Jump to content

Forumdaki troll sayısının enflasyonu hakkında

Recommended Posts

Atılanlar, üyeliğini sildirenler, foruma kırgın olanlar...

Mutlaka bir şekilde geri geliyor ve trollük yapıyorlar. Bunu engellemenin bir yolu var mı?

Trollük genelde ateistcafe bölümünde işe yarıyor. Acaba foruma yeni üye olanların belirli bir mesaj sayısına ulaşana kadar sadece ana forumda yazmalarını sağlayabilecek bir sistem getirilebilir mi?

Derseniz ki 'iyi de kardeşim 20 mesajın var senin de, hepsi ateistcafede yazılmış' o zaman haklısınız der susarım :)

Sitelerde Paylaş

%90'ın müslüman olduğu bir ülkede yaşıyoruz.her ne kadar dinci olsada her insanın muhakkak hayatında bir kere karşıt düşüncelere ilgisi artar,internete ulaşmaktan kolay şey yokken 68-70 milyon müslüman varken burayı muhakkakki istila edip çirkefleşecekler.bu demokratik yollarla engellenebilecek birşey değil sayıca çok fazla olmalarının avantajı var çirkef müslümalların.sen üyeliğini sildikçe 2 kat fazlası onların üyeliğini sildikçe 10 kat fazla müslo gelicek foruma

Sitelerde Paylaş

foruma gammaz alsanıza. forumu ciddiye alanları gammaz yapın, bunlar düzenli aralıklarla size ilgili trolleri belgesiyle gammazlasınlar. mesela ben vaktim oldukça yazıyorum, bu işi yapmayı üstlenebilirim. trollerin ilacı forumu ciddiye alan emektar yazar katılımcılardır. yönetim bunlarla tek tek uğraşamaz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...