Jump to content

müslüman bayanları göreve çağırıyorum..

Recommended Posts

müslüman bayanlar göreve..

sadece türbana sahip çıkmakla olmuyor..

inandığınız kitabın bütününe saygı duyun..

çıkın sokağa ve mirastan erkeklerin yarısı kadar alma hakkınızı savunun..

müslümanlığınızı özgürce yaşayın..

haykırın..

medeni kanunumuzda kadın ve erkeğin eşit görülmesinin, size karşı yapılan bir zulüm olduğunu söyleyin herkese..

allah'ın size verdiği kadarını alın, yoksa ona karşı gelmiş olursunuz..

müslüman bayanlar, kuran referansıyla diğer istediğiniz özgürlükleri bu başlık altında haykırabilirsiniz..

forum ahalisi, gerekirse arayacakları haklar konusunda müslüman bayanlara hatırlatmalar yapabilirler..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 82
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

evet hacı'nın da belirttiği hakları pankartlarınıza büyük puntolarla yazın..

haklarınızı arayın..

hem böylece yüce allah'ınızın emirlerini genç kızlarımız daha iyi öğrenmiş olur..

dinlerine daha sıkı sıkıya sarılırlar..

Sitelerde Paylaş

müslüman bayanlar göreve..

sadece türbana sahip çıkmakla olmuyor..

inandığınız kitabın bütününe saygı duyun..

çıkın sokağa ve mirastan erkeklerin yarısı kadar alma hakkınızı savunun..

müslümanlığınızı özgürce yaşayın..

haykırın..

medeni kanunumuzda kadın ve erkeğin eşit görülmesinin, size karşı yapılan bir zulüm olduğunu söyleyin herkese..

allah'ın size verdiği kadarını alın, yoksa ona karşı gelmiş olursunuz..

müslüman bayanlar, kuran referansıyla diğer istediğiniz özgürlükleri bu başlık altında haykırabilirsiniz..

forum ahalisi, gerekirse arayacakları haklar konusunda müslüman bayanlara hatırlatmalar yapabilirler..

Sadece bununla kalmamalı müslüman kadınlar; mor çatı adı altındaki zındık evlerini de basmalılar. Müslüman kadının kocasından dayak yiyebileceğini kitapları yazıyor ve bir anlamda bunu emrediyor. O çatıya sığınan kadının dayak yeme özgürlüğünü de, dokuzuncu doğumunu yaparken ölen veya esnek kızlık zarı nedeniyle öldürülen kadının kocasının isterse öldürebileceği, isterse nadasa bırakabileceği bir tarla olma özgürlüğünü de, çalışan kadının çalışmaya son vererek kocasının kazancını yeme özgürlüğünü de, kendisiyle birlikte başka üç kadının daha kendisine kuma olma ve kocasının kazancından yiyebilme özgürlüklerini de, üvey kaynatayla (?) evlenebilme özgürlüklerini de, kardeşinin öldürdüğü bir kadına karşılık öldürülme özgürlüklerini de... vb. tüm yavşaklık özgürlüklerini de aynı ateşle haykırmalılar.

Haykırmalılar ki, ne kadar aşağılık oldukları konusundaki samimiyetlerini de aynı özgürlükle sergileyebilsinler.

Sitelerde Paylaş

müslüman bayanlara kıyak geçeceğim..

en sonunda toparlayıp, tüm allah kanunu referanslı isteklerinizi sıralayacağım..

dilerseniz pankartlarınızı bile hazırlar, adresinize yollarım..

yeter ki islamın güzelliklerini yayın ülkemizin, dünyanın dört bir yanına..

Sitelerde Paylaş

evet hacı'nın da belirttiği hakları pankartlarınıza büyük puntolarla yazın..

haklarınızı arayın..

Üniversiteli genç kızlarımızın sıkmabaş özgürlüğünü bir alalım, sonra çarşaf özgürlüğü ve küçük kızlarımızı özgürleştirme özgürlüğünü de söke söke alacaz zalimlerin elinden Allan izniynen. O saydıklarınıza da sıra gelecek inşallah. Ne demişler; acele işe şeytan karışır. Sırasıyla...

0001ha.jpg

0002c.jpg

0003ra.jpg

0004e.jpg

carsafzgrlg02.jpg

carsafzgrlg01.jpg

basortulucocuklar.jpg

Hem bu durumdan kadınlarımız da memnun, size ne yav.

Alan memnun veren memnun.

Abdestim bozulacak şimdi töbe töbe.

Valla şurda zorla sinirlendiriyorsunuz adamı.

20100418kocaeli11.jpg

asagilanmakhakkimiz.jpg

tarihinde Yakup tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

yakup harikasın..

ama bu müslüman bayanlardan hala ses yok..

bu konuyu ne zaman gündeme getirsek kaçacak delik arıyorlar..

hadi çıkın ortaya hakkınızı arayın..

müslümanlığınızı yaşayamıyorsunuz, allah'a nasıl hesap vereceksiniz..

mirasın yarısını bana verdiler, ben de aldım mı diyeceksiniz allah'a..

adamı hoplatır walla allahcan öte tarafta..

Sitelerde Paylaş

Dayak hakları da var.. Yataktan atılma ve tarla gibi sürülme hakları da..

Bu hak için seve seve mücadele ederler bence. (Bakınız: Muhammed'in karılarının "Sıramı kimseye vermem !" kavgası)

Bir de boşandıktan sonra tekrar kocaya dönmek için mutlaka başka biriyle evlenip kendini ona becerttirme hakkı var. Onu da unutmasınlar.

tarihinde asinar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sesinizi yükseltin biraz..

öyle pasif oturmakla olmuyor bu işler..

allah için, allah'ın kanunları için, sokaklara çıkın ve islami haklarınızı söke söke alın..

ben pankartlarınızı hazırlıyorum..

yazılan iletilerden oluşturacağım..

Sitelerde Paylaş

asagilanmakhakkimiz.jpg

Kadınların bu hakları için savaşmalılar.

Çıkın sokağa kocalarımız 4 tane karı alabilirler diye haykırın.

Bizim aklımız kıt olduğu için şahitliğimiz erkeğin yarısı olsun diye bağırın.

Mirasta üçün birini almak istiyoruz diye ağlayın.

Allahımız kuranda kimini kiminden üstün yarattığını söylüyor o yüzden erkekler kadınlardan üstündür, kocalarımıza karşı gelirsek bize dayak atılmasını istiyoruz lütfen bu özgürlüğü bize tanıyın diyin.

Kocalarımızda dayak yediğimizde karakola şikayete gittiğimizde birde polisten dayak yemek istiyoruz diyin, diyin diyin.

Sitelerde Paylaş

ayrıca, evinizden dısarı adım da atmama hakkınızı savunun.

bok mu var dısarda erkeklerin içinde calısıyorsunuz? okula gidiyorsunuz?

müslüman kadın evinde oturur.

o bankta resim cektiren zilliler de günah işliyorlar, kuran'a karsı geliyorlar haberleri yok.

allah onların cezasını verir öbür tarafta.

Sitelerde Paylaş

Zaman değişmektedir koşullarda değişmektedir, Allah bir topluluğu lanetledi diye kıyamete kadar bu laneti sürdürecektir anlamına gelmez, Allah kullarının tavırlarını değiştirmeleri halinde onlara merhamet edebilir. Faiz haram sayılmıştır fakat enflasyon olan bir dönemde faizler belli kurallar çerçevesinde haram sayılamaz. İslam mantık dinidir. Tabii baş örtüsü konusunu hiç tartışmak istemiyorum insanlarımızın bir örtü ile kandırıldığını ve Allah inancının buna mal edilmesi çok yanlış bir şey.

Sitelerde Paylaş

tamam işte orgone,kocalarının 3 hatun daha kaldırma hakkınıda savunsunlar öyleyse,ya bi işi adam gibi yapsınlar yada hiç yapmasınlar.b*k var o bez parçasını takmaktaya,ya onuda savunmasınlar,yada kuma getirilmeyi,mirastan az pay almayı şahitliğinin erkeğin yarısına eşit olmasınıda istesinler,yada hiç birini istemesinler,ikiyüzlülük yapmasınlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...