Jump to content

Sadede Gelin Müslümanlar

Recommended Posts

ya ben bişeyi anlamıyorum burda dikkat ettim bütün atesitler islamı kötülüyor diğer dinlere bişey yok.hayırda biz bütün dinler aynı Allaha inanıyoruz siz niye sadece bizim inancımıza laf söylüyorsunuz kaldıki mantıklı bi konuşmada yok sadece hakaret

Sitelerde Paylaş
  • İleti 77
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ateist, adamlar ısterse asarda keserde sana ne hepsıne Allah emretmıyormu İnsanı yaratıyor!! sonrada hayvan gıbı ölmesını ızlıyor izlemeyı brak bundan zevkte alıyordur ama insanın keyfı oldurulmesınede ızın vermıyor. kendı ısteyıyle oldurulmelı ve hemcınsı tarafından çunku bu daha cok zevk verıyor bazen tek tek bazende 100 lercesı bırden. seytanı yaratıp sonradan lanetlıyor mort edıyor. habıl ve kabılı kardes olarak yolluyor sonra kardes katlını ızlıyor. nuha gemı verıyor sonrada dıyerlerını boguyor. semavıdınlerı hep orta doguya yolluyor once ıbranı sonra hırıstıyan sonrada arap oluyor. ne yapıyor??????????? kafasına gore takılıyor carpe diem :D

Sitelerde Paylaş
Irakta su an her batili devletin ajanlari antaraman yapiyorlar belki Türkiye icin , irakta huzur olsa ve demokrasi abd hangi sebeble kalacak , maksat kaos yapmak hani isa diyor ya ben kilic getirdim.

irakta her gün bomba patliyor hani isa diyyor ya benim tanrim atestir , ben dunyaya ates getirdim , atesle vaftis yapcam ,

her gün basi kesilmis insanlar bulunuyor hani isa diyor ya bana inanmayanlar hayvanlar gibidir hayvanlar gibi bogazlayin

kaos savas kan missiyonerlik icin ön sartlar dir .

tarik aziz nerde su an , biliyorsunuz kendi bir hiristiyan .

Ya arkadaşım geç bunları .. biz orda ilahi bi elin olduğunu zaten biliyoruz .. benim bahsettiğim müslümanların buna kanmışlığı .. ve her pazar yerinde patlayan bombalarla kitle katliamları.. bu intihar bombacıları müslümanlar(!) .. orda millet birbirine düşmüş durumda .. ne kadar ölü olduğu bilinmiyo bile(!) .. banane isadan musadan .. benim sorum müslüman halk nasıl bu oyuna geldi! .. müslümanlığın geri kalmışlığının daniskası ordaki görüntüler.. bi halk ancak böyle kandırılabilir .. ve bu hem ordaki müslümanın cahilinden hemde bunu müslümanlık adına yapmasından ileri geliyo!! .. tabii müslümanlık adına yapması zaten cahilliğinden kaynaklanıyor.

Sitelerde Paylaş
ya ben bişeyi anlamıyorum burda dikkat ettim bütün atesitler islamı kötülüyor diğer dinlere bişey yok.hayırda biz bütün dinler aynı Allaha inanıyoruz siz niye sadece bizim inancımıza laf söylüyorsunuz kaldıki mantıklı bi konuşmada yok sadece hakaret

Sitede fazla hristiyan yok ondan böyle oluyo .. yoksa hristiyanlar müslümanlardan daha beterler .. yoklar ki yazmıyoruz ne yapalım.. yazsakta cevap veren olmaz.

tarihinde sangre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

''trrochristlerin yapdigini Islama mal edemesin , bunlar Islama saldirmak ve Islami kötülemek icin yapilan islerdir , adam türban takip adam kesiyor bunu hiristiyanda yapa bilir dimi bu Islami kara lamak icin ispatmidir ?'' -ennazzam-

evet haklısın baskalarıda yapabılır fakat vıdeodakılerınde baskalarının ısı oldugunu soleyemezsın yada umarım solemezsın kı ıslam bunu kabul edıyor. haklı gerekcelerı var. Kuran. emredıyor ayetlerde bunu gosterıyor.

Sitelerde Paylaş
Ya arkadaşım geç bunları .. biz orda ilahi bi elin olduğunu zaten biliyoruz .. benim bahsettiğim müslümanların buna kanmışlığı .. ve her pazar yerinde patlayan bombalarla kitle katliamları.. bu intihar bombacıları müslümanlar(!) .. orda millet birbirine düşmüş durumda .. ne kadar ölü olduğu bilinmiyo bile(!) .. banane isadan musadan .. benim sorum müslüman halk nasıl bu oyuna geldi! .. müslümanlığın geri kalmışlığının daniskası ordaki görüntüler.. bi halk ancak böyle kandırılabilir .. ve bu hem ordaki müslümanın cahilinden hemde bunu müslümanlık adına yapmasından ileri geliyo!! .. tabii müslümanlık adına yapması zaten cahilliğinden kaynaklanıyor.

yobazlik cahilik konusunda haklisin.

ve her pazar yerinde patlayan bombalarla kitle katliamları.. bu intihar bombacıları müslümanlar

bombayi yerlestiriyorlar patladiktan sonra x kisi yapti oluyor.

