiş bildiğim kadarıyla. zaten onu yetiştiren ebu talip, zengin akrabaları yüzüne bile bakmıyorlardı muhtemelen.

ilgili kuran ayeti;

Duha/8: Seni fakir bulup zenginleştirmedi mi?

tamamı,

5. Şüphesiz, Rabbin sana verecek ve sen de hoşnut olacaksın.

6. Seni yetim bulup da barındırmadı mı?

7. Seni yolunu kaybetmiş olarak bulup da yola iletmedi mi?

8. Seni ihtiyaç içinde bulup da zengin etmedi mi?

9. Öyleyse sakın yetimi ezme!

10. Sakın isteyeni azarlama!

tarihinde Suicide tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Anbal !

hazreti muhammed hakkında yazdığın senaryolar var yaa

doktorlar senin için... Onu kendi haline bırakın demişler...

neden mi ?

o kadar işin güçün arasında işi kişiselleştirmişsin

banane diyip geçsene

hem sonra hzreti muhammed düşmanında dahi merhamet elini uzatmıştır

o elki sanada uzanmıştır.. merak etme

gönülde onu ister

Allah bu asrın imtihan sulainde ne ibadetide ne orucnu ne şuyunu ne buyuna bakar..

kim beni ve ben beyan edenin muhabbetine talip olucak

imtihan budur

saygılar

suicide ! bu mesajhı yzarken mesaj atmışsın

yazına okumadan getirdiğin ayeti gördüm

onun melaini yazıcam

ayette hatice yazmıyor

ayette

seni fakir buldum diyor fakir bulup sana ginay-ı zatiyemle tecelli etmedim mi diyor Allah

meali bu

neyse yemek zamanı

Sitelerde Paylaş

reno, yine kıt aklınla o iletiye yanıt yazmışsın.. üstelik hatice'den bahsetmesi için ille hatice'nin adını mı anması lazım. kuran'da ebu leheb'in dışında kimsenin adı anılmaz, ne inanan ne inanmayan olarak. ebu bekir'den bile "hani o ve arkadaşı mağarada iken ; 'üzülme allah bizimledir' diyordu." şeklinde ima yapar.

bahsettiği muhammed'in ayetlerde görüldüğü gibi önceleri yetim, doğru yolda olmayan ve yoksul olduğu. sonra onu allah'ın barındırıp (ebu talip), doğru yola eriştirip ve zengin ettiğini, bu nedenle ana babasızları ezmemesi ve yardım isteyen yoksulları azarlamamasını söylüyor.

anlama kıtlığın yoksa tabi. :)

Sitelerde Paylaş

Muhammedin, medyum Memiş gibi sakat olma ihtimali ve Hatice ile evlenmesi bizim açımızdan

birşey değiştirmiyor, ki katıldığı savaşlara bakılırsa sakat olmadığı görülüyor.

Burada önemli olan Muhammedin Haticeden it gibi korkmasıdır. Bunu da Hatice mefta olduktan

sonraki evliliklerinde anlıyoruz.

Ayrıca Muhammed Peygamberliğini kendisinin ilan etmediğini, bizzat Hatice tarafından ilan edildiğini unutmayalım.

Sitelerde Paylaş
reno, yine kıt aklınla o iletiye yanıt yazmışsın.. üstelik hatice'den bahsetmesi için ille hatice'nin adını mı anması lazım. kuran'da ebu leheb'in dışında kimsenin adı anılmaz, ne inanan ne inanmayan olarak. ebu bekir'den bile "hani o ve arkadaşı mağarada iken ; 'üzülme allah bizimledir' diyordu." şeklinde ima yapar.

bahsettiği muhammed'in ayetlerde görüldüğü gibi önceleri yetim, doğru yolda olmayan ve yoksul olduğu. sonra onu allah'ın barındırıp (ebu talip), doğru yola eriştirip ve zengin ettiğini, bu nedenle ana babasızları ezmemesi ve yardım isteyen yoksulları azarlamamasını söylüyor.

anlama kıtlığın yoksa tabi.

Oyy oyyy !

seni beynini yıkayan senin düşünmekten mahrum eden ne kadar kabul ettiğin adamlar varsa

hepsinin Allah mütehakkını versin

seni çok fena kandırmışlar

duha suresin meali öyle verilmez verilemez..

saha dua suresinin mealini yazsam

hayretler içidne kalırsın hayatın boyunca unutamıycağın kadar şaşkın durumda kalırsın

ama geldiğimde yazıcam

yalnız diğer bir yönden bakacak olursan anibalında söylediği gibi hazreti muhammed zengindi.

amcası abdulmattalib boru mu lann...

ağa babası.. peygaöber efendimiz. o hmaye etmiyormuydu...

neyse uzar gider.

benim bu saatlerde işim var 23 bucuktan sonra müsaait olursam yazarım sana duha suresini

renaultferrari gelipte bana neler diycek karşısında bocalamıyım bare diyee git biraz araştı duha suresini..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...