Jump to content

Resimde Islama aykiri bir durum gorebiliyor musunuz?

Recommended Posts

Sexi huri sen kadınmısın erkekmisin yoksa travestimi nesin belli değil iki yüzlü sahtekar senin hangi sözüne itibar edilir.Adam hem kadın kılığında giriyo hemde lan diyo

Biride utanmadan hacım diyo sexi huriye bari uyar ismini değiştir de,sizin aranızda çok normal heralde bu travestilik kadın ismiyle girme falan.

Sen çarşaf giyip kadınların arasına girip sapıklık bile yapmışsındır abaza ateist(sexi huri)senden herşey beklenir.

Lafını bil biraz, akıl fukarası embesil!

Sexy Huri'nin yazdıkları bir tarafınızda patladı, cevap veremeyince de kişisel haklara saldırıyorsunuz.

Böyle davranan yüzlerce insan gördüm, aynı fabrikasyonsunuz. Vız gelir tız gidersiniz...

Yazacak adam gibi bir şeyin yoksa gidip daha az rahatsızlık kaynağı olduğun bir yerde takıl en iyisi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 71
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Niye öyle diyosunuz,

Muhammed Veda hutbesinde "hafifçe dövün" demiş.

Bakın İslam kadına nasıl değer veriyor :P

Kaınların üzerinde sizin hakkınız olduğu gibi onlarında sizin üzerinizde hakkı vardır.Denir veda hutbesinde

dediğin mevzuda şöyle hanımınız istemediğiniz (yanlız bununda ölçüsü var hanımınızı kötü yola itecek iffetine zarar verecek insanlara yasak koyabilir)insanlarla görüşürse 3 kez uyarınız eğer ısrar ederlerse hafifçe dövünüz ama yüze vurmayınız doğrusu Allah adaleti sever.

Sitelerde Paylaş
Nerden biliyorsun dostum, söyler misin lütfen? Kanıt?

Efendimiz hanımlarına asla vurmamıştır.Hatta Hz ayşe ile bir gün tartışmışlar efendimiz Hz ayşenin babasını yanına ebubekirin yanına gidelim hakemlik yapsın demiştir.Bunun üzerine giderler ve başlarlar olayı anlatmaya Hz Ayşe haksızsın Ya Muhammed deyince Ebubekir dayanamamış ve kızına tokat atmıltır efendimiz (asm) ayşenin gözyaşlarını bir yandan silerken bir yandanda Ey ebubekir biz bunun için buraya gelmemiştik demiştir.kesinlikle dinimizde Hanıma şiddeti bırakın sözle rencide etmek dahi yasaktır.Bu adamın kuran okuduğu namaz kıldığı ne malum yapmayın yani

Sitelerde Paylaş
Yazık ya acıyorum o kadınlara islam köreltiyor ve cahilleştiriyor adamı .

ben neden körelmiyor cahilleşmiyorum açıklarmısın bunu bi? demekki islamı uygulama konusunda bi çelişki var ve çelişki bu kadını döven o adamda mevcut.ben kendimi normal bi insan olarak görüyorum ve akli dengem yerinde

Sitelerde Paylaş
ben neden körelmiyor cahilleşmiyorum açıklarmısın bunu bi? demekki islamı uygulama konusunda bi çelişki var ve çelişki bu kadını döven o adamda mevcut.ben kendimi normal bi insan olarak görüyorum ve akli dengem yerinde

Seni de köreltiyor ama sen aşırı körelmiyorsun

ordaki adam islamın veridğği kuralları uyguluyor.

Sen uygulamıyorsan medeniyetli bir müslümansın

Sitelerde Paylaş
Seni de köreltiyor ama sen aşırı körelmiyorsun

ordaki adam islamın veridğği kuralları uyguluyor.

Sen uygulamıyorsan medeniyetli bir müslümansın

o adam bir bedevi dikkat edilise ve bedev,ilerin tam olarak müslüğmanlığını söylemek imksansız biz modern değl normal müslümanız

Sitelerde Paylaş
Kaınların üzerinde sizin hakkınız olduğu gibi onlarında sizin üzerinizde hakkı vardır.Denir veda hutbesinde

dediğin mevzuda şöyle hanımınız istemediğiniz (yanlız bununda ölçüsü var hanımınızı kötü yola itecek iffetine zarar verecek insanlara yasak koyabilir)insanlarla görüşürse 3 kez uyarınız eğer ısrar ederlerse hafifçe dövünüz ama yüze vurmayınız doğrusu Allah adaleti sever.

