Jump to content

İSLAMDA KADINLA TOKALAŞILIR MI

Recommended Posts

bedeni sevip beğenecek buda bi emir,nefsinin hoşuna gitmesi..orada sıkıntı yok..estetikçi uzmanı olsada bi anlatsa cesede sevdalanan kocaların eşlerinin halini,yazık hem cinslerime..

yapmayın ama ne satılığı,dini kaybettinizde insanlığıdamı??

sen bunlar için mi müslümansın şimdi? demişsin(:

evlenmeyince yada anne olamayınca kafir olmam gerek o halde e yaşımda baya ilerlemiş evlide değilim annede demek değilmiş bunlar(:

gömülen kızların hesabının sorulacağı ayete ne dersiniz?

iki kız çocuğu olan babanın en bahtiyar adam olduğuna,

O adam dediğin..bu ağır oluyor..susmak istiyorum izninizle..yapmayın bunu demiştim!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 128
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bedeni sevip beğenecek buda bi emir,nefsinin hoşuna gitmesi..orada sıkıntı yok..estetikçi uzmanı olsada bi anlatsa cesede sevdalanan kocaların eşlerinin halini,yazık hem cinslerime..

yapmayın ama ne satılığı,dini kaybettinizde insanlığıdamı??

sen bunlar için mi müslümansın şimdi? demişsin(:

evlenmeyince yada anne olamayınca kafir olmam gerek o halde e yaşımda baya ilerlemiş evlide değilim annede demek değilmiş bunlar(:

gömülen kızların hesabının sorulacağı ayete ne dersiniz?

iki kız çocuğu olan babanın en bahtiyar adam olduğuna,

O adam dediğin..bu ağır oluyor..susmak istiyorum izninizle..yapmayın bunu demiştim!

mazoşist misin nesin yahu..

Sitelerde Paylaş

şahsıma dediğiniz hiçbirşeye tepki göstermeme gayreti içerisindeyim,ama Efendime(sav)..

herneyse!..

Şahsına kimsenin bir şey dediği yok zaten, sadece neden bu dini bu kadar sevip savunduğunu soruyoruz.

Muhammed sizin için Allah'tan çok daha önemli ve değerli, bunu biliyoruz. Onun için her şeyinizden vazgeçebilirsiniz, her bir şeyinizi feda edersiniz. Bilmem mi?....

Sitelerde Paylaş

kendimce anlatmaya gayret ettim ifeel hemcinsim benim(:

Anladım.

Sana bir soru sorayım.

Şimdi muhammed yaşasaydı ve deseydi ki sana "ya meçhule, allah rızası için sen benim 65'inci karım olma şerefine nail oldun" boşa kocanı çabuk gel.

Ne yapardın?

Koşma gider miydin? :)

Sitelerde Paylaş

mechule ha?

:)

Bayılıyorum ben bu karı kılığında kadınların olmasını istedikleri kertede karı rolü yapan dallamaların çabalarına.

Bu ve benzeri ortamların kaçınılmaz tiyatral soytarıları bunlar.

Sitelerde Paylaş

vay benim bayan oluşumdamı yalan,pes vallahi pes(:

kırılgan olmamaya gayret ediyorum ,ama kırılıyorum bari oradan anla(:

kocam yok boşayacak,evet koşardımı dememi bekliyosun sonra ağız dolusu makara yapacaksın biliyorum,

hayır desemde al işte bukadar seviyosun diyeceksin (;

dediğimi anlamayacaksın

Sitelerde Paylaş

vay benim bayan oluşumdamı yalan,pes vallahi pes(:

kırılgan olmamaya gayret ediyorum ,ama kırılıyorum bari oradan anla(:

kocam yok boşayacak,evet koşardımı dememi bekliyosun sonra ağız dolusu makara yapacaksın biliyorum,

hayır desemde al işte bukadar seviyosun diyeceksin (;

dediğimi anlamayacaksın

Hayır hayır.

Ben senin kişisel görüşünü soruyorum.

Ne yapardın?

Hiç yargılamayacağım evetini veya hayırını.

Ama olayı gözünde tam canlandır.

Yani kanlı canlı peygamberin, şefaat ya resullah denilen o adam gelmiş.

Bu şekilde canlandır da cevapla.

Sitelerde Paylaş

Aranızda bir tane dahi türbanlı hatun ile tanıştıktan 2 saat sonra seks yapan biri yok mu yahu?

Bir tane dahi?

üniversite yıllarımda öğrenci evimizin karşında fıstık gibi bir türbanlı kız vardı, bununla tanıştım filan 2 saat sonra cinsel ilişkiye girmeye teşebbüs ettim o da bu şekilde olmaz demişti ben de ne şekilde olacak dediğimde tut elimi erkeğim dedi, ben de tuttum ve o anda film koptu içimi bir hüda kapladı bunun sonucunda ikimizde orgazm olmuştuk sex mex hikaye yani el ele tutuşarak yaptık o işi..el diyip geçmeyin ne mucizleer var onda bir bilseniz...

(bakana şimdi hak verdiniz dimi..yaaaaaa)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...