Sitelerde Paylaş
''trrochristlerin yapdigini Islama mal edemesin , bunlar Islama saldirmak ve Islami kötülemek icin yapilan islerdir , adam türban takip adam kesiyor bunu hiristiyanda yapa bilir dimi bu Islami kara lamak icin ispatmidir ?'' -ennazzam-

evet haklısın baskalarıda yapabılır fakat vıdeodakılerınde baskalarının ısı oldugunu soleyemezsın yada umarım solemezsın kı ıslam bunu kabul edıyor. haklı gerekcelerı var. Kuran. emredıyor ayetlerde bunu gosterıyor.

romalilar yeni ahit

7 Ama benim yalanımla Tanrı'nın gerçeği O'nun yüceliği için daha açık şekilde ortaya çıkmışsa, ben niçin yine bir günahkâr olarak yargılanıyorum?

8 Bazılarının bizi kötüleyerek, söylediğimizi ileri sürdüğü gibi niçin, «Kötülük yapalım da bundan iyilik çıksın» demeyelim?

Ama benim yalanımla Tanrı'nın gerçeği O'nun yüceliği için daha açık şekilde ortaya çıkmışsa---------yalan soylemek helal

Kötülük yapalım da bundan iyilik çıksın---------------kötülükte helal

terrochrist mantik iste bu

Sitelerde Paylaş
romalilar yeni ahit

7 Ama benim yalanımla Tanrı'nın gerçeği O'nun yüceliği için daha açık şekilde ortaya çıkmışsa, ben niçin yine bir günahkâr olarak yargılanıyorum?

8 Bazılarının bizi kötüleyerek, söylediğimizi ileri sürdüğü gibi niçin, «Kötülük yapalım da bundan iyilik çıksın» demeyelim?

Ama benim yalanımla Tanrı'nın gerçeği O'nun yüceliği için daha açık şekilde ortaya çıkmışsa---------yalan soylemek helal

ennazam burda haklısın.evangelistler yaptıklarına bu şekilde kılıf buluyorlardır muhtemelen. <_<

Sitelerde Paylaş
Sitede fazla hristiyan yok ondan böyle oluyo .. yoksa hristiyanlar müslümanlardan daha beterler .. yoklar ki yazmıyoruz ne yapalım.. yazsakta cevap veren olmaz.

vermezler tabi şahsen ben şe yazan üsluplara cevap vermem neden kendni bilnez küfürden başka bir şeyden anlamayannnn insanlarla muhatap olayımki

Sitelerde Paylaş
11 Eylül , CIA işi çıkmıştır bu salak filim müslümanlara atıyor bu suçu.

Ateist kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmaz

Dünyada bir sürü hikâye var.

Ülkelerinde bir fırtına çıkınca yardım götürmeleri iki hafta sürüyor, Irak'a girip ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar, binlerce asker kaybediyorlar. Böyle beceriksiz insanlar kontrollü yıkım gerçekleştirmek için binaların bir çok katında temelden uzanan kalasları kestiler, eş zamanlı patlayıcı tatbikatı yaptılar, yolcu uçaklarına kimliği belirli fanatik müslümanları yüklediler, gidip kulelere ve başka yerlere çarptırdılar, yüzlerce insan uçaklarda, binlerce insan binalarda, bir sürü insan binaların etrafında, yüzün üstünde insan pentagonda öldü, kendi ekonomilerini birkaç sene geri götürdüler.

Buna inananlar da var, Muhammedin bir atla cennete uçtuğuna da.

Sitelerde Paylaş
Bize bu dünyada, bir tane örnek gösterin ve deyinki, bu topluluk, müslümanligi dogru uyguluyor.

Bizlerde o verdiginiz örnekten yola cikarak, dogru uygulayip uygulamadiklarini ve insanliga yakisir bir toplulukmudur bunlar diye tartisalim.

Toprak bir tane olduğu halde; o toprakta acı biber tatlı biber, sivri biber dolma biber yetişince burada farklılık toprakta mı yoksa her biri kendine göre topraktan beslenerek kendi özelliğini yansıtmasında mı?

Her insan topluluğu ve millet kendilerine göre Kur'andan besllenerek aslıda ittifak edip teferruatta ayrılıklarla emel etmektedirler.

O halde bu durum insanlığın ve dünyanın bir gereğidir. Yani insanalr belli bir kültür, seviye ve sosyal çevre ile değil farklı farklı olgularla beslendiği için bu farklılıkların oması gayet normaldir..

Ama bununla birlikte İslamiyete aykırı, insanlığa aykırı gelişmeler olursa o zaten İslamiyetin emri değildir, müslümanalr yapıyor diye..

Sitelerde Paylaş
romalilar yeni ahit

O alıntı sanırım Romans 3. kitaptan yapılmış.

http://www.allaboutgod.com/truth/romans-3.htm

New Living Translation (NLT) incilden alıntı:

Apostle Paul konuşuyor:

7 "But," some might still argue, "how can God judge and condemn me as a sinner if my dishonesty highlights his truthfulness and brings him more glory?"

