Jump to content

Türk Ateistler Neden Rahatsız?

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • İleti 372
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 2 months later...
  • 1 month later...
Bir saat önce, Levent.ercan@yahoo.com yazdı:

Türk ateist olmaz saçmalamayın.

Bir insan ateizme girdigi anda daha doğrusu islamdan çıktığı anda Türklükten de çıkmıştır. Türk ateistler neden rahatsızmış saçmalığa bak. Hepiniz gavursunuz(ateist,deist,agnostik,vb..)

bir kere Türklüğü ağzınıza almayın. Allah Allah nidalarıyla kurtarılmış topraklara Türkiye denir. Bu konuda bilahare hodri meydana hazırım! Şu an cepten yazıyorum. Günü zamanı belirleyin topunuz gelin Hodri Meydana alayınızı alırım. Ateist Türk olmaz Gavur olur Hodri Meydan!

İslamdan çıkan Türklükten çıkmaz.

Bir kere İslamdan önce Türklük vardı.

Savaşlar eğitim,bilim ve teknoloji  ile kazanılır.Allah Allah ile değil.:0_80cbc_37a71a73_L:

tarihinde GREENHOUSE tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Levent.ercan@yahoo.com yazdı:

Bir insan ateizme girdigi anda daha doğrusu islamdan çıktığı anda Türklükten de çıkmıştır. Türk ateistler neden rahatsızmış saçmalığa bak. Hepiniz gavursunuz(ateist,deist,agnostik,vb..)

bir kere Türklüğü ağzınıza almayın. Allah Allah nidalarıyla kurtarılmış topraklara Türkiye denir. Bu konuda bilahare hodri meydana hazırım! Şu an cepten yazıyorum. Günü zamanı belirleyin topunuz gelin Hodri Meydana alayınızı alırım. Ateist Türk olmaz Gavur olur Hodri Meydan!

Islam yokken Turkluk vardi. Ne zamanki Emeviler Talkan ve Curcan katliamlarinda yaklasik 70 bin Turku oldurduler. Musluman olmayan Turkleri kole olarak satmaya, cizyeler almaya basladilar. Turkler ibadete zorlaninca artan savaslar ve katliamlar sonrasi Turkler musluman olmaya basladi. Allaha yemin ettim Turklerin kanindan ekmek yaptirip yicem diyip Turkleri 4 km boyunca dar agacina astiran Kuteybe ve diger katil araplar yuzunden Turkler islamiyete gecirildi. 

Gelmissin burda arap dogmalarini savunucam diye Turk vatandaslarina hakaret ediyorsun. Osmanli devletinde bi yeniceri ocagina bak bakalim ordunun bir cogu devsirme askerdi. Yani dinle falan kimse savas kazanamiyor. 

Dogmana da cok guvenme senin gibiler yanimda 2 kisiden fazla olmadikca ancak ummm hmmm derler. Simdi get outta here ?

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Levent.ercan@yahoo.com yazdı:

? bugünde güldük sayende

Sitelerde Paylaş

İslamiyet Türkler sayesinde yaşadı ve yükseldi. İslamiyet Türkleri değil, Türkler İslamiyeti yüceltti. Biz İslam olmadan önce de büyüktük. Keramet İslamiyet’te olsaydı her Müslüman millet yükselirdi. Hele tarafımızdan birkaç kere tekrarlandığı gibi İslamiyetten önce büyük devlet olan İran İslam olduktan sonra bugünkü durumuna düşmezdi. - Nihal Atsız

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Levent.ercan@yahoo.com yazdı:

Eğitim,bilim ve teknoloji bakımından nice geri kavim kendinden üstün kavimlere inançla üstün gelmiştir.

İnsanlık tarihi bunun örnekleri ile doludur. Esas ben sana gülüyorum. Türkiye'nin kuruluşu da böyledir.

Şanlı Urfa'da fransız garnizonun yarısı kılıçtan geçirildi. 

Karboğazı baskınında franatıp sız birliğinin tamamı esir elindi. 

Fransızlar bizden eğitim,bilim ve teknolojik olarak fersah fersah üstün idiler.

İslam öcesi Türkler tek tanrılı dinlere inanırlardı. Bu da Allah katında makbul bir inançtır.

