Jump to content

Recommended Posts

Atmanın da çözüm olacağını zannetmiyorum. Atılıp geri gelenler de olacaktır. Sanırım en doğrusu moderatörlerin birazcık daha zahmete girip arada sırada başlıkları laf kalabalığından arındırması olacaktır. Eğer çok zahmetli olacaksa moderatör sayısı da artırılabilir.

Sitelerde Paylaş
Atmanın da çözüm olacağını zannetmiyorum. Atılıp geri gelenler de olacaktır. Sanırım en doğrusu moderatörlerin birazcık daha zahmete girip arada sırada başlıkları laf kalabalığından arındırması olacaktır. Eğer çok zahmetli olacaksa moderatör sayısı da artırılabilir.

Kesinlikle katılıyorum.Moderatörler,sık sık forum sayfalarını turlamalı ve gereksiz,alakasız iletileri ayıklamalı.

Sırf bu iş için görevli bir ekip oluşturulabilir!!!

Sitelerde Paylaş
Ben üstlenebilirim bu işi..

Gereksiz mesaj temizleyici zecalufinon..

kehh kehh kehhh.

Evet ben de yapabilirim.Benim gibi detaycı biri, herhalde ortada bir şey bırakmaz..

kehh kehh kehhh.

tarihinde doktor2005 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yalnız yine acizane önerim, böyle bir şey yapılacaksa çelik gibi sinirleri olan, sükunet sahibi kişiler tarafından yapılmalı. Rızaları olursa Rexino, Nektar ve Pıower nickli üyeler yapabilirler. Şimdilik gözüme çarpan bunlar.

Sitelerde Paylaş
Yalnız yine acizane önerim, böyle bir şey yapılacaksa çelik gibi sinirleri olan, sükunet sahibi kişiler tarafından yapılmalı. Rızaları olursa Rexino, Nektar ve Pıower nickli üyeler yapabilirler. Şimdilik gözüme çarpan bunlar.

Rexino'yu çıkar, pawer'ı boşver.

Böyle bir iş için zamanının çoğunu nette geçiren kişi lazım.

Nektar olabilir.

Sitelerde Paylaş

Y. Miroğlu niki silinmemiş ki niye başka nikle giriyor? Uzaklaştırma cezasını üyeliğin silinme cezasıyla karıştırdı galiba. Biri Yusuf' a bu durumu bildirsin, kafasındaki bu işlem karışıklığı gidersin. Yoksa yeni bir nikle geri gelecektir.

Sitelerde Paylaş
bazı forumlarda ardarda atılan msjlar, forum tarafından otomatik olarak birleştiriliyor .. isterse 10 msj üstüste atsın .. her attığını, tek msja ekliyor .. böyle bişey mümkün mü acaba şu an ki durumda??

Kesinlikle katılyorum bu dediğin olabilir konular birleştirilebiliryorsa iletiler de birleştirilebilir.

Sitelerde Paylaş
bazı forumlarda ardarda atılan msjlar, forum tarafından otomatik olarak birleştiriliyor .. isterse 10 msj üstüste atsın .. her attığını, tek msja ekliyor .. böyle bişey mümkün mü acaba şu an ki durumda??

Mümkün olmakla birlikte, kullanmanın uygun olacağını zannetmiyorum. Bu işlem, veritabanında bir takım problemlere neden olabileceği gibi stabilitesini de tehlikeye atacaktır; Forumun daha fazla bakıma ihtiyacı olacaktır. Ayrıca, kimi zaman flood olmayan şekilde, aynı konuda farklı kişilere farklı iletilerle cevap verilebiliyor, bir de kişilerde flood yapmanın sakıncasız olduğu gibi bir izlenim yaratacaktır. Yani, bunu yapmayın, yapacaksanız da makul seviyelerde yapın demek ve moderasyon yaptırımı daha uygun bir yaklaşım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...