Jump to content

Kuzey Kore, Güney Kore'yi vurdu

Recommended Posts

ne ayarı lan, ben seni b.k kadar anlamı olmayan birisi olarak görüyorum. ciddiye almadığım adamada yanıt yazmam. senin daha öncede bu nickleri üstlenmediğini ama yinede atıldığını biliyoruz. senin ayarın olsa olsa avatarındaki ..puların verebileceği ayar kadar olur :) amerikan yalağı papyonlu, seccadesi amerikan bayrağından palyaço troll seni he.

gözümde it b.ku kadar anlamınız yok hiç birinizin.

şimdi başlatma allahından girer kitabından muhammedinden çıkarım hiç kimse bu değerlerini benim ağzımdan alamaz ona göre.

ağlama melis. :)

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Ben ataıst degilim,ama ataistler HAHILCI müslümanlardan %99,9 daha inenclidirler.

NAKILCI dinciler putperestlerin en koyusudur.

Gerçek varoluşun hiçbirine inanmazlar.

İnandıhları Allahın Kureyşin putu EL-İLAH oldugundan bile habarları yoktur.

Kutsal taş sandıhları HECERÜL-ESVET-TAŞI , Hint imparatorluğu bir zamanlar Arap yarımadasına sahaptı ,Hintlilerde kadının üreme organıyla ,erkegin üreme organı kutsaldır,halada öyledir,bunların şekli çeşitli boyutlarda üretilir insanlarca öpülür yalanır.

Canım bizlerde gerçektede öpülüp yalamıyormuyuz:-)))))).

.Dini bayramlarda Amın ve sikin aşırı büyütülmüşlerini omuzlarında taşırlar.

Dikkat edilirse o taş tamda kadının üreme uzvunun aynısıdır şekil olarahda.

Şaytan diye taşlananda erkek uzvudur.

Yahu ınsan birez araştırır,bunun kökeni nedir deye.

Azgın gelinler gibi hemen şeye sarılınmaz.

Gerçegini öpün yalayın o hepimizin hakkıda,yüzbinlerin ,milyonların öpüp yaladıgı birşeyi öpüp yalamak,hastalıhların sağlaminsanlara geçirmeninde bir anlamı yohdur.Dinder geçinenler bunlardan bile habarları yohdur.

Diyelimki GÖKTEN düştü o TAŞ,

Birtaş sana ne verebilir.

Taşlardan dilek dileyenlerle

Putlardan birşey bekleyenlerin arasında farh varmı?

Kibleyse sümer Allahı Kibeleden alınmıştır.

Siz hanki ınanmışlıktan bahsediyorsunuz.

Ömer hecerül esvet taşına söyle seslenmıştır.

Ben sana yapacagımı biliyorumda dua etki HZ,Muhammet seni birkaç kişiyle birlikte buraya koydu.

Neymiş,Muhammed elini uzatıp ayı gökten almış ve cebinden çakısını çıharıp ayı ikiye bölmüş,ayın bır şakkasıda elinden sıçramış Alının bahcasına düşmüş.

Ayın dünyaya uzahlıgı 360,000 küsür km.

Büyüklüğüyse dünyenin % 85 kadar.

Bunlara ınanacan dönüpde ataistleri tanrı tanımazlıhla suçlayacan.

Bumudur Tanrı tanımah.

Mehemmed ayı ALMA gadar bir nur sanıyordu.

Halhında ayın durumunu bilmediginden ben ayı uzanıp aldım,ikiye böldüm ama ,kafırler bana gene inanmadı demiştir.

Bugün bu saçmalara inananlar kendilerini ınançlı sanmaktadırlar.

Ama cahal halhda suç yoh.Onları bu insahlara din deye SOKANLARDA ve bunlara GÖZ YUMANLARDA ZAVALLI HALHI cahal bırahanlarda SUÇ.

POHLU SİDİKLİYİ gınıyor.

Ay sizi tuzlıyımda GOHMIYASINIZ emi:-)))))).

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

İşte Komünistlerin ne kadar akılsız olduğunun bir örneği. Akıllı olan adam ABD'yi karşına alacağını bile bile müttefiğine saldırmaz. ABD müttefiğini asla yalnız bırakmayacaktır. Kuzey Kore'yi haritadan silinmiş kabul edebilirsiniz.

Sen öyle san!..

K.Kore atom bombası sahibi ve 6 000 km menzilli nükleer başlık taşıyabilen balistik füzelere sahip. ABD'nin ilk saldırında direk New York'u ve/veya Washington'u üzerine atom bombası takılmış nükleer füze ile vurabilir yani ABD veya bir başkasının maçası sıkmaz K. Kore'ye saldırmaya. K. Kore ABD faktörünü hesap etmiyor mu sanıyorsun? Herkes mal mı?...

Sitelerde Paylaş

yoldaşların eline sağlık, az bile yapmışlar. nanalarını b.llemeleri lazımdı aslında :) usa emperyalizminin ve finans kapitalizminin uşağı güney kore hükümeti ya devrimle yıkılacak ya da kuzeyin devrimci saldırıları altında geberecek. başka seçeneği yok.

zaten usa yeni dünya düzeni b.kunu hayata geçirmek için tüm dünyayı kapitalist entegrasyona sokma derdinde. kore bu süreçte başı çekiyor. bu yüzden iyice izole olmalı ve savaş makinelerini güçlendirmeliler, olası bir usa işgaline karşı.

kuzey kore hükümeti yoldaş Lenin ve yoldaş Stalin'in izinde yürümektedir. zaten usa emperyalizmi hollywood denilen propaganda aygıtını kullanarak kuzey kore'li yoldaşların aleyhinde bir james bond filmi çevirmişti 2003 yılında. adı Die Another Day'di sanırım. baskılara boyun eğmek yok, ya devrim ya ölüm. kölece yaşamaktansa, emperyalizme boyun eğmektense şereflice savaşıp onurumuzla ölürüz daha iyi. kuzey kore hükümetinin yaptığı da budur.

elbetteki kore'deki rejim sosyalizm değil, ama emperyalizme karşı bir halk demokrasisi. bu nedenle emperyalist gericiliğin saldırılarına karşı sosyalistler kuzey kore hükümetini destekleyeceklerdir.

Bir insan nasıl Kuzey Kore'yi savunur. Bakın KK böyle bir yer:

http://www.vbs.tv/watch/the-vice-guide-to-travel/vice-guide-to-north-korea-1-of-3

KK'yı savunabilen ideoloji dogmatik olmak zorunda. Komünistlerin hep yaptığı '[ülke ismi] tam sosyalism değil o yüzden işlemedi' argümanınızın aynısını neo liberallerin de laisez faire'in denendiği ülkeler, mesela Chile, ile ilgili yaptıklarını biliyor musunuz?

Dogma olmuş düşüncelerin klasik bir kendilerini koruma taktiğidir bu. Dindarlar da yapar aynısını; Teröristleri kınarlar, onlar müslüman değil derler mesela. Kendini bu şekilde savunan fikirler iflas etmişlerdir.

tarihinde kaanuni tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen öyle san!..

K.Kore atom bombası sahibi ve 6 000 km menzilli nükleer başlık taşıyabilen balistik füzelere sahip. ABD'nin ilk saldırında direk New York'u ve/veya Washington'u üzerine atom bombası takılmış nükleer füze ile vurabilir yani ABD veya bir başkasının maçası sıkmaz K. Kore'ye saldırmaya. K. Kore ABD faktörünü hesap etmiyor mu sanıyorsun? Herkes mal mı?...

Kuzey Kore gibi bir devlete güvenen mal işte... Acıyorum yazık size... Irağında vardı füzeleri, nükleer bombaları. ABD'yi vuracaktı, sonuç ortada.

ABD kuzeyi alır güney yapar kimsenin ruhu bile duymadan şaftını kaydırır adamın akıllı olun

tarihinde Hatikvah tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kuzey Kore gibi bir devlete güvenen mal işte... Acıyorum yazık size... Irağında vardı füzeleri, nükleer bombaları. ABD'yi vuracaktı, sonuç ortada.

ABD kuzeyi alır güney yapar kimsenin ruhu bile duymadan şaftını kaydırır adamın akıllı olun

Amerikan uşağı puşt!

Ne demek lan akıllı olun?

Kimsin sen?

Benim gibi bir adama bile küfür ettirdin!

Bizim sayemizde faşizmden kurtuldunuz hıyarlar!

Sevmezsiniz etmezsiniz, bari saygılı olun...

Ayar çekmek size mi kaldı ezikler?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...