Jump to content

Askere gidiyorum

Recommended Posts

Herkese iyi niyetler için teşekkürler, bir kaç güne kalmaz birliğe teslim olacağım, hepinizi tanıdığım için kendimi şanslı addediyorum.

Nasip kısmet dönersek görüşürüz.

Kolay gelsin...

Askerliğe gidiyorsun , ölüme gitmiyorsun ki :) 15 ay sonra burda olmanı istiyorum bak :) Seninle daha işimiz çok . Öyle öleyim felan deme . Gittiğin gibi gel :)

Kolay gelsin.

Sitelerde Paylaş

Barış başlamış iş bitmiş iş şeklindeki fukara tesellisiyle de olsa sana hayırlı tezkereler diliyorum.

Bu arada bulut'u güvenilir bir hayvansevere emanet et lütfen.(hoş eminim uygun bir yer bulduğundan)

İletişim bilgilerini de güncelle arada.

sevgilerimle :)

Sitelerde Paylaş

Açıkçası, daha askere gitmemiş olmaman beni oldukça şaşırttı. Aslen senin yıllar önce askere gidip gelmiş olduğunu tahmin ediyordum... Demek tahminim yanlışmış.

Neyse, iyi tezkereler Mr.Kont...

tarihinde Allianoi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Herkese iyi niyetler için teşekkürler, bir kaç güne kalmaz birliğe teslim olacağım, hepinizi tanıdığım için kendimi şanslı addediyorum.

Nasip kısmet dönersek görüşürüz.

Kolay gelsin...

Hiç heyecan var mı Dostum? Biraz paylaşabilirmisin?

Sitelerde Paylaş

Açıkçası, daha askere gitmemiş olmaman beni oldukça şaşırttı. Aslen senin yıllar önce askere gidip gelmiş olduğunu tahmin ediyordum... Demek tahminim yanlışmış.

Neyse, iyi tezkereler Mr.Kont...

Açıkçası önce okul eğitimimi tamamlamayı da bir nevi vatana hizmet saydığımdan ertelettim, ama sıkıldım (maceraperest miyim neyim) ve okulu dondurdum ve şimdi de gidiyorum.

Yani ülkenin eğitimini yükseltmeye çalışmak bana göre hainlik olmadığı için çok kişiden farklı düşünüyorum bu konuda belki sen de aynı benim gibi düşünüyorsundur bu konuda veya belki de sen de çoğu kişi gibi düşünüyorsundur bu konuda ne bileyim sınıflandırması ellerinden öper aga.

Sitelerde Paylaş

Teşekkür hallac, oğuz, dehri, karapapak, ifeeld, bilgi, astur, pearlygates, zensen, ibrahim, anti, baal, agnostikliberal, craft, spud, mist, ercu, kafirhoca, galileo, afro-tafro (:, bili, sadeceateist. ve diğer herkes, iletilerini giren girmeyen herkese teşekkürler, girecek olanlara teşekkür, ben göremeyebilirim artık yazdıklarınızı bir kaç gün sonra herkese şimdiden İYİ FORUMLAR ATEİSSST FORUUUM.

By.. (:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...