Jump to content

İnsan maymundan mı türedi?

Recommended Posts

Educan

Palavra atıp durma..

İslam ülkelerinde yaşayan bilim adamlarının birkaç ilk buluşu var..

Hepsi o kadar.

Yayınladığın bu liste, Müslümanlığı kabul eden Batı bilim adamlarının listesine benziyor..

Yalan...... Palavra..

İslam yalan üstüne kurulmuş ilkel bir dindir..

HACI

evrim nedir? 3 5 tane soruya bile cevap veremeyen bi hurafedir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 204
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sen eski zamanlarda yaşıyorsun.

Avrupalı tuvalet kağıdı kullanıyor.

Siz hala elinizle kakanızı temizliyorsunuz..

Bir adım ilerlemediniz gafiller..

Hiç olmazsa adamların eli temiz..

Sizin temiz bir yeriniz yok..

Beyniniz dahil..

HACI

hacı sen taharet yapmıyormusun şimdi yeme beni.delikanlıca söyle.taharetmi daha temiz yoksa kağıtmı? artı ellerimizi yıkıyoruz gökten inme ateist gibi konuşuyorsun :angry::angry:

Sitelerde Paylaş
Sevgili sunny:

Cümlene dönüp bir kez daha bakmanı ve bu kişiden özür dilemeni rica etsem tavrın ne olur benim bu yazdıklarıma karşı? Bir insanın bir insana bunları söylemeye hakkı varmı, varsa bu hakkı aldığın yeri bilebilir miyim?

Selametle...

sözlerimin ağır olduğunu biliyorum.. normal bir insana kalkıp bunları söylemem. ancak biraz da siz farklı açıdan bakmayı deneyin. bakın ne diyor arkadaş? adnan oktarın ESERLERİ diyor ve adnan oktar gibi akıl hastası bir sapığın, kadın tecavüzcüsünün, amerikadaki evangelistlerin kaynaklarından türkçeye çevirterek yayınladığı şarlatanlık kitaplarına arkadaş değer veriyor.

eğer arkadaş bu kişiyi değer verilecek bir insan olarak değerlendiriyorsa, biz de ona git yanına staj yap dediğimizde ters bir şey mi söylüyoruz? madem çok değerli bir insan gitsin girsin içlerine çok iyi şekilde öğretsinler arkadaşa evrimi.

haa yok, eğer siz adnan oktarın bir kadın tecavüzcüsü ve akıl hastası sapık olduğunu bildiğiniz için, ''git yanına staj yap'' cümlesini eleştiriyorsanız, o zaman bu akıl hastasının şarlatanlıklarına nasıl oluyorda çok değerli bir ESER gözü ile bakabiliyorsunuz?

arkadaşın kimden ne okuduğu amacının ne olduğu zaten sorduğu soruları nereden aldığından belli!

Sitelerde Paylaş
...

haa yok, eğer siz adnan oktarın bir kadın tecavüzcüsü ve akıl hastası sapık olduğunu bildiğiniz için, ''git yanına staj yap'' cümlesini eleştiriyorsanız, o zaman bu akıl hastasının şarlatanlıklarına nasıl oluyorda çok değerli bir ESER gözü ile bakabiliyorsunuz?

...

Kuranı yazana inanan, onun izinde olan AO'ın eserlerine haydi haydi inanır.

Elinizde bir kitap var.

O kitapta, "amca dayı teyze hala kızlarınla evlenebilirsiniz", "Güneş akşam pis bir suya atar" .... gibi saçmalıklar var.

Bu kitapta yazan herşeyin değişemeyecek kadar doğru olduğuna inananların var olması, insan beyninin daha evrimini tamamlamamış olduğunun kanıtıdır.

.

