Jump to content

arabic saka

Recommended Posts

Bunların şaka anlayışı pek bi sado-mozaşist bir perspektifte..

Uçurum sahnesi süperdi herif bide aşağı uçaydı bak adamlar nasıl gülmekten yarılırdı... :lol: :lol:

zuhaha :lol::lol: yaw abi harbi koptum güzel espiri bravo kıtipiyoz

Sitelerde Paylaş
Dogrudur, Araplarin saka anlayisi yada mizah anlayisi cok degisiktir. Araplari Turkiyenin en komik adami bile gulduremez, ama karsilarinda birisi zor duruma dussun ona cok gulerler, kisilere fiziksel olarak saka yapmak bir gelenek.

dedigine katiliyorum modern dunyada bir kisi zor duruma dustugunde digerleri yardim edip onu bu zor durumdan kurtarmaya calisirken vatandaslarimizin hayran oldugu araplarda ise tam tersi.col develeri.

baskasinin zor durumuna yardim etmeyip guldukleri icin 20 30 000 km uzaktan birileri gelip herseylerini ellerinden rahatlikla alabiliyor.

mal oglu mallar.

bir tanrinin oldugunu farzedersek yarattigi en mal insan gurubu araplardir.

Sitelerde Paylaş
Dogrudur, Araplarin saka anlayisi yada mizah anlayisi cok degisiktir. Araplari Turkiyenin en komik adami bile gulduremez, ama karsilarinda birisi zor duruma dussun ona cok gulerler, kisilere fiziksel olarak saka yapmak bir gelenek.

dedigine katiliyorum modern dunyada bir kisi zor duruma dustugunde digerleri yardim edip onu bu zor durumdan kurtarmaya calisirken vatandaslarimizin hayran oldugu araplarda ise tam tersi.col develeri.

baskasinin zor durumuna yardim etmeyip guldukleri icin 20 30 000 km uzaktan birileri gelip herseylerini ellerinden rahatlikla alabiliyor.

mal oglu mallar.

bir tanrinin oldugunu farzedersek yarattigi en mal insan gurubu araplardir.

Tevbe 98- Araplardan öylesi vardır ki, infak ettiğini bir angarya/bir ceza ödeme sayar ve sizin başınıza belaların gelmesini bekler durur. En kötü bela onların başına olsun! Allah çok iyi işitir, çok iyi bilir.

arapların bu özelliği burada da tam olarak tespit edilmiş... "hani arap ırkçısı Mohammed" tarafından. Ama iyi tespit di mi, kabul edin...

tabi Kuran'a göre Arapların içlerinde de bu huyu olmayan insanlar var.

Tevbe 98- Ve Araplar'dan Allah'a ve ahiret gününe inananlar vardır. Ve infâk ettikleri şeyleri Allah'ın indinde ve Resul'ün dualarında bir vesile kabul ederler. Muhakkak ki; o, onlar için bir yakınlık vesilesidir, değil mi? Allah, onları rahmetinin içine dahil edecek. Muhakkak ki Allah; Gafur'dur ve Rahîm'dir.

Sitelerde Paylaş

birincisi mükemmel ötesi. :P

böyle mal adamları her yerde göremeyiz.

eyvallah.gece gece güldürdün beni.hani bi allah olsa o da seni güldürsün diyeceğim.

suratımda hala salak bi gülümseme var.

dur ben öbürlerine de bakayım. :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...