Jump to content

Film Önerileri

Recommended Posts

• İleti 379
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

http://www.imdb.com/title/tt0470752/

Çok beğendim filmi..Herşeyiyle dört dörtlük bir film olmuş..Ünlü 28 gün sonra filminin senaristinin filmi..Filmde başrol oynayan Oscar Isaac,2013'te sen şarkılarını söyle filmi ile şov yapan kişidir..Bu filmde de çok güzel bir iş çıkarmış..Güzel bir ekip,süper bir film..10/8

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

iranli kocasini mutlu etmek icin sadece 2 haftaligina irana gitmeyi kabul eden amerikali bir kadin,irana gittikten sonra kocasi ve onun ailesi tarafindan tutsak edilir..

kadinlarin hic bir hakkinin olmadigi,butun haklarin erkeklerin elinde oldugu bu ulkede kizini buyutmek istemeyen kadinin cerasizce kucuk kiziyla verdigi mucadeleyi konu aliyo film.

islamin ne kadar ilkel vahsi ve bagnaz bir din oldugu tum gercekligiyle gozler onunde bu filmde

zaten konusuda gercek yasanmis bir hikaye

etkilendim baya

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Yılmaz Güney'in senaryosunu yazdığı YOL filmini izledim..Fena olmamış film..Tabi pkklı Yılmaz,filmde yapacağını yapmış..Neyse..İzlemek lazım..Öneririm herkese..

Sitelerde Paylaş

http://youtu.be/IYEwId_5Cho

iranli kocasini mutlu etmek icin sadece 2 haftaligina irana gitmeyi kabul eden amerikali bir kadin,irana gittikten sonra kocasi ve onun ailesi tarafindan tutsak edilir..

kadinlarin hic bir hakkinin olmadigi,butun haklarin erkeklerin elinde oldugu bu ulkede kizini buyutmek istemeyen kadinin cerasizce kucuk kiziyla verdigi mucadeleyi konu aliyo film.

islamin ne kadar ilkel vahsi ve bagnaz bir din oldugu tum gercekligiyle gozler onunde bu filmde

zaten konusuda gercek yasanmis bir hikaye

etkilendim baya

izlicem
Sitelerde Paylaş

Midnight cowboy:

1969 yapimi 3 dalda oscar almis bir klasik

Siddetle tavsiye ederim bu film son zamanlarda izledigim en iyi filmdi

basrol oyuncusu Dustin huffman yine cizdigi karakterle akillarda yer ediyor.

Hatta karsidan karsiya gecerken,senaryoda olmayan bir sahne yasaniyor arabaya carpilmaktan son anda kurtuluyor ve arabaya vurarak sinema tarihine gecicek performansini sergiliyor

Filmin konusu,koyde cocuklugundan beri buyukannesinin sevgilileriyle ayni yatagi paylasarak buyuyen joe,bulasikciliktan ve bu hayatindan tiksinerek guzel bir yasam surmenin hayaliyle amerika'ya gelir ve burada dolandirici "ratso" ile tanisir....

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar korku,gerilim tarzı tavsiyeleri olan varmı?

Triangle,Borgman,Coherence

Bunları bir izle bakalım..Beğenmezsen,başka filmler de yazabilirim..

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu Matrix zırvasına bir anlam veremedim.

Diziyi, ortalama bir hevesle izledim. Ama forumdaşların çığırtkanlıklarına, bir anlam veremiyorum.

'Special effects' açısından, kötü değildi; hattâ iyiydi. Ama abartılacak bir yanı yoktu.

Döğüş sahneleri de iyiydi; ama abartılacak bir şey göremedim. Ortalama bir Chucky Chan filmi, dahâ iyidir diyebilirim.

Geriye ne kalıyor? Hiç! Bu çığırtkanlık, niye?

Milyonlar harcandı diye, bir filmi yüceltmek, ne derece doğru?

'Titanic'i, tartışmaya değer; çünkü her şey gerçekçi. Matrix ise %100 hayâl! Yalnızca dövüş!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...