Jump to content

türbanlı şampuan reklamı..

Recommended Posts

Bencede sakadir bazi kamera sakasi programlari var bu tur sakalar yaparlar sanirim onlar yapmistir herhalde muslumanlar yapsa yapsa bunu yaparlar diye dalga gecmislerdir yapmayin arkadaslar ya muslumanlar bile bunu yapacak kadar salak degildir herhalde, kiniyorum sizi.

O reklamın Türkiye'den olduğunu sanmıyorum. Pakistan'ı andırdı bana. Ayrıca o reklamda saçlar gözükmediği için başka taraftaki kılları da yıkıyabilirsiniz havası veriyor. :)

Sitelerde Paylaş

O reklamın Türkiye'den olduğunu sanmıyorum. Pakistan'ı andırdı bana. Ayrıca o reklamda saçlar gözükmediği için başka taraftaki kılları da yıkıyabilirsiniz havası veriyor. :)

Bana daha çok Endonezya gibi geldi. Reklamda oynayan tipler hiç Pakistanlılara benzemiyor.

Ayrıca bahsi geçen reklamda şampuanın üstündeki resimde kadının başı açık. Neden türbanlı bir reklam yapma gereği duymuşlar ki?

Sitelerde Paylaş

Bana daha çok Endonezya gibi geldi. Reklamda oynayan tipler hiç Pakistanlılara benzemiyor.

Evet, ben de Endonezya gibi düşündüm ama Pakistan yazdım. Kafam biraz dağınık.

Ayrıca bahsi geçen reklamda şampuanın üstündeki resimde kadının başı açık. Neden türbanlı bir reklam yapma gereği duymuşlar ki?

Bu da böyle bir saçmalık işte. Şampuanın üzerinde nasıl saçlara sahip olacağınız gösteriliyor ama reklamda böyle bir şey yok.

Aslında adamların kendini garantiye alma gösterisi gibi de gözüküyor. Mantık; sizin saçlarınızın nasıl olacağını bilemeyiz, onun için saçları göstermedik. :D

Sitelerde Paylaş

yoğun araştırmalarım sonucu reklamın, endonezya menşeili olduğunu öğrendim..

biliyorsunuz bu ülkede şeriat kanunları uygulanmaya başladı..

sokakta kadınlar dar pantalonla gezerse polis çeviriyor..

tam forum üyelerimizden meçhule'nin istediği gibi..

aşağıdaki linkte resimli bilgi mevcut..

dar etek giymek yasak..

Sitelerde Paylaş

Bizim bir doktor amcamız var. Bir köylü hanımı ile gelmiş, aman doktor soymadan muayene et demiş, doktor ne dese ikna olur adam? Tamam demiş sonra kadını muayene etmiş. Adam ne yaptın doktor demiş, amcamızda kapının arkasındaydı bende ön taraftan muayene ettim demiş. Köylü de ellerine sağlık diye cevaplamış. :lol: Eeee cehalet ile ancak böyle baş edilir.

Sitelerde Paylaş

yoğun araştırmalarım sonucu reklamın, endonezya menşeili olduğunu öğrendim..

biliyorsunuz bu ülkede şeriat kanunları uygulanmaya başladı..

sokakta kadınlar dar pantalonla gezerse polis çeviriyor..

tam forum üyelerimizden meçhule'nin istediği gibi..

aşağıdaki linkte resimli bilgi mevcut..

dar etek giymek yasak..

yola çıktı geliyor yani şeriat yuppi (:

Allah biliyor içimi..istiyorum

Sitelerde Paylaş

yola çıktı geliyor yani şeriat yuppi (:

Allah biliyor içimi..istiyorum

Aaaa yaşasın şeriat!!!!...

Plan yaptın mı bari? Kaçıncı karı olarak alınmayı isterdin?..

Mehrini ödemeden seni asla vermeyiz...

Adam gelicek paranı bastıracak,Allaaaan emriyle isteyecek ...Bi de peygamberin kavliyle..

En iyi müslüman zevce sen olacan...Bunun için çeyizine burka diktirecez....

