Jump to content

Türk Ateistler Neden Rahatsız?

Recommended Posts

• İleti 372
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

başlık şu olmalı bence :

Tüm Ateistler Neden Rahatsız hehe(:

Sence çok mu komik mechule?

Bak burada sizin ilkel anlayışın ateizme ve ateistlere özgürlük tanımadığı anlatılıyor. Ben senin yerinde olsam utanırdım şu iletiyi attığım için..

Ateistler sizler yüzünden rahatsız. Öldürülüyorlar çünkü. Düşün ki ne denli vahşi, ilkel ve gerici bir şeyi temsil ediyorsun; ve şu dalga geçen iletinle bu durumdan gurur duyuyorsun.

Sen bile şu forumda bunu yapabiliyorsan, düşün ülkenin geri kalan cahilini...

Sitelerde Paylaş

başlık şu olmalı bence :

Tüm Ateistler Neden Rahatsız hehe(:

Evet rahatsisiz cünkü 124 bin peygamber yollayan allah bir tanede kendisi gibi bir ateist peygamber yollamiyor. Neden kendisi ateist oluyorda biz olamiyoruz? Ona sorsak seni bir yaratan varmi yok diyecek peki bu kadar seyi nasil yaptin? aklimla diyecek bizde peki sana akli kim verdi diyecez altina edecek.

Olay bitmistir.

Benide kendinize benzettiniz müslolar pardon müslümanlar.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Ben bu konuda pante ile aynı fikirdeyim. Bu işler kademe kademe olur. Belli bir taban zorlaması gerekir. Bunun için de fikirlerin daha geniş çevrelere yayılmış olması gerekir.

Bunun yanında elbet örgüt de gerekir.

Benim itirazım örgütün şekli ile alakalı.

Bu bir dernek olmak zorunda değil. Zahmetli bir iştir de zaten dernek işleri.

Bu konu hakkında bir başka başlıkta görüşlerimi cigi'ye bildirmiştim sanırım. Benim sunduğum alternarif, yayın organı çevresinde bir örgütlenme modelidir. Bu, bir çekirdek olur. Derneğe giden yol bu şekilde açılır. Dernek kurulabilir mi, kurulamaz mı ancak o zaman daha net anlaşılır.

Gelenek Dergisi çevresi sonradan partileşti, TKP'yi kurdu.

Türksolu Dergisi çevresi önce dernek kurdu, sonra da partileşti.

Dev-Yol çevresi sadece yayın çıkardı, ama yüz binlerce örgütlü insanı vardı. Ne parti kurdu, ne dernek!

Hatta tüm 68 hareketi, yayınla bu işe başladı.

O yüzden benim önerim yayın-örgüt şeklinde bir model.

Sitelerde Paylaş

bu konu gereksiz bence,kimsenin kimseyi öldürdüğü yok burada siz ağzınıza geleni söylediğiniz halde küfürler savurduğunuz halde sakinliğini korumaya çalışan inançlılar var,ateist sayısı az olduğu için böyle yüzdeler çıkması normal,adamın ateistten aklı çıkıyor 3bacaklı falan sanıyorlar sizi(:

takılmayın bence,daha derin mevzular var önümüzde..

Sitelerde Paylaş

burası müslüman bi ülkeyken türbanın yasak olması olabiliyorsa,ateistlerin çok az olduğu ülkede bu özgürlük fazla bile oran olarak düşünürsek,müslümanken bile özgürlük vermiyorsa bi devlet kimsenin umudu olmasın özgürlük adına!

Sitelerde Paylaş

Bak burada sizin ilkel anlayışın ateizme ve ateistlere özgürlük tanımadığı anlatılıyor.

Elinize güç geçse, sizde aynısını uygularsınız. Hem de, daha katı bir şekilde.

Şunu unutmayın. Birilerinin özgürlüklerinin bittiği noktada, bir başkalarının

özgürlükleri başlar.

Saygılar..

tarihinde GAYYA KUYUSU tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

okuyorum arada , ağır bir üslubu var .. birkaç sayfa okudummu yetiyor zaten , 20 kere okusam o kitabı gene başka anlamlar çıkarırım , aha bu bir mucize olmalı , tanrılarınızın yaptığı mucize sıfatı sıradanlaştı ve yeryüzündekilere de nitelik olarak verildi anlaşılan.. ^_^

Sitelerde Paylaş

burası müslüman bi ülkeyken türbanın yasak olması olabiliyorsa,ateistlerin çok az olduğu ülkede bu özgürlük fazla bile oran olarak düşünürsek,müslümanken bile özgürlük vermiyorsa bi devlet kimsenin umudu olmasın özgürlük adına!

Kim demiş burası müslüman ülke diye? Bu ülkenin kanunları,kuralları islam değil mechule haberin yokmu? Bu ülke kağıt üzerinde seküler bir ülke.Sadece müslüman çoğunluk yaşıyor.Ayrıca senin türbanın yasak masak değil.İstediğin zaman takamıyormusun? Bu nasıl bir saçmalık.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...