İslam henüz indirilmemiş ve bir kavim putlara değil de tek tanrıya iman ediyor.

Tarihten bugüne geldiğimizde ise artık Allahın dini islam olduğuna göre ve Türk

islam ile tarih sahnesine çıktığına ve islam ile varlığını devam ettirdiğine göre(anadolunun fethi 1071, anadolunun kurtarılışı 1923 )

Artık islamdan çıkan Türklükten de çıkmıştır. 

Mal mısınız anlamadım. Türk değilsiniz orası kesin de...

Ateist,Deist,Agnostik bilmem ne bela ben size kısaca GAVUR diyorum.

Mal sensin.Buraya hakaret etmek için mi geldin?

Hz. Muhammed dediğin kişi Türk mü ?

Arapça konuşan birinin dinine inanıp nasıl Türk olduğunu iddia ediyorsun?

Namazı ezanı arapça söylemiyor musun?

Karboğazı tuzak kurma ile kazanılmış savaştır.İman gücü ile değil.

Tuzak kurmada eğitim ile elde edilir.İnanç ile değil.

Ayrıca o kişilerde eşkiya idi.Eşkiyaları inançlı göstermende tuhaf.O kişiler osmanlı döneminde eşkiyalık yaparak geçiniyorlardı.zeybeklerin geçmişi eşkiyalıktır.Çoğuda alevidir.

İnançlı olup kazanan düzenli ordu göstermelisin.Çanakkale savaşında alman silahları kullandık.Kurtuluş savaşında Rus silahları kullandık.

Bilim teknolojide geri olmamıza rağmen o devrin en iyi silahlarına sahiptik.Para verip alıyorsun.

Ayrıca işgal devletleri Turkiye de kar getirecek birşey olmadığı için çekildiler.

Balkan ülkelerini Kerkük musulu iman gücü ile  geri alabildik  mi?

Tayyip gibi israile çatar durursun ama saldırmaya götün yemez.:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
15 hours ago, Levent.ercan@yahoo.com said:

Ne de güzel atıp tutmuşsunuz. Kendi çalıp kendi oynamak bu olsa gerek.

Ne o, allah'a mı sordunuz müslümanlıktan çıkılınca Türklükten de çıkıldığı hususunu falan? O mu teyit etti bunu size?

Ha öyle değilse eğer; neye, nereye dayanarak sıkmaktasınız bu martavalları?

Türklüğü kimin ağzına alıp almayacağı hakkında hüküm vermek sizin haddinize değil. Haddinizi bilin oturun aşağı.

Hoş yazdıklarınız sadece sizi bağlar, kendi kendinize gelin güvey olmaya devam da edebilirsiniz keyfiniz bilir. 

Ama oldukça saf gördüm sizi, şu iddianıza binaen..

13 minutes ago, Levent.ercan@yahoo.com said:

iran imparatorluğunu paramparça eden Hz.Ömer'dir. Resulullah daha hendek savaşında hendek kazar  iken, kayser ve kisra saraylarının paramparça edileceğini müjdelemişti.

Şiiler müslüman değil bir kere onlar sapık bir fırka ve biz Türkler yüzyıllarca savaştık iranlılarla. Onları bozuk itikatları sebebiyle yerin dibine sokanlar da yine Türklerdir.

Kasrı şirin anlaşmasının maddelerinden biri de iranlıların sahabelere küfretmeme şartıdır(• Hutbelerde Hz. Ayşe, ve ilk üç halifeye lanet, ve seb edilmeyecek)

Keramet tabiki islamiyette, müslüman milletler islama bağlı olursa yükselirler. Müslüman milletlerin bugünkü durumunun sebebi islamı hakkıyla yaşamamalarıdır.

Keramet islamda değilmiş tarihte onlarca Türk devletleri var şeriat ile idare olunmuş.

Türkler islamı terk ederse yok olurlar ama islam her daim baki kalır.

Araplar islamdan uzaklaşınca Allah islamın kılıcını Araplardan alıp Türklere verdi.

Türkler de uzaklaşırsa Allah gerekirse o kılıcı alır başka kavme verir.

Türklük iddiasını bırakın siz GAVURsunuz. Türk felan değilsiniz!