8 If you follow that kind of thinking, however, you might as well say that the more we sin the better it is! Those who say such things deserve to be condemned, yet some slander me by saying this is what I preach!

-----------------

7 Kimi şöyle birşeyi savunabilir, "Benim yalancılığım onun gerçekliğinin altını çiziyorsa ve onu daha da şanlı kılıyorsa nasıl olur da beni günahkâr olarak suçlayabilir"?

8 Fakat böyle bir düşünce izlerseniz dersiniz ki ne kadar günah işlesek o kadar iyidir! Böyle şeyler söyleyenler mahkûm edilmeye layıktır, kaldı ki bazıları bunun tarafımdan vaaz edildiğini söyleyerek bana iftira atıyor!

3:7yi okuyup 3:8in üzerinden sazan gibi atlayanlar "terrochrist" falan oluyorsa Kur'anın tamamını okuyup ezberleyip sonra kendini patlatanlar ne oluyor?

Sitelerde Paylaş

Aynı Allah'a mı inanıyorsunuz? Yani hıristiyanlar cin yaratan Allah'a, müslümanlar da şahsen dünyaya gelip insanlığın acısını çekmiş Allah'a mı inanıyor?

Sitelerde Paylaş
Aynı Allah'a mı inanıyorsunuz? Yani hıristiyanlar cin yaratan Allah'a, müslümanlar da şahsen dünyaya gelip insanlığın acısını çekmiş Allah'a mı inanıyor?

Müslümanlar yaratıcıları olan Allaha inanırlar tabiki yahudiler ve hristiyanlarda br yaratıcıları olduğunu bilir ve inanırlar.Yanlız hristiyanlar testis inancıyla kainatı yaratan bu kudreti 3 e bölmüşler baba,oğul,kutsal ruh diye bu şekilde bir sapkınlıktanda anlaşılacağı üzre hristiyanlık bozulduğu için batıl bir din olmuştur.

Sitelerde Paylaş
Bize bu dünyada, bir tane örnek gösterin ve deyinki, bu topluluk, müslümanligi dogru uyguluyor.

Bizlerde o verdiginiz örnekten yola cikarak, dogru uygulayip uygulamadiklarini ve insanliga yakisir bir toplulukmudur bunlar diye tartisalim.

Güzel soru, ama bu soru herkes için geçerli..

Milli gelir iyi değilse, orta sınıf azsa, Piramit hakimse hangi topluluk olursa olsun kötü olacaktır..

O meşhur deneyde, Farelere bile az yiyecek verilince sürtüşmenin alasını yaşamışlar..

Sitelerde Paylaş
sivilleri Müslümanlarmi öldürmus , holandalilar kac sivil öldürmus ona bak bi güney afrikadan basla sonra endonesyaya bak .

sivileri öldürün kim dedi ????

Islam tarihinde toplu katliyam diye bir sey yok .

Emin ol vardır.

Sitelerde Paylaş
Ne savasindan bahsediyorsun sen yahu? Hicmi utanma yok, hicmi mantik yok. Atatürk ü agzina almadan önce, git agzini calkala. Atatürk sivillerimi öldürmüstür?

Bu serefasizlerin yaptiklarina savasmi diyorsun sen?

Nasil kiyaslarsin bunlari?

ennazzam doğru söylüyor.ayetlerde geçen nefsi müdafa olayını atatürkte uygulamış asla haddini aşıp ileri gitmemiştir.atatürkte örnek bi müslüman diyebiliriz. sonra fatih sultan mehmet ve osmanlı devleti adaletiyle yıllarca 3 kitayı elinin altında tutmayı başarmıştır..

Sitelerde Paylaş
ennazzam doğru söylüyor.ayetlerde geçen nefsi müdafa olayını atatürkte uygulamış asla haddini aşıp ileri gitmemiştir.atatürkte örnek bi müslüman diyebiliriz. sonra fatih sultan mehmet ve osmanlı devleti adaletiyle yıllarca 3 kitayı elinin altında tutmayı başarmıştır..

evet öledir ama kurana göre yönetmemiştir.

Fatih sultann mehmed Kuranda daha adaletliydi.

Sitelerde Paylaş

atatürk müslüman mı?ulan cevap vermekten bıktım ya.

kafanızı cebinizden çıkarın. :lol:

:lol:

Sitelerde Paylaş
Müslümanlar yaratıcıları olan Allaha inanırlar tabiki yahudiler ve hristiyanlarda br yaratıcıları olduğunu bilir ve inanırlar.Yanlız hristiyanlar testis inancıyla kainatı yaratan bu kudreti 3 e bölmüşler baba,oğul,kutsal ruh diye bu şekilde bir sapkınlıktanda anlaşılacağı üzre hristiyanlık bozulduğu için batıl bir din olmuştur.

testis teslis olcak,sanırım aceleyle yanlış yazmıssın.

testis t.aşak dediğimiz şeyin ilmi literatürdeki adı. :blink:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...