Jump to content

Sadece Ateistler için umuma kapalı forum odası açabilir misiniz?

Sadece Ateistler için umuma kapalı forum odası açılsın mı?  

42 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Neden bunda ısrar ediyorsun anlamadım. Herhalde bir tuzak kurmaya çalışıyorsun kendince.

Kıyas şeytanın işi dedik. Şeytan ateş ve toprağı (kendisiyle Hz.Adem'i) kıyaslayarak Allah katından kovulanların ilkidir. Kıyasın dinde yeri yoktur.

Arkadaşım, sana basit bir soru sordum.

üstünlük olmadığına göre, sen ve senin hocaefendin eşit misiniz?

Ya da şöyle söyleyeyim, "tanrınız huzurunda eşit derecede bir konuma mı sahipsiniz?"

Uzatma da buna cevap ver...

Bu kıyas değil ayrıca.

Soruda kıyas olmaz.

Cevapta olur.

Sen de kıyas olmayan bir cevap seç.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 84
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaşım, sana basit bir soru sordum.

üstünlük olmadığına göre, sen ve senin hocaefendin eşit misiniz?

Ya da şöyle söyleyeyim, "tanrınız huzurunda eşit derecede bir konuma mı sahipsiniz?"

Üstünlük yok demedik. Üstünlüğü tesbit edip dillendirecek olan biz kullar değiliz dedik. Bu iş Allah'a ait.

Uzatma da buna cevap ver...

Bu kıyas değil ayrıca.

Soruda kıyas olmaz.

Cevapta olur.

Sen de kıyas olmayan bir cevap seç.

Elbette kendimi Fethullah Gülen Hoca Efendi'den üstün bir konumda asla görmüyorum.

Aynı şekilde senden de...

Sitelerde Paylaş

Üstünlük yok demedik. Üstünlüğü tesbit edip dillendirecek olan biz kullar değiliz dedik. Bu iş Allah'a ait.

Elbette kendimi Fethullah Gülen Hoca Efendi'den üstün bir konumda asla görmüyorum.

Aynı şekilde senden de...

sakin ol şampiyon :lol:

Allah babaya sorsana ben mi yoksa sen mi daha üstün , ben adını karalamaya çalışıyorum ama senin gibi yalakalık yapmıyorum , sense eğilip büğrülüyorsun :)

tarihinde Zerdüşt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sakin ol şampiyon :lol:

Allah babaya sorsana ben mi yoksa sen mi daha üstün , ben adını karalamaya çalışıyorum ama senin gibi yalakalık yapmıyorum , sense eğilip büğrülüyorsun :)

Beni boşver de, sen bu şekilde devam edersen, ahirette Esfel-i Safilin'de yerin banko olabilir. Yol yakınken çeki düzen ver kendine...

Sitelerde Paylaş

Bu alt odamız da açılmış galiba. Ben de okuma-yazma için yetki istiyorum ama bir türlü bulamadım nereden istenildiğini...

Mantık'a Özel Mesaj at. İzin istenen başlık gürültü patırtı çıkmasın diye kitlendi. (kuralları esnetme talebinde bulunanlar oldu da ondan galiba)

Sitelerde Paylaş

Bu alt odamız da açılmış galiba. Ben de okuma-yazma için yetki istiyorum ama bir türlü bulamadım nereden istenildiğini...

Yetkini verdim SadeceAteist.

Din forumundaki "Evrim Rehberi"nin hemen altında bu yeni forum. İsmi de senin nickinle neredeyse aynı: "Sadece Ateistler".

Sitelerde Paylaş

Gayet gereksiz bir oda.. Üyeler odayı da, en son oraya kimin yazdığını da görebilecek ama ne okuma, ne de yazma yetkilerine sahip olacaklar.. Düpedüz ayrımcılık.

Başvuru yapmıyorum, uygulamayı kınıyorum, protesto ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Gayet gereksiz bir oda.. Üyeler odayı da, en son oraya kimin yazdığını da görebilecek ama ne okuma, ne de yazma yetkilerine sahip olacaklar.. Düpedüz ayrımcılık.

En samimi duygularla bende seni tebrik ediyorum. :)

Selam.

Sitelerde Paylaş

Bunu sakın almayın ha, orayı da msn'e çevirir, seviyeyi düşürür. Uyarayım dedim. :)

hoştt

amerikancı sapık..

pardon amerikancı liberal liboş demokrat dini bütün çorbamsı trol

hem ben ateist değilim şaşkın

ama yine de bu kararı normal buldum çünkü beyinsiz inanırlar yüzünden başlıklar rezil oluyor

kim mi onlar?

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hoştt

amerikancı sapık..

pardon amerikancı liberal liboş demokrat dini bütün çorbamsı trol

hem ben ateist değilim şaşkın

ama yine de bu kararı normal buldum çünkü beyinsiz inanırlar yüzünden başlıklar rezil oluyor

kim mi onlar?

:)

Beyinsiz inanırlar yüzünden başlıklar rezil oluyor demişsin.

Yahu iyide orda onların tartışmalarına bırak müdahil olmayı, okuyamacaksın bile.

Onların orda başlıkları rezil etmeyeceğini nerden biliyorsun?

Alemsin kız sen, valla bak. :D

Sitelerde Paylaş

girmediğim forumda kimin neyi rezil ettiğini görmicem nasılsa benim açımdan sorun yok :lol:

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı.

Süper!!!

Ben niye akıl edemedim daha önce?

:D :D :D

Cidden çok duyarlı bir davranış modelidir bu, duyurmak lazım!!!

Sitelerde Paylaş

Sen yetki almadıysan açılan konuları , yazan üyeleri nerden görüyorsun ?

Sitelerde Paylaş

Muhafazakar Demokrat, asıl sen bu karikatürize uydurma tiplemenle, akılsız davranış ve oyununla forumda yazmamalısın.

Ama bak yeni bir tip yaratırsın, daha oturaklı olur o zaman yeniden değerlendirirler...

Selam

tarihinde Emre1974tr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Muhafazakar Demokrat, asıl sen bu karikatürize uydurma tiplemenle, akılsız davranış ve oyununla forumda yazmamalısın.

Ama bak yeni bir tip yaratırsın, daha oturaklı olur o zaman yeniden değerlendirirler...

Selam

diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...