Zaten ne kadar yıkıcı bölücü örgüt varsa hepsi de sizin gibi DİNSİZ,ALLAHSIZ,KİTAPSIZ!

Hep aynı terane, hep aynı bahane, hep aynı ağlama şekli.

İslamın hüküm sürdüğü coğrafyaların içine bulunduğu ~1400 yıllık rezillik, geri kalmışlık; tam aksine gavur addettiğiniz batının ise bilimde fende teknolojide ve toplumsal refah olarak islam coğrafyası ve orta doğudan fersah fersah ilerde olması, adeta müslüman coğrafyasının burnuna halkayı takıp oynatmasını sindiremediğiniz yerde, aman da onlar gerçek islamı yaşamıyor martavalları ile bızıklanmaya, zırlamaya başlıyorsunuz. Mendil ister misiniz bu arada?

Elin arabına, iranlısına git anlatsana söylesene bakalım bunları, islamı hepiniz yanlış yaşıyorsunuz, bir biz biliyoruz diye..Sizi kafir ilan edip de bir güzel tavana assınlar çükünüzden. 

İşin garip tarafı ise şu: Allah'tan, yani kadiri mutlaktan gelen, tüm zamanlara ve tüm insanlığa hitap ettiği söylenen kuran adlı metin, nasıl oluyor da ~1400 yıllık avansa rağmen hükmettiği toplumlardan birini dahi batının değil önüne, yanına dahi getiremiyor? Değil yanına getirmek adeta süründürüyor, rezil ediyor? Ha bir tek siz biliyorsunuz islamı, elin islam coğrafyasının göbeğindeki, ana dili kuranla bir olan arabı bilmiyor. Biz de yedik. Geçiniz.

Arkadaş kadiri ve alim'i mutak allahın kitabı nasıl yanlış anlaşılır, yanlış anlaşılmaya ve 1400 yıllık rezilliğe nasıl mahal verir, biriniz çıkıp da şunun hesabını versenize verebiliyorsanız..?!! Bugüne adar verebileniniz çıkmadı çünkü..Varsa yoksa yok efendim diğerleri beni bağlamaz. E seni bağlamaz da; inandığın kuran'ı ve onun kadir-i mutlak yazarı olan allah'ı bağlar be adam!

Bu martavalları ancak sizin cenah ve koyun sürüleri yer, buralarda sökmez. Türklerin müslümanlığa nasıl girdiğine dair gerçekler gayet iyi biliniyor, merak etmeyin.

Ne demişler: Kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmazmış. İşte sizinki de o hesap. 1400 yıldır burnunun boktan çıkmıyor. 1400 yıllık rezilliğinizi sindirmesini öğrenin artık.

Allahlı kitaplı terör örgütlerini de nerenize monte edersiniz bilemem artık. Kılavuzu Maide-33 olanın varacağı yer ondan ötesi olamaz çünkü.

1400 yıl geçmiş daha tüm islam aleminin hem fikir olduğu tek bir meal dahi çıkaramamışsınız be. Rezillik diz boyu. Sonra biz canım aklımız duruken, gelip bu arapsaçını yol gösterici olarak seçecez öyle mi? Attan inip eşeğe binecez yani. ..Geçiniz.

Sitelerde Paylaş

türklüğü ve türkün tarihini bilmeyen arap zihniyetli biriyle tartışma aptalca olurdu. bunlarla günlerce tartışsak ne? olucakki.arap zihniyeti işte her zaman araplar haklıdır.

çanakkalede savaşanlar allah diyenlerde türktü. arap değildi. türkleri bu duruma düşürenler tarih boyunca hep araplar olmuştur. islamdan önce türk kadını ve erkegi özgürdü.

hangi? hakla islamı türkleştirdınız ve sahıp çıktınız. tengrıcılık akımı islamdan öncekı türklerın gerçek dınıydı.  bu konunun tartışması bile olmaz.. trajıkomık olur. 

biz gavur degiliz biz tengriciyiz. islam arapların dinidir. hadi şımdı uzayın bakalım.. ense traşınızı görim.. 

