Jump to content

anlamsızlık !

Recommended Posts

• İleti 144
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ıfeel abla o eylemleri yapanlar müslüman değiller !

ha sorsan belki müslümanım derler ama hiç alakası yoktur aslında.

Tekrar söylüyorum ; kişiler değil tartışılması gereken

Müslümanlar sadeceta'cım. Bal gibi de müslümanlar tıpkı senin gibi.

Sitelerde Paylaş

Elektriği de göremiyoruz. Kokuyu, sevgiyi, acıyı, düşünceyi vs. de göremiyoruz.

Demek ki Allah var.:)

Nasıl büyülendim.. Hemen gidip bir örtü alıp ibadete başlıyorum.

Belki o zaman cinlerle filan da tanışma imkanı bulurum.

Keeeeeeeeeeeeeeh Keeeeeeeeeeeeeh ! İmana mı geldin ne :lol:

Sadeceta kendini fena rezil etti bugün . Dost acı söyler B)^_^:lol:

Sitelerde Paylaş

yaw kişinin müslümanlığını idda etmesi değildir önemli olan. İnançlarının gereğini yerine getiriyormu ? O önemli.

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz....

Dostum sen bu halince ancak ateist arkadaşlarımıza iyi ki bunun gibi değiliz dedirtiyorsun :D

Ne diyim inandığın Allah seni bildiğin gibi yapsın.Anlamazsınki ne halde olduğunu .

Elektirik gazlar koku ses vs bunlar inanarak varlığı kanıtlanmış olgular değil.

Ölçülebilir GÖZLEMLENEBİLİR! ve deney yapılabilir maddesel olgular bunlar.

Diyorum bu tarz benzerlikler benzerlik bile değil.

tarihinde Galileo100 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

crafter rezil olmakmı ? O kim ? Nerde ? Hangisi ? Kıyamam ben ona :)

Sevgili dostum sana takılıyorum sadece. Seni seviyorum . B)

Dostum sen bu halince ancak ateist arkadaşlarımıza iyi ki bunun gibi değiliz dedirtiyorsun :D

Ne diyim inandığın Allah seni bildiğin gibi yapsın.Anlamazsınki ne halde olduğunu .

Haha . Allah iyiliğini versin emi ! :lol:

tarihinde Crafterman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yeni moda şu:

- O gerçek islam değil

- Onlar gerçek müslüman değil

:)

Gerçeği nerde diye sorsan gösterecek bir örnek yok.

Yani yalan söylüyorlar.

Y A L A N C I L A R

Sevgili ateistbakış,

Aslında bu konu güzel bir konu,

İşin aslı şu ki,

Muhammed ne SÜNNİYDİ NE ŞİİYDİ :)

İsa'da bir hristiyan değildi :)

Ali de Alevi değildi:)

Atatürk Kemalist olmadığı gibi,

Buda'da budist değildi.

Böyle uzatılabilir:)

Kısacası peygamberlerin yahut liderlerin yaptıkları ettikleri ile onların taklitçiliğini yapıp ,onların ardından gittiğini iddia ederek ortaya çıkan akımların o peygamberlerle yahut liderlerle alakası kalmamıştır.

İnsanoğlunun hazin kaderi budur.

Bir TABULAŞTIRILMIŞ,PUTLAŞTIRILMIŞ lider sultası adı altında o liderin taklitçiliği ve rivayetleri üzerinden yaşamını örnek alma adı altında özgür düşünemeyen SÜRÜ ordular türüyor.

Dinlerin hatta çoğu ideolojilerin ürettiği sürü orduların hazin sonu budur:)

Aslında GERÇEK MÜSLÜMAN benim :p

Yalan da söylemiyorum :D

tarihinde Galileo100 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bende gerçek müslümanım. :)

Çünkü kendimi hiçbir insandan daha üstün, hiçbir insandan daha ahlaklı, daha özel, daha seçilmiş bulmuyorum.

Geldiğim genler, atalar vs ne olursa olsun insanım ve bunun farkında olarak yaşamaya gayret ediyor, kendime ve etrafıma faydalı olmaya çalışıyorum. Bu topraklarda çalışan ve emekli olmuş olarak üretime hala katkıda bulunan biriyim. Düzenli olarak vergimi veririm, aldığım her alışverişten fişimi alır, esnafın bir şekilde vergi kaçakçılığı yapmasına engel olmaya kendimce özen gösteririm. Etrafımda hiçbir haksızlığa sessiz kalmam, kalamam. Yapım buna müsait değil. Bazıları bana anarşik müslüman derler, herşeye muhalif oluyormuşum. Aslında herşeye muhalif olmam, ama yozluk öyle bir almış gidiyorki yozluk kanıksanmış, buna itiraz unutulmuş olduğundan insanlar bana çatlak/deli/dinozor gibi tanımlamalar yaparlar.