Siz ne komik insanlarsınız yahu,

Sen buna hak mı diyorsun şimdi?

Ona bakarsan kölelerinde bağzı hakları var, nolmuş?

Bir insanın birey olma hakkını, özgürlüğünü elinden aldıktan sonra altın kafese koysan ne yazar?

Sitelerde Paylaş

resim islama uygun.

ancak, o çarşaflı kadınlar normal giysili olsaydı

dörtte bir oranında kalıcı bir erkek kıtlığı olsaydı

dört kadının hepsi de başkalarıyla kırıştırdığı halde adamın servetinden faydalanmak için boşanmayı reddetselerdi ve buna birkaç kere uyarıldıkları halde devam etselerdi...

sanırım ancak o zaman Kuran'a uygun olurdu.

Sitelerde Paylaş
eğer ısrar ederlerse hafifçe dövünüz
kesinlikle dinimizde Hanıma şiddeti bırakın sözle rencide etmek dahi yasaktır.
Usteki iletinde hafifce dovulebilecegini soylemissin, alttaki iletinde siddet uygulamak bir yana, sozle bile rencide edilemez demissin. Kafan guzel mi senin?
Sitelerde Paylaş
Cevap verdimya dingil alexios sendemi travestisin yoksa dernek falanmı kurdunuz ordanmı yazıyosunuz sexihuri senin sevgilinmi cevap ver bu sorulara.Utanmazlar siz türk olamassınız.

Hastalıklı insanlarsınız siz aids gibi virüsler hep sizden bulaşıyo.

Sen kimsin ki benim Türk'lüğüme dil uzatıyorsun. Senin gibi zavallılardan öğrenicek halim yok Türk olmayı bu yaştan sonra. Ayrıca Türk olsam ne farkeder olmasam ne fardeker, önemli olan akıl sahibi olmak. Gidip bir şeyler oku, adam ol. Travestilere neden bu kadar kafayı taktığını anlayamadım... Sanırım, bir varoş köşesinde üç tanesi üzerinden fln mı geçti?...

Neyse, beni ilgilendirmiyor o kadarı... Kaybol...

Sitelerde Paylaş
O yobazın kıçından çıkarıp daha sonra islam bunu emrediyor diyenlerin kıçına sokacaksın ki hak yerini bulsun.Objektif olalım lütfen.

Bu konuya yorum yapmak için değil, resime ve yorumlara bakmak için gelmiştim ki şimdi alıntısını yaptığım ileti garipsenmeyecek gibi değil..

Objektif olmak adına, ki buna objektif olmak denilebilirse, kadınlarını çarşafa bürümüş olan bir adamın, kadınlara dayak atması sebebiyle o adama haklı olarak yobaz deyip kıçına sopa sokmak gerektiğini yazan arkadaşa, resimdeki kadınlara her ne sebeple olsun yapılmaması gereken bir şekilde şiddetle, ayrıca büyük bir şiddetle karşılık veren adamı savunarak böyle söylenmesi nedir?

Bu resimdeki kadınlara dayak atan adamın neresi savunulabilir?

Böyleyse islam bunu yaptıracak kadar korkulacak birşeydir demekki...

tarihinde karahayal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sexy Huri... ve bilip görmeden karşıt olduğunuz için bu tarz her habere zıplayanlar.....

- Bu resmin orjinal kaynağı nedir..?

- Resimde kadınlar hiçte dayak yiyor gibi durmuyor.. Adamın sopa ile kadını dövdüğünü gördünüz mü; yoksa her gün gazetelerde gördüğümüz yalan başlıklardan birisi mi bu.?

- O adam kadınlar ile birlikte halı silkiyor olamaz mı..? yada başka bir şey yapıyor olamaz mı..?

Varsa biraz şeref ve haysiyetiniz ve varsa bir takım değerleriniz.. Onlar üstüne yemin edebilirmisiniz bu adamın sopa ile o kadınları dövdüğünü..!