Bak ben şimdiden kapandım rabbime şükür..Dört gözle bekliyorum şeriatı..

tarihinde Electra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

şeriat 3-5 kişinin saptırmasıyla olan bi olgu değildir,hem şeriat değil kulluğun özüdür istenilen/istediğim.

bak işte halen yok 3 kadın 4 kadın,kara çarşaf..

bumudur tek bildiğiniz din adına yani?

şeriat denince bumu geliyor akla,ki ben şeriat demiyorum özümüz olan yaşama planımız,nasıl ki bulaşık makinesinin bile kullanma kılavuzu varsa ve kılavuz dışı çalıştırdığımızda ileriye dönük büyük sorunlar çıkarıyorsa,dinden uzak bi toplumda yanen böyledir,zamana yaydığınızda tehlike arz eder,doğasına aykırı yaşamaktan dolayı..

şeriat diye imlediğiniz bildiğiniz iki şeyden ibaret değil,devletin zor baskısı değil,eşin zor baskısı değil Rahman bile zorlamazken bizi hadlerine değil!

o bilinen uygulanmaya çalışılan şeriat beşerin eli yüzünden bulaşık olmuştur,istediğim Kuran'ın dediği gibi yaşamak,şu zamanda bile Kuran'ın emrettiği gibi yaşanılabilir bu yüzden gelmesi gereken bişi yok aslında

Sitelerde Paylaş

şeriat 3-5 kişinin saptırmasıyla olan bi olgu değildir,hem şeriat değil kulluğun özüdür istenilen/istediğim.

bak işte halen yok 3 kadın 4 kadın,kara çarşaf..

bumudur tek bildiğiniz din adına yani?

Evet benim tek bildiğim bu..Kadınlara ne buyurulmuşsa onunla ilgileniyorum,kendi payıma düşenle yani..Aslında bu kadarla bitmiyor.Bitse iyiydi... Daha çok var..

Mirastan da yarı pay alacağız hem. :rolleyes: .Ayy ne kadar sevindirik oldum...

'Boş ol' denince boşanıp,eski eşimizle bir daha evlenmek istersek, başka adamla seviştirilmeden evlenemeyeceğiz...

Sokağa cilbapsız hiç çıkamayacağız..Heyyyooo..

Kocamız bizi, yan baktın,gözünün üstünde kaşın var diye bir bahane bulup dövebilecek..Yuppiii..

Çok sevinçliyim..

(Ay mazohist mi oluyorum ne ?)

tarihinde Electra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

cımbızla çek istediğin kısma cevap ver o h ne ala (:

Sana katılıyorum Meçhule. Sen tanımazsın bu Electra’yı. Çok cımbızcıdır çok. Huyu kuruyasıca.

Baksana işine gelen yeri cımbızlayıp sana nasıl cevap veriyor:

Kocamız bizi, yan baktın, gözünün üstünde kaşın var diye bir bahane bulup dövebilecek.

Kadını dövün diyen bir söz kitabımız Kuran’ın neresinde vardır?

Haşaa, hiçbir yerinde.

Üstelik de sen bu dövme mevzusunda o kadar açıklama yapmıştın.

Senin de dediğin üzere olsa olsa en fazla yatakları ayırdıktan sonra şöyle ‘’omuzlarından silkeleyip hafifçe sarsma’’ var, hepsi bu:

dövmeye gelince yatakları ayırdıktan sonra hafifçe sarsma vardır omuzlarından silkeleyip ama ne durumlarında buna müsade vardır bikere okudun mu dürüstçe cevap ver?

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=42262&st=40&p=674845entry674845

Tabii bu da işe yaramazsa misvakla veya dal parçasıyla dürtme var:

bazı alimlere görede dövme tefsiri misvak yada dal parçasıyla dürtme olarak nitelendiriliyor.

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=42563&st=40

İşte bu kafirler böyledir Meçhule.

Açık seçik ayetleri bile çarpıtırlar da şanı yüce dinimize iftira atarlar.

Hele bu Electra var ya, ne zaman başı sıkışsa hemen cımbızcılık yapar. Savurup süpürdüğü yalandır.

Tikatli ol Meçhule.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...