Jump to content

Film Önerileri

Recommended Posts

• İleti 379
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Gerçek bir kült istiyorsanız ;

Kelebek (Papillon)/ 1973 / Dustin Hoffman, Steve McQueen

bunun asıl romanını okumak lazım. tvde izledim, filmi konu olarak romanın ortasında sap gibi bitiyordu.

kelebeğin devamı niteliğinde banko diye bir kitapta var ama o kelebek kadar sürükleyici değil..

Sitelerde Paylaş

PSYCHO (SAPIK)- 1960

Bu filmi izlemeyene lanet olsun, Alfred Hitchcock tarafından çekilen ve Anthony Perkins abimizin Norman Bates rolünü mükemmel canlandırdığı bir başyapıt, klasiktir. Bunu takiben 18 yıl sonra John Carpenter tarafından Halloween (Yabancı) filmi çekilmiş.. Onu da izlemenizi tavsiye ederim..

İzleyin ve Norman Bates'in ne tür bir psikopat katil olduğuna siz karar verin. Film Dissosiyatif Kimlik Bozukluğunu ele almaktadır.

Sitelerde Paylaş

PSYCHO (SAPIK)- 1960

Bu filmi izlemeyene lanet olsun, Alfred Hitchcock tarafından çekilen ve Anthony Perkins abimizin Norman Bates rolünü mükemmel canlandırdığı bir başyapıt, klasiktir. Bunu takiben 18 yıl sonra John Carpenter tarafından Halloween (Yabancı) filmi çekilmiş.. Onu da izlemenizi tavsiye ederim..

İzleyin ve Norman Bates'in ne tür bir psikopat katil olduğuna siz karar verin. Film Dissosiyatif Kimlik Bozukluğunu ele almaktadır.

Spoiler mı olmuş biraz?

Sitelerde Paylaş

kızarmış yeşil domatesler harika bir film

ilk olarak 15 yaşımda izlemiştim seneler önce star da pazar gecesi sineması kuşağı vardı ki şimdilerde tekrar başladılar bu geleneğe

işte o zaman izlemiş çok etkilenmiştim çokda ağlamıştım biraz sulugözdüm o sıralar :rolleyes:

bu filmle birlikte benim tavsiye edeceğim film ilk aklıma gelen: ADA the island sanırın ingilzicezi

http://www.warezturkey.net/turkce-dublaj-filmler/6657-ada-the-island-2005-turkce-dublaj-brrip-indir.html

Sitelerde Paylaş

tüm christophar nolan filmleri izlenecekler listesine girer: çünkü din ve devlet propagandası asla yapmazlar (dogville'i izlemedim, dolayısıyla analizin dışında bırakmak gerekli).

man from earth gerçekten de güzeldi, tek bir mekanda geçiyor olması, bilimle iç içe olan arkadaşlarının tamamı ile tartışmalarından mantıklı sonuçlarla galip çıkması oldukça güzeldi(her ne kadar argüman mantık dışı olsa da).

super 8 filmini tavsiye ederim, özellikle de elle fanning'in oyunculuk yeteneklerini görmeniz için. tabii film orijinal e.t. ile çok fazla benzerliğe sahip, fakat günümüzde bu tarz naif ve eğlendirici filmlerin eksikliği göz önünde bulundurulunca super 8 çok iyi bir seyirlik oluyor.

x-men:first class iyi bir macera-bilimkurgu filmi sayılabilir: iki üç güzel sahneye sahip; favorim charles xavier'ın mutasyon, evrim ve genleri konu ederek kızları tavlama uğraşları.

Sitelerde Paylaş

Başlıkta var mı bilmiyorum ama The Usual Suspects (Olağan Şüpheliler) de çok iyi, mutlaka izlenmesi gereken film listesinin ilk sıralarında yer alan filmlerden biridir.

Az önce başladı TV'de, bir kere daha izleyeceğim. MMX Stars (HD)'da, izlemek isteyenler kaçırmasın...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...