Sitelerde Paylaş

Ve ayrıca bu islamla alakalı değildir.. Cehaletle alakalıdır.. Hem objektiflikten bahsedip; Hemde böyle yalan yanlış ve hakikatini tam bilmediğiniz görüntüleri islama karşı kullanmakla elinize birşey geçmez... Çünki biz İslamın özüne ve haikatine inanmışız... Birkaç cahilin yanlış uygulamaları islamı bağlamaz....

Sitelerde Paylaş
Ve ayrıca bu islamla alakalı değildir.. Cehaletle alakalıdır.. Hem objektiflikten bahsedip; Hemde böyle yalan yanlış ve hakikatini tam bilmediğiniz görüntüleri islama karşı kullanmakla elinize birşey geçmez... Çünki biz İslamın özüne ve haikatine inanmışız... Birkaç cahilin yanlış uygulamaları islamı bağlamaz....

Kadını dövmenin neresi islama aykırıdır?

Nisa süresi:34. Allah'ın insanlardan bir kısmını diğerlerine ÜSTÜN KILMASI sebebiyle ve mallarından harcama yaptıkları için ERKEKLER KADINLARIN YÖNETİCİLERİ ve koruyucusudur. ONUN İÇİN İYİ KADINLAR İTTATKARDIRLAR. Allah'ın kendilerini korumasına karşılık gaybı koruyucudurlar. BAŞ KALDIRMASINDAN ENDİŞE ETTİĞİNİZ KADINLARA öğüt verin, onları yataklarda yalnız bırakın ve DÖVÜN... EĞER SİZE İTAAT EDERLERSE artık onların aleyhine başka bir yol aramayın; çünkü Allah yücedir, büyüktür.

O resimde kadınlar dayak yiyorlar halı falan sirkelendiği yok.

Videoyu izlemiştim.

Cehalet bunların islama uymadığını söylemektir.

Bu inandığı dinden haberi olmamaktır.

Sitelerde Paylaş
Sexy Huri... ve bilip görmeden karşıt olduğunuz için bu tarz her habere zıplayanlar.....

- Bu resmin orjinal kaynağı nedir..?

- Resimde kadınlar hiçte dayak yiyor gibi durmuyor.. Adamın sopa ile kadını dövdüğünü gördünüz mü; yoksa her gün gazetelerde gördüğümüz yalan başlıklardan birisi mi bu.?

- O adam kadınlar ile birlikte halı silkiyor olamaz mı..? yada başka bir şey yapıyor olamaz mı..?

Varsa biraz şeref ve haysiyetiniz ve varsa bir takım değerleriniz.. Onlar üstüne yemin edebilirmisiniz bu adamın sopa ile o kadınları dövdüğünü..!

Evet arkadasim.. sen cok akillisin..cok kotu kenara sikistirdin beni..tuhh yaa tongaya bastim simdi..

harbiden adam hali silkeliyormus..biz kadini dovuyor zannetmisiz..

buyrun diger resimler...

beating5.jpg

beating2.jpg

beating3.jpg

beating4.jpg

Resimde iki bekci burkasini halkin ortasinda acan kariyi dovuyorlar..Simdi bunun Islamla bir alakasi yok ise ne ile alakali?

Cahillik mi? Peki bu insanlari boyle cahil kilan nedir? Akil mantik sahibi bir insan icin cevaplamasi zor bir soru degil aslinda...

Sitelerde Paylaş
Evet arkadasim.. sen cok akillisin..cok kotu kenara sikistirdin beni..tuhh yaa tongaya bastim simdi..

harbiden adam hali silkeliyormus..biz kadini dovuyor zannetmisiz..

buyrun diger resimler...

beating5.jpg

beating2.jpg

beating3.jpg

beating4.jpg

Resimde iki bekci burkasini halkin ortasinda acan kariyi dovuyorlar..Simdi bunun Islamla bir alakasi yok ise ne ile alakali?

Cahillik mi? Peki bu insanlari boyle cahil kilan nedir? Akil mantik sahibi bir insan icin cevaplamasi zor bir soru degil aslinda...

insan şu resimlere bakınca üzülüyor ya şu allahın işine bak insnaları sapıttıran pislik.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...