Jump to content

Bayraktar Bayraklı - Evolution

Recommended Posts

işte bu müslümanların en çeliştikleri noktadır,müslümana bile inanmayan bi müslüman olacak iş mi,işte ben o adamı savunmuyorum,Kuran baz alınmalı başka kimse değil,onlar beşerdir şaşar,her dediğine sualsiz koyun gibi onay verirsek buda mümine yakışmaz,dediklerini kuran süzgeçinden geçirip tahlil ettiğimizde doğru olanı görmüş oluruz,Rahman bu durumu bildiği için alimler için cehhenemi hak yeri diye bildirmiş,şeytanın sağdan yaklaşması diye bi durumda bu,

proflar umrumda pek değil beşer nihayetinde hepsi.değişmeyen tek daimi geçrek Kuran'dır!

İşte yine başa döndük...

Kuran'ı referans gösteriyorsun ama onu okuduğumda bir tomar deli saçması, bir tutam davul sesi, iki çimdik minare gölgesi, bir cilt cadı kazanı, alabildiğine kan ve gözyaşı çeşnisi... Yoğun sıcaklıktaki bir fırında 1400 sene pişince böylesine heterojen böylesine kokuşmuş bir kıvama geliyor işte. Ondan sonra da "Beni o müslümanla bir tutmayın" diyen müslümanlar ürüyor bu malzemeden.

Sen de o malzemenin bir parçasısın yani, mechule! Tamam, fasulyeyi soğandan, eti domatesten, pul biberi sudan farklı görüyorum ama hepsine birden kurufasulye yemeği dedim diye salçanın ordan atılıp "Beni etle bir tutmayın" demesinin bile anlamı ne ki? N'olacak şincik? Yani hazreti Bayraktar'a müslüman dersek eğer sana ne diyeceğiz, sana müslüman dersek ona ne diyeceğiz? Referans gösterdiğin Kuran da üstelik onu destekliyorsa mesela...

Sitelerde Paylaş

Türkce konusmaya baslamadan önce agizlarini doldura doldura baska bir havalare girerek Arapca konusmak en revacta olan kullandiklari taktikleridir sarlatanlarin.

Bunlari yalniz bir odada yakalayip yanasacaksiniz kizilcik sopasi ile...

...ne allah kalir ne kuran, ne din, ne iman.

:)

Sitelerde Paylaş

Sizin bu ikili flörtünüzden de gına geldi yani..

Her konunun altında kumrular gibi...

Crafterman, davet et şu kızı sinemaya artık yahu...

Yavaş yavaş kardeşim. Öyle pat diyene olmuyor. Ama sözlerini ciddiye alacağım ve meçhule giden trenle aidiyet duygumuzu depreştirmek için iki kişilik bir film izleteceğim.

biz ve kumru,her konuda bana hakaret ediyor görmüyomusun(:

Çok ayıp . Hiç bilene hakaret etmiyorum.

Sitelerde Paylaş

İşte yine başa döndük...

Kuran'ı referans gösteriyorsun ama onu okuduğumda bir tomar deli saçması, bir tutam davul sesi, iki çimdik minare gölgesi, bir cilt cadı kazanı, alabildiğine kan ve gözyaşı çeşnisi... Yoğun sıcaklıktaki bir fırında 1400 sene pişince böylesine heterojen böylesine kokuşmuş bir kıvama geliyor işte. Ondan sonra da "Beni o müslümanla bir tutmayın" diyen müslümanlar ürüyor bu malzemeden.

Sen de o malzemenin bir parçasısın yani, mechule! Tamam, fasulyeyi soğandan, eti domatesten, pul biberi sudan farklı görüyorum ama hepsine birden kurufasulye yemeği dedim diye salçanın ordan atılıp "Beni etle bir tutmayın" demesinin bile anlamı ne ki? N'olacak şincik? Yani hazreti Bayraktar'a müslüman dersek eğer sana ne diyeceğiz, sana müslüman dersek ona ne diyeceğiz? Referans gösterdiğin Kuran da üstelik onu destekliyorsa mesela...

ilk olarak beni salçaya benzetmen hoş (: salçasız hiç bi yemek olmaz olsada güzel olmaz he he(:

müslümanlarda hataya gayette düşebilir aslında siz müslümanları böyle bilmediğinizden mi şaşırıyosunuz,müslüman iki müslümanda tartışabilir,Kuran bitanedir ama akıllar keza çokça,ortak paye Rahman'ın dedikleridir,örneğin o adam şefaatin olmayacağını söylüyor,ama bunu öyle bi diyor ki kUran'a ters düşüyor,Kuran'da geçer ki kimsenin şefaatinin yaramayacağı o gün..diye adam bunu ele alıp söylüyor,hata ettiği kısım ise kimse ile Efendimin(asm) karıştırılması,ve diğer ayetlerdede şu geçer ''ben izin vermediğim müddetçe kimsenin şefaati kurtarmaz,geçmez ..diye müslüman adam dar düşünürse dar kalıplara sokarsa Kuran'ı yanılır,mevzu bundan ibaret,

tarihinde mechule tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bayraktar Bayraklı, 'aydın' din adamı tiplemesinin ilki değildir. 1960'lı yıllardan beri bu seri sürüyor. Hatta Yüksek

İslam Enstitüsü bu amaçla kurulmuştu. Ama tutmadı tabii. Şimdi adını anan bile yok.

Şeriatın kurallarını azıcık esnetmeyi deneyenlere, 'Aaa, adam ne kadar çağdaş..' diye gaz vermenin alemi yok.

Şunu hiç unutmayın sevgili dostlar: Aydın din adamı olamaz; bu, eşyanın tabiatına aykırıdır.

Çünkü ziftin katranından şeker olmayacağı gibi, cinsini sevdiğim de cinsine çeker denmiştir; doğrudur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...