Sitelerde Paylaş
sözlerimin ağır olduğunu biliyorum.. normal bir insana kalkıp bunları söylemem. ancak biraz da siz farklı açıdan bakmayı deneyin. bakın ne diyor arkadaş? adnan oktarın ESERLERİ diyor ve adnan oktar gibi akıl hastası bir sapığın, kadın tecavüzcüsünün, amerikadaki evangelistlerin kaynaklarından türkçeye çevirterek yayınladığı şarlatanlık kitaplarına arkadaş değer veriyor.

eğer arkadaş bu kişiyi değer verilecek bir insan olarak değerlendiriyorsa, biz de ona git yanına staj yap dediğimizde ters bir şey mi söylüyoruz? madem çok değerli bir insan gitsin girsin içlerine çok iyi şekilde öğretsinler arkadaşa evrimi.

arkadaşın kimden ne okuduğu amacının ne olduğu zaten sorduğu soruları nereden aldığından belli!

Sevgili sunyy:

İnce zeka ile çok güzel hakaret ettin, bunu kabul ediyorsun ki öyle. Ama bu insanın düşüncesine saygısızlık etmeyi gerektirmez. Bana soruyorsan yazının sonunda ben hiçbir zaman bu kişiyi burada yüceltmedim, adını bir iki iletimde kullandım ve kullandığım cümle aynen şudur. Bu kişi HY ismini kullanarak insana Tanrıyı ispatlamaya götüren bir girişim içindedir ve bu da din için sakat bir olgudur dedim. Kişiyi tanımam etmem, basından bildiğimizi konuşuyorsak basının her yazdığını doğru kabul ederiz ki bu da bir sürü doğruyu çöpe atar sende biliyorsun bunu değil mi? Hedefimiz kişiler değiş düşünceler olmalı....

Sevgiyle...

Sitelerde Paylaş
Sevgili sunyy:

İnce zeka ile çok güzel hakaret ettin, bunu kabul ediyorsun ki öyle. Ama bu insanın düşüncesine saygısızlık etmeyi gerektirmez. Bana soruyorsan yazının sonunda ben hiçbir zaman bu kişiyi burada yüceltmedim, adını bir iki iletimde kullandım ve kullandığım cümle aynen şudur. Bu kişi HY ismini kullanarak insana Tanrıyı ispatlamaya götüren bir girişim içindedir ve bu da din için sakat bir olgudur dedim. Kişiyi tanımam etmem, basından bildiğimizi konuşuyorsak basının her yazdığını doğru kabul ederiz ki bu da bir sürü doğruyu çöpe atar sende biliyorsun bunu değil mi? Hedefimiz kişiler değiş düşünceler olmalı....

Sevgiyle...

lafım size değil zaten, adnn oktran reklamını yapan arkadaşa idi. adnan oktarın ne melum bir yaratık olduğunu sadece gazete haberlerinden okumadım. adnan oktarın tarikatından zar zor kurtulmayı başarabilmiş eski müritlerinin açtıkları sitelerde de yapılanlar teker teker anlatılıyor. bu sitelerden bir tanesi yahyaharun.com ve adnan oktar bu siteleri dahi erişime engellettirdi. burada o insanların yaşadıklarını okusanız bir insan olarak utanç duymanız gerekir. tam anlamı ile bir zebani ve tastikli sapık olan bu adamı eğer yücelten biri varsa burada, buyursun gitsin yanında ilmini görsün demekten başka bir şey diyemem.

saygılar.

Sitelerde Paylaş

siz adnan oktar'ın ya da herhangi birinin eserlerini okumadan , kimliğiyle ilgili bilgi sahibi olmadan herhangi bir şahıs hakkında hüküm verebiliyor musunuz?

kendisine değer veriyorum ya da vermiyorum gibisinden bir ifadem oldu mu?

kitabının içeriği kalitesi şöyledir,ya da şu kitabını alıp okumuşum diyerek reklamını yaptım mı?anlamıyorum ki nasıl okuyorsunuz

biri çıkıp provakatör diyor,öteki çıkıp amacı belli diyor...

herkesin bir sabrı vardır,sabrımı zorladığınızın farkında mısınız?

şu rezil ifadenize de"oku oku adnan oktarın ESERlerini! okumaya devam et.. adnan hoca yanına stajyer kız da alıyormuş bir başvur istersen, daha iyi öğretir villasında sana evrimi..

kolay gelsin "

ancak kişiliksiz ve zavallısınız diyebilirim..

tarihinde elanur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Burası msn veya irc ortamı değil!

miroğlu, kes flood yapmayı! Tek satırlık, içeriksiz iletiler yazmaktan vazgeç.

metal:ama adnan oktar da gerçekten çok çarpıtıyor

bu yorum noluyo peki kodoman? yoksa ateistlere serbestmi? bu ve benzeri birsürü kanıt getirecem sana.bana yüklenmekten vazgeç.

Sitelerde Paylaş
metal:ama adnan oktar da gerçekten çok çarpıtıyor

bu yorum noluyo peki kodoman? yoksa ateistlere serbestmi? bu ve benzeri birsürü kanıt getirecem sana.bana yüklenmekten vazgeç.

Sizden sürekli ciddi, dopdolu iletiler atmanızı beklenmiyor...

Ama, sizin iletilerinizin büyük bir kısmı, hatta tamamına yakını "evrim palavra", "ateizm saçmalık", "siz ateistler hep böylesiniz" şeklinde bir kaç kelimelik, içeriksiz ve boş iletiler. İnsanlar size cevap veriyor... siz "sarhoş darwin" demekten öteye gidemiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
Sizden sürekli ciddi, dopdolu iletiler atmanızı beklenmiyor...

Ama, sizin iletilerinizin büyük bir kısmı, hatta tamamına yakını "evrim palavra", "ateizm saçmalık", "siz ateistler hep böylesiniz" şeklinde bir kaç kelimelik, içeriksiz ve boş iletiler. İnsanlar size cevap veriyor... siz "sarhoş darwin" demekten öteye gidemiyorsunuz.

eeeeeee.birazda biz karalıyalım dimi.hep sizmi karalicaksınız.ayda senede bir darwine sarhoş demişizde ona canın sıkılmış öylemi? ben burda ateistleri karalamıyorum tek hedefim evrim.bak kodoman.beni forumdan atabilirsin.ben defalarca atıldım merak etme.ama dandik adam değilimdir herkes bilir beni.ben sana şuandan itibaren tek satırlık islama hakaretleri önüne sunucam.kanıt istiyorsan kanıt buluruz sorun değil. ;)

Sitelerde Paylaş
eeeeeee.birazda biz karalıyalım dimi.hep sizmi karalicaksınız.ayda senede bir darwine sarhoş demişizde ona canın sıkılmış öylemi? ben burda ateistleri karalamıyorum tek hedefim evrim.bak kodoman.beni forumdan atabilirsin.ben defalarca atıldım merak etme.ama dandik adam değilimdir herkes bilir beni.ben sana şuandan itibaren tek satırlık islama hakaretleri önüne sunucam.kanıt istiyorsan kanıt buluruz sorun değil. ;)

Gerek ateist, gerek müslümanların hepsinden tek satırlık iğneleyici veya doğrudan aşağılayıcı bir kaç kelimelik iletilerini bulabilirsiniz... ama buradaki hiç bir kullanıcı ileti geçmişinde sizin ki gibi, sürekli içeriksiz ve tek satırlık iletilerin yoğunluğuna ulaşamaz. Bulacaksanız sizin gibi sürekli yapanlardan bulun, 20 tane farklı ateistin, farklı zaman dilimlerinde attığı iletilerden değil.

Sizin "dandiklik" katsayınızı değerlendirmem söz konusu değil, bunu yapacak olsam dahi kişisel muhattap açısından yaparım; En fazla, umursamayacağım kişiler arasına dahil olursunuz. Ama sizin tek kişilik dandikliğiniz, foruma zarar vermeye başlamıştır. Bu ve benzeri başlıklar sizin tarafınızdan resmen sabote edilmiştir.

Eğer bu forumdan atılıp farklı üyeliklerle tekrar giriyorsanız, bu, yönetimin belki bu sefer daha dikkatli hareket eder şeklindeki iyimser düşüncesi nedeniyledir.

Sitelerde Paylaş
evrim teorisine inanan arkadaşlarıma bir kaç sorum olacak..

1) maymundan insan olsaydı,neden hepsi değilde bir kısmı insan olmuş.acaba bu seçim maymunların isteğine mi bırakılmıştır?

2) diyelim ki,organ bakımından maymunlar insana benzedi.peki nasıl oldu da,maymun beyni telsiz ve uçak yapacak kadar gelişti ve insan beyni haline geldi?vicdan ve iman gibi duygular nasıl teşekkül etti?

3) insanlar konuşabilirken,maymunların halen konuşamamasının sebebi nasıl izah edilebilir?

değil bir veya bir kaç maymunun insan olması,darwin gibi bir biyolg isteseydi,kendisi maymun olamazdı..hatta boyu kısa diye uzatmak elinde değildi.darwin gibi bir bilim adamının gerçekleştiremediği bir şeyi,nasıl olurda maymunlar gerçekleştirebilir?

şimdiden teşekkürler

Insan maymundan torese ne olur? Kraliyet genlerinizde bozulma olacagi icin zorunuzami gider? Kendini begenmisler.

Bu soruyu sormak kadar enayice bir sey olamaz, yahu peki maymun dediginiz hayvan nerden geldi? Bilim insanin insan olana kadar gecirdigi evreleri acikliyor, okuyun ogrenin.

Sitelerde Paylaş
siz adnan oktar'ın ya da herhangi birinin eserlerini okumadan , kimliğiyle ilgili bilgi sahibi olmadan herhangi bir şahıs hakkında hüküm verebiliyor musunuz?

kendisine değer veriyorum ya da vermiyorum gibisinden bir ifadem oldu mu?

kitabının içeriği kalitesi şöyledir,ya da şu kitabını alıp okumuşum diyerek reklamını yaptım mı?anlamıyorum ki nasıl okuyorsunuz

biri çıkıp provakatör diyor,öteki çıkıp amacı belli diyor...

herkesin bir sabrı vardır,sabrımı zorladığınızın farkında mısınız?

şu rezil ifadenize de"oku oku adnan oktarın ESERlerini! okumaya devam et.. adnan hoca yanına stajyer kız da alıyormuş bir başvur istersen, daha iyi öğretir villasında sana evrimi..

kolay gelsin "

ancak kişiliksiz ve zavallısınız diyebilirim..

bak amacım seninle uğraşmak değil, neye inanırsın, hangi deliye tapınırsın umrumda değil. ancak biz de aptal değiliz. 5 yıla yakın adnan oktar hayranı ve müridi ile yazıştım ve senin bu konu altındaki yazdığın sorular, deney diye anlattığın örneklerin hepsini nerden aldığını anlamayacak kadar aptal değilim.

adnan oktar reklamı yapmak için '' merhaba şimdi adnan oktar reklamları'' şeklinde başlık açmak gerekmiyor. yazdıklarının tamamı o şarlatanın ifadelerinden ibaret. madem bu adamın yazılarını bir ESER olarak görüyor ve rağbet ediyorsun, o zaman sana söylediğim cümleye alınman bile çok saçma..

sana daha fazla yazacak değilim.. ne yaparsanız yapın.

Sitelerde Paylaş

bana cevap yazmaman inan beni çok memnun eder..

ayrıca adnan oktar mevzusuna niçin değindiğimi diğer iletilerimi okuyarak öğrenebilirsin.tabi kimin bu mevzuyu ortaya attığını da görmüş olursun..

ben her ne kadar aziz nesinin eserlerini okuyup değer veriyorsam,necip fazılın eserlerine de o kadar değer veririm.kısacası tüm eserler benim için değerlidir..

Sitelerde Paylaş
bakın adnan oktar kitaplarının birinde evrimcilere meydan okumuş ve istediğiniz çörü çöpü ve diğer maddeleri vs bi bidonun içine dolduralım ve bekleyelim bitane canlı çıkıcakmı çıkmicakmı diye.adnan oktarın bu teklifine neden hiçbi evrimci yanaşmıyor.yoksa rezil olmaktanmı korkuyorlar?

düzeltmedir ;)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...