Jump to content

Guzel insanlar kolay gelsin.

Recommended Posts

Merhaba :-)

cok sevindim sizleri gördugume ,

her sey yolunda ,ben bomba gibiyim..

Isim hala inanmak degil ögrenip anlamaya calismak anladigimi kabul etmek..

Guzel paylasimlarda bulusmak dilegiyle arkadaslar.

Sitelerde Paylaş

Kimler var daha burda ??

:-)))

Nefretit le zork burdami?

Kac gundur bakiyorum ne bir tane kirmizi gördüm nede mavi.

Modlar adminler nerde??

Suicide çok güzel açıklamış..

Sen yokken sevgili Serabis, foruma bir TIR çarptı geçen sene. Bütün modları, adminlar taru mar etti.

Şimdi her katılımcı aynı düzeyde. Üye...

Zork buralarda yazmayalı aradan yıllar geçti.

Belediye zehirledi diye bir dedikodu çıktı ama, bence o zenginleşti ve İslam'a geçti. Yatsıyı kılarken görenler olmuş..

Zork'u ben de özledim aslında.. Sen epeyidir yoktun..

Askere mi gitmiştin, yoksa hapiste miydin?

Sitelerde Paylaş

Hadi ya nasil tir carpti,nasil her kes ayni duzeyde anlamadim..

Admin, Mod yokmu artik

Haci dayi özledim seni ya.Ben senden evrimi ögrendim :-),ne askerdeydim ,ne hapiste Muslumanlarin icine dalip onlarla takildim 1,5 sene..

Cahil kardeslerimi ancak böyle anliyabildim hatalari görebilmem icin yapmak zorundaydim..

Suicede tesekkur ederim kardes ,iyiki ben yokdum kazalardan en hasarli hep ben cikarim cunku bu sefer yirttim galiba:-)

Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Serabis. Kazada sana bir şey olmazdı, merak etme. Uzaklardasın.

İyi görünüyorsun, umarım cahil kardeşlerimizi bir parça aydınlatabilmişsinidr. Sen iki taraflı da bakabilme şansına sahipsin çünkü.

Kadro bıraktığın dönemdeki gibi aşağı yukarı. Senden sonra gelen giden arkadaşlar oldu ama, eski kadro duruyor. Yani adminler de modlar da sağlam.:) Renkler normal üyelerle eşitlendi sadece, iyi de oldu.

Tekrar hoşgeldin..

Sitelerde Paylaş

Haci dayi özledim seni ya.Ben senden evrimi ögrendim :-),ne askerdeydim ,ne hapiste Muslumanlarin icine dalip onlarla takildim 1,5 sene..

Cahil kardeslerimi ancak böyle anliyabildim hatalari görebilmem icin yapmak zorundaydim..

Selam Serabis,

Bu sözlerini tam anlayamadım.

Bana artık müslüman olduğunu, bu yüzden ateist foruma artık takılmayacağını belirtmiştin.

Gerçi ben sana 1-2 ay inanmadım ama sonra facebook olsun başka yer olsun, paylaşımlarını görünce inandım.

Fakat şimdi öyle bir cümle kurdun ki anlayamadım birader :)

1.5 senedir müslüman ayağına yatıp milleti kandırdığını mı söylüyorsun ?

Ne bu şaka mı kardeş.

Sitelerde Paylaş

Cok merak eden Müslüman Kardeslerime .

Ben Müslümanim ,eskidende bir yaradani birakmamisdim.Simdik ögretisinide kabul ettim.

Amma benim kabul ettigim ögretiyle sizin bildiginiz ögreti arasinda daglar kadar fark var ,hadisleri kabul etmiyorum,hadislere göre yaratilmis bir MUHAMMEDI kabul etmiyorum.BU hadislerin sekil verdigi dini kabul etmiyorum.

Orda babalar gibi HZ Kurani kerim duruyor.Onunda piyasadaki bir tane yorumunu kabul etmiyorum.1,5 senedir kelime kelime ben bu kitabi ceviriyorum.

Ve bu kitabin icinde ne 9 yasinda ayse geciyor ,ne cennette bana verilcek dik memeli yavrular geciyor,nede onun bunun elini ayagini kes cöle at gibi bi tabir kullaniliyor.

Anti ateist cok acele yazmissin dusunceni ,daha bi merhaba demistim sirf eski arkadaslara.

Bir konuya girseydim görurdun dusuncelerimi..

Neyse isim var simdik.Ocahil dedigim muslumanlarda iste böyle kendilerinde baskalarinin imanini ölcme gibi cureti buluyorlar.Daha akilli ol kardes ,her kes kendinden sorumlu bu dunyada ,saklana saklana bi dinmi kaldi arkasina .Inandiklarimi belirttigimden beri icine tabi oldugum demokrat ortamdan dislandim.Bu dusuncelerle muslumanlarla arkadas olamazsin,ateistlerle olamazsin,demokratlarla olamazsin..

Inanmiyorum demek aslinda bu toplumda insani yukseltiyor inaniyorum demek degil .

Iyi dusun bunu bi.

Rabbim varsa hatam affetsin benide sizide.

Sitelerde Paylaş

Ben ne cahilim ne de iman ölçen bir cihaz.

Yaptığın konuşmadan bunu anladım ve ona göre cevap yazdım.

Her aklı başında olan insan da bunu anlar ve anladı da.

Ha milleti kandırmışsın ha yalan söylemişsin.

Hiç umrumda değil.

Ne insanlar gördük ateist kılıgında müslüman, müslüman kılığında ateist.

Burada şahsi değil genel manada konuşuyorum. Suçlama yada sorguda yapmıyorum.

Sana tek bir cevap hakkım vardı, o da tepki cevabıydı. Bende onu dile getirdim yukarıda.

Gerisi beni ilgilendirmez.

Buradaki tek suçum aceleci davranmak oldu. Bu da insanlık hali sanırım.

Neyse yanlış anlaşılma oldu ve giderildi.

Bu arada her hadise inanan cahil de değildir.

Neyse.

Sitelerde Paylaş

Her hadise inanan ,hadislere supheli yaklasmadigi icin dusunemeyen insandir,Dusunemeyen insan cahildir.Bizim aramizdada tonla var bundan..

her şey breylerin kararına bağlı kişileremi teslim olacak yoksa yaradanamı bütün mesele budur.

Sitelerde Paylaş

Vay be daha yeni ögrendim forumun basina gelenleri

Ulannn hangi geri zekali MUSLUMAN verdi burayi mahkemeye,hangi dar dusunceli geri yapti bunu.

Insanlar fikirlerini özgurce belirtemeyceklermi.

Ben dinimizi bu ateistlerden ögrendim Allaha bin sukur onlardan ögrendim eger bizim cahillerden ögrenseydim bu gun suruye bagli bi kuzu olurdum..

Sen dininin kökunde yatan ahlaksizliklari bu dine isnad edilen sahtekarliklari görme bunu dile getirenleri mahkemeye ver

yuhhhhh ulan sizin topunuza muslumanim diye geziyonuz birde..

Benim bu muslumanlarla bi alakam yok,esefle kendimi ayiririm onlardan.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...