Jump to content

Yakışır Recebin Oğluna.

Recommended Posts

''YAKIŞIR OĞLUMUZA''

Babası başbakan olduğu yıllarda o'nu bir işadamı, hayrına ABD'de okutuyordu. Olsun !..

Birkaç yıl önce ABD başkanı BUSH o'na Dünya Bankasında iş bulmuştu. Olsun !..

Evvelce evi, arabası falan yoktu.Şimdi trilyonluk evleri, arabaları hatta gemicikleri var.Olsun !..

Aşağıdaki gibi bir ''bakkal dükkanına'' ihtiyacı vardı, Allah onu da verdi !..

OLSUN, YAKIŞIR OĞLUMUZA !..

Babasının televizyonlara çıkıp :

''Mahallelerdeki bakkal dükkanlarını kapatın'' demesinin sebebi şimdi anlaşılıyor.

---------------------------------------------

(Tezgah böyle hazırlanır. )

YAKIŞIRRRR BEEE !.. Kimin oğlu o !..

BİM marketlerini Başbakanın 28 yaşındaki oğlu aldı.

Bakkallar kapanıyor,

Bildiğimiz gibi ilaçlar da artık, marketlerde de satılacak.

Tabi her markette değil. Şimdilik sadece BİM Marketlerinde.

Bugünkü bu görüntünün temelleri taa iki yıl öncesinden atılmaya başlanmıştı.

Bildiğimiz gibi 2-3 yıl öncesi itibariyle BİM marketleri bu kadar yoğun değildi.

Ama, Bugün 30 bin nüfuslu küçük bir ilçede bile, 6-7 bazılarında 8-9 şubesi olan BİM marketleri, bu ilaç paradigmasının uzantısı olarak çoğaltılması işlemi şuurlu şekilde gerçekleşti.

Bildiğimiz gibi Cüneyd Zapsu denen biri BİM hisselerini sattı ve bu satış akabinde en büyük payı

Sayın Başbakanın 28 yaşındaki oğlu aldı.

Hani şu 26 yaşında 13 tane şirketin CEO sunu yapabilecek beceri ve kapasite(!)deki oğlu...

Ve bunun diğer temelleri hükümet ile Eczacılar arasında bir ay öncesinde yaklaşık 2000 kalem ilaç üzerinde fiyat anlaşmazlığı yüzünden çıkan sonuçta atıldı.

Mahalle bakkallarıda teker teker kapatılıyor. Vergi indirimi, Kredi, Af , YOOOKKK onlara.

Veeeeeeeeee, ne diyelim, (Tezgah böyle hazırlanır. )

Vatana Millete Hayırlı Uğurlu Olsun .......

Şimdi biliyon dimi,

BİM e verdiğin her kuruş, Erdoğan ailesinin cebine giriyor.

Rakı, Amerikalı'nın.

Finansbank Yunanlı'nın ...

Oyakbank Hollandalı'nın.

Denizbank Belçikalı'nın.

Türkiye Finans Kuveytli'nin.

TEB Fransız'ın.

Cbank İsrailli'nin.

MNG Bank Lübnanlı'nın.

Alternatif Bank Yunanlı'nın.

Dışbank Hollandalı'nın.

Şekerbank Kazak'ın.

Yapı Kredi'nin yarısı İtalyan'ın.

Turkcell'in yarısı Finli'nin Rus'un.

Beymen'in yarısı Amerikalı'nın.

Enerjisa'nın yar ısı Avusturyalı'nı n.

Garanti'nin yarısı Amerikalı'nın.

Eczacıbaşı İlaç, Çek'in.

İzocam, Fransız'ın.

TGRT (Fox) Amerikalı'nın.

Demirdöküm Alman'ın.

Döktaş Fransız'ın.

Süper FM Kanadalı'nın.

Hepsi TÜRKtü.

Sadece 4,5 yıl önce.

Çok önemli ....

B O R...

ASIL DEĞERİ 9 (DOKUZ) trilyon DOLAR DIKKAT 9 MILYAR VEYA

9 MİLYON DEGIL

9 trilyon DOLAR ...

ABD SADECE 40 KIRK MİLYON dolara KAPATACAK.

YAZIKLAR OLSUN ....

KAPTIRANA, verene SUSUP SEYREDENE ... .

ALTI ÜSTÜ BİR MAİL GONDERMEKLE

BU İŞ OLMAZ DİYE Düşünmeyin LÜTFEN.

VATANINI SEVEN

HERKESE gönderelim, Hepinizin Bildiği GİBİ ETİBANK öZELLESTİRİLECEK. .

(VE ALICISI AMERIKA :-)

VE BOR İŞLETMELERİ ETİBANK bünyesinde.

Konulan FİYAT 40 MİLYON $.

LÜTFEN BİR DAHA OKUYUN VE LÜTFEN HERKESE iletin ...

Yaşadığın

DÜNYAYI SORGULAYAMIYORSAN,

BARI ÜLKENİ SORGULA .....

ÖNEMLİ ....

! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ..

Borla çalışan araba üretil di, Türkiye kiskacta.

Arabayi bor madeniyle calistiracak Patentli 600 proje olduğu ortaya çıktı.

TÜRKİYE, dünyada bor rezervinin yüzde 70 `ine sahip

ve Uluslararası teröristler Türkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.

Bana gönderilen bir maili sizinle paylaştım...

Sitelerde Paylaş

B O R...

ASIL DEĞERİ 9 (DOKUZ) trilyon DOLAR DIKKAT 9 MILYAR VEYA

9 MİLYON DEGIL

9 trilyon DOLAR ...

ABD SADECE 40 KIRK MİLYON dolara KAPATACAK.

YAZIKLAR OLSUN ....

KAPTIRANA, verene SUSUP SEYREDENE ... .

ALTI ÜSTÜ BİR MAİL GONDERMEKLE

Of ama ya, hâlâ mı bu zırvalar? Bu mail zincirlerindeki kolpalar bir başka oluyor gerçekten. Forumda yapılacak bir arama ile bu konuya ilişkin eski tartışmalara ulaşmak mümkün olduğundan bunları burada çürütmeye gerek görmüyorum.

Sitelerde Paylaş

1 - hepinizin bildigi gibi ben ruhsuz, kalpsiz, cani bir insanim, cocuklardan ve insanlardan nefret ederim. o yuzden 1. dereceden bir tanidiginiz olmadigi surece bana kan ilani, kanserli hasta, losemili cocuklar hastanesi gibi mailler atmayin. cok fena beddua ederim...

2- cicekten bocekten, dogadan, minik kedilerden ve bebeklerden nefret ederim. duygusuz okuzun tekiyim. bana boyle resim, slayt falan yollamayin; hic usenmem, o kedileri bulur, bi cuvala doldurup denize atarim.

3- vatan hainin onde gideniyim. milliyetci propaganda mailleri veya falanca sitesindeki oylama gibi seyler yollamayin. cok afedersiniz, olimpiyatlarin istanbul'da yapilmasi skimde bile degil.

4- borla calisan araba yapilmis neyime, tuplu sahin alacak param yok. bi de gozunuzu seveyim, kicimizdan element uydurmayalim lutfen.

5- optik iluzyon yollayanin iki gozu onune aksin baska da birsey demiyorum!!!

6- komik resim, karikatur yollamayin. beni guldureni allah guldurmesin mottosuyla yasarim.

7- falanca afrika ulkesindeki ac cocuklara verecek 5 kurus param yok. butun parami romen kadinlarla yerim ben. ormanda 5 kaplan gucundeyim.

8- hic bir dilegimin gercek olmasini istemiyorum; psikopatim ben. budist rahiplerinin kil yun duasiyla isim olmaz. elhamdulillah muslumanim.

9- piyasada ne kadar virus varsa gelsin bilgisayarima bulassin. zaten makine geneleve donmus, gunde bin tane mail geliyo. turklere savas acan manyak rus hackerlar neylesin benimki gibi motor bilgisayari.

10- bundan sonra bana gelen her forward maili gonderen kisiye 10'un logaritmik katlari seklinde geri yollayacagimi belirtirim. ilk mail icin 10, ikinci mail icin 100.... rica ediyorum, adami dellendirmeyin; gerekirse mail bomber alirim. yine de yollarim mailleri.

Sitelerde Paylaş

Herhalde katılımcıların zihinlerinin gerisindeki gizli ajandayla ilgisi bulunduğunu ima etmiyorsun?

Hayır aslında bu haberi yeni okudum mail aracılığı ile, özellikle BİM olayı dikkatimi çekti.

Televizyon seyretmediğim ve evimde televizyonum olmadığı için bu tür haberleri geç duyabiliyorum.

Sitelerde Paylaş

Neden bu paçavra işe yaramaz muhalefet metodunu sürdürdüğünüzü anlamak mümkün değil.

Bu kadar mı değişemeyen kalıplara girdiniz çıkamıyorsunuz?

Yıllardan beri kanı emilen ben.

Geleceği yok edilen çocuklarım.

Bu kan emici sivrisinekler sadece kanımızı emmekle kalmadı bize sıtma mikrobu bulaştırdılar.

Bu hastalıkla mücadele ederken aynı zamanda çocuklarımızı sivrisineklerden ve mikroplarından korumaya çalışıyoruz.

Mücadele metodumuzu beğenmeyebilirsiniz. Şimdilik bu kadar.

İleride daha etkili mücadele metodları geliştirilir.

Teknoloji sürekli ilerliyor. Gerilediği hiç görülmemiş.

Sizi tanımadığım için tahminim şudur. Sıtma hastalığı iyice ilerlemiş biri değilseniz muhtemelen sizde sivrisineksiniz.

Ben can derdinde sivrisinek kan derdinde. Gayet doğal.

Ormanda hayat böyle.

Sitelerde Paylaş

Yıllardan beri kanı emilen ben.

Geleceği yok edilen çocuklarım.

Bu kan emici sivrisinekler sadece kanımızı emmekle kalmadı bize sıtma mikrobu bulaştırdılar.

Bu hastalıkla mücadele ederken aynı zamanda çocuklarımızı sivrisineklerden ve mikroplarından korumaya çalışıyoruz.

Mücadele metodumuzu beğenmeyebilirsiniz. Şimdilik bu kadar.

İleride daha etkili mücadele metodları geliştirilir.

Teknoloji sürekli ilerliyor. Gerilediği hiç görülmemiş.

Sizi tanımadığım için tahminim şudur. Sıtma hastalığı iyice ilerlemiş biri değilseniz muhtemelen sizde sivrisineksiniz.

Ben can derdinde sivrisinek kan derdinde. Gayet doğal.

Ormanda hayat böyle.

Çocukları ve memleketi böyle saçma sapan söylemlerden medet uman sen ve sen gibi b.kböceklerinden kurtarmalıyız kanımca.

tarihinde Galileo100 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çocukları ve memleketi böyle saçma sapan söylemlerden medet uman sen ve sen gibi b.kböceklerinden kurtarmalıyız kanımca.

Fanatizm bir hastalıktır.

Ceplerine beş kuruş girmediği halde birbirilerini öldüren fotbol fanatiklerinden hiç bir farkınız yoktur.

Hatta dahada ileri gidip cebinizden, sırtınızdan geçinen, lüx arabalarla gezen futbol tüccarlarına alkış bile tutarsınız.

Aynı şekilde, kendi fikirlerini bile sarfedemeyen, ülke yönetmek ile ilgili en ufak bir fikri olmayan, 350 küsür milletvekili bir tek kişinin ağzına bakarlar.

İster çıkar amaçlı olsun, ister cahillik, onursuz insanlara sizin gibi fanatikler alkış tutmakla kalmaz onların hırsızlıklarını hem görmezden gelir hemde översiniz.

Çünkü, sizinde birgün onlar gibi ilk fırsatta onursuzluk yapacağınız bir imkanın doğmasını içten içe beklersiniz.

Siz bir fanatiksiniz, savunduğunuz idoloji yanlışta yapsa doğruda yapsa, her zaman arkasındasınızdır.

Normal insanlarla aranızdaki fark, fanatizmin kalın çizgisidir.

tarihinde BOSS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...