Jump to content

İŞTE ALLAH'INIZIN ADALETİ

Recommended Posts

afrikalılara rızık vermeyi unutan , ve onların aç kalmasına göz yuman , şımarık israiloğullarından bahsedip duran ama masum ve savunmasız , zavallı olan diğer haksızlıklara uğramış toplumları önemsemeyen tanrı adilim diyip geçiniyorsa ve de utanmadan hala isminin ve habibinin aşkının sevgilisinin her ne cehennemse , ismini utanmadan günde 5 kere haykırılmasını istiyorsa ben de rest çekiyorum kendisine ve kınıyorum var gücümle , varsın atsın beni de cehennemine , istemem ben cennetini , laf olsun diye konuşmuyorum çok ciddiyim !

tarihinde BayZerdüşt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

emin ol nerde çocuk görsem yardım ederim yüzlerini bir anlık bile güldürebilmek için her şeyi yaparım

çok güzel, eğer yetişemediğin bir durum olursa elimden geleni yapmaya hazırım.

Demek sen bile Allah'tan daha vicdanlısın...İlginç değil mi?..

Şimdi zihnin açık bir şekilde bu verdiğim örneği düşün...Tarafsız ve Allah'ı kayırmadan,içeriden değil,dışarıdan ve yukarıdan bak olanlara..

Selamlar..

Sitelerde Paylaş

Demek sen bile Allah'tan daha vicdanlısın...İlginç değil mi?..

Şimdi zihnin açık bir şekilde bu verdiğim örneği düşün...Tarafsız ve Allah'ı kayırmadan,içeriden değil,dışarıdan ve yukarıdan bak olanlara..

Selamlar..

Haşa, Rabbim senin yakıştırdıklarından münezzehtir.

Sitelerde Paylaş

Haşa, Rabbim senin yakıştırdıklarından münezzehtir.

bir ara tanıştır da biz de tanıyalım ne kadar da üst kişilikli biri olduğunu . burda alay etmiyorum , tanımak istiyorum ve tanıyorum rabbinin öz kaynaklarıyla (kuran hadis başta olmak üzere diğerleri dahil ) , ve anlıyorum rabbinin ne kadar zalim ve kibirli bir kral müsveddesi olduğunu ....

Sitelerde Paylaş

bir ara tanıştır da biz de tanıyalım ne kadar da üst kişilikli biri olduğunu . burda alay etmiyorum , tanımak istiyorum ve tanıyorum rabbinin öz kaynaklarıyla (kuran hadis başta olmak üzere diğerleri dahil ) , ve anlıyorum rabbinin ne kadar zalim ve kibirli bir kral müsveddesi olduğunu ....

Sen aynaya bakıp kendini görüyorsun. Allah'ı tanımak istiyorsan fakirlerle, düşkünlerle, mazlumlarla dostluk kuracaksın.

Sitelerde Paylaş

Sen aynaya bakıp kendini görüyorsun. Allah'ı tanımak istiyorsan fakirlerle, düşkünlerle, mazlumlarla dostluk kuracaksın.

ben hiçbir zaman birini küçük görüp alay etmedim , nasıl akıl ederek sen bana bunları söylüyorsun ? hoşgörülüğümden herkes yararlandı ve kötüye kullandı durdu be ... karnım tok artık böyle saçma mecazi anlatımlı dolambaçlı safsatalara

Sitelerde Paylaş

ben hiçbir zaman birini küçük görüp alay etmedim , nasıl akıl ederek sen bana bunları söylüyorsun ? hoşgörülüğümden herkes yararlandı ve kötüye kullandı durdu be ... karnım tok artık böyle saçma mecazi anlatımlı dolambaçlı safsatalara

acıktığın zaman tekrar görüşelim. Tok açın halinden anlamaz.

Sitelerde Paylaş

acıktığın zaman tekrar görüşelim. Tok açın halinden anlamaz.

benin acıkmamı bekleme cübbeli efendi , paraları basıp hacca umreye gideceğine bir kerede afrikaya git insanların çaresizliğini gör çünkü ordakiler hep aç , ne zaman tokluğu hissettiler ki onlar ! Kendi insanlığından ötürü onlara iyilik yap , allah için diye söylenme kendi kendine , eğer öyle yaparsan senin iyimserliğinden şüphe ederim ...

Yalakalık yapma dosdoğru ol diyorum.

Sitelerde Paylaş

Yüzlerinizi bazan doğu, bazan batı tarafına çevirmeniz erginlik değildir. Fakat eren o kimselerdir ki, Allah'a, ahiret gününe, meleklere, kitabave bütün peygamberlere iman edip, yakınlığı olanlara, öksüzlere, yoksullara, yolda kalmışa, dilenenlere ve esirleri kurtarmaya seve seve mal verirler. Namazı kılarlar, zekatı verirler. Bir de andlaştıkları zaman sözlerini yerine getirenler, hele sıkıntı ve hastalık durumlarında ve harbin şiddetli zamanında sabır ve kararlılık gösterenler var ya, işte doğru olanlar da bunlardır, korunanlar da bunlardır.

Sitelerde Paylaş

o allahı bulursanız söyleyin bana , çünkü yan yatırıp kellesini uçurmak istiyorum bu bizim kurbanlığımız olsun tüm çıkmazlara , bağnazlıklara ve kendisinin yaptığı adaletsizliklere karşılık ki tüm olumsuzluklar son bulsun artık , insanlığın ve tabiattaki diğer tüm canlıların önü açılsın geniş ufuklara doğru...

Sitelerde Paylaş

bu allahın ortadoğu özelliklede arabistan yarımadasının dışına çıktığı yok. insanlara vaadettiği cennetler bile serin gölgelikler :) içeren çöl insanına hitap eden cennetler. biraz çıksın dünyayı dolaşsın nereler varmış, nerelere uğramamış, o biricik dediği dini islamı nerelere tebliğ ettirmemiş bir görsün.

Sitelerde Paylaş

öksüzlere, yoksullara, yolda kalmışa, dilenenlere ve esirleri kurtarmaya seve seve mal verirler. Namazı kılarlar, zekatı verirler. Bir de andlaştıkları zaman sözlerini yerine getirenler, hele sıkıntı ve hastalık durumlarında ve harbin şiddetli zamanında sabır ve kararlılık gösterenler var ya, işte doğru olanlar da bunlardır, korunanlar da bunlardır.

İşte bu seni sömürmek ve senin de bu sömürüye seve isteye rıza göstermen için insanlar tarafından uydurulmuş ayetlerden bir tanesidir..Recep Tayyip ve şürekası neden zengin? bir düşün üstünde derim..Seni soyacak ki kendisi doysun..Hala anlamıyor musun?

Ayılın artık..

İslamiyet gibi insanı madden ,manen, ruhen haşat eden bir din olmasaydı,Türkiye dahil tüm müslüman ülkelerin kalkınmış ,halkı mutlu,huzurlu ,refah içinde ,insani değerlere haiz ve ahlaki olarak gelişmiş ülkeler olacaklarına kuşkum yok...

İslam yedi bitirdi sizi..Hem de bir hiç uğruna..

Müslümanlardan sıklıkla duyduğum bir cümle kalıbı vardır tüylerimi diken diken eden.Muhakkak sen de duymuşsundur cübbeli..Derler ki;Allah'ın yardım etmediğine sen mi yardım edeceksin?...Ne iğrenç bir yaklaşım...

Allah'ın kudreti o kadar büyükse fakiri fukarayı bu tip müslümanlara muhtaç etmez ,kendi doyururdu..

Bu sistemi kuran ve çok sayıda acımasız insan yaratan rabbin, büyüklüğüne yakışmayacak şekilde düşkün kullarını onun bunun vicdanına bırakıyor ve büyük oranda aç kalmasını göze alıyor.. Bu da büyüklüğe yakışmaz..

Ele güne , kıytırık kuluna güvenene kadar kendi bir sistem kurup yarattıklarının sorumluluğunu da üstlenseydi ya...

Dininizde anlatıldığı şekilde merhametli, adaletli,acıyan,esirgeyen,koruyan,kılı tüyü olan bir Allah yok. Olsa dediklerine ters düşmezdi.Eğer olsa yaşantımıza yansımasından varlığı anlaşılırdı...

Kendi dediklerini kendisi uygulayamayan,ahdine sadık kalamayan bir Allah olur mu? Olmaz...

Selamlar

tarihinde Electra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Paraları basıp hacca umreye gideceğine bir kerede afrikaya git insanların çaresizliğini gör

Paraları bastırıp, avrupaya amerikaya her yıl tatile gidenleri napıcaz, Zerdüşt. Git onlara önce bir söyle, sonra konuşalım, hacc meselesini.

not: Hacca, 1 den fazla gidilmesine karşıyım

tarihinde Karagümrüklüü tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

o allahı bulursanız söyleyin bana , çünkü yan yatırıp kellesini uçurmak istiyorum bu bizim kurbanlığımız olsun tüm çıkmazlara , bağnazlıklara ve kendisinin yaptığı adaletsizliklere karşılık ki tüm olumsuzluklar son bulsun artık , insanlığın ve tabiattaki diğer tüm canlıların önü açılsın geniş ufuklara doğru...

ancak bir salak böyle konuşabilir .Sen galiba nemrutluğa soyundun kule yapıp aklınca Allaha ok atmıştır ya diyorumya ancak salak böyle bir işe kalkışabilir .Sen bir halt edemessin senin çapın rabbe ulaşacak kapasitede değil sana bir tavsiye ben rabbin kuluyum gel benim kellemi uçur istersen kapasiteni görelim ne kadar yapabileceksin. eğerki yapmassan sen korkaksın ve ödleksin

Sitelerde Paylaş

ancak bir salak böyle konuşabilir .Sen galiba nemrutluğa soyundun kule yapıp aklınca Allaha ok atmıştır ya diyorumya ancak salak böyle bir işe kalkışabilir .Sen bir halt edemessin senin çapın rabbe ulaşacak kapasitede değil sana bir tavsiye ben rabbin kuluyum gel benim kellemi uçur istersen kapasiteni görelim ne kadar yapabileceksin. eğerki yapmassan sen korkaksın ve ödleksin

Sitelerde Paylaş

sana neyi anlatayım ben , ben bunları yazmadan önce de ahlaksızdın hala aynısın , kalsın senin kellen ben insan canlısıyım elime rehin düşsende yapamam böyle bir caniliği belli din seni de zehirlemiş , beni yolda görsen allahu ekber deyip kafamı da kesmeye kalkışırsın eminim , sırf allahına yalakalık olsun diye bak allahım seni kötülüyordu susturdum şerefsizi ve allahın da : iyi ettin zaten beş para etmezdi namussuz şerefsiz , öbür tarafda pişircektim her ne olursa olsun genede erkenden gelmesi iyi oldu cehennemime , gözüme girdin sana cennet vaadediyorum.

Sizinle ne konuşsak boş o yüzden artık laf anlatmaya çalışma modunu devre dışı bıraktım .

Allahınla sana mutluluklar hutame .

Sitelerde Paylaş

Ayrıca benim çapımı sorgulamak , senin o örümcek ağı tutmuş beynine kalmadı , sizinle peygamber hadis sünnet kuran fıkıh dışında birşey de tartışılmaz zaten . Tam gaz devam hutame , örümcek kafalılığa , bağnazlığa devam .

Engellemeye çalışsanda akıl seni ve senin gibi örümcek kafalıları ezip geçecektir ve o allahının nurunu bir güzel sigara söndürür gibi söndürecektir bunu o kafana sok !

Sitelerde Paylaş

Paraları bastırıp, avrupaya amerikaya her yıl tatile gidenleri napıcaz, Zerdüşt. Git onlara önce bir söyle, sonra konuşalım, hacc meselesini.

not: Hacca, 1 den fazla gidilmesine karşıyım

Ben humanistim , farkettiysen burda allahın adaletsizliği topici altında tartışıyoruz , banane elin zengin ateistiydi dinsiziydi , bana bunu misal verme ve kıvırma , burda anlattığım şey siz , ateistleri pislik ve taş kalpli görüyor olmanız !

Ben kahroluyorum , yardım etmeyenleri de kınıyorum ama allah israiloğullarına o kadar yardım gönderiyor , şu helak olayı neden devam etmiyor , ya etsede neden endonezyalar tsunamilerle , haitiler salgın hastalıklarla , afrikalılar hem açlık hem salgınlarla kırılıp geçiyor ? O insanlarınki de can değil mi ? Böyle imtihan mı olur nolur söyleyin bana hangi akıl alır bunu , biz hiçbir zaman bilemeyiz o insanların çektiklerini , siz tutup hala bana allahın adaletini savunuyorsunuz , lütfen yapmayın diretmeyin bana dininizi böyle akla zarar şeyleri savunarak.

Kalsın uzak olsun ...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...