Bir kadınım ve inanan bir kadınım. Özgürüm ve özgürce istediğim gibi hareket alanım vardır. Yaptığım eylemler inandığım dine göre günah kategorisinde de olmuştur zamanla. Bedelini öderim, bu konuda boynum kıldan incedir. Çünkü istemişim ve yapmışımdır.

Lakin kafamın basmadığı nokta şurasıdır.

Bir kadın kocası da istiyor diye sokakta başını kapatıp geziyor ve bu kadın aşağılık, kendini seks objesi olarak gören kadın olarak lanse ediliyor.

Başka bir ateist kadın ise evet rahat giyiniyorum ve sokakta da böyleyim ve kocamda istiyor deyince bununki ille özgürlük başlığı altında tartışılmalı diye servis ediliyor.

Be mübarekler kapatanın özgürlüğünü kim savunacak. Ah Akhenaton ah, gelsende belki mardukdan haber getirir, ordakiler sizi savunmaya gelecek birgün diye yüreğimize su serperdin. :)

Bunları diyenler özgürlüğün ne olduğunu herhalde bilmiyor. Bir kadın sırf kendi istediği gibi giyinir, kimse hele bu ülkede kökü şamanizme dayanan Türk kadınına baskı ile birşey giydiremezsin. Kendimden biliyorum. :)

Bir insan kendi gibi düşünmüyor, kendi gibi doğayı algılamıyor diye bir başkasını çok rahat ahlaksızlıkla suçlayabiliyor. Bir ateist bir müslümanı nikah dışı cinsel ilişki yaşadı diye ahlaksızlıkla suçlayabiliyor. Ama aynı ateist özgürlük adı altında ben istediğimle beraber olurum kime ne diyebiliyor.

İşte ben tam bunun karşısında bir müslümanım ve bu konuda çok katıyım.

Dürüst olun ey ahali!!!

Dürüst olun.

Ve son bir söz daha.

Bir erkeğin bir kadından tahrik olması için (şayet tahrik olmak istiyorsa) onun kadın olduğunu bilmesi yeterlidir.

İster açık, ister kapalı. İster müslüman, ister ateist hiç farketmiyor.

Yeterki tahrik olmak istesin ve karşısındakinin kadın olduğunu bilsin.

Ayrıca bu toplumda dul kadınlar çoktur ama alyans takarlar, evliyim filan derler kendilerini çok tanımayan ortamlarda.

Ne kadar komik. Kendini kandırmak bu kadar kolaydır işte. Ama kendini kandıran herkes ona inanır sanar ve yanılır.

Çok yazıktır, üzülesi, acınası bir durumdur. En çokta bu kadınlar kendilerini seks objesi olarak gördüklerinden bu şekilde bir izolasyona başvururlar. En çokda bu kadınlar yurdum erkeğini potansiyel sapık ilan ederler.

Sadece gülüyorum, ama çoğunlukla üzülüyorum.

Sitelerde Paylaş

Yunus 100- Allahın izni olmadıkça hiç kimse iman edemez yani inanamaz. İnsanın aklını kullanarak iman etmesi Allahın izin vermesi ile olur.

( bazan bu dünyada niçin bulunduğumuzu bile sorgularız. bence bu sorgulama yüce yaratıcı olan Allahın bize kalb telefonuyla gönderdiği bir mesajdır. sorgulamamızı ister )

Yüce yaratıcı Allah kalp telefonun ile sana mesaj göndermiş . Yani sorgulaman için , yani aklını kullanman için sana izin vermiş. Allahın sevgili kuluymuşsun. Herkes senin gibi sevgili olamaz . Allah cehennemi boşuna yaratmadı . Cehenneme odun da lazım. Senin de bunu anlaman lazım. ‘’Yok ben anlamıyorum’’ deyip de anlamsız bir iş yaparsan , Cehennem açmış ağzını orda bekliyor.

Görmüyor musun şu amerikalıları ve avrupalıları Allah onlara kömür madeni vermemiş olsaydı karınlarını bile doyuramazlardı , aç kalırlardı. Onlar besicilik yapmayı bile bilmezler , akılları yetmez .Biz olmasak bir döner bile yiyemezlerdi. Yok isa allahın oğluymuş da falan da filan da . Allah aklını almış bunların.

İbret al . sevin ve mutlu ol Allahın sevgili kulu.

Sitelerde Paylaş

Birileri şu sapığı başımdan alabilir mi lütfen?

Tek bir iletisine yanıt vermedim, hakaret ve küfürlerini görmezden geldim, dedikodu ve iftiralarını hiç takmayıp yazmaya devam ettim, alıntıladığı iletilerimin altına yazdığı saldırı ve hakaret dolu iletilerini yok saydım ama bu sapıktan kurtulamadım.

Daha fazla görmezden gelmeyecek ve kızıma ve kocama kadar bulaşan bu sapığa gerekeni yapacağım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...