islamdan önce türk kadını özgürdü ile ilgili görsel sonucuÄ°lgili resim

tarihinde godofwar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

@Levent

Hem islamın hemde Türklüğün yüz karasısınız, islam, arap milliyeti dışında bir milliyeti tanımaz,

müslüm olmuşsan araplaşacaksın, kıyafetin, tipin, konuşman, oturup kalkman, helada gübrelemene varana kadar arapları taklit edeceksin

peygamber dediğin kişiye ait Türkler’e hakaret içeren hadisler ortada, osmanlı Türk düşmanlığı, araplar tarafından uğradığımız talkan & curkan soy kırımları ortada,

sen ne akla hizmet gelmiş burada zırvalıyorsun, saçmalıklarını gelip sayıklamadan evvel git reformist (münafık) panpaların dışında gelenekçi hocalarınıza sor bu konuyu, sor ki işin aslını suratına çarpsınlar..

Sitelerde Paylaş
50 dakika önce, Levent.ercan@yahoo.com yazdı:

Bizi güldürdün diyerek ilk hakareti siz başlattınız.

Bende her türlü yol var küfürlü de tartışırım efendi de.

Uslubum karşımdakinin uslubuna denktir. Üslubu ilk bozan sizler oldunuz.

Götün yemez falan da yazmışın yazının sonuna zaten bozuk uslubunla bana uslub dersi vermeye kalkma.

Gelelim meselelere...

Hz.Muhammed 'in hadisi şerifleri var ahir zamanda gelecek kardeşlerime kavuşmamı arzuladım buyuruyor.

"

“Mutlaka kardeşlerime kavuşmamı arzuladım.” (Bunun üzerine kendisini dinleyenler) şöyle dediler:

“Biz senin kardeşlerin değil miyiz?”
O şöyle cevap verdi:

“Sizler benim ashabım ve kardeşlerimsiniz. Benden sonra da beni görmedikleri hâlde bana inanan bir topluluk gelecektir.”"

İşte bu topluluk HAÇLILARA KARŞI YÜZYILLARCA CİHAT EDEN büyük ve şerefli TÜRK milletidir. Onlar resulullahın kardeşleridir.

Şimdi gelelim arapça meselesine. Tabi Mal olduğunuz için Arapça nedir Türkçe nedir, Kuranın lisanı hangi

lisana daha yakındır bilmiyorsunuz. Kuranın kendine has bir lisanı vardır.

Kuran inzal edildikten sonra Arapçayı kendine has uslubu ile yeniden inşaa etmiştir.

Bu yüzden Arapça Fasih arapça ve Ammi arapça olarak üzere ikiye ayrılır.

Kuranın lisanındaki arapçaya Fasih Arapça denir, çeşitli arap

kavimlerinin kullandığı arapçaya ise Ammi arapça denir.

Türkçe, Fasih Arapçaya(Kuran Lisanı) Ammi Arapçadan daha yakındır.

Yani hakiki Türkçe konuşan bir Türk,

Kuranı  Ammi Arapça konuşan bir Araptan daha iyi anlar.

Amerikada Hristiyan araplar var  Fatiha Suresini okusan hiçbir şey anlamazlar mal mal bakarlar.

Ama bir TÜRK fatihayı kelimesi kelimesine anlar.

Hakiki Türkçeden kastım da Latin Alfabesine geçilmeden önce Kuran Harfleri ile okunup yazılan Türkçedir.

Türk Milletini Kurandan ve Sünnetten koparmak için o mübarek harfler yasaklandı.

Ondan sonra da zaten milli varlığımız gün be gün eriyor.

Ama biz Türkler harflerimizi de lisanımızı da geri alacağız.

Sizin gibi GAVURların bu topraklarda borusu ötmeyecek!

Karboğazı baskınını yapan kişilerin adı sanı künyesi bellidir.

Git Adana'da sor hepsi de Sünni Müslümandır Alevi falan değildir 

kaldı ki Alevi olsa ne yazar. Hepsi de Müslüman Allah Allah diyerek o baskını

yaptılar. Sizin gibi ateist,dinsiz,deistler ya açıktan işgalcilerin safına geçtiler,

yada bizden görünüp şeriatı kaldırdılar.

Bugün savaş olsa gene ilk işiniz ya GAVURLARIN safına geçmek olur,

yada bizden görünüp hainlik edersiniz.

Çanakkale savaşındaki Almanların rolünü git tarih kitaplarından oku ey cahil.

Savaş Türk Subaylarının kontrolünde olsaydı çoktan bitecekti ama Alman Köpek

kendi cepheleri rahatlasın diye ingilizleri çanakkale'de oyaladı. Türklerin

1.Dünya savaşında hatırı sayılır bir mağlubiyetleri yok. Ne bela geldiyse Almanın

kuyruğuna takıldığımız için geldi. Al oku biraz ufkun açılsın

http://www.canakkale.gen.tr/document1.html

"Ayrıca işgal devletleri Turkiye de kar getirecek birşey olmadığı için çekildiler."

:)) başta niye saldırdılar diye sormadan edemiyor insan.

1.Dünya savaşından evvel ingilizler Dünyanın 1.gücü idi.

Türk'e saldırmanın bedelini ağır ödediler 6 ay olarak planladıkları savaş

tam 4 yıl sürdü ve 1.lik tahtından aşağı indiler. Yerlerine Amerikalılar geçti.

En sonunda da Türkler yok edilebilir ama mağlub edilemezler deyip çekip gittiler.

Siz de o işgalcilerin döllerisiniz!

Dedem hem osmanlıda hemde  kurtuluş savaşında görev yapmış bir asker.

Hakaret edip durma.

Milleti dinlere göre ayırıp İç savaş mı çıkartacaksın orospu çocuğu.

Sitelerde Paylaş

Birileri bayağı atarlanmış.

Bu mălum tanrı ne menem bir varlık ki, sittin seneden beri sesi soluğu çıkmazken, sanki onun kapı komşusuymuş gibi onun adına laflayanaları anlamak gerçekten zor.

Onları anlamaya çalışıyorum, ama boş bir uğraş galiba. Anlaşılacak gibi de değil, en iyisi mi mălum tanrının en sevgili(!)  köleleri olduklarını zannetsinler.

Aşırı milliyetçilik benim nazarımda diğerlerine olan kindir, nefrettir, düşmanlıktır.

Kısaca modası geçmiş çocuk oyuncağı gibidir.

İnsanlık andınlanacaksa, özgürlükçü, çağdaş çizgiyi hep beraber yakalayacaksa, bu ancak dünya vatandaşı zihniyeti ile mümkün olacaktır.

Yol uzun, önümüzde epeyi çok çakıl taşları var, ama yarınlar kendinden olmayanlara nefret kusmayan nesillerin olacaktır.

Er ya da geç.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 4 months later...

türkiyede türk yok diyoruz adamlar hala turkler diyorya bende buna deliriyorum yaw kardesim ırk demek belli fiziki özelliklere sship insanlara denir bi etrafina bak bakalïm bu ulkede kim birbirine benziyor esmerinden tut sarisina kadar irisinden tut minyonuna kadar her turden insan var kimse gelipde bana melezlenme demesin celal hocada bunu soyledi zaten ben onun lafina bakarak soylemiyorum yapilan testlere bakarak soyluyorum isteyene kaynagida yapistiririm.

Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...

nedeni ise diğer devletlerin ateistleri tehdit unsuru olarak görmesi halbuki öyle değiliz , bunun birçok açıklaması olabilir örnegın toplumda ınancımızı rahatça ifade edemiyoruz :( yani ateistlik çok kötü birşey miş gii gösteriilyor halbuki alakası yok bizim amacımız toplumu bilim ve eğitime önem veren ir eğitim sisteim olması ve herkes dusuncesını ozgur ır sekıldee ıfade etmesını ıstıyoruz ama mahalesef ateistleri tehdit unsuru olarak gördükleri için rahatsızız 

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

türkiye'de nerden baksan 1 milyon ateist var artık benim umrumda değil bir çok şeyden mahrum yaşıyoruz şu güzelim memlekette sebebi din,yıksınlar cumhuriyeti ateistlere antalya'da yada izmir'i versinler,müslümanlara ise  diğer 80 ili versinler.bakın abartmıyorum 50 sene de ateist kesim uzaya koloni kurar,80 ildeki 80 milyon müslüm-türk ise hala tanzim kuyruğu yok dış oyunlar vs vs masallarıyla yaşamaya sürünmeye